Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Alutka a jak Jula reaguje na bialko jaja ?
Bo Ela ma kwasne kupy i pod nosem liszaje jej sie robia.

Jula tez robi kwasiaki i ma szorstkie łokcie i ręce....Myslałam że alergia mineła ale niestety nie....W niedziele jadła jajecznicę i po południu juz miała rewolucje żołądkowe no i oczywiście od razu szorstkie całe ręce....:Szok: Mam nadzieje że z wiekiem jej minie :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
kwiaciarka
Alutka a jak Jula reaguje na bialko jaja ?
Bo Ela ma kwasne kupy i pod nosem liszaje jej sie robia.

Jula tez robi kwasiaki i ma szorstkie łokcie i ręce....Myslałam że alergia mineła ale niestety nie....W niedziele jadła jajecznicę i po południu juz miała rewolucje żołądkowe no i oczywiście od razu szorstkie całe ręce....:Szok: Mam nadzieje że z wiekiem jej minie :Oczko:

Oby!
Mój szwagier ma takie objawy na jakjo. Kłopot, bo wiele potraw ma go /jajo/ w skladniku. I tez rece szorstkie.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Była u mnie własnie moja dziewczyna :Oczko:
Ona rana jest jakas taka naburmuszona :Oczko: Oczywiście jak chcę żeby cos zrobiła to od razu słyszę "nie" co w jej wykonaniu brzmi nieco inaczej :Oczko:
Wczoraj nie reagowała na moje prośby żeby nie podchodziła do telewizora, żeby go nie dotykała, żeby sie odsuneła bo za blisko stoi...Doskonale rozumiała o co mi chodzi ale nie chciała mnie słuchać. Wiec tłumaczyłam że za blisko stoi, że oczka będa ja bolały a jesli tak dalej sie bedzie zachowywała to wyłaczę telewizor i nie bedzie (czyli w jej wykonaniu"nie ma" :) ). I jak nie posłuchała za kolejnym razem to wyłaczyłam telewizor...powkurzała sie trochę, ale wytłumaczyłam znowu że nie słuchała sie wiec teraz telewizor wyłaczony....i zrozumiała chyba o co mi chodzi. Zobaczymy co bedzie dzisiaj:Oczko:
Jak zwraca sie jej uwage że tak nie wolno, że nie wolno bić, itd. to zaraz sie denrwuje i krzyczy...A jak jej mówie że jesli tak sie będzie zachwowywała to sama sie będzie bawiła to zaraz przylatuje i robi jedna ze swoich głupich minek żeby mnie rośmieszyc, daje buziaka na przeprosiny i uważa że sprawa załatwiona. Zauwazyłam jednak że zaczyna sie chamować.....jak sie denerwuje to podchodzę do niej i mówie spokojnie żeby się nie denerwowała, nie krzyczała......wycisza sie wtedy ....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Asia a Ty gdzie sie podziewasz?? Jak Funio i Pola??

Jestem tylko jakos zarobiona jestem:Padnięty:od rana samego. A. pojechal o 7 do Kielc, moze na 2 dni. A ja piore gotuje i spzratam.. Bardzo mila pani z muratora powiedziala ze wszystkie zmiany, ktore chce zrobic w projekcie dadza sie zrobic i nawet przyslala mi wyrys parteru, przekroj i wiezbe:yes:moze to nie sam projekt, bo brakuje dokumentacji,ale cale te plany sa, wiec juz mniej wiecej wiem

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Wczoraj internet nam wyłączyli :Zły: ale wieczorem już działał, tyle że ja wzięłam się za prasowanie i potem nie miałam już sił siadać do kompa. A dziś od rana byłam na pobraniu krwi, potem parę spraw załatwiłam i dopiero niedawno do domu wróciłam z Maćkiem. On dostał jedzonko i poszedł już do spania a ja do kompa na relaks :D

