Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama dzisiaj na obiad robila takie cos, tzn krokiety ziemniaczane, moj tata okreslił, ze sa pyszne a jak on tak mówi, to naprawde musiały byc pyszne :Oczko:

Krokieciki
: Ok. 1 litr ziemniaków ugotować, 2 średniej wielkości cebule pokroić w drobną kostkę i usmażyć na złoty kolor z dodatkiem Vegety. Cebulkę dodać do ziemniaków dokładnie razem wygnieść, doprawić sporą ilością pieprzu i solą. Wcześniej usmażyć cienki naleśniki, nakładać farsz ziemniaczany i zwijać w kopertę. Panierować w jajku i bułce, smażyć na oleju.

Sos: 1 cebulkę posiekać przyrumienić na maśle, pokroić ok. 1/2 kg pieczarek, dać na cebulkę i dusić. W kubku rozpuścić 1 kostkę rosołowa we wrzątku. Zalać wywarem pieczarki i dusić ok. 10 min. 1 łyżkę mąki rozprowadzić w ok. 100 ml słodkiej śmietany zagęścić tym pieczarki. I sosik gotowy;)

SMACZNEGO;)

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć ::): u nas też nocka bez ani jednej pobudki :great: D. zają się Alą i wstałam o 7.30 - cóż za luksus :Oczko:
Wyprawiłam towarzystwo do drugiej babci i na działkę, mam sporo rzeczy do załatwienia i jeszcze chciałam wysprzątać. Zobaczymy czy zdążę...
Miłego dnia.

Kwiaciarko ja też wybieram się na zakupy, też się zastanawiam jak te laski chodzą w kozakach i spodniach :oops: moja siostra była ostatnio w takich do kolan + oficerki i super wyglądała :yes: mam takie same spodnie, muszę przymierzyć jak ja będę wyglądać...
Chętnie bym się do Ciebie wybrała na te gołąbki :yes: ale trochę daleko

Asia :Całus: waga ruszy w dół :yes: trzymam kciuki

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Dziś nocka w miarę ok, Maciuś miał 3 pobudki ale w krótkim czasie więc jestem względnie wyspana. W dodatku dzieci wstały o 5.10 więc jest postęp w porównaniu do wczoraj :Oczko:
A ja chyba przestanę lubić odprowadzanie Adasia z Maćkiem. Do przedszkola spacerowym krokiem idziemy w trójkę do 15 minut, a jak wracam z Maćkiem do domu to droga zajmuje nam 1,5-2 h :Szok:. Niby spacer przed drzemkowy mam z głowy ale akurat tak wcześnie rano wolałabym szybciej do domu wracać, a na spacer iść później. W przyszłym tygodniu chyba K będzie odprowadzał Adasia.

Renia – przepis brzmiał pysznie do momentu pieczarek :Oczko:. Myślisz, że można zrobić bez nich?

Isa - mam nadzieję, że nastrój dziś masz lepszy? :Całus:

Kwiaciarka – te spodnie co wchodzą w kozaki to popularne rurki, takie wąskie nogawki na całej długości, w dodatku ze streczem.

Asia – u rodziny K też jest zwyczaj, że wcześnie rano (nawet o 6.00 :Szok:) jeżdżą po grobach i rozwożą wieńce, stroiki itd., a dopiero później (np. po obiedzie) chodzi się zapalać znicze i modlić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...