Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
isa32
Lema nie przesadzaj! Zgrabna jesteś babka, że nie wiem. To, że nie jesteś chodzącym szkieletem to chyba dobrze. A spódnicę zakładaj, bo na pewno masz zgrabne nogi, tylko marudzisz :Oczko:

To samo się tyczy Alutki :Oczko:

Lydki sa ok, nie narzekam, sa szczuple, to najwazniejsze. Ale od kolan zaczyna sie dramat:yes:

a ja mam juz kolana tragiczne :D

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

ale nie wiedzialam, ze probiotyk 2 godziny po, zawsze dawalam razem z antybiotykiem

RenataOslo
Deva a dlaczego jestes zalamana???

trudno nie byc - z malzem wojny a do tego to:
trzymajcie kciuki co bym znalazla swoj lancuszek z dwoma brylantowymi wisiorkami - po ostatniej wojnie z małżem jak na mnie złapami poleciał w chwile po tym jak mi sie ten łańcuszek zerwał totalnie nie wiem gdzie go włożyłam - o ile gdzies nie spadl i nie wsiąkł...nawet po złości mogl mi je wywalic, bo to nie on je kupil choc zawsze obiecywal, ale go nie bylo stac ( bo przepieprzal kase na co innego)...
nawet nie o ich wartosc chodzi, tyko o to ze jeden z ziemi swietej przywieziony, niepowtarzalny...juz takiego nie zdobede...emocjonalnie przywiazana bylam...
a mam doslownie pomrocznosc jasna co sie wtedy stalo z tym lancuszkiem, tak mnie wyprowadzil z rownowagi tekstami ze papiery na separacje zlozy, bo wtedy bym paszportu nie dostala, a wojna jest o to, ze ja ie chce w Oflo zostac i chce w Pl cos tworzyc...dla mnie Norge to nie raj utracony tylko antyspoleczne dno, utknęłam tu i chce sie wyrwac...

kwiaciarka
a dlaczego probiotyki minimum 2h po?

bo inaczej ie zadzialaja prawidlowo - albo podajesz je godzine przed albo lepiej po, minimum 2 godziny. antybiotyk zabija nie tylko bakterie, ale wszystko po drodze, dlatego wyjaławia flore bakteryjna - dlatego bezsensem jest dawac go razem a antybiotykiem ktory od razu na miejscu niweluje jego dzialanie - to mi wyjasnil lekarz, wczesniej tez dawalam razem...

Alutka
Mogę więc już powiedzieć że opampersowywanie Julci dobiegło końca :Oczko:

Wczoraj kupiliśmy dla niej rowerek, śmigała na nim po domu aż miło było popatrzeć...najbardziej podoba jej się lusterko i dzwonek :Szok:

:brawo:dla Julci w kwestii pieluch! i za to smiganie rowerkiem Vic jeszcze nie kuma pedalowania, oboma nogami jednakowo mocno w tym samym czasie dusi pedaly...ale w koncu zalapie...

isa32
Do jutra ::): Miłego popołudnia.
Ja mam w planie pranie, prasowanie i czytanie książki :Oczko:

och, ja nie planuje, ale czytam jak tylko da rade ( o ile sie od kompa oderwe)

kwiaciarka
poszlam sobie na 1sza strone obadac dzieci nasze po urodzeniu , no i dlaczego nie ma zdjecia Julci i Ali ? Isa a Twoja Ala to sie dluga urodzila 55cm. Moja Ela to 51 sie urodzila, najkrotsza z wszystkich :)
A Oliwka jaka duza sie urodzila , wow.

najkrotszy to Viciu, 47cm i 3070gram...

isa32
Położyłam się z książką i tak spędziłam cały wieczór :yes:
Alutko czytam teraz Kareninę :Oczko: dzięki za polecenie Coelho :Całus: bardzo go lubię :yes:

a czytalas "klejnot w koronie carów" rewelacja! tylko nie pamietam kto napisal...

