Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Czesc!!

Pola zostala w domu, bo strasznie szczekala w nocy::(: chyba alergolog nas czeka. Stefan tez jeszcze spi o dziwo!!

zdróweczka dla Polusi ! bidusia sie musi męczyć::(:

Dziubala
Witam poniedziałkowo

Za nami bardzo fajny weekend. Imprezy urodzinowe bardzo się udały, dzieci zadowolone bo dopóki nie padły to były w centrum zainteresowania (same o to dbały :Kiepsko::Oczko:). A nocki super przespane. Dziś wstały o 5.50, ale luksus :D
Ja dziś jadę po jeszcze 1 skierowanie na rtg miednicy i jak wyrobię się czasowo to od razu pojadę zrobić te rtg (łącznie 3).

Kajoszka – Adaś chce nosić tylko dżinsy, od biedy to mi uda się go namówić na spodnie dresowe. Ocieplane spodnie nie wchodzą w grę. Widać jeszcze mu nie jest zimno a jest na tyle duży, że wiem, że sam to zakomunikuje, bo np. rękawiczki to już kilka razy nosił bo mu zimno w ręce było. Czekam, może jak któregoś dnia nóżki zmarzną to zechce się ubrać w rajtki/kalesony :Oczko:

Asia - ::(: zdrówka dla Polusi!

ciesze sie, ze weekend udany a skoro Adaś sam komunikuje to ok, najważniejsze ze zdrowy jest i nie choruje :yes:

Lema
CZesc::):

U nas wszystko dobrze, choc dos monotonnie- ciagle sprzatamy i ciagle mamy balagan i brud:Kiepsko::sofunny: I wielkie bloto przed domem- dzis z rana oba samochody w nim ugrzezly:Kiepsko:

Wczoraj bylismy na wycieczce w Warszawie, glownie na zakupach, ale tez na obiecywanym od dawna Franusiowi basenie. W Jachrance, ale bylo super::): Francik zachwycony. Niesttey nie mozna tam byklo zjdec robic, wiec Wam nie pokaze szalenstw Franiowych.

mogę sobie te szaleństwa nabasenie wyobrazić:D super, ze jestescie zadowleni ::):

babeczqa
Robie ogorkowa i placki na obiad.
Musze poprasowac a naparwde niemam ochoty.
Polozylabyms ie spac najchetniej.

Lema
- nieznam sie na oswietleniu:(niemam gustu wogole

Asia
-z drowka dla Poli
-
Isa-
zdrowka dla Alusi.

ale dobry obiad robisz dzisiaj, wieki ogórkowej niejadłam !! a senna to i ja jestem wiec tochyba ta pogoda :Oczko:

asia78
Isa ja jestm antyzlobkowa. Uwazam, ze jak ma dziecko z kim zostac to niech nie chodzi. Ale to wiesz od dawna, ze ja tak mysle:smile:

ja też

babeczqa
Poprasowalam.

Wszystko mam zrobione, jak Oliwka pojdzie spac to ja tez.

obrotna kobieta ::):

asia78
A zapomnialam Stefan mowi nowe slowo tigis znaczy tygrys:lol:

:brawo: są postępy :yes: ciesze sie bardzo ::):

Isunia zdróweczka dla Alusi, niech dochodzi do siebie :Całus: a siostrą sie nie przejmuj, ważne ze Ty jesteś OK !

Lemo ogromne :brawo: dla Frania za samodzielne zasypianie ::): A pamiętasz jak nie chciał Cię wypuścić? hehe, ale namdzieci dorośleją :Oczko:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
Asia Renia co dzisiaj jecie?? W Waszych dietach co sie pije oprócz wody??

Ja na śniadanko miałam kromeczke 100g chlebka razowego z twarożkiem i szynką i piję jak narazie wodę. Na obiad mam warzywa napatelnię ::): Na mięso nie mam ochoty.

Śniadanie:
Kanapka z żółtym serem i papryką

Drugie śniadanie:
Kanapka z szynką z indyka

Obiad:
HORTEX - Danie Sycylijskie

Przekąska:
Koktajl jagodowy


Kolacja:
Kanapka z kiełbasą podsuszaną

Odnośnik do komentarza

Kajoszko - Julka tez lubi pomidorówkę :wink: ale najbardziej to chyba jednak lubi rosolek.

Asiu - brawo dla Funia za nowe słowa i zdrówka dla Poli :Całus: I nie trac motywacji do odchudzania....spróbuj sie więcej ruszać wtedy waga na pewno spadnie w dół :Całus:

Lema - brawo dla Frania za samodzielne zasypianie i super że mieszkacie już u siebie :great: Tez już bym, chciała byc na swoim hihihih

Isa - zdrówka dla Ali :Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...