Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia nie ma korzenia, ale przeciez trzyma sie w dziasle, Kube boli jak sie rusza, dziaselko takie pokaleczone, napewno bedzie go bolalo. Tak samo jak mleczaki bola, mimo, ze nie maja korzeni. Ostatnio szyte to czolo, co go bardzo bolalo, a teraz znow zab. No wolalabym zeby bezbolowo sobie zyl :) No mam nadzieje tylko, ze szybko pociagnie i wyjdzie rach ciach mach, ze nie bedzie ciagla tego zeba, jak slimak wylazi ze skorupki.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Renata, ale co Ty z tym robisz??

u nas poki co dziala odwrocenie uwagi, na ulicy, jakies ptaszki na niebie do tego zmyslona bajka o ptakach, o autach to samo-do tego opowiesci, lubi sluchac.
W domu pedzimy i zajmuje go zabawa, ale musze sie z nim bawic, sam sie zabawkami nie zajmie.
Zadne grozby typu, "nie bede sie z toba bawic", jestes niegrzeczny, brzydko sie zachowujesz NIE DZIALAJA.
A podniesiony moj glos w jego kierunku dziala jak plachta na byka ze zwiekszona moca i sila.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Za nami spokojny weekend, ale szkoda że nie załatwiłam wszystkiego czego chciałam i planowałam :Oczko:

Kajoszka – cieszę się, że z nóżką Alusi lepiej. I że nie trzeba dawać dalej antybiotyku.
Fajnie, że siostrzenica wyrasta kolek.

Renia – świetny weekendowy Mikołajek, fajny plac zabaw macie ::):
Super z przespanymi nockami :great:

babeczqa
kajocha
kwiaciarka
kajocha obgotowujesz karkowke zanim wrzucisz na grila? ja surowe zawsze a karkoweczka mieciusienka, sama sie rozplywa. Takie obgotowane to pozniej inny smak z tego grila.

a daj spokój ! zrobiłam raz grilla bo miałam resztki kurczaka i od tamtej pory z kurczakiem robiłam, ale to może ze 5 razy w życiu :Oczko: nie robie często szaszłyków, jak ostatnio robiłam to z kiełbaską i boczkiem a z mięsem to już wieki temu robiłam :yes: jakbym kupiła karkówke w przyprawach juz gotową to bym jej nie gotowała, ja zawsze jak juz to kuraka

kwiaciarka
Kajocha a na co to bylo szczepienie?

ostatni PENTAXIM (skojarzona)
Na stez to szczepienie czeka..ale chyba 3 dawka a w sirerpniu 4Jesteś pewna, że nie miałyście jeszcze 3-ej dawki? Ta 3 powinna być już dawno zrobiona, a czwarta dawka jest podawana po roku od zrobienia pierwszej.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
wogole to jaka porcje zjadaja wamdzieciaki naobiad?
moja to juz nawet przeddrzemkowej zupy niechce....i co tu zrobic....wrr tylko sie wsciekac i czekac az apetyt wroci coz...:oczko:
Maciuś zjada przed drzemką miseczkę zupy (200 ml), a jak zupy nie ma, to wtedy płatki z ciepłym mlekiem (200 ml). Staram się żeby na drzemkę poszedł po zjedzeniu czegoś ciepłego. Jak na obiad jest drugie danie to zjada trochę mniej niż mieści się na takiej małej miseczce 200 ml.

Asia – niezły popis dał Stefanek :Oczko:, ale fajnie, że impreza udana ::):

Isa – współczuję wysypki Alusiowej, dobrze że chociaż ją to nie swędzi.
Maciuś też takie żywe sreberko jak Alusia, liczę ze z tego wyrośnie :Oczko:

Kwiaciarka – współczuję ruszającego się i do tego bolącego mleczaka. Może sam wypadnie zanim dotrzecie do dentysty.

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
w sobote bylismy na mistrzostwach swiata w rydwanach, super widowisko, Mikolajowi najbardziej z wyscigow, koni i innych podobal sie traktor wyrownujacy powierzchnie po kazdym biegu koni :oops:

Wow, świetne widowisko :yes:
Adaś wczoraj z tatą oglądał w TV formułę a wieczorem zużel i najbardziej mu się podobały... karambole :Szok:. A Maciusiowi w ogóle się podobało to, że te pojazdy tak szybko i hałaśliwie jeżdżą :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Kuba bedzie mial chyba wyrywanego mleczaka, Boze jak sie o niego boje.
Mleczak rusza mu sie ledwo co, jak tylko dotkne to on az sie podnosi. Ale bokiem zab juz stalt przetarl dzisalo, boje sie , ze bedzie wylazil bokiem jak tego mleczaka sie nie usunie. jestesmy umowieni do stomatologa.

A moja karolina wybiła sobie zęba ...trzyma sie ledwo ledwo, jdynka gorna a druga tez sie kiwa ale mniej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...