Lema
CZesc::):

Franio obudzil sie z sucha pielucha, zrobil siusiu na nocniczek, szkoda tylko, ze musze go wysadzac, sam nie wola. Wczoraj na dzialce zsikal sie 4 razy, opczywisice w majtki. I tak jak przewidywalam z mama nie bedzie latwo, ona sobie nie wyobraza sikania w majtki u niej w domu. No nic, zobaczymy co z tego wyniknie.

Vic mi dzis 4 razy, w tym 3 na kanape...ale to dlatego ze mu nocnik nie pasi (mial 2 rozne, do Oflo pojechal ten co jest mniejszy,chyba mu niewygodny,zamowilam nowy a all,tronik za 19zl) no i zimno jest na tyle, ze go bez gatków nie puszzam, a jak ma cokolwiek na dupsku to leje w gaty(rajtki dzis mial)

Lema
Devachan, w mysl zasady, ze kijem Wisly nie zawrocisz nie mam wyjscia i musze sie uzbroic w cierpliwosc albo zrezygnowac z prob. Przeciez go nie zmusze do tego, zeby sie nauczyl, ale faktycznie, duzo mi tej cierpliwosic potrzeba.

łączę się w bólu, chyba chate nagrzeje i puszcze go bez gatków jutro jak sie ie ociepli na dworze...bo Victez ie wolal, ale sam siadal jak nic niemial na sobie i zdazal, siknal czasem tylko raz albo dwa poza nocnik...

isa32
hihi Lema Franek to normalnie brat bliźniak Alki :Śmiech:

usypiałam ją w środę u mamy a na zasłonkach są takie zawijasy, jak ślimaki. Ala leży, coś tam nawija i nagle siada. Ja do niej: córciu teraz śpimy, połóż się a ona: mamuniu ślimaczki, widzisz? widzisz? popatrzę chwilkę ślimaczki :Śmiech:
:36_1_11::36_1_11:
Vic tez tak nadaje...

kwiaciarka
Lema
Alutka7912

Jak zacznie gadać to nie będziesz nadążała z odpowiedziami :Oczko: Ja też z utęsknieniem czekam na rozgadanie się Julki :Oczko:
Pomału zaczyna mówić składniej...mówi np. mamo daj mi pić, nie ma taty, tata przyjdzie....

I bedziesz miala dosc:Oczko: Ja wczoraj usypiajac Franka pomyslalm po raz pierwszy prosze Cie synu, ciszy chwilka. Pralka (moj genialny maz ja naprawil) prala i zaczela wirowac, i Franek ja uslyszal i zaczal: pralka pierze ubranka, ubranka byly brudne, mama kabel wlaczyla, beda czyste ubranka itp. itd. w kolko. Az przestala wirowac to zmienil temat i o czyms innym zaczal nawijac:::): :Oczko: Nie zamyka sie buzia temu dziecku::):
hahahhahaha fajny Franiu :)
Ela tak samo gada jak najeta.
Kiedys pradu nie bylo - o matko z corka, w kolo macieju na czesci pierwsze opowiadala jak to bylo z tym pradem.

tez sie tak modle czesto "Synu ucisz sie na chwile"...

Lema
Dajecie dzieciom czeresnie?

ja tak, tylko pestki wyjmuje, lubi tylko b.slodkie...

babeczqa
Kupiłam sobie na rynku pizamke z hello kitty:lol: hahaha szał dosłownie za 9.zz-- bawełniana.....

za 9zł??
jaką?
daj zdjecie jesli mozesz...?
gdzie ty tak tanio kupujesz?tzn.na ktorym ryneczku?Piątkowo niemałe...

isa32
Moje dziecko jest z kolei mega-kluseczkowe. Po tatusiu :yes: pierogi, kopytka, placki, naleśniki. Mama zrobiła w ub. tyg. ziemniaczane, to tak wcinała, że rączką sobie dopychała, żeby było szybciej :Szok:
w niedzielę nie chciała jeść zupy i miałam zabrać do mamy, ale zapomniałam. Dzwonię z samochodu, żeby mama coś jej wstawiła. I mówię do Ali (bo chciała paluszka), że zaraz będziemy u babci to dostanie obiad, bo babcia coś dobrego robi. A Alka na to: placuszki :Śmiech:

