Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatek1976
RenataOslo
Kwiatek gdzie ten głosik oddać dla Ciebie??? no ja nie wiem, nic dodatkowego sie nie otwiera:Zakręcony:

Renatka, oddawanie głosów dopiero się zacznie chyba od jutra, albo od 11.01, a oddawac można w galerii w dziale konkursów, to jest najnowszy konkurs na ,,parenting".:Śmiech:

O teraz już całkiem lepiej, więc od jutra głosujemy :) na KWIATKA, NA KWOATKA, NA KWIATKA!!!! tzn, na Jej fotkę:Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

RenataOslo
kwiatek1976
RenataOslo
Kwiatek gdzie ten głosik oddać dla Ciebie??? no ja nie wiem, nic dodatkowego sie nie otwiera:Zakręcony:

Renatka, oddawanie głosów dopiero się zacznie chyba od jutra, albo od 11.01, a oddawac można w galerii w dziale konkursów, to jest najnowszy konkurs na ,,parenting".:Śmiech:

O teraz już całkiem lepiej, więc od jutra głosujemy :) na KWIATKA, NA KWOATKA, NA KWIATKA!!!! tzn, na Jej fotkę:Oczko:

dZIEKI, DZIĘKI WIELKIE Renatko...:Nieśmiały::Śmiech: ....

Odnośnik do komentarza

Dziubala
RenataOslo
Dziubala
Kwiaciarka - chyba Renia będzie miała bliżej z Norwegii do Ciebie niż ja z Krakowa :Śmiech:

hmmm... kto wie, kto wie... ja jakieś 6 setek plus prom, ale zawsze mogę przylatać samulotem:Oczko:

W internecie znalazłam, że z Krakowa do Szczecina jest... 634 km, a ja myślałam, że więcej :oh: ;)

u mnie prom, około 200 km /płynie 7 godzin:Padnięty: nocny można jeszcze wytrwać, bo troszkę przy barze, trochę spania, ale dzienny, to koszmar, nie wiadomo co z czasem zrobić/
zazwyczaj pływamy przez Niemcy do Szwecjii lub do Danii:Śmiech:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam środowo

Jestem w stresie, bo Maciuś ma duszności, malutkie ale są, a było juz 2 dni spokoju :Smutny:. Mam nadzieję, że to są takie po nocy i do południa miną!

Megan - śliczne masz dzieci, a Tosieńka jest przeurocza :Uśmiech:

Kajocha – dziś zdaje się Twoja Alicja kończy pół roczku, a Twój suwaczek pokazuje co innego :confused:

Ala urodziła się 11 lipca ;) jeszcze 2 dni :)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Witam się kochane Lipcófffki :)

Dzisiaj nie mogłam niestety poklachać rano bo dzwonił mi rano tato ze szpitala... Miał wypadek na kopalni :Płacz: Ucho do szycia przechlastane na wylot :Płacz: Boooożżże horror przechodziłam bo tato dzwonił na swoją komórkę(nie nosi jej do pracy) i patrze jakiś numer sie pokazuje nieznany i odbieram i mówi mi babka ze mam czekac bo bedzie rozmowa i słysze zaraz tate jak mówi, że miał wypadek i ze go szyja i ze mam nic mamie nie mówić jak wróci (była u swojej mamy bo miała wczoraj urodziny) że On jej zam powie. Boże jak się biedny męczy. Boli go niemiłosiernie i kurcze nie wygląda to za ciekawie bo opatrunek ma a kurcze szkoda gadać :Smutny: Pewnie teraz będzie się źle czuł :Męki: Ojoj jak mi tatusia szkoda...

Rosa kochana witaj po wielkiej przerwie !! :Całus:

Megan ojoj ale Tosieńka ma śliczne włoski :yes: śliczniusia panienka :Uśmiech:

Moniko-kr no kurcze ale lasencja z Ciebie jest fiu fiu :Oczko: Teraz przynajmniej wizualnie wiem, jak wygląda Monika, którą po dupie bede lała jak papierocha zakurzy :Śmiech::Oczko:

Na 15:20 mam wizytę w szpitalu rehabilitacyjnym. Ala zostanie przebadana przez lekarza od rehabilitacji :) Zaś po 2-miesięcznej przerwie oceni jak sie bobas rozwija :)

A zła jestem jak jasna w d... k... mać !! Wczoraj na siłowni głupia instruktorka zrobiła taki przeciąg i przewiało i kark... Kurde boli jak jasna cholera !! Wszyscy upoceniu (jak to przy wysiłku) a ta pootwierała okna i zrobiła przeciąg No istny :duren: Zła jestem bo kurde nie wiem jak dzisiaj bedzie... A co opier... i tyle ;)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziewczyny, czy jest tu dostępna taka funkcja, coś jak ,,ignoruj" czy ,,czarna lista"...? no takie cos żeby zablokowac komuś np. odpowiadanie na posty czy wysyłanie PW ? Na innych forach to jest dostępne, a tu? wie ktoś?

Odnośnik do komentarza

kajocha

A zła jestem jak jasna w d... k... mać !! Wczoraj na siłowni głupia instruktorka zrobiła taki przeciąg i przewiało i kark... Kurde boli jak jasna cholera !! Wszyscy upoceniu (jak to przy wysiłku) a ta pootwierała okna i zrobiła przeciąg No istny :duren: Zła jestem bo kurde nie wiem jak dzisiaj bedzie... A co opier... i tyle ;)

Niech Ci teraz masaż karku zrobią :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kwiatek1976
dobra, juz znalazłam...:) teraz już tych co nie chcę widziec nie będę...:Spoko:
tylko jak to działa? czy jak ja te osoby ustawiłam u siebie to one tez nie będa widziec moich postów????? bo tak byłoby najlepiej.....

Ja nie wiem jak to działa, nie musiałam z tego jak na razie korzystać.
Daj znać, to będę wiedzieć na przyszłość jakby co :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatek1976

Dziubala
kwiatek1976
dobra, juz znalazłam...:) teraz już tych co nie chcę widziec nie będę...:Spoko:
tylko jak to działa? czy jak ja te osoby ustawiłam u siebie to one tez nie będa widziec moich postów????? bo tak byłoby najlepiej.....

Ja nie wiem jak to działa, nie musiałam z tego jak na razie korzystać.
Daj znać, to będę wiedzieć na przyszłość jakby co :Oczko:

no jak ustawiłam to ja nie widze postów tych co ich oznaczyłam ,,ignoruj"...:Śmiech: , ale mnie teraz interesuje czy te oznaczone przeze mnie osoby tez nie widza moich postów???? bo to by mnie właśnie interesowalo...., tak byłoby najlepiej...., bo wiesz, wkurzajace to jest, że ja pisze cos na forum publicznym, a potem te osoby czytają to i obgaduja mnie na PW...:Rozgniewany: , widac brak im odwagi żeby sie publicznie wypowiedziec....., ale cóż, to ich problem... :Oczko: dlatego interesowalaby mnie taka możliwość, żeby te konkretne osoby nie widziały moich postów....
chyba zwróce się z tym do moderatorów....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...