Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
W szkole panie nauczycielki powiedzialy, ze z Eli to maly Kuba, ze bardzo podobna do Kuby sie zrobila :)

Prawda prawda...ogladałm wczesniej wasze zdjęcia z wakacji nad morzem, widac że Elusia i Kubus to brat i siostra :Całus:

Babeczqo - piekny awatarek a Oliwcia cu-do-wna :Całus:

kwiaciarka
Dziubala
Zalałam sobie kawę letnią wodą, feee. Gapa ze mnie :Kiepsko:

hahahha, a ja kiedys wlalam wode do czajnika, poszlam po cos, wrocilam , pewna ,ze woda sie zagotowala, zalalam kawke, wlalam mleko hahahah i dopiero sie skubnelam, ze wogole czajnika nie wlaczylam heheh
A kiedys nalozylam paste na szczoteczke, myje zeby i ........... o k..........a to nie pasta, tylko krem do rak!!!!! bleeeeeeeeeeeee hahah

:sofunny: Ja osotatnio szefowi kawe zimna woda zalałam hahahahahaha..nawet nie zauwazyłam że jest cos nie tak :Śmiech:

kwiaciarka
Ja tez mowie swoim dzieciom , ze je kocham .....

Ja tez mówię Julci....że ją kochan najbardziej na całym świecie i wszechświecie :Całus:

babeczqa
no to ja sie ulatniam:)..zajrze pozniej:)
buziak

Buziak :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
babeczqa
no to ja sie ulatniam:)..zajrze pozniej:) buziak

pa :)
Ja czekam az wstanie Ela, wroci P. i idziemy w plener robic zdjecia :)
Lema ma takie slincze zdjecia Frania,ze natchnelo mnie, zeby tez porobic na lonie natury :)

Frania zdjęcia naprawde piekne :Całus: Jak bedziemy w wekend u babci to wybierzemy sie z Julcia nad morze i do lasku to tez popstrykamy troche fotek :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ja nie daje ani monte, ani jajek niespodzianek, ale daje delicje szampanskie :)
Moja cwana bestyjka zjada czekoladke, galaretke a biszkopt idzie w kont :)

Mikołaj tez nie je monte ani niespodzianek,od czasu do czasu delicje-mini delicje.Razem z biszkoptem.

kwiaciarka

Ela natomiast jak zobaczy jakies dziecko placzace to tez zaczyna plakac - chce chyba mu dotrzymac towarzystwa w placzu haha

Miko też zaczyna płacz widząc jak inne dziecko płacze.

Dziubala
Dziewczyny, czy Wasze dzieciątka też są takie mamusiowe?
Maciek zrobił się straszna przylepa, wszędzie mama i mama. Najlepiej na kolanach, na rękach albo chociaż tuż obok. Tata jest dla Maciusia małointeresujący.
Jak jest u Was?

babeczqa
U nas jest tak
---jest mama w domu --- caly dzien to bawi sie z mama:lol:a le kaze mamie usiac na podloge a biegnie do babci rozrabiac
---- jest tata bawi sie z tata wtedy zapomina ze mama jest i mama ma czas dla siebie:lol:
ale jak
---- przyjada dziadkowie...to jest i dziadzia i baba..a mama i tata to zapomina sie na amen:lol:

u nas scenariusz taki jak u Babeczqi

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Hej !!

Od rana u nas szaro buro i pochmurno więc miałam humor do d... Poprawiła mi go przed chwileczka moja dziewczynka :D

Alicja jest przemądra dziewczynka!! Nie chwalę jej bo mi się zepsuje, ale naprawdę jestem dzisiaj taka z niej dumna...

Ala od dłuższego czasu woła SIKU i chodzi ze mną do WC. Zawsze jej mówię, że mama chce siku i że idziemy siku :D A. wrócił z pracy, zjadł obiad, nakarmił Lalkę i zaczęliśmy ją przebierać na spacerek. Ala patrzy na szafę i mówi mi SIKU, SIKU, SIKU... Popatrzyłam na nią i pytam czy zrobi siku na nocniczek (na szafie mamy 2 nocniczki). Zdjęłam nocniczek, posadziłam Alusię i czekamy z A. Po dosłownie 5-10 sekundach Ala usmiecha się i siusia!! No pękam z dumy !! Głowa mi rośnie do sufitu !! Po wysiusianiu sie powiedziałam jej, że brawo Alusia siku zrobiła do nocniczka a Alka zaczęła tak bić brawo, że aż mi sie serce śmiało !! Od dzisiaj nocniczki oba będą wyciągnięte i będa stały na swoim miejscu, jeden w kucni a drugi w pokoju :yes: Jest to dla mnie znak, że Alusia zaczyna rozumieć swoje potrzeby bo na przypadek to dzisiejsze siusianie nie wyglądało. Jestem zadowolona i dumna z mojej dziewczynki !

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Asia – a w końcu robiliście Stefankowi posiew?

To Polce mielismy zrobic i zrobilismy,ale dzis jeszcze wynikow nie bylo. Beda pewnie w poniedzialek.

kwiaciarka
Ja tez mowie swoim dzieciom , ze je kocham .
Jak daja buzi, jak ida spac, jak sie tula, Kuba jak wychodzi do szkoly to co rano buziak i kocham Cie :)

Moje tez sie bardzo lubia przytulac,ale do 17 sa mamusiowe a potem sa tatusiowe, ledwo A. moze zjesc obiad:yes:

Wczoraj Pola zasnela na sofie w salonie a Stefan jak to zobaczyl to sie kolo niej polozyl:surprised:Polecialam po aparat,ale bylo za pozno

kajocha
Hej !!

