Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Dziubalo Kuba tez mial etap tych robotow, chodzi Ci o bionicle z lego ? jeny mial ich chyba z 50 szt.To byl szal, przy jakiejkolwiek okazji prosil sie o bionicla.

Nie tylko, wszelkie roboty na topie, a ostatnio Rangersy :Kiepsko::Oczko:

asia78
Dziubala mama Kuby pracuje na 7 albo 8. Jak pojdzie jest dobrze. A tata na 7. Ale mama pracuje 2 km od nas po drodze ma przedszkole. Ale z drugiej strony jak on i tak wstaje to go daja i na 7 sami ida. To wczesniej wyjdzie mama z pracy
Też bym tak wolała robić :yes:

kwiaciarka
uwielbiam coleslawa - robisz sama czy kupujesz?
co w filetach ? zolty ser?

Colesława robię sama :yes:
A w filetach ser żółty, szynka, ogórek i papryka :)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo daj przepis na coleslawa :)
na filety z niespodzianka tez - tzn, nadzienie jak robisz :) pozniesz fileta zwijasz jak zrazy? ooooo, dawno zrazow nie robilam ,jutro zrobie :) z poledwiczek wieprzowych Wam polecam, no poprostu migiem sa, bo poledwiczki sa miekusienkie.

Napiszę jak wrócę bo Maciuś zaczął ubierać buty więc zbieramy się na krótki spacer, a tak mi się nie chce iść… :Kiepsko::Oczko:

Odnośnik do komentarza

średnia dla Eli, to raczej dla roczniaka

to juz fajniejsze

kwiaciarka
heheh a to fajne, ciekawe czy glos papgi jest glosem papugi czy glos tego kto mowi slowo...
PAPUGA PLECIUCHA POWTÓRZY KAŻDE SŁOWO (804619095) - Aukcje internetowe Allegro

głosem papugi na 100%, Mikolaja kuzynka ma
to nawet dla starszyzny fajna zabawa, pamietam jak na imprezce u szwagrow sobie popili, to hahali z tej papugi ile sie dalo, najlepiej jak postawili za kims, kto sie nie spodziewal a tu papuga powtarza po tym kims-smiechu cala masa

asia78

Mam takie cos z samymi zwierzatkami. Ale to dla roczniaka jest, nie wiem dlaczego dla 3+ tutaj jest. Naciskasz a krowka mowi muu. Myslisz, ze to atrakcja dla Eli?

jest napisane dla 3 latkow bo
nie maja certyfikatow dla mlodszych dzieci, ja nawet grzechotke dla niemowlaka widzialam z plus 3!!!

kwiaciarka
my z Ela tez zjadlysmy po kromce chleba slonecznikowego z maslem :)
Ela cos ostatnio nie chce jesc zup. Nie wiem co ona, w Kube sie przemienia czy co? uwielbiala zupy a teraz mowi, ze nie lubi.

za wyjatkiem rosolu Mikolaj tez nie chce a zawsze sie zajadal

asia78
Musimy jeszcze doliczyc rok na noworodku. My razem juz 3 lata:)

noo :36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ela spi :surprised:
pol godziny temu zaciagnela mne do lozka, zamknela oczy i w 5minut zasnela :)

Renata
dzieki za info, tak mi sie wydawalo , ze ta papuga moze byc fajna :)

znalazlam jeszcze kilka pozycji dla Eli, pokaze Wam ,moze ktorejs cos sie spodoba :)
np
Gdzie Jest Ĺťabka Loteryjka Obrazkowa - Granna ! (794088995) - Aukcje internetowe Allegro

takie patyczaki Kuba mial w przedszkolu w 3latkach i uwielbial sie nimi bawic
Patyczaki Smoka Obiboka - Gratka z Granny ! (794088959) - Aukcje internetowe Allegro

to napewno zakupie :)
Memo Zabawki - Pierwsze Gry Granna! Gruba Tektura! (794089186) - Aukcje internetowe Allegro

klocki drewniane tez moze kupie, bo Ela ma malo a widze, ze chetnie sie nimi ostatnio bawi :)
Drewniane kolorowe klocki DuĹźe wiadro 100 szt 1+ (799491844) - Aukcje internetowe Allegro
takich piedolek jest masa

Drewniane Terkotki �wietna Zabawa i Nauka !! 5663 (795280608) - Aukcje internetowe Allegro
to oki
Loko ABC lokomotywa DWUMETROWE puzzle alfabet HIT (798457485) - Aukcje internetowe Allegro

znajdzie pod choinka tez domino obrazkowe, ale musze poszukac na all, albo w sklepach.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Ja musze pojsc do sklepu naprzeciwko, bo babka byla na targach zabawkowych i niedlugo bedzie musiala zabawki przed sklepem trzymac:sofunny: I gry. Takie ilosci zamowila.

Memo mam Polusiowe, wiec moze juz wyjme mu. Loko myslalm, zeby wziac Poli, bo ona teraz tylko literki i literki. Ta zabka mnie ciagnie:smile: Klockow drewnianych nie lubie a poza tym maja mnostwo lego. A te patyczki to nie wiem, ale nie sadze, zeby sie Funiow podobalo

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarko – Colesława robię z ćwierć białej kapusty (mała główka), 1 średniej marchewki i 2 jabłek. Wszystko trę (robotem) na drobno. Zaczynam zawsze od kapusty i potem odstawiam ją na godzinę pod przykryciem żeby kapusta trochę zmiękła, potem do tego dodaję jabłko, marchewkę, sól i pieprz. Można dodać trochę jogurtu naturalnego albo majonezu. Jak wszystko już jest zrobione to wkładam do lodówki żeby się przegryzło :Oczko:
A tego fileta z niespodzianką to robię tak: biorę dużego podwójnego fileta, każdą połówkę przekrajam na pół (na 2 części) i potem każdą z nich jeszcze raz na 2 części. Robi się takich 8 filetów (jak się potrzebuje 4 kotlety). Delikatnie tłukę tłuczkiem każdą część i przyprawiam tylko solą i pieprzem. I potem układam parami. Na 1 część układam szynkę, ogórek w plasterkach, paprykę w plasterkach, ser żółty i przykrywam drugą częścią fileta. Potem panieruję jak zwykłe kotlety czyli mąka, jajko, bułka tarta i smażenie.
Smacznego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...