Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo

Maciuś po nie najlepszym wstępie do nocnego spania już przed północą spał ładnie i tak do... samego rana :):):). Zjadł dopiero o 8.00. O 9.00 go położyłam (po przebraniu nawet ubrania z wielkiej qpy), pomarudził i zasnął :)
Znów musimy powoli wrócić do dawnego, regularnego trybu drzemek, bo widzę, że jak jest rozregulowany to jemu też jest źle :arf:
Natomiast zaskoczył nas Adaś, który wstał już o... 5.15! :Szok:. Zazwyczaj wstaje ok. 6.10, też wcześnie ale już się przyzwyczailśmy.
Byle dzień był spokojny. I oby stolarze zostawili po sobie porządek ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala
Renia - nawet nie wiedziałam, że są takie malutkie nocniczki :)

Ja raczej poczekam jeszcze parę miesięcy z sadzaniem na nocnik ;)

Pare tyg temu przywolany juz tu pan P. Z. mowil ze najepszy czas to 8-10 miesiecy. stefan zacznie byc sadzany pewnie w tym okresie

A inny Pan/Pani mówił/a, że najlepszy czas to ten gdy dziecko zaczyna komunikować swoje potrzeby fizjologiczne. I mnie to najbardziej przekonuje. Z Adasiem tak miałam i poszła nam nauka sikania w nocnik błyskawicznie. Po kilku dniach nawet na noc nie miał pampka do spania.

Pan P. Z. mowil o siadaniu na nocnik na zasadzie oswajania dziecka z tym sprzetem, zabawy. Trening czystosci poleca zaczynac w wieku okolo 2 lat:)

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalko- pieknie Macius siedzi, no super po prostu. Frankowi daleko do umiejetnosci Maciusia, ale mysle, ze wiem dlaczego- on doszedl do wniosku, ze ta umiejetnosc jest mu zbedna, zbyt statyczna pozycja:) Teraz jak podaje mu place, zeby sie podciagnal i usiadl to on wstaje, siedziec nie chce za nic w swiecie- brykanie, skakanie i tym podobne rozrywki go interesuja:)
Jestem inspektorem weterynaryjnym, zajmuje sie nadzorem nad produkcja zywnosci pochodzenia zwierzecego, konkretnie miesa, konkretnie przetworstwem miesnym.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Aha, jesli chodzi o spanie Franek tez tak spi jak Macius, ciagle sie budzi, wierci, poplakuje, steka. Gnebi mnie to, bo nie wiem dlaczego, nie jestm pewna, ale mysle, ze sklada sie na to kilka spraw- i zabkowanie, i przezywanie noca wyydarzen z dnia i potrzeba przytulenia do cycusia. Mysle, ze nic mu nie dolega, bo w ciagu dnia nie wyglada na chorego. Ale i tak sie martwie. Chociaz mam tez ochote zamknac drzwi mieszkania z drugiej strony czyli po prostu chwilami mam dosc...

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubalko- pieknie Macius siedzi, no super po prostu. Frankowi daleko do umiejetnosci Maciusia, ale mysle, ze wiem dlaczego- on doszedl do wniosku, ze ta umiejetnosc jest mu zbedna, zbyt statyczna pozycja:) Teraz jak podaje mu place, zeby sie podciagnal i usiadl to on wstaje, siedziec nie chce za nic w swiecie- brykanie, skakanie i tym podobne rozrywki go interesuja:)
Jestem inspektorem weterynaryjnym, zajmuje sie nadzorem nad produkcja zywnosci pochodzenia zwierzecego, konkretnie miesa, konkretnie przetworstwem miesnym.

Hehe, Maciuś też rwie się do stania :Oczko:. Dobrze, że jeszcze nie bryka i nie skacze :Oczko:

Lema
Jestem inspektorem weterynaryjnym, zajmuje sie nadzorem nad