Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Ja mam pierwszy numer na domofonie, wiec wala do mnie: ulotkowcy, posciele, bezdomni, poczta, wolontariusze, administarcja, sasiedzi, cebule, ziemniaki i inne:grrrrrr:Ku..cy mozna dostac!!!!!!!!

Asia ja mieszkam na ostatnim piętrze, ale mam pierwszy przycisk od dołu i jest to samo! Ostatnio mama do mnie powiedziała, żebym wyłączyła ten domofon, bo nerwicy można dostać. A jak jest polecony to dziad nie ma siły na 3 piętro wejść i tak muszę na pocztę jechać :Zły:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

A ja dziś zwięźle bo Amelka właśnie się uspała przy bajce. A mnie głowa boli bo zdrażnił mnie hydraulik....pacan. Rano zgłosiłam awarię kranu bo woda się lała po ścianie, Podejrzewaliśmy krzywkę. Przyjechał hydraulik żeby to naprawić. My akurat na wyjazd się zbieraliśmy. Jak wrócoliśmy to on właśnie wychodził. Powiedział tylko że krzywkę wymienił i bateria tez jest pęknięta...a i musicie sobie sprzątnąć bo miał drobny wypadek. Pojechał w przyśpieszonym tępie. Wchodzę do naszego socjalnego a tam wszędzie woda i mokro. Wszystko pływa. Plecak co stał przy łóżku był cały zamoczony. Dobrze że dokumenty nie zamokłą. Pacan Zakręcił wode w piwnicy zdją baterię i poszedł odkręcić żęby zobaczyć gdzie cieknie. Zanim z piwnicy wlazł na pięto to woda się lała pod ciśnieniem na wszystko. No to on na dół i zakręcił......................brak słów.....a ja potem z chłopakami wszystko 2 godziny sprzątakiśmy. Wszędzie woda stała. Pod szafkę, lodówką łóżkiem,,,,,,,,,,,,,,,no dosłownie wszędzie................... Głowa mnie rozbolałą...jak by był ten facet to by zjobkę zebrał.......................................................................

Odnośnik do komentarza

My na Mikołaja kupujemy prezenty tylko dla dzieci, a na Gwiazdkę dla nas i wszystkich najbliższych (moich rodziców, rodzeństwa z połówkami, dla K siostry i jej połówka, mamy i babci). No i jeszcze prezenty dla chrześniaków K. Wychodzi łącznie kilkanaście prezentów. Kupujemy zazwyczaj praktyczne rzeczy. Z reguły mamy info co komu by się przydało i coś jeszcze od siebie dodajemy.
Nie mogę się doczekać Gwiazdki :Oczko:

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja mam pierwszy numer na domofonie, wiec wala do mnie: ulotkowcy, posciele, bezdomni, poczta, wolontariusze, administarcja, sasiedzi, cebule, ziemniaki i inne:grrrrrr:Ku..cy mozna dostac!!!!!!!!

Ja mam ostatni i też wszyscy dzwonią :Zły:
Kiedyś nie odbierałam bo wiedziałam, że to nikt do nas, ale w końcu zaczęłam odbierać, bo ponoć złodzieje sprawdzają w ten sposób czy ktoś jest w domu.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Oczko: Czuje sie fatalnie :Szok: jeszcze gorzej niz wczoraj...nos zapchany, gardło boli jak cholera.....Jula jeszcze na dodatek źle spała w nocy więc co chwilke do niej wstawałam....Jestem dzisiaj normalnie nie do życia ::(: Zaraz polece do apteki kupic jakieś leki bo samo to już raczej nie przejdzie.

cohenna
My prezenty dla wszystkich szykujemy na noc między 24-25 grudnia. Z córką i mężem nie mam problemu, ale najgorszy problem mam z prezentem dla teściowej...jakoś brak mi pomysłu :(
Macie jakiś poimysł???

Kosmetyki, woda toaletowa, szal, rękawiczki, portfel, piżama, biżuteria :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry::):

Przeczytalam wszytsko wczoraj, ale nie dalam rady popisac, wiec wybaczcie, jelsi kogos pomine::):
Asia- :brawo: dla Stefanka za postepy w mowieniu::):
Dziubala- :brawo: dla Maciusia za "baba"::): Wspaniala niepsodzianke babci zrobil::):
Kwiaciarka- jestem pod wrazeniem jak pieknie Elunia je::): Wielkie :brawo: dla niej::): Franek wczesniej jak dostawal lyzeczke dla siebie to grzebal w miseczce i nawet nie probowal wkladac do buzi, teraz probuje, ale zazwyczja wiekszosc wylewa po drodze ::):
Renata- grtauluje wspanialego syna::): A w zasadzie wspanialych synow::): No i fajnie, ze nocki takie super::):
Alutka- zdrowka:Całus:
Cohenna- pieknie piszesz wierszyki, jestem zachwycona::): A jesli chodzi o rytual czytania to swietna sprawa, ale poki co nie dla mojego syna. On tylko oglada ksiazki i niestety przewraca co trzecia kartke i do tego w zawrotnym tempie:Histeria: Nawet mu nie zdaze opowiedziec co jest na obrazkach, probuje i probowalam zainteresowac go ogladaniem, bo o czytaniu to nawet nie ma mowy, ale raczej na prozno. No ale nic na sile, moze przyjdzie na niego czas. Ja przed snem mu czasem opowiadam bajke, jesli mi nie przerywa i chce sluchac, czasem spiewam kolysanke.
Isa- pytalas jakis czas temu spod jakiego jestem znaku, a ja zapomnialam odpisac. Otoz jetsem Rak i podobno ze Skorpionem tworzymy idealne polaczenie:Oczko: Ale znaki znakami, a chyba z nas dwojga to ja mam trudniejszy charakter, tak mysle....
Babeczqa- :Całus: Przykro mi, ze mialas takie przezycia...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...