Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia teraz to juz chodzi w 1 majtkach caly dzien, bo robi wszystko na nocnik.
Ale jak miala etap uczenia sie , to przychodzila i mowila ,ze o! Ela mokra ! :)
Wtedy ja przebieralam. Szlo kilka par majtek dziennie, kilka spodni i skarpet.
Majtek to mam z 15szt .

A Funio zacznie zwracac uwage na mokre majtki, potrzebuje tylko czasu. Eli zajelo to 2mce. Dawaj, puszczaj go bez pampka po domu :)
Ela nagle, z dnia na dzien zaczela wszystko robic na nocnik. No stalo sie to jak za czarodziejska rozdzka :)
Bo Kuba po kolei zaczynal - najpierw siku a po kilku mcach kupe dopiero.

Ide polozyc Ele spac .

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Jadac do szkoly wzielam nocnik :)
Pod krzaczek na terenie szkoly nie ma jak a i nie wiem czy Ela by tak chciala, wiec wzielam nocnik.

Bawilysmy sie na placu zabaw i nagle Ela wola - siku!
Wiec myk myk na nocnik, siusiu zrobione - pieknie :)
Dobra wiec decyzja , zeby nie zakladac pampka na spacery.

Super :brawo:
Z jednej strony dobry pomysł ale z drugiej z tym nocnikiem na spacer to chyba przesada :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
kwiaciarka
Jadac do szkoly wzielam nocnik :)
Pod krzaczek na terenie szkoly nie ma jak a i nie wiem czy Ela by tak chciala, wiec wzielam nocnik.

Bawilysmy sie na placu zabaw i nagle Ela wola - siku!
Wiec myk myk na nocnik, siusiu zrobione - pieknie :)
Dobra wiec decyzja , zeby nie zakladac pampka na spacery.

Super :brawo:
Z jednej strony dobry pomysł ale z drugiej z tym nocnikiem na spacer to chyba przesada :Oczko:

Ja nie bralam nocnika, ale moja kolezanka do tej pory wozi w samochodzie dla 5 latki!! Moje beda sikac na trawe albo pod krzaczkiem

Odnośnik do komentarza

Dziś Adaś ma zakończenie roku przedszkolnego i mają występować w stroju krakowiaka. Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać :Śmiech:. A potem idziemy z dziećmi do szczepienia. Mam zagwostkę co zrobić z Maćkiem, bo dziś obaj mają dostać szczepionkę na kleszczce (druga dawka), a oprócz tego Maciek ma zaległe to szczepienie 5w1. Pielęgniarka mówiła, że może dostać dziś 2 szczepionki i nawet nasza pediatra się do tego przychyliła, że można je dziś obie podać i będą bezpieczne. Zaskoczona jestem, bo nasza pediatra nie jest zwolennikiem podawania 2 szczepionek w 1 dniu. I teraz nie wiem czy zgodzić się na 2 szczepionki u Maćka czy nie? Kleszcze muszą być zrobione bo drugą dawkę daje się po 6 tygodniach. Ta skojarzona to też już najwyższy czas bo mamy opóźnienie z zimy. No i co zrobić, zgodzić się na 2?
W kolejce czeka pneumo i meningo – chyba pod koniec wakacji i na koniec MMR (to już jesienią, bo musi minąć kolejne 6 tygodni) i będzie spokój ze szczepieniami na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Oliwka lepiej..za to wyniki moczu nienajlepsze ale jutro ide z nia do kontroli wiec i wyniki pediatra obejrzy.
Ja sie czuje tragicznie ale mniejsza o mnie.
Oliwce zostal katarek lekki czasme odkaszlnie..pozatym temp brak.