:36_1_11: wie dziewczyna czego chce!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Lema
asia78
Ja wlasnie siedze w szorcikach, ktore kupilam 10kg temu. I w przeciagu, bo taka goraczka:Padnięty:

Ja mam wiekszosc ubran na 10 kg temu::(: Zaczyna mnie to wkurzac ostro, juz mialam sie brac za odchudzanie, ale na to potrzeba tez czasu... Myslalam o diecie Montignaca, jest b. skuteczna i zdrowa przede wszystkim, ale na razie moge zapomniec o niej.

tez takie mam ciuchy,sprzed ciazy...a ma teraz 10kg wiecej niz przed...(71kg na 168cm)

latwiejsza jest dieta South Beach a ten sam efekt i do tego nie ma jo-jo, tylko po schudniecu trzeba sie wazyc regularnie na tyle by wiedziecz czy tyjesz - wtedy wskakujesz na tydzien w pierwszy etap diety, a potem zow wracasz do 3go, i tak do konca zycia mozna...ja sie musze wziac za sie...

asia78
Tesciowa oddala Stefana, bo strasznie uciekal

:sofunny: nie mogla za nim nadazyc?

asia78
Lema
asia78
kwiaciarko widzialas ten naroznik co sie moj A. uparl?

A Tobie sie podoba?

Sredni. Wolalabym 2 i 3 i to zeby bylo spanie. Ale moj A. ma poparcie tesciowej (dodam, ze swojej tesciowej nie mojej). Oboje oszaleli na punkcie tego naroznika:Zły:

biay ladny, ale szalenie iepraktyczny - za to wyglad luksusowy, chociaz ten czarny wielki tez mi sie podobal, a ikea stanowczo odpada z ta kanapa jak dla mnie, opatrzylo mi sie , w Norge wszedzie tylko ikea...

asia78
Jesien to wlasnie dobry czas na odchudzanie, bo nie tych wszystkich grili juz ciagle, owocow coraz mniej

zgadzam sie...za stara jestem juz na rezygnowanie z tak wielu pokus jakie sa latem...

Lema
asia78
kwiaciarka

ja mam to samo!!!
co to za dieta?
Nie laczysz niekotrych produktow ze soba
Mi wczorak kolezanka przyniosla te diete co schudla na niej 30kg. Lae chyba ja nie dam rady

O, to duzo bardziej skomplikowane. Jest mnostwo dziwnych zasad, posilki weglowodanowe, tluszczowe, niektorych produtkow w ogole sie nie je. Bardzo skomplikowana ta dieta, ale super skluteczna, a przy tym zdrowa. Ogladalam kiedys program o dietach, byla polecana przez dietetyczke jako zdrowa i skuteczna. Skuteczna to mam na mysli 20 kg w 2 miesiace:Szok:

ale trudno ie miec jojo jak schudniesz 20kg w 2 miesiace!!!takie metody to mozna przy otylosci stosowac takiej wieeeeeelokilogramowej a nie jak masz kilka kilo!
norma to z wasadzie 0.5-1kg, ale nawet jak schudniesz 3-4kg/tydzien to bedzie okay ale przy diecie 2 tygodniowej z treningiem na maksa, a potem juz dozwolone 1-2kg...i jeszcze proces stabilizacji wagi, ktory wynosi srednio 10dni na jeden utracony kilogram...

Lema
Ech, ja sie jeszcze nigdy nie odchudzalam, nie wiem jak przezyje ten pierwszy raz::(: Ale musze sie wziac, chcialam teraz juz, ale do jesieni moze wytrzymam. Boje sie tylko efektu jojo...

