Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne, ale to dla dzieci powyżej 3 rż. :Oczko: więc Oliwka nie wykorzysta wszystkich możliwości zabawki.

babeczqa
ZESTAW KLOCKÓW DREWNIANYCH PUDEŁKO EKOLOGICZNE (454125486) - Aukcje internetowe Allegro
te klocki tez jej chce zamowic....moze tym bedzie sie bawic....:lol:

Moim zdaniem to jeszcze nie dla naszych maluchów. A to są klocki drewniane więc jak tym w kogoś rzuci czy sama się uderzy to będzie bolało.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka

Sluchajcie ja mam dla Eli kozuszek , ale on ataki cienki, nie wiem , to jest na zime? moze to jesienny kozuszek, bo takie to cienkie.

Sama musisz ocenić :Oczko:. Możesz ubrać np. i na jesienne dni i na te ciepłe zimowe dni ::):
Najlepiej pokaż fotkę :Śmiech:

no ale po fotce nie ocenisz jakie to grube, a sa jesienne kozuchy???

Chciałam z ciekawości zobaczyć jak to wygląda :Oczko:
A to czy ubierzesz kożuch jesienią czy zimą to od Ciebie zależy.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
W czym spia wasze dzieci na drzekach...chodzi mi o to czy nap. body z krotkimi nato bluza i spi czy jak???cos cienszego???przykrywacie kocami??

moj po domu chodzi w body z dlugim rekawkiem lub koszulkami z dlugim, skarpetki i spodenki dresowe, bawelniane a spi w tym samym tylko spodenki ściągam,przykrywam cienkim pledem dziecięcym/generalnie pod kołderką nie chce spac i sie odkrywa

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Alutka7912
Dziubalko - piękne zdjęcia Adasia z pasowania :Oczko: Pierwszak jak sie patrzy:Oczko:

Znaczy Przedszkolak :Oczko:

Znaczy sie dobrze myslałam a co innego napisałam :Oczko:

babeczqa
W czym spia wasze dzieci na drzekach...chodzi mi o to czy nap. body z krotkimi nato bluza i spi czy jak???cos cienszego???przykrywacie kocami??

Body na długi rękaw i czasem skarpetki, przykrywam Julę do spania cienkim kocykiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
W czym spia wasze dzieci na drzekach...chodzi mi o to czy nap. body z krotkimi nato bluza i spi czy jak???cos cienszego???przykrywacie kocami??

Na pierwszej drzemce pośniadaniowej śpi w tym co w nocy (bo jeszcze go wtedy nie przebieram po nocy), czyli pajac albo body z rajtkami, a na drugiej drzemce śpi w tym w czym wcześniej chodził (przebierany jest po pierwszej drzemce w ubranie tzw. dzienne). No, jak ma dżinsy to ściągam oczywiście.
Przykrywam kołderką albo kocem, w zależności co ma na sobie, ale to większego znaczenia nie ma, bo i tak się po paru sekundach odkrywa.
W sypialni mamy 19-20 stopni.

Odnośnik do komentarza

czesc!!

Mimo ze dzis mam juz obiad to jakos sie nie moge obrobic. Chcialam pojsc na dwor,ale juz oada a wlasciwie to mrzy

babeczko o ile ta pierwsza zabawka to jeszcze jest do zaakceptowania to druga jest niezbyt dobra dla lipcowych. Oni sa po prostu za mali na takie klocki

Alutko musicie przeliczyc,, moze bedzie wam sie oplacala z ta doplata w zlotowkach

Dziubalko fajny ten moj ziec

kwiaciarko tak mi sie przypomnialo jak kiedys pokazywalas swoja droge to ja mam taka u mamy, w lecie sypneli jakims g... i troche lepiej jest teraz

Renata fajne te geoxy, a ze serduszko z tylu to dla dziewczynki? dla mnie one sa unisex i spokojnie Mikus moze chodzic

Lema juz bez przywitania i pozegnania poleciala?? nonono tak nie wolno!!

A Isa gdzie??

Jak dobrze ze dzis piatek, wybieramy sie jutro do Wawki do zoo,ale tylko jak bedzie ladna pogoda,ale na razie sie nie zanosi:oops:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...