Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Alutka7912
A propo bączków i bąków różnego rodzaju :Oczko: Julcia jak puści bączka to zaśmiewa sie z tego na głos a później napręża się i puszcza kolejnego...i tak do momentu aż powietrza w tyłku zabraknie :lol:

hahhaha Ela tez tak robi :)
Ja musze mowic, co zrobilas? baka puscilas? a ona wtedy sie smieje, napreza sie i znow bak i znow Ela wola bo,bo, a ja musze mowic, a co zrobilas??? baka puscilas ???
hahah, tylko nie wiem wiecie, ja sie teraz z tego smieje, a co bezdie w gosciach np ?

Do pewnego wieku jest to tolerowane :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
A Wy nie wiecie może kiedy jest powtórka Superniani?

kwiaciarka
Dziubala
A Wy nie wiecie może kiedy jest powtórka Superniani?

w poniedzialki przeciez... okolo 13
zawsze powtorka była we czwartek, sprawdzilam i faktycznie nie ma we czwartek, ale w poniedzialek tez nie ma i nie ma w niedziele...

Dziubala
kwiaciarka
aaaaaaaaa
zapomnialam sie pochwalic , a raczej Ele pochwalic :)

Moja Ela juz calkiem samodzielnie zjada zupe :)
Nic jej nie pomagam.
Cala zupe zjada slicznie. I nawet mocno nie brudzi :)
A jak elegancko trzyma lyzeczke, jak dorosly, nie tak jak dzieci czasem "na wioslo" :) tylko tak elegancko :)

:brawo:

brawo!!!

Dziubala
Renia - Mikołajek śpi już raz dziennie?
Maciuś dalej 2 razy a już myślałam, że nie potrzebuje tej porannej :Oczko:

Kilka dni spał 1 raz, ale dzisiaj podał o 10.00, spał poltorej godziny, npo i teraz zasypia drugi raz

kwiaciarka
Alutka7912
Dziubala

W końcu prezenty świąteczne to sama przyjemność kupowania i patrzenia na radość obdarowanych

A ja już wcześniej zaczynam kupować prezenty świąteczne :Oczko: W związku z tym że w grudniu są i Mikołkajki i urodziny mojego chrzesniaka i Boże Narodzenie wydatki jak co roku beda ogromne :Oczko: Ale ja lubie robic prezenty, a najbardziej to lubie je pakować :Oczko: W. sie ze mnie smieje bo zdarza sie tak, że on nie zdarzy dokładnie obejrzec tego co kupiliśmy np. komus pod choinke prezent jest juz zapakowany :Oczko:
Ja dla mamy wlasnie chce zamowic juz, chce jej kupic ksiazke :)
Dla reszty nie mam pojecia.
Jescze dla siostry zawsze cos tam wymysle, ale dla taty, brata, szwagra ? no nie wiem...
moze macie jakies pomysly?

Ja robię prezenty tylko dla dzieci, swoich i w najbliższej rodzinie, bo jakbym miala jeszcze dla szwagierek, szwagrów... ohohoh, no i dla rodziców oczywiscie.
Dzieciaków mam 7 do obdarowania:36_1_1:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
RenataOslo

Ja robię prezenty tylko dla dzieci, swoich i w najbliższej rodzinie, bo jakbym miala jeszcze dla szwagierek, szwagrów... ohohoh, no i dla rodziców oczywiscie.
Dzieciaków mam 7 do obdarowania:36_1_1:

my robimy dla dzieci, rodzicow i rodzenstwa :)
czyli wiecej o rodzenstwo

gdybym miala swoje rodzenstwo to moze i owszem, ale nie mam, szwagierka i szwagier to zazdrośnicy, zresztą kiedys pisalam o tej dmuchanej trampolinie, to mialabym im jeszcze prezenty robic, dopiero by mi nawymyslali, a i tak nie wiem co tej malej kupic-aby rodziców nie urazić przypadkiem!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Reniu - ło Jesuuu...siedmioro dzieciaków?? pewnie jeszcze w róznym wieku hihihihihi :Oczko:

1,5-chłopczyk
2,5-dziewczynka
4,5-dziewczynka
8-dziewczynka/prezent wybrany-kicia owocowy pluszak czy coś takiego/
2 x 13 chłopczyk i dziewczynka
15-chłopczyk

pokażę Wam co moj Michałek kupił bratu na mikołajka i na imieniny odrazu, normalnie ryczec mi sie chciało, ze mam TAKIEGO syneczka fajnego!!

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...