SB sprawdzona przeze mnie, nie chodzisz glodna - wazne by jest te 5 posilkow dziennie! a jak ie masz czasu na posilek to polecam shake proteinowy z chudym mlekiem zamiast posilku ( ja uzywalam herbaife z odzywka wysokobialkowa olimpu) 10 kg w ciagu 5 miesiecy i doszlam do rekordu mojego 59kg, waga ustabilizowala sie na poziomie 60,5kg...to po rzuceniu palenia, jak mi weszlo do 69kg w dupsko...a po kilku miesiacach zaszlam w ciaze...:sofunny: to by bylo smieszne gdyby nie bylo takie tragiczne...

a plusem diety SB sa ie tylko utracone kg, ale odczuwalnie cm w obwodach...36 rozmiar byl mi luzny..

kwiaciarka
isa32
Kwiaciarko to Ty chcesz się odchudzać? :Szok:

no pewnie!
wiesz co? chcialabym schudnac 2kg i nie moge, sobie wyobrazasz?
Na zdjeciach z zoo widac, ze za duzo juz mi wlazlo w cialo.
Szczegolnie nogi, rece u gory i brzuch .
A jeszcze wszystko zalezy w co sie ubiore, ale nago widze ze powinnam zwalic te 2kg .
jesli chcesz
daj mi troche czasu napisze ci diete na 4 dni - powiesz mi ile schudlas i czy brzuszek spadl, bo jest antywzdeciowa, tylko te 4 dni musisz jej przestrzegac dokladnie - wage masz?

kwiaciarka
Lema
Ech, ja sie jeszcze nigdy nie odchudzalam, nie wiem jak przezyje ten pierwszy raz::(: Ale musze sie wziac, chcialam teraz juz, ale do jesieni moze wytrzymam. Boje sie tylko efektu jojo...

dlatego najlepsza dieta to jesc wszystko ale mniej niz dotychczas i bardzo regularnie i ograniczyc slodycze - napewno efekty beda.
Moja tesciowa mi powiedziala, ze to nie prawda, ze jak sie pozno je to sie tyje, podobno byly jakies badania.

nie chodzi o to zeby nie jesc wieczorem, tylko nie blizej niz 2-3 godziny przed snem, ale po godzinie 16ej trzeba zrezygnowac z weglowodanow o wysokim indeksie glikemicznym...czyli zywnosci wysokoprzetworzonej,skrobi,biala maka,ryz,makaron,cukry,slodkie.
tego sie tez nie je wcale przez pierwsze 2 tyg diet SB,ale potem sie juz inaczej odczuwa glód...

kwiaciarka
asia78

A ja chcialam niski stolik i niski wypoczynek .
Moze troche zalowalam na poczatku, ze moze jak sie wiecej ludzi zwali , to moglby byc rozkladany, ale nie wiedzialam, ze z ta pufa tak mozna polaczyc, w sklepie nam gosciu pokazal, wiec bez zastanawiania wzielismy ta duza pufe i jest git ( jak ktos przyjedzie dodatkowy to wyspia sie 2 osoby spoko).

no wlasnie ie moge znalezc odpowiedniej pufy do naroznika z JYSKa, skreconego z dwoch "L" w jedno "U" (małż zabalowal jak bylam w Pl i goscie w moim niepalacym domu papierosami dziury powypalali...kuil drugi i myslal ze sie nigdy nie dowiem, awet sciany malowali, a mi i tak zyczliwi doniesli...ale mam teraz duzy, tylko wlasnie srodka brak,pufy, byloby dla gosci...

Alutka7912
Moja ::): za nas i nasze forum!!!!! :Oczko:

za nas:36_1_11:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
isa32
tak Asiu szorciki :Śmiech: kupiłam sobie ostatnio bardzo fajne za 30zeta hihi - uwielbiam wyprzedaże

Ja szorcików nie noszę...mam nieforemne nogi :oops:

asia78
kwiaciarko widzialas ten naroznik co sie moj A. uparl?

