Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wyszli od nas goscie,byli z synkiem 8 letnim a Pola prawie zasnella w kapieli :lol: zdarzylam jej przeczytac tylko Natke Szczerbatke i spala :D

nuchna zdrowka dla Adasia a dla Ciebie kochana sil duzo!!!:Całus:trzymaj sie i daj znac jak Adas

babeczqa a Oliwka juz miala 3dniowke? to mozna miec drugi raz? dla Ciebie tez sily a dla malej zdrowka?

Pamietacie co pisalam o Novicie nic to nie daje,gawno jakies :oops: no to dobranoc do jutra

Odnośnik do komentarza

kajocha
Monika-kr
asia78
Czesc niedzielnie!!!

Nie popdpisuje nic,bo kurcze nia mam czasu:oops:maly spi juz godzinke to ledwo pewnie zdarze przeczytac co u Was,ale dobre i tyle. Pola z A. pojechala do kosciola a my siedzimy w domu

Mamy juz w domu te rozworke, nawet nie ma takich rykow jak sie spodziewalam tylko maly klopot ze spaniem,bo Funio spi tylko na brzuszku a wtedy ma nozki lekko wiszace i nie wiem czy tak mozna,nie chce zeby nu scierply. Musze zadzwonic do lekarza i sie zapytac o to:oops:

Pazury mam zrobione dla odmiany na rozowo:yes:ze srebrna koncowka

Wczoraj byly imieniny Polci,wiec goscie dzisiaj jeszcze chrzesni Funia wpadna:happy:Polcia zadowolona z prezentow,ale jeden taki mikrofon juz sie zepsul,mam nadzieje ze wymienia bez problemu

To tyle u nas:happy:

ja też na chwilkę siadłam. Mąż obiad gotuje:Śmiech:

Zadzwon do lekarza i zapytaj będziesz spokojna:) A Filip też śpi na brzuszku:yes:

Fajnie że Pola zadowolona z prezentów a mamuśka z pazurków:Oczko:

a co dobrego męzuś gotuje ?:Oczko:

ZUPKA POMIDOROWA
ZIEMNIACZKI BURACZKI I SCHABIK:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
A więc Mikołaj dezerteruje z klubu lipcówiątek bezzębnych. Dziś przed kąpaniem wypatrzyłam lewą dolną jedyneczkę, takie tylko nacięcie na dziąsełku, ale jest pierwszy ząbek!!!

kajocha
W temacie zabkowym u nas jest tak, że Ala dzisiaj zazębiła lewą dolną jedynkę :yes: dziąsełko się wreszcie rozcieło i wyszedł :Uśmiech: narazie mało go widać bo troszke (tak jak u Mikołaja Renatki), ale jest !! MAMY 1 ZĄBEK !! :yipi::yipi::yipi:

Gratulacje ząbkowe! :Uśmiech:
Tak uległam tej sugestii, że śnił mi się ząbek u Maciusia, ale rano już go nie było :Oczko:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Dziewczyny kochanie
co dajecie malenstwom w ciagu dnia jeszcz edo jedzenia, wydaje mi sie ze moja mała głodujea mleko to nie wyztsko;)

No coś Ty, Oliwia nie głoduje!

U nas w kółko Nutra z kleikiem, ale od tego piątku dostaje Nutra z kaszką :Uśmiech:
Dziś dostanie ziemniaka z marchewką na obiadek, mam nadzieję, że mu podejdzie.

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Monika - kr
Oliwka dostaje
rano o 8.00 mleko 150 ml
o 11.30 obiadek - pol sloiczka wiecej niezje:(
o 12.30 mleko 150 ml
o 15.00 mleko - 150
o 18.00 mleko - 150
o 20.mleko z kleikiem - 180 i spi:(do 2...

To Maciuś dopiero mało je. No może nie małe ilości, ale ma mało urozmaicony jadłospis.
Ale przy alergikach zawsze jest inaczej.
Maciuś zjada tylko 5 razy na dobę 150ml Nutra z kaszką.
Od dziś dojdzie obiadek, bo kilka tygodni temu próba się nie udała, może dziś będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...