Babeczqo zdrówka dla was :Całus:

Dziubala
Maciuś odkąd ma wyciągnięte szczebelki, to po tym jak go położymy do łóżeczka i wychodzimy z pokoju, to sam wędruje do... naszego łóżka, kładzie się pod kołdrą i śpi. Słodko to wygląda. Jak idę spać to go przenoszę spowrotem do łóżeczka, a wczoraj pierwszy raz się zdarzyło, że sam w nocy przeszedł do nas, tak cichaczem, wgramolił się pomiędzy nas i zasnął jak gdyby nigdy nic. Słodzizna mała :Śmiech:

Julka tez tak miała przez jakis czas :Oczko: Teraz juz ładnie zasypia w swoim łóżeczku i nie "ucieka" z niego :Oczko:

Dziubala
Z usg takie se wieści. Babka była okropna, niewiele mogłam się dowiedzieć bo powiedziała, że jestem na usg, a jak chcę wizytę to muszę dopłacić 80 zł (a za usg kolan zapłaciłam 160 zł) :Zły:. Czekam na wizytę u mojego ortopedy za 1,5 tygodnia, niech mi rozszyfruje zapiski z usg bo niewiele z niech rozumiem. Ale przynajmniej wiem dlaczego nie mogę leżeć na lewym boku. Nie wiem czy Wam pisałam że gdzieś tak od kwietnia nie mogę spać na lewym boku, bo potwornie mnie boli lewa noga na odcinku od biodra do kolana, nie wiedziałam czy to przez kość udową czy może mięśnie. Wczoraj się dowiedziałam, że mam zapalenie kaletki na tym odcinku. Nie wiedziałam o chodzi, ale dziś doczytałam sobie w internecie. Niefajne to jest i źle, że nie poszłam z tym od razu do lekarza, ale już trudno się mówi. Za 1,5 tygodnia będę wiedziała co z tym dalej robić. Co do samych kolan to jest szansa, że rehabilitacja mi pomoże. Nie mogę się doczekać co mi ortopeda powie.

Dobrze że już wiesz o tym zapaleniu ale powiem Ci że ta babka od usg to jakaś taka nieludzka...mogła przynajmniej Ci coś ogólnie powiedzieć :Całus:

kwiaciarka
Jadac do szkoly wzielam nocnik :)
Pod krzaczek na terenie szkoly nie ma jak a i nie wiem czy Ela by tak chciala, wiec wzielam nocnik.
Bawilysmy sie na placu zabaw i nagle Ela wola - siku!
Wiec myk myk na nocnik, siusiu zrobione - pieknie :)
Dobra wiec decyzja , zeby nie zakladac pampka na spacery.

Super :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Ja go chce nauczyc w ogole. I pomyslalam, ze na stojaco bedzie mu wygodniej. On sie przyjrzal jak robi A. i teraz zawsze jak juz sika czy to na sedesie czy na nocnik czy w wannie to trzyma sobie siusiaka. I pomyslalam, ze moze na stojaco bedzie mu latwiej. A juz sikanie do wanny zaraz po wlozeniu go tam albo po zakreceniu wody i przed wyjeciaem doprowadza mnie do pasji:Zły:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78
Dziubala a Adas sika na stojaco?

:yes:

Dobra to teraz ide gotowac jajak a Ty pisz kiedy co jak? i co Ci sie nawinie w zwiazku z tym sikaniem na stojaca. A przede wszystkim jak nauczyc chlopca siakania?

Asiu, Adaś nie od razu sikał na stojąco. Zaczynał od pozycji siedzącej jak dziewczynka. Z czasem jak podrósł to sam z siebie zaczął sikać na stojąco i tak ma do tej pory :Oczko:

Odnośnik do komentarza

asia78
A juz sikanie do wanny zaraz po wlozeniu go tam albo po zakreceniu wody i przed wyjeciaem doprowadza mnie do pasji:Zły:

Normalka :Śmiech:, przerabiałam to z Adasiem, a teraz z Maciusiem :Śmiech:. Ale u Maćka trwało to krócej niż u Adasia, bo też szybciej zaczął korzystać z nocnika. Jak już Maciek jest rozebrany to zanim go włożę do wanny, to pytam czy chce siku na nocnik. Raz robi raz nie. W wannie nie sika już na stojąco, być może na siedząco ale tego już nie sprawdzam :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...