Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Renia – super Mercedesa dostał Mikołajek :yes:
Brawo dla Mikołajka za siusianie na stojąco :great:

Isa - super, że Ala załapała o co chodzi z siusianiem :great:

Alutka – śliczny awatarek ::):
Super, że tak szybko poszło odpamkowanie :great:

Monika – gratuluję "chrztu bojowego" za kierownicą :great:

Kwiaciarka – ekstra z ZOO w Niemczech, ciekawa jestem fotek.

Kajoszka - trzymam kciuki za zdrówko Alusi, niech szybko wraca do zdrowia! :Całus:

Lema

Dajecie dzieciom czeresnie?

Tak, Maciuś zadebiutował czereśniowo na wczasach i je uwielbia, tylko muszę mu szybko pestkować bo on natychmiast musi dostać kolejną a ja mu nie daję to sam bierze do buzi z pestką :Śmiech:

Asia – chyba dopiero teraz się dowiedziałam, że masz siostrę :Oczko:. Do tej pory zawsze pisałaś o bracie. W jakim wieku masz siostrę?

Devachan - przykro mi, że tak się porobiło w Waszym małżeństwie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży tak jakbyś chciała.

Odnośnik do komentarza

Renia – ja wiem gdzie jest Myszków bo tam mieszka kuzynka K z rodzinką :Oczko:
Ale pech ze stłuczką ::(:, dobrze, że nic się nikomu nie stało!

Isa – nie mam żelazka do polecenia ale jak znajdziesz jakieś superowe to daj znać.

Kwiaciarka

Lema Ty mialas chyba emulsje z balneum? czy Ty Isa?

Ja, znaczy Maciuś ma emulsję do ciała (fajnie się po ciałku rozprowadza i jest bardzo wydajna), ale bardzo rzadko jej używam, bo nie ma problemów ze skórą. Wystarczy, że ma Nivea do kąpania i raz na jakiś czas Balneum do mycia ciała (muszę je w końcu zużyć bo ma je ponad rok :Oczko:).

Devachan

dziewczyny co myslicie o szczepieniu przeciwko kleszczom

Moje dzieci zaszczepione bo u teściowej dużo kleszczy, tak to bym nie szczepiła.

Asia78

Czy Wasze dzieci jedza rzodkiewke? Pola nie Stefan tak i to nawet taka co ja ledwo jestem w stanie zjesc, bo taka ostra

Adaś tak, Maciuś nie.

Lema

Co o tym sadzicie?
COBI DRZEWKO INTERAKTYWNE KUBUS PUCHATEK mĂłwi gra (679329210) - Aukcje internetowe Allegro

Fajne :yes:, Maćkowi by się spodobało bo lubi dźwiękowe zabawki, a najbardziej to takie związane z motoryzacją :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Asia78

Mowicie do mezow tato? Nie chodzi mi o sytucje, ze mowicie Tata wezmie Alusie czy tam Stefanka. Tylko raczej: Ojciec podaj chleb!! Dla mnie to kompletnie glupie i koniec malzenstwa jak sie juz takie gadki zaczynaja Tak mi sie przypomnialo, bo ta kolezanka sier tak zwraca do siebie z mezem


Mówię czasem w żartach (np. ojciec zrób mi kawę) i nie widzę w tym nic złego :D

Alutka - trzymam kciuki za kredyt, na pewno go dostaniecie :yes:

isa

Dziewczyny, czy któraś z Was ma kamerę? Potrzebuję rady co warto kupić jak jest się takim amatorem jak ja Żeby była w miarę dobra, ale też nie bardzo droga. Chcemy kupić przed ur. Aluni. W końcu mogłabym Wam wstawić filmy. D. ją nagrywa regularnie, ale nie zgrał na nasz komp w domu więc nic nie mogę ani obejrzeć ani pokazać

Miałam kamerę (tę co ukradli :Zły:) ale drugi raz bym takiej nie pozwoliła kupić K, bo miała wszelkie buzer bajery a nie korzystaliśmy z nich więc szkoda przepłacać. Zrobię jak moja siostra mówiła – kamera jest tylko do filmowania i tyle więc ma być jak „najprostsza”. Też stoimy przed wyborem i będę pilnować żeby była malutka (poprzednia też taka była i to jest super) ale ergonomiczna i miała menu polskie.

Babeczqa

AA jadly wasze dzieciaczki bob??

Nie.

Odnośnik do komentarza

asia78
Kajocha musialabys jej bardzo pilnowac. Jak bylam mala to tez tylko zastrzyki, bo wszystko wyrzygiwalam. Jak bylam wieksza to tabletki wywalalm za tapczan

napewno musiałabym bardzo bardzo pilnowac, ale i tak nie upilnowałabym, nie Ale :Oczko:

Alka to leków doustnych nie chce bo waszystko jest beeeee :Szok: no w sumie sie jej nie dziwie bo smaki leków nie za fajne są. Np. Zinnat doustny jest OSZKLIWY !! OBRZYDLIWY !! Z regułyu próbuje co daje Alicji i niektóre leki sa nie do przełkniecia dla dorosłego a co dopiero dla dziecka :Szok:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Isa – współczuję wysypki, zeszła?

Asia78

Poradzcie mi. Jakbyscie dostaly zaproszenie na wyjazd nad jezioro (40-50km) to byscie pojechaly na jeden dzien na urodziny?

Tak :yes:

Kajocha

Asiu z tym leczem to powaznie aż mi wara wisi A robisz leczo z cukinią ? Nie wszyscy z cukinią robia wiec pytam bo ja cukinie obowiazkowo


Ja też robię z cukinią, kiedyś robiłam jeszcze z kabaczkiem – też wychodziło pyszne :yes:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Kajocha

Asiu z tym leczem to powaznie aż mi wara wisi A robisz leczo z cukinią ? Nie wszyscy z cukinią robia wiec pytam bo ja cukinie obowiazkowo


Ja też robię z cukinią, kiedyś robiłam jeszcze z kabaczkiem – też wychodziło pyszne :yes:

moja teściowa na urodziny prawie zawsze robiła leczo, ale jej leczo to ogórek kiszony, cebula, papryka, pomidory, pieczarki, kiełbasa ale nigdy nie dawała cukini :Szok: jak zjadła moje leczo to sama zrobiła też z cukinią :yes: ale wróciła do swojego bez cukini... jak dla mnie to wole z cukinia ale bez tez zjem

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...