Odnośnik do komentarza

I Ela nie zaszczepiona na swinke odre i zrozyczke z powodu alergii na bialko jaja kurzego.
Powiedziala, ze prawdopodobnie nic by sie nie dzialo, ale na dziecku sie nie eksperymentuje, dala skierowanie do alergologa, zeby powtorzyc testy ( robilismy jak Ela miala 3 mce i alergia na bialko wyszla duza). Jesli nadal jest alergia to alergolog wyda zalecenia do szczepienia i czy wogole szczepic. Zazwyczaj podawane sa przed szczepieniem i po szczepieniu leki przeciwalergiczne a czasem , gdy alergia spora to dziecko jest szczepione w specjalnym osrodku szczepien. Pediatra nasza mowi ,ze spokojnie mozna poczekac, lepiej sprawdzic i wszystko miec pod kontrola niz maja wystapic jakies powiklania poszczepienne. Wiec musze sie zarejestrowac z Ela do alergologa i sie zobaczy.
Dzisiejsza wizyta utwierdza mnie w przekonaniu , ze mam bardzo rozsadna i dobra lekarke :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam środowo

Wczoraj internet nam wyłączyli :Zły: ale wieczorem już działał, tyle że ja wzięłam się za prasowanie i potem nie miałam już sił siadać do kompa. A dziś od rana byłam na pobraniu krwi, potem parę spraw załatwiłam i dopiero niedawno do domu wróciłam z Maćkiem. On dostał jedzonko i poszedł już do spania a ja do kompa na relaks :D

hej :)
a ja myslalam, ze na dobre Ci neta wcielo :)
poczekaj na mnie, nakarmie Ele , uspie i bede tez sie mogla relaksowac przed kompem :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Jakie macie materace w lozeczkach dzieci?

Kokosowo-gryczany. Jak dziecko ma pół roczku to odwraca się na drugą stronę, na tą szeleszczącą (często jest kolorowa) :Oczko:
Kiedyś myślałam, że przez to szeleszczenie Maciek nie może spać i odwróciłam spowrotem na drugą stronę ale nic to nie dało więc znów leży na tej szeleszczącej :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
Witam środowo

Wczoraj internet nam wyłączyli :Zły: ale wieczorem już działał, tyle że ja wzięłam się za prasowanie i potem nie miałam już sił siadać do kompa. A dziś od rana byłam na pobraniu krwi, potem parę spraw załatwiłam i dopiero niedawno do domu wróciłam z Maćkiem. On dostał jedzonko i poszedł już do spania a ja do kompa na relaks :D

hej :)
a ja myslalam, ze na dobre Ci neta wcielo :)
poczekaj na mnie, nakarmie Ele , uspie i bede tez sie mogla relaksowac przed kompem :)

Poczekam ::):

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
I Ela nie zaszczepiona na swinke odre i zrozyczke z powodu alergii na bialko jaja kurzego.
Powiedziala, ze prawdopodobnie nic by sie nie dzialo, ale na dziecku sie nie eksperymentuje, dala skierowanie do alergologa, zeby powtorzyc testy ( robilismy jak Ela miala 3 mce i alergia na bialko wyszla duza). Jesli nadal jest alergia to alergolog wyda zalecenia do szczepienia i czy wogole szczepic. Zazwyczaj podawane sa przed szczepieniem i po szczepieniu leki przeciwalergiczne a czasem , gdy alergia spora to dziecko jest szczepione w specjalnym osrodku szczepien. Pediatra nasza mowi ,ze spokojnie mozna poczekac, lepiej sprawdzic i wszystko miec pod kontrola niz maja wystapic jakies powiklania poszczepienne. Wiec musze sie zarejestrowac z Ela do alergologa i sie zobaczy.
Dzisiejsza wizyta utwierdza mnie w przekonaniu , ze mam bardzo rozsadna i dobra lekarke :)

Super masz lekarkę, lubię rozsądnych lekarzy (choć wiadomo, że to subiektywna ocena).
U nas ze szczpieniem niemal identycznie jak u Eli. Na razie ma je odwleczone do grudnia.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Mikołaj też marudny od rana, 2 qpki i po drugiej w jednej chwili odparzona dupinka-posmarowałam tormentiolem-dobrze? moze trzeba było bepantenem? ale było dość mocno zaczerwienione.
Tormentiol jest bardzo mocną maścią, stosuje się ją u dzieci powyżej 3 rż. U młodszych tylko w ostateczności jak nic innego nie zadziała. A jest bardzo dobra i skuteczna. Używałam przy Adasiu i Maciusiu, ale dopiero gdy „tradycyjne” maści nie dawały już rady z odparzeniem pupy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...