Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
babeczko no ale na lato tez trzeba miec buty, ja mam podobne tylko nie na szpilce :)
O te z ccc - ja raz kupilam w zyciu butki na lato co mialy pomiedzy palcami taki ten sznurek czy silikon czy z czego innego to robia - tragedia! obcieralo mnie pomiedzy palcami ze masakra, wiecej nie kupilam i nie kupie takich.

Wlasnie wiem to takie niewygodnie ze nawet ujsc sie niealo kawalek do lustra.

Ja ogolnie zaopatruje sie w ccc albo bata albo nazwy niepamietam" tez jedne z tanszych:oczko:
raz sie zawiodlam raz zalozylam buty i cale piety zjechane aplaskie byly..blada jakis...ale reklamacji mi nieprzyjeli.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

aaaaaaaaa zapomnialam
Ela zawolala kupe , usiadla na nocnik i zrobila! huraaaaa :)
jak wstala i zobaczyla co zrobila to powiedziala - ojejjjjjj, beeeeeeeee :)
Powiedzialysmy wiec ,ze takie be robi sie na nocnik albo na ubikacje, zeby majtek nie brudzic, ciekawe czy bedzie juz zawsze wolala.
ale mycie nocnika bylo oho ho :)
No tylko pozniej zalozyla majtki i zrobila w nie siku :)

ale jestemy na super drodze ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
aaaaaaaaa zapomnialam
Ela zawolala kupe , usiadla na nocnik i zrobila! huraaaaa :)
jak wstala i zobaczyla co zrobila to powiedziala - ojejjjjjj, beeeeeeeee :)
Powiedzialysmy wiec ,ze takie be robi sie na nocnik albo na ubikacje, zeby majtek nie brudzic, ciekawe czy bedzie juz zawsze wolala.
ale mycie nocnika bylo oho ho :)
No tylko pozniej zalozyla majtki i zrobila w nie siku :)

ale jestemy na super drodze ;)
Brawo fajnie
!!

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka
A ja jestem innego zdania nt drzemek.
Kazdy czlowiek jest indywidualnoscia, tak samo dzieci. Jedne dzieci nawet do lat 6 potrzebuja sie zdrzemnac w dzien a inne juz od 2 lat z drzemki rezygnuja. Ja nie traktowalabym dzieci ksiazkowo, ze dziecko wiec snu w dzien potrzebuje, bo zalezy to wszystko od energii dziecka, od jego wlasnego rytmu.

A kiedyś powoływałaś się na książki i psychologów, że dzieci nie powinny chodzić do żłobka, tylko do 3 rż. siedzieć w domu z mamą/opiekunką :Oczko:
Ale to tak na marginesie, mały przygryzek :Oczko:
Co do drzemek to i w książkach i psycholodzy mówią, że dzieci do 3 rż. powinny mieć drzemki.
I choć też uważam, że dzieci są indywidualnością (i np. nie muszą siedzieć do 3 rż. w domu jak mówią psycholodzy zamiast iść np. do żłobka :Oczko:) to moim zdaniem 2 lata to za wcześnie na rezygnację z dziennych drzemek. Mogą zdarzyć się sporadyczne dni, że dziecko nie będzie spało, ale tak to na codzień trzeba pilnować drzemek :yes:
To moje zdanie.

heheh a co Ty wogole porownujesz???? heh
pozatym pamiec ci zaszwankowala - nie bylo mowy o opiekunce, tylko mama, tata do lat 3.

A jak Maciek za 3 miechy nie bedzie chcial spac to bedziesz go zmuszala bo jeszcze nie ma 3lat?
I 3 lata to granica? a nie moze 2,5 ? 1 lipca konczy 3 lata wiec do 1 lipca bedzie spal i koniec? bo Ty tak chcesz? a czy jemu sie chce spac to nie wazne?

Kwiaciarko, po pierwsze - hehe, pamięć mi nie szwankuje, pytałaś mnie kiedyś dlaczego Adaś nie był z opiekunką tylko poszedł do żłobka. W tym poście nie było istotne czy dziecko będzie z mamą czy opiekunką tylko sam fakt powoływania się na książki – że dziecko do 3 rż. najlepiej jakby było w domu. Ja jestem innego zdania.
A po drugie – ja nie pisałam, że wg mnie dziecko do 3 rż. ma mieć drzemki w dzień tylko, że psycholodzy/książki tak zalecają. Ja pisałam, że 2 lata to za wcześnie na rezygnację z drzemek. Czytaj ze zrozumieniem :Oczko:
PS. Liczę, że Maciuś podobnie jak Adaś dociągnie z drzemkami do 3,5 rż. Ale jak wcześniej zrezygnuje z drzemek (w końcu co dziecko to indywidualność) to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Renia – współczuję, niezbyt udany dzień :Całus:. A z tym mówieniem Mikołajka to lekarka przegięła. Ale może to jednostkowy typ (z lekarki oczywiście).
Tobie życzę by szybko zabieg się odbył!

asia78
Dzieci czesto koncza spanie w lecie, bo jest za duzo zajec. Cialge na dworze. Ja Stefana dzis nie klade, chyba ze sam padnie. Chce zeby ladnie zasnal wiecozre

Adaś spał w lecie ::):. Dzień było podzielony na 2 części - przeddrzemkową i podrzemkową. Mam nadzieję, że z Maciusiem też się tak uda. Ale nic na siłę.
A Polusia Wam teraz w aucie zasypia jak gdzieś jedziecie np. popołudniu?