Ja widziałam...mi sie bardzo podoba :Oczko:

Ja pitole!!!!! :surprised: Cena powala na kolana :Oczko:

U mnie to samo na obiad :Oczko:

asia78
Tesciowa oddala Stefana, bo strasznie uciekal

Mogłaś powiedzieć że zwrotów nie przyjmujesz :Oczko:

isa32
A ja lubię bardzo narożniki, może dlatego, że nie mam :sofunny: ale będzie w domu :yes:

A u mnie w salonie będzie kanapa narożna z Ikei (z funkcją spania) i dwa fotele :Oczko: To najwygodniejsza kanapa na jakiej siedziałam do tej pory :Oczko:

Oddala go,bo strasznie uciekal.A wytlumaczylam jak chlop krowoe na rowie na ktory placyk ma pojsc, bo jest ogrodzony.Wtedy bynie uciekal.A jakposzla na najwiekszy na calym osiedlu to latal jak dziki

isa32
asia78
No ja tez nie mam takiech pomyslow. Poza tym nie jestem facetem. 5 min to dla mnie za malo

hihi, ja facetem nie jestem, a 5 min. czasem baaardzo lubię :yes::Śmiech:

To chyba jak jestem sama:smile:

Odnośnik do komentarza

isa32
Ala

sliczniutka

Lema
Dajecie dzieciom czeresnie?

tak

kwiaciarka
asia78
kwiaciarka

no pewnie!
wiesz co? chcialabym schudnac 2kg i nie moge, sobie wyobrazasz?
Na zdjeciach z zoo widac, ze za duzo juz mi wlazlo w cialo.
Szczegolnie nogi, rece u gory i brzuch .A jeszcze wszystko zalezy w co sie ubiore, ale nago widze ze powinnam zwalic te 2kg .

Ja zauwazylam, ze w glowe tez:sofunny:za duzo Ci wlazlo:yes::yes:

:sofunny:
hehehheheh
ja na serio mowie, jak zobaczylam sie na zdjeciach z zoo to sobie pomyslalam - o matko! ale za chwile - eeeeeee pewnie aparat robi efekt poszerzenia hahahah.
Serio dziewczyny, za duzo waze o 2 kg i czuje te 2kg zbednego balastu hahaha.
Wpienia mnie brzuch, jak siedze na kibelku to niedlugo bedzie mi lezal na nogach :mdr:

2kg? ja 10:(

Lema
Mama do mnie zadzwonila, bo Franio chcial sie pochwalic, ze zrobil kupe na nocnik. Oczywiscie oszalalam z radosci, Franio mowi mama bjawo, no to polozylam sluchawke na biurku i bije mu brawo:::): Jakby ktos tu wszedl akurat to pomyslalby, ze zwariowalam. Ale w sumie to racja, ze mnie taka matka-wariatka::):

brawo dla Frania:brawo:

asia78
Czesc!!

Pola wymiotuje od rana. Chyba ma jakis udar sloneczny. Powinnam klac jak Kajocha,ale nawet nie bardzo mam czas. Co chwile przebiorka i mycie::(: Teraz to juz woda zwraca

zdrowka dla Poli:Całus:
Co sie dzieje ze tak duzo dziecci choryje? Jakies fatum?

kwiaciarka
czesc
moje chlopaki u fryza juz siedza

wczorajszy pogrzeb M.J. ogladalyscie?
Ja tak i film o nim o 23 tez - przemily gosciu.

Devachan pewnie , ze chce ta diete na 4dni! wage mam - z niecierpliwoscia czekam na opis diety :)

ogladalam i oczymi sie spocily.

Renia Kajocha zdrowka dla dzieci

Devachan przykro mi :( mam nadzieje ze wszystko sie ulozy:Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Jak dla mnie to on wlasnie jest taki zagubiony w tym wszytkim chlopaczek. A ojca to bym golymi rekami udusila

tam cala rodzina patologiczna...

ja jestem pod ogromnym teraz wplywem M. no chodze i o Nim mysle, jak opetana..
masz racje, chyba byl zagubiony...
nie dziwota , w takiej rodzinie wyrastac, u boku takiego wariata i psychopaty...
Jeszcze sie poplakalam jak corka powiedziala, ze kocha tatusia.

A na filmie co mi sie spodobalo - ze powiedzial, ze teraz juz nawet rodzina razem nie je posilkow, dzieci nie sa przytulane bo rodzice nie maja czasu.... prawde powiedzial, sam tak mial, zamiast przytulenia lansko kablem od zelazka, bo pomylil kroki - eh, szkoda , ze takie mial dziecinstwo, dobrze, ze udalo mu sie chociaz w pracy.
Lubie Go jeszcze bardziej :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...