Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie strasznie mi się nudzi w domu...a mam jeszcze duuużo urolopu.
Rano posprzątałam bawiłam się z małą, zrobiłąm obiad znów sie bawiła, byłyśmy na spacerze w lesie potem sie znów bawiłyśmy...a jak poszła spać to taki mnie nud złapał że szko:(
Teraz piszemy do wad :) Amelka pomaga mi na kalwaiaturze pisać:) i bawi się takim
Zaraz zmykamy kolację robić
Bliny z gotowanych katrofli bo od obiadu nam zostały
Amela strasznie je lubi i potrafi 4-5 zjeść na raz :)

Odnośnik do komentarza

PoradnikMamy.PL - ciąża, objawy i przebieg ciąży, poród, wychowanie, dziecko
Bardzo bardzo bardzo proszę o oddanie głosiku na Amelkę. Pierwszy taz bierzemy udział w takim konkursie gdzie się plusuje i minusuje...nie bardzo mi się to podoba bo każdy siebie na plus a innych na minus :( choć ja oceniam tylko siebie no i jeśli jakieś zdjęcie mi sie spodoba to też daję plusik. Natomast nie minusuję bo to nie fer jest.
Konkurs trwa do 31.01 i głos można oddać raz dziennie, a buzia dziecka które zwycięży będzi przez miesiąć na stronie głóniej :)
Bardzo prosimy o 5 gwiazdek :)
Z góry dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza

cohenna
PoradnikMamy.PL - ciąża, objawy i przebieg ciąży, poród, wychowanie, dziecko
Bardzo bardzo bardzo proszę o oddanie głosiku na Amelkę. Pierwszy taz bierzemy udział w takim konkursie gdzie się plusuje i minusuje...nie bardzo mi się to podoba bo każdy siebie na plus a innych na minus :( choć ja oceniam tylko siebie no i jeśli jakieś zdjęcie mi sie spodoba to też daję plusik. Natomast nie minusuję bo to nie fer jest.
Konkurs trwa do 31.01 i głos można oddać raz dziennie, a buzia dziecka które zwycięży będzi przez miesiąć na stronie głóniej :)
Bardzo prosimy o 5 gwiazdek :)
Z góry dziękujemy :)

Dałam 5 gwiazdek :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
cohenna jak sie robi te bliny?

To ciasto takie jak na kopytaka :) tylko troszkę żadsze.
Ja biorę rozgniatam ziemniaki w misce dodaję trochę soli i pieprzu. Do tego dwa jajka i trochę mąki ziemniaczanej i pszennej tak pół na pół jednej i drugiej. wyrabiam ciasto robię łyżką kuleczki i obtaczam w mące. Rozgniatam na ręce na placuszki tak z pół centymetra grubości i smażę na rumiany kolor na patelni na większej ilości oleju
Zajadam na ciepło bo takie najlepsze i takie bez niczego.
A inni to z dżemem jedzą na słodko...ale mnie to nie podchodzi :( wolę same :)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
cohenna
PoradnikMamy.PL - ciąża, objawy i przebieg ciąży, poród, wychowanie, dziecko
Bardzo bardzo bardzo proszę o oddanie głosiku na Amelkę. Pierwszy taz bierzemy udział w takim konkursie gdzie się plusuje i minusuje...nie bardzo mi się to podoba bo każdy siebie na plus a innych na minus :( choć ja oceniam tylko siebie no i jeśli jakieś zdjęcie mi sie spodoba to też daję plusik. Natomast nie minusuję bo to nie fer jest.
Konkurs trwa do 31.01 i głos można oddać raz dziennie, a buzia dziecka które zwycięży będzi przez miesiąć na stronie głóniej :)
Bardzo prosimy o 5 gwiazdek :)
Z góry dziękujemy :)

Dałam 5 gwiazdek :)

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

cohenna
kwiaciarka
cohenna jak sie robi te bliny?

To ciasto takie jak na kopytaka :) tylko troszkę żadsze.
Ja biorę rozgniatam ziemniaki w misce dodaję trochę soli i pieprzu. Do tego dwa jajka i trochę mąki ziemniaczanej i pszennej tak pół na pół jednej i drugiej. wyrabiam ciasto robię łyżką kuleczki i obtaczam w mące. Rozgniatam na ręce na placuszki tak z pół centymetra grubości i smażę na rumiany kolor na patelni na większej ilości oleju
Zajadam na ciepło bo takie najlepsze i takie bez niczego.
A inni to z dżemem jedzą na słodko...ale mnie to nie podchodzi :( wolę same :)

oo, dzieki, jutro na podwieczorek zrobie dzieciakom, dzis juz sie robia placki :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...