Nuchna – udanego wieczoru panieńskiego :Śmiech:

babeczqa
Upatrzylam sobie cos takiego:
Salma5 CZARNY ŻAKIET I SPÓDNICA OŁÓWKOWA 42 (650860307) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko zastanawiams ie czy taka spodnica za kolano lekko bedzie wygodna??
Jak uwazacie??

No i te butki tez mi sie podobaja:lol:
LEON-2__ CZÓŁENKA NA SZPILCE / CZARNE 40 (653296973) - Aukcje internetowe Allegro
Sukienka elegancka podobnie jak butki. Taki strój to na jakieś bardzo eleganckie okazje, no i Połówek wtedy też musi być odpowiednio elegancki :yes:
Sukienka wygląda na wygodną, ale też ważne z czego jest zrobiona, bo zdjęcie może zmylić co do jej wygody.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a na Madonne do Wawki nikt nie jedzie? :)

Aż tak jej nie lubię żeby do Wawy jechać na koncert :Śmiech:

kwiaciarka
aaaaaaaaa zapomnialam
Ela zawolala kupe , usiadla na nocnik i zrobila! huraaaaa :)
jak wstala i zobaczyla co zrobila to powiedziala - ojejjjjjj, beeeeeeeee :)
Powiedzialysmy wiec ,ze takie be robi sie na nocnik albo na ubikacje, zeby majtek nie brudzic, ciekawe czy bedzie juz zawsze wolala.
ale mycie nocnika bylo oho ho :)
No tylko pozniej zalozyla majtki i zrobila w nie siku :)

ale jestemy na super drodze ;)
Super, że sama zawołała :brawo:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ojej Renata, ale mi Ciebie szkoda.
Skad sie biora takie kamulce?
A w NO opieka lekarska jest prywatna, bedziesz placic za operacje?

Kamica żółciowa – Wikipedia, wolna encyklopedia
jednym slowem zle odzywianie

W NO placisz normalne ubezpieczenie zdrowotne potracane z podatku.
Oprocz tego w kazdym roku kalendarzowym placi sie okreslona kwote za wizyty plus wydatki na tzw niebieskie recepty refundowane w 100%.
W tym roku jest to kwota 1780nok, czyli okolo 10% najnizszej krajowej.
Dostaje sie taka "frikort" /cala rodzina z jednej karty korzysta/ i jak ide pierwszy raz w danym roku do lekarza place za wizyty /okolo 200 nok za kazdym razem/, w recepcji wpisuja mi te kwoty do karty, jak juz przekrocze sume 1780 nok kolejne leczenia sa bezplatne.
Ja teraz wykorzystalam za badania, wizyty u rodzinnego i pogotowie ok 1600 nok.W tym raz u lekarza byl T. Nie dotyczy to wizyt u dentysty. Dla doroslych platny w 100%. Dzieci maja za darmo, ale nie wiem dokladnie do ilu lat.
Jezeli ktos jest nie ubezpieczony placi za wszystko 100%, nie dotyczy to pobytu w szpitalu w zwiazku z np. zagrozona ciaza lub samego porodu-o dzieci dbaja wyjatkowo.
Ale samemu musisz sie upomniec o ta karte jak pierwszy raz zglaszasz sie do lekarza, zwlasnej woli nie dadza.

kwiaciarka
aaaaaaaaa zapomnialam
Ela zawolala kupe , usiadla na nocnik i zrobila! huraaaaa :)

:brawo::brawo:

Dziubala
Udanego długiego weekendu! :Całus:

i dla Ciebie milego!!!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Renia – współczuję, niezbyt udany dzień :Całus:. A z tym mówieniem Mikołajka to lekarka przegięła. Ale może to jednostkowy typ (z lekarki oczywiście).
Tobie życzę by szybko zabieg się odbył!

asia78
Dzieci czesto koncza spanie w lecie, bo jest za duzo zajec. Cialge na dworze. Ja Stefana dzis nie klade, chyba ze sam padnie. Chce zeby ladnie zasnal wiecozre

Adaś spał w lecie ::):. Dzień było podzielony na 2 części - przeddrzemkową i podrzemkową. Mam nadzieję, że z Maciusiem też się tak uda. Ale nic na siłę.
A Polusia Wam teraz w aucie zasypia jak gdzieś jedziecie np. popołudniu?

Bardzo czesto, ale za nic sie nie polzy w dzien. Nie pamietam kiedy spala, chyba jak byla chora w zimie:yes:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na koncercie bylo super, tylko ze lublinianie to takie wsioki, ze szok. Edyta zaspiewala chyba 8 piosenek i skonczyla. Zaczela przedstawiac zespol a ludzie d... w gore i poszli. Bisow nie bylo, bo nie bylo dla kogo:Zły:

Najpierw bylo szkolenie ppoz, bo to impreza na Dzien Strazaka. I dowiedzialam sie 2 waznych rzeczy. Ze kazda gasnice musimy brac do gory, nie ma juz gasnic gdzie gasilo sie gasnica skierowana w dol!!! A druga, ze jak nacisniemy zaworek to juz gasnic est zuzyta. Zeby nie patrzec czy jesy dobra, bo jak wyjdzie gaz to po gasnicy:yes:

A dzieciaki super. Aga sie nie napracowala:sofunny:Stefan nie spal w dzien, wiec poszedl spac o 19 a Pola zaraz za nim o 19.30:lol: Rykow nie bylo wcale, bawili sie w dom:happy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...