Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Cześć ::):
O matko jaka jestem zmęczona ::(: noc masakra

och skąd ja to znam...Vic dopiero od pół roku śpi mi całe noce z przebudzeniem na kaszkę z butli nad ranem...:brawo:za pierwsza sucha noc - nam sie juz zdarzalo, ale nadal do spania pampka zakładam mimo iz faktycznie w dzien juz każde siqu i qpę na nocnik, i to sam, albo woła! jestem w szoku...

isa32
Lema dziękuję za przepisy :Całus: kinder bueno brzmi smakowicie :yes: nie wiem czy zrobię teraz na urodziny, ale w przyszły weekend na pewno. Mój D. uwielbia takie ciasta :Oczko:

mi sie spodobala krówka:smile_jump:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

asia78
A ja przylize jutro z zyczeniami

Ciekawe jaka bedzie noc u nas. Maja byc ponoc najwieksze nawalnice

Renia wyjezdzacie jutro?

czytalam, ze na lubelszczyznie maja byc mocne ulewy

tak, juto z rana, plan jest o 8.00 ale jak wyjdzie zobaczymy, tak czy inacezj nigdzie sie zbytnio nie spieszymy, mozemy wyjechac i o 10.00,

zmykam juz na dobre, paa

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

JEJKU 2 DNI MNIE NIE BYLO I 16 STRON DO NADROBIENIA!!!!

kwiaciarka
Ela w lozku wolala - cale miesko daj Eli :) a byla po kolejnym nalesniku.
Jak wstanie bedze napewno krzyczala o jedzenie, musze wiec wczesniej przygotowac.
Wczoraj jak wstala to nie moglam nawet podgrzac spagetti spokojnie, prosto z lozka pobiegla do stolu na krzeslo i wolala - spagetti daj, spagetti daj :)

cudna Ela:smile_move:

kwiaciarka
dziewczyny na wyprzedarze sie nie wybieracie?
w reserved dla dzieci super ciuchy za tanioche .

ja tam ostatnio dwie pary japonek po 99zl na przecenie kupilam, teraz juz musze skonczyc to wydawanie kasy...ale kupilam bo ladne, a ja mam na buty swira a do tego plaskie tak trudno znalezc ladne...

kwiaciarka
\
Ale ona mi od jakiegos czasu nie chce ubierac tych podomowych, ona musi ladnie wygladac , wiec wyciaga mi najlepsze bluzeczki, spodnie itp. Co ja mam z nia zrobic? :)

ŁOJ, JAK TERAZ ULEGNIESZ TO POTEM BEDZIE TYLKO GORZEJ...Vic tak ma co do butów, je wybiera na spcer, ale jak zmienie ze do piaskownicy ciemniejsze buty nie biale to najwyzej pomarudzi...

isa32

Dziewczyny myślę i myślę nad tą kolacją urodzinową w sobotę i mnie szlag trafi. Jakbym miała kawałek ogrodu to wtedy grill + 3 sałatki i po sprawie, a tak 2 dni stania w garach. Może siostra do mnie przyjedzie wcześniej w sobotę, zawsze trochę szybciej będzie.

cholewa, postaraj sie wszystko szybkosciowe zrobic, salatki miesa upiecz w rekawie w piekarniku ze dwa rodzaje i na zimno? popatrz na "gotowce" - wiesz, bywaja dobre...

kwiaciarka
Tylko , ze ja na tarasie przy stole nie zmieszcze tyle luda....
taras duzy, ale stol za maly na tyle osob, usiadlo by 8 osob maks. a gdzie reszta?

zrób stól szwedzki, i już... kanapa, krzesełka, gdzie kto siupnie z talerzykiem i szklanką to jego...

isa32
Kwiaciarko u nas taka sama liczba dorosłych i dzieci, a muszą usiąć w pokoju 20m :Oczko: już widzę minę obu bratowych posiadających domy :Męki: D. już mi dawno powiedział, żebym to olała, ale wyjątkowo mi laski działają na nerwy :Rozgniewany:

och, olej je - co bys nie zrobila i tak obgadaja i beda mialy miny , olej, to podziala najlepiej - i na nie, i na twoje wlasne samopoczucie...

kwiaciarka
)
Ale mam wielki parasol :)

no widzisz? bedzie dobrze :smile_move:

isa32
A mnie głowa rozbolała chyba od niewyspania i zbyt intensywnego myślenia o imprezie :oops: jeszcze mnie mama zirytowała, bo stwierdziła, że jak się ma w domu imprezę to się nie siedzi z gośćmi :Zły: no ona nigdy nie siedzi to fakt.

Isa, nasze mamy maja inny poglad na zycie i wszystko...
usmiechnij sie i pusc mimo uszu:Oczko:
i wyspanych nocek ci zycze, ja wiem co to taka przerywanka...

kwiaciarka
Ela sie buja i spiewa - buju, buju mały zbuju :)
a za chwile - buju, buju duzy Kubo zbuju hahahahha

Elunia jest zabójcza :)

NO I SPOŹNIONE I NAJLEPSZE ZYCZENIA URODZINOWE DLA ALI I FILIPKA!!!
:36_3_15::big_whoo::flower2:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam!!!
My juz po wczasach. Bylo super tylko szkoda ze tak szybko minelo:(
Podroz bardzo fajna(pomijajac maly incydent w samolocie i nasza zlamana walizke) Filip sie cieszyl przy starcie ze mu uszy zatyka:)
Pogoda piekna nawet bym powiedziala ze za goraco:solar:
Moze jakies fotki wkleje ale po niedzieli bo jutro robimy imprezke urodzinowa wiec pewnie przez weekend nie zajrze:)

U nas wielki smutek. Mojemu kuzynowi zmarla coreczka. Zyla rowny miesiac. Dzis byl pogrzeb i jestem jakas nie do zycia. Glowa mnie boli caly dzien ale to chyba z placzu i przezyc. Juz nie zasmiecam.....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...