Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)


Ale tu pustki, rozumiem że wszyscy urlopują :)

Ja już po pierwszym tygodniu pracy po urlopie, fajnie że z przerwą czwartkową, bo mogłam się jeszcze polenić ;)
O tym, że miałam urlop zapomniałam zaraz po przyjściu do pracy, dobrze że mamy zdjęcia, bo jeszcze bym się zastanawiała czy rzeczywiście gdzieś byliśmy na urlopie ;)
A tak to dla mnie już szara codzienność, za to dzieciaki ciągle mają wakacje :). Od poniedziałku Adaś jest na obozie piłkarskim, a Maciuś znów u babci. Maciusia jutro przywiezie teściowa, a jak Adaś wróci z obozu, to obaj chłopaki jadą do babci na kilka dni, Maciuś chyba się nie specjalnie ucieszy, ale co zrobić. Byle do kolejnego poniedziałku, bo wtedy obaj będą chodzić na półkolonie do KS Wisła, będą mieć ciekawe zajęcia, a sam fakt, że to Wisła, to powoduje, że chłopaki nie mogą się doczekać ;)



Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :)
Widzę ze wątek umarł :( no chyba ze jesteście na innym forum ;)
Ostatnio wzięło mnie na wspomnienia i czytam nas od początku. Jestem dopiero na 400 stronie ale......fajna książka przed snem ;)
Dziubala gratuluje narodzin Jasia :* podczytalam a co :D

Znalazłam na facebooku nasza Renie a w jej kontaktach Dziubale i Leme. Zaproszeń póki co nie wysłałam bo przecież nawet nie wiedzialy bbyście że ja to ja :P
Jak coś to spodziewajcie się niebawem zaproszenia od Moniki T.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego dla naszych Lipcowiatek z okazji ich 7 urodzin :)
Od września pierwsza klasa czy ktoś posłał rok wcześniej?
Filip zaczyna pierwszą klasę podstawowa a Ola pierwszą gimnazjum :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...