Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
ale sie wk................... no szlag mnie trafi na ta zasrana sluzbe zdrowia! ( sorry).
Kuba mial szyta glowe jak wiecie u nas w szpitalu w poradni chirurgicznej.
Mial jutro przyjsc na zdjecie szwow, w karcie z szycia czola wpisane, ze za 7 dni na zdjecie szwow w poradni chirurgicznej. P. dzwoni do nich w jakich godzinach przyjechac a oni ze oni dzieci nie obsluguja, mam sobie dzwonic po szpitalach w szczecinie gdzie jest chirurgia dziecieca. Malo tego , tam sa zapisy!!!!!!!!!!! popierd............... ich? kuzwa to jakim cudem mu zszyli?czemu go na dziecieca chirurgie do Szczecina nie odeslali? i co ? jutro ma miec 2 szewki sciagane a ja mam sie zapisywac w kolejce gdzies w szczecinie? i jezdzic po szpitalach w szczecinie, jak pod nosem mam szpital? no szlag mnie wezmie! I co niby, jak bedzie termin na za 2 tygodnie, ma lazic z tymi szwami? Tez mi problem kurde sciagnac 2 szwy.
I znow trzeba bedzie pojsc prywatanie pewnie, no trafi mnie jakis piorun no!

P. dzwonil, zalawtimy to w przychodni zakladowej - jest taka prywatna przy zakladach w ktorych pracuje P. dla pracownikow zakladow za darmo - acle szczescie!
no co za debilizm

kwiaciarko rozmawialam z mama nt Kuby. Mial szyte w poradni czy na SORze? Bo jak na SOR to oni rzeczywiscie nie maja obowiazku zdejmowania szwow. A druga sprawa to z ta lekarka co nie chciala dac Ci skierowania. Mama powiedziala, ze powinna dac, bo sprawa wysypki nie jest zakonczona i powinna byc wyjasniona do konca a skoro jeden lekarz nie znalazl jej przyczyn to nalezy szukac u innego

Odnośnik do komentarza

Hej Kobitki!!

nocka srednia, Mikolaj sie wiercil, plakal przez sen, niespokojny byl bardzo.
A ja wstalam z bolem glowy i zasypiam na stojaco, pogoda kiepska wiec i samopoczucie tez.

Asia, mnie sie wydaje, ze raczki od tej spacerowki zle beda pelnily swoja role, ciezko bedzie kierowac wozkiem

Moja jest troche duza, ale tak bardzo wygodna, ze nie zamienilabym na inna.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Heloł:)

ale ja dzis ranny ptaszek :)

Kajocha no wiem, wiem, kurcze , no szkoda ,ze nie ma wyjscia szybkiego z tej sytuacji, pozostaje jakos olewac wredote ...

Asia a nie wiem gdzie mial szyte, ale nie chodzi o same szwy, doroslemu by sciagneli, ale dzieci nie obsluguja - tak powiedzieli. Tylko pytam jakim cudem mu zszyli?
A skierowanie to chodzilo dla mnie na tsh. Powiedziala,ze daje mi 3ci raz i ze nastepne sobie bede musiala zrobic tsh platne.
Kubie dala bez problemu do alergologa, ale i tak poszlismy prywatnie, bo w poradni za dluga kolejka.

W domu nie sciagne, no co Ty!!! jeszcze mu urwe i mu zostanie kawalek i bedzie gnilo ( moja siostra miala powtorny zabieg z powodu zostawienia kawalka szwa). On ma tam jeden stup, nie tylko na szyciu ale jeszcze wkolo. Musiala mu niezle przywalic. Te szwy takie zatopione w tym strupie, martwie sie jak beda mu sciagac.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Heloł:)

ale ja dzis ranny ptaszek :)

Asia a nie wiem gdzie mial szyte, ale nie chodzi o same szwy, doroslemu by sciagneli, ale dzieci nie obsluguja - tak powiedzieli. Tylko pytam jakim cudem mu zszyli?
A skierowanie to chodzilo dla mnie na tsh. Powiedziala,ze daje mi 3ci raz i ze nastepne sobie bede musiala zrobic tsh platne.
Kubie dala bez problemu do alergologa, ale i tak poszlismy prywatnie, bo w poradni za dluga kolejka.

W domu nie sciagne, no co Ty!!! jeszcze mu urwe i mu zostanie kawalek i bedzie gnilo ( moja siostra miala powtorny zabieg z powodu zostawienia kawalka szwa). On ma tam jeden stup, nie tylko na szyciu ale jeszcze wkolo. Musiala mu niezle przywalic. Te szwy takie zatopione w tym strupie, martwie sie jak beda mu sciagac.

I tak i tak jesli sprawa tarczycy nie jest wyjasniona to powinna Ci dac skierowanie bez gadania. Ale wtedy dla jasnie pani nie zostanie kaska:Zły: Przeciez oni nia maja zielonego pojecia o leczeniu a dzieci juz szczegolnie. Specjalizacja z pediatrii trwa 5 lat a rodzinni ucza sie tego w pol roku!!! I jeszcze mowia, ze bez sensu jest sie uczyc 5 lat!! A pedistrzy mowia, ze dziecko to nie jest maly dorosly, ze to jest zupelnie inne leczenie. Dlatego ja mam innego rodzinnego dla mnie i A. a dla dzieci mam pediatre:yes:

kwiaciarka
U nas piekna pogoda.
Jak fajnie,ze piatek!

Renata to chodz razem kawki sie napijemy, bo mi tez sie chce spac, mimo, ze wczoraj poszlam spac wczesnie.

Spoznilam sie na kawke::(:

kwiaciarka
Ja mam dwa wozki - jeden taki wiekszy, wygodny, z buda ze wszystkim, a druga parasolka , mala ,zwinna :) Ale Ela lubi chodzic na nogach. Oba wozki sa uzywane ( 1 przez Kube, a 2gi przez moja siostrzenice), ale oba sprawne. Troche wyplowial w parasolce material , ale nam to nie przeszkadza.

Ja mialam graco, ale oddalam, bo za duzo rzeczy mialam na klatce. 2 rowerki i 2 wozki to przesada. Teraz mam to orinoko, nie jest taki zly, ale mam chec na nowy. I tylko ja mam chec. Wszyscy mi mowia, zebym sobie darowala

Odnośnik do komentarza

Asia no wlasnie, skoro musze leczyc tarczyce, to dlaczego nie da mi wiecej skierowan niz 3 - no to mnie wlasnie wkurza. Skladki place, a jak jestem chora to mam sobie sama leczenie placic.

Ja moge 2ga kawe wypic :)

U nas jest mala przychodnia, jest i ogolny i pediatra, ale pediatra poszla na wychowawcze , a ta ogolna fajna taka, wszyscy ja chwala, chociaz kiedys chciala mi wyslac Ele na przeswietlenie pluc, mimo , ze w plucach nic nie slyszala, nie byla pewna, czemu Ela tak placze i steka, skoro wg niej nie byla taka chora. A mi sie wydawalo ze bolalo ja gardlo, katar do tego byl duzy.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Renata tak ,ze stolika jestem zadowolona , bardzo. Ale kupilam duzy, bo sa tez male. Jak malowali jajka farbami to przy tym stoliku, scierka zetrzec i juz :)
Na ogrodzie tez sie sprawdza, tylko musze parasol kupic. A widzialam stoliki innych firm z parasolem juz.

Super na zabawka na ogrod, kupie.

mnie sie tez spodobala ta zabawka, nie jest droga a zabawa moze byc fajna, Mikolaj uwielbia rzucac balonami, pileczkami :Oczko:

wyslij mi link Swojego stolika

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...