Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Alutka7912
asia78
Wlasnie Pola wyciagnela Wilka i zajaca i kazala sobie zapuscic. Co w tym fajnego bylo??:surprised:

Zając...nu pogadi :sofunny:czy cos w tym stylu :Oczko: Teraz sa inne bajki :Oczko: Ja najbardziej lubiłam słuchowiska w radiu :Oczko:

i tak sobie pomyślałam... w domu mamstos filmów dla dzieci ale na kasetach, co z tym teraz mozna zrobić??? magnetowidu na duze taśmy brak a szkoda, bo Michałekmiał b. ładne bajki, teraz Mikołajowi by się przydały

asia78
Dziewczyny robicie segregacje smieci?

my segregujemy, na papier, plastik obowiązkowo, szkło, baterie i inne-czyli mokre

kwiaciarka
ooooooo ,wiem co chcialam Was zapytac - czy dajecie dzieciom rzodkiewke?

Mikołaj też lubi rzodkiewkę, poza tym ogórek-kwaszony/na 1 miejscu!/ i surowy, pomidor, marchewka

dzisiaj wcinał grejfruta, nawet nie wiem, czy takie dzieci jeść mogą, noo b. mu smakował

kwiaciarka
asia78
sluchajcie macie jakis pomysl na szybka kolacje na cieplo? Dzisiaj dla A. nie ma zupy a na drugie tylko pierogi, wiec bym cos zrobila moze na kolacje. Jakiegos fajnego, mam ochote na spagetti a wlasciwie kokardki ze szpinakiem i czoankiem i feta,ale A. nie lubi szpinaku

zasmazany makaron z cebula, jajkiem, serem zoltym i pieczarkami + smietana - mniam

ja też tak robię, ale... bez jajka,zamiast jajka pokrojoną czerwoną paprykę, bez śmietany,układam warstwowo i zapiekam w piekarniku

asia78
Kiedys nigella pokazywala takie tosty smazone w glebokim oleju albo masle. Brala dwa pszenne tosty w srodek wkladala ser mozzarella, potem to splaszczala i dawala do jajka a potem na maslo. Smazyla na dwie strony az sie ser rozpuscil. Moze to zrobic?

a ja robię ser pleśniowy typu Brie np TUREK, obtaczam w jajku, bułce i na olej /nie głęboki, tak normalnie/, w środku serek roztopiony, pychaaaa, podaję z żurawiną

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

asia78
Renata dla mnie to bez sensu zmieniac teraz wozek. Pomysl, ze w zimie nie bedziesz jezdzila na dlugie spacer tylko raczej nozkami na gora godzinke. A na wiosne to Mikus nie bedzie chcialam juz jezdzic w wozku

No może masz rację, i ten mój ma takie duze siedzisko, okrycie wejdzie i Mikołaj w kombinezonie, czy tam w grubej kurtce, noo ok, juz zmieniłam zdanie :) ,pytania nie było;)

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...