Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

lema32
Moj Franek tez sie zrobil bardziej przytulasny, po tej rozlace chyba. I zasypia znow na mnie. A jak bylam w ciazy jak chcial, zebym go wziela na raczki to mowilam, ze nie moge, bo mnie brzuszek boli. I teraz jak chce do mnie na rece to napierw pyta: Mama brzuś boji nie? Jak mowwe, ze mnie nie boli to wtedy dopiero chce na rece. A w ogole Franek tak mowi, w takiej kolejnosci- Fjanio jedzie nie, taty pjacy wjoci nie itp

Ale słodki Franuś! ::):

Kwiaciarka – a jakie wyszły wyniki?

Renia – dlaczego jesteś przestraszona?

Asia - jak Pola tak bardzo chce iśc do cyrku to bym poszła. Niech zobaczy jak i co tam jest.

Isa - cierpliwości do D i sił na co dzień! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Asia – jak poszło A?

Isa - świetnie, że trafiłaś na dobrego alergologa :great:. Czekamy na wieści.

lema32

Powiem Wam cos, nauczona radami z programu jak dobrze wygladac nago chcialam sobie kupic biustonosz. Nie kupilam, bo byly za male. A wiecie jaki rozmiar (z Triumpha) byl za maly? No, moze zgadniecie?

Hehe, typowałam 75D :Śmiech:
Ja kupuję 75 E/F (chociaż może i G byłby jeszcze lepszy :Śmiech:) i daję do zmniejszenia obwód, czasem nawet o 10 cm (zależy jaka firma). Na N był kiedyś wątek o stanikach. I często w programach o tym mówią. Wynika z nich, że aż... 95 % Polek kupuje źle dobrane staniki :Szok:
Przez źle dobierane staniki kobietom szybciej piersi „opadają”, są też niepotrzebnie gniecione (w sensie uciskane). Zdarza się, że kobietom jak już noszą dobrze dobrane staniki to piersi rosną. Tak naprawdę to nie rosną tylko przez migrację (przesuwanie się na właściwe im miejsce) wracają do właściwej im wielkości. Brzmi nieprawdopodobnie ale tak jest.
Ja od dawna (bo kiedyś mój lekarz rodzinny mnie postraszył obwisłymi piersiami :Śmiech:) starannie dobieram i kupuję staniki, bo wiem, że to rzutuje na przyszłość piersi (głównie ich obwisłość itp.). I czasem z 10 przymierzonych żadnego nie wybiorę bo zawsze coś niehalo. Mnie bardzo trudno kupić idealny stanik więc jak już taki znajdę to kupuję od razu 2 w różnych kolorach :Oczko:
Aaa, staniki często używane powinno się zmieniać max. co 2 lata :yes:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
nieeeeeeeee no, przeciez jak miseczke E wezme to sie utopie hjahahah to cos mi nie pasi ;) przeciez nie raz widzialam takie duze miseczki ,to na wielkie piersi.

Różne są staniki i rozmiar „e” w jednych wygląda jak rzeczywiście „e” a w innych jak „c”. Najlepiej iść od sklepu i poprzymierzać :yes:
Udanych zakupów ::):

Odnośnik do komentarza

kajocha
asia78
Napisz na privie i przecztyaj sobie to
PUDELEK - POZNAJECIE?

W szoku jestem:Szok:

ładna była

isa32
A jakąś nazwę tych paluszków rybnych? Ja w życiu tego nie kupowałam :oops: robię właśnie minataja tak normalnie jak Kwiaciarka

w biedronce sa "złota rybka" 100% filet

Isunia współczuje Ali alergii
Kupiłam
Oliwia mi tego paluszka wypluła, dobrze ze sole mialam usmazona zjadla calego filecika:lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam piątkowo

Byłam dziś z Maciusiem na comiesięcznej kontroli u laryngologa. Ma wyznaczony już termin zabiegu na wrzesień, bo migdałki zmniejszyły się tylko minimalnie. Dalej brać ma syrop robiony i Zyrtec, jak zdarzy się cud i migdałki same się zmniejszą to termin zostanie anulowany.

Oj, to niech zdarzy sie cud. :Całus: dla Maciusia.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Lema
Kwiaciarko, kupilas? Ja kupilam... 70 F:Szok::Kiepsko: A najlepiej L. jak mu powiedzialam o rozmiarze- zapytal mnie czy zwariowalam:sofunny: Przeciez Ty C nosisz...

noooo :)
Kupilam 70 D w atlantiku :)

No, czyli zmiana rozmiaru:Oczko:

kwiaciarka
a teraz zmierzylam sie inna miarka, i wychodzi mi pod biustem nie 75 tylko 73 na ciasno, wiec powinnam miec 65 biustonosz a nie 70 , a wiec i wieksze miseczki - hm, fajnie. Ale w tym ladnie sie ukladaja piersi, podoba mi sie, tylko moze moglyby wygladac jeszcze lepiej? musze isc przymierzyc jeszcze raz :Szok:

Wiesz co, a moj pieknie lezy i slicznie wygladaja w nim piersi, ale jak zaloze bluzke to jakos mi sie nie podoba jak te piersi sie prezentuja::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...