Od rana u nas szaro buro i pochmurno więc miałam humor do d... Poprawiła mi go przed chwileczka moja dziewczynka :D

Alicja jest przemądra dziewczynka!! Nie chwalę jej bo mi się zepsuje, ale naprawdę jestem dzisiaj taka z niej dumna...

Ala od dłuższego czasu woła SIKU i chodzi ze mną do WC. Zawsze jej mówię, że mama chce siku i że idziemy siku :D A. wrócił z pracy, zjadł obiad, nakarmił Lalkę i zaczęliśmy ją przebierać na spacerek. Ala patrzy na szafę i mówi mi SIKU, SIKU, SIKU... Popatrzyłam na nią i pytam czy zrobi siku na nocniczek (na szafie mamy 2 nocniczki). Zdjęłam nocniczek, posadziłam Alusię i czekamy z A. Po dosłownie 5-10 sekundach Ala usmiecha się i siusia!! No pękam z dumy !! Głowa mi rośnie do sufitu !! Po wysiusianiu sie powiedziałam jej, że brawo Alusia siku zrobiła do nocniczka a Alka zaczęła tak bić brawo, że aż mi sie serce śmiało !! Od dzisiaj nocniczki oba będą wyciągnięte i będa stały na swoim miejscu, jeden w kucni a drugi w pokoju :yes: Jest to dla mnie znak, że Alusia zaczyna rozumieć swoje potrzeby bo na przypadek to dzisiejsze siusianie nie wyglądało. Jestem zadowolona i dumna z mojej dziewczynki !
:brawo:dla Alusi. Stefus dzis zrobil kupe na nocnik. Juz przed tym incydentem brzuszkowym raczej robil na nocnik,ale potem dalam sobie i Jemu spokoj na chwilke. A dzis sie tak zbaczal, ze go posadzilam i zrobil:happy:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Ale macie fajnie, moja to nocnik tylko nosi. Sadzam ja , ale wstaje jak opazona, w zasadzie to ciekawa jestem po co ona go nosi??

Ja sadzam Funia daje probki kremow albo moja kosmetyczke i siedzi. ALe max 10 minut, wiecj mama mowila zeby nie sadzac po 1 ze sie zniecheci a 2 ze mozna dostan hemoroidow od dlugiego siedzenia na sedeise

kwiaciarka
chyba bedzie zaraz jakas fajna komedia, ide oblukac no i P. dzis robi na kolacje makaron z jajkiem i serem :) mniam, mniam ( a brzuch rosnie ;) ).
Ogladacie na tvn o 18 brzydule?? hahah ale fajny serialik :) nowe cos dla mnie do ogladania hahaha

Ja sie nie chce wciagac, nie mozna ogladac wszystkich seriali;)

Odnośnik do komentarza

Hello,

kwiaciarka
Ale macie fajnie, moja to nocnik tylko nosi. Sadzam ja , ale wstaje jak opazona, w zasadzie to ciekawa jestem po co ona go nosi??

może traktuje go jako zabawkę?

kwiaciarka

Ogladacie na tvn o 18 brzydule??

Ja nie oglądam.

babeczqa

Wczoraj ogladam na wieczor" Tylko mnie kochaj" zawsze na koncowce uronie lezke ---az wstyd:Uśmiech:

Pozatym dzisiaj ubralam Oliwce butki lewy na prawy a prawego nalewa nozke....i inaczej stawia stupki..meczy mnie to strasznie..bo jeszcz ejej sie niewyprostowaly:(

Ja też oglądałam, chyba z 4 raz:36_1_1: fajny film, w międzyczasie robiłam segregację niepotrzebnych dokumentów.

Babeczqo, jak to lewy na prawy i odwrotnie??? po co? nie rozumiem??

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

kajocha

Ala od dłuższego czasu woła SIKU i chodzi ze mną do WC. Zawsze jej mówię, że mama chce siku i że idziemy siku :D A. wrócił z pracy, zjadł obiad, nakarmił Lalkę i zaczęliśmy ją przebierać na spacerek. Ala patrzy na szafę i mówi mi SIKU, SIKU, SIKU... Popatrzyłam na nią i pytam czy zrobi siku na nocniczek (na szafie mamy 2 nocniczki). Zdjęłam nocniczek, posadziłam Alusię i czekamy z A. Po dosłownie 5-10 sekundach Ala usmiecha się i siusia!! No pękam z dumy !! Głowa mi rośnie do sufitu !! Po wysiusianiu sie powiedziałam jej, że brawo Alusia siku zrobiła do nocniczka a Alka zaczęła tak bić brawo, że aż mi sie serce śmiało !! Od dzisiaj nocniczki oba będą wyciągnięte i będa stały na swoim miejscu, jeden w kucni a drugi w pokoju :yes: Jest to dla mnie znak, że Alusia zaczyna rozumieć swoje potrzeby bo na przypadek to dzisiejsze siusianie nie wyglądało. Jestem zadowolona i dumna z mojej dziewczynki !

:Podziw: Super :brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...