Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.
Nam weekend minal wspaniale-domowo, spokojnie, mielismy czas dla siebie, nigdzie sie nie spieszylismy, bylo cudownie. Jak do tego dodac mila niespodzianke jaka nam sprawil Franio- przez caly weekend spal do ok.8, raz nawet do 8.30 bez zadnej pobudki to juz nic wiecej chciec nie mozna::):

Niestety powrot do rzeczywistosci byl brutalny::(:

Franek ma apetyt za trzech,humor mu dopisuje, energii ma mnostwo, ale okropnie kaszle. Byl juz taki czas, ze praktycznie nie kaslal, a od przedwczoraj meczy go strasznie ten kaszel. Glownie w nocy, dzis spalam moze ze dwie godziny, po podaniu syropu przeciwkaszlowego Franek spal spokojnie. A pozniej znow kaslal i kaslal i kaslal.

Dzis jedziemy do okulisty na badanie wzroku, jak sie wyrobimy to zajedziemy do pediatry, niech go oslucha:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

U nas od rana deszczowo, przez co chyba energii u mnie brak, w przeciwieństwie do Maćka, który tryska nią co najmniej za 3 :Śmiech:
A Maciuś wstał dziś o 6.20. Maj mu służy :D

Isa – udanego wyjazdu!
Słodkie są dzieci z tymi zwierzątkami. Mnie Maciuś rozbraja gdy na spacerze pokazuje jakiegoś zwierzaka i pyta czy to… mamuś czy tatuś :sofunny:

Lema
– oby Franiowi nic nie było, może to kaszel alergiczny?
Gratuluję przedszkolaka :great:

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziubalko::): U nas tez deszczowo i zimno na dodatek:yes:

Wszystko wskazuje na to, ze kaszel Franka jest alergiczny, ale nie zaszkodzi osluchac go. Poza tym przyjmuje leki p/alergiczne, pulmicort tez- powinno byc chyba lepiej, a jest raczej gorzej:yes:

Smieszny Macius z tymi zwierzatkami:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Mój tata ma przyjechać popołudniu a na obiad mam tylko zupę z wczoraj. Nie planowałam nic gotować ale chyba zrobię sałatkę warzywną bo ziemniaków to za mało na obiad mam. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam to bym coś ekstra ugotowała.

Lema - ciekawe co tym razem się dowiesz u okulisty. Dobrych wieści życzę :Całus:

Cohenna - fajnie z przedszkolem :)

Kwiaciarka - oj to dentysta nieunikniony. Powodzenia :Całus:

Renia - fajnie, że już w domku jesteście :)
Zdrówka dla Mikołajka, niech tylko na katarku się skończy.

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :wink:

Wekend i nam się udał :wink: Pogoda dopisała, Julka z wyprawy do zoo zadowolona :wink:
Budowa domu postępuje, wczoraj przywieźli dachówkę która okazała się w rzeczywistości ciemniejsza niż myśleliśmy:Szok:Na szczęście udało nam się zmienić zamówienia na okna tzn. zamówiliśmy inny kolor - ciemniejszy i będzie ok :wink:

Juluśka nadal ma zielony katar, W. tez coś wzięło tak więc i u nas trochę chorowito jest :wink:

Asia - zdrówka dla dzieciaczków :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, wiem że mało wpadam, ale niedoczas i nadrobić was czasami nie sposób...opiszę wam tylko dzisiejsze testy alergiczne, tak dla informacji...

No więc były to testy wykonane techniką biorezonansową i z 90 najczęściej uczulających alergenów Vic ma najiększy odczyn alergiczny na roztocza/kurz domowy i białko mleka krowiego...
dalej:wełna owcza, kacze pierze, pyłki traw, brzozy i candida albicans - czyli jakis rodzaj grzybów (ale nie te typu pleśń domowa, tylko te pylące na dworze-ktore jednak poza okresem snieznej zimy przedostaja sie z wiatrem do mieszkan,zwlaszcza w cieple wilgotne lato i jesien) oraz na ziemniaka...

Oczywiście można wykonać testy na więcej alergenów, ale jak widać tu żadne dziwactwa nie wyszły to dalej testować natenczas nie będę... (koszt badania 265 zł, ja mialam kupon z gazety na 50% zniżkę - info o promocjach bede dostawac na e-mail)

Teraz najważniejsze to odczulanie na te dwa najgorsze alergeny, bo w zasadzie nie mozna ich w zaden sposób wyeliminowac - bo kurzu sie nie pozbedziesz chocby nie wiem co i jak i ile sprzatac, bo lata w powietrzu...
no a z mlekiem to jest inny cwancyk bo nie tylko ono samo nalezaloby wyeliminowac ale takze wszelkie jogurty, kefiry,desery mleczne,serki, sery biale i zolte, maslo, smietane margaryne, sery nie zawierajace mleka krowiego (kozie i owcze czesto zawieraja do 1/3 mleka krowiego) czekolade mleczna,lody, wyroby cukiernicze a takze pieczywo typu chałka i chleby do ktorych produkcji uzyto mleka a w przypadku ostrej nietolerancji takze ciastka chrupiące typu krakersy,makarony, preparaty z platków zbozowych,koncentraty zup i sosów,kiszona kapusta (bywa wytwarzana z dodoatkiem serwatki)...

Tak więc dziś Vic miał juz pierwszy zabieg odczulania na kurz, konieczne są minimum 3 - dwa pierwsze odplatnie po 118zł, kolejny/e za darmo - firma daje gwarancje na odczulenie, gdyby po 3 zabiegach nadal wykazywal alergie to kontynuuja zabiegi za darmo (juz za tydzien mam zaniesc próbke kurzu z domu i na jej podstawie beda sprawdzac).
Potem się wezmę za odczulanie mleka, a dalej zobaczymy...

Jednak to potwierdza moje obserwacje, bo jak chocby Vic nie pił mleka i jadl mniej Bakusiów które uwielbia, to kaszel sie zmniejszal, a jak Panie wprzedszkolu mowily ze mu z nosa leci i ma kaszel a w domu nic sie nie dzialo to nawet Pan doktoz powiedział ze to częste, bo jednak z przedszkolach ze wzgl bezbieczenstwa sa wykładziny, są kolderki i kocyki pod ktorymi dzieci spia i wiadomo ze nie pierze sie ich co tydzien, sa pluszaki (te w domu polecił wyprać lub zapakowane w woreczki wymrazac przez noc w zamrażalniku)...

Ja się uśmiałam tylko o tyle, ze ja też mam uczulenie na brzoze - od kilku lat, a uczuliłam sie na nią w NO, bo tam ich rośnie caaaaałe mnóstwo, o wiele więcej niz tu z mieście - tam lasów i parków o wiele więcej niz tu w terenie zabudowanym...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :wink:

Za krótki dla mnie w tym tygodniu ten tydzień hihihihihi...dzisiaj już czwartek :Szok:Roboty mam tyle że nie wiem co najpierw robić, poza tym latam na budowę sprawdzać czy czegoś im tam nie brakuje, czy pracują tak jak powinni czyli z pełnym zaangażowaniem :wink:

Z dobrych wiadomości to to że Julka nie ma już kataru a zła wiadomość jest taka że W. teraz się rozchorował a wiadomo że chory facet jest gorszy niż chore dziecko :wink::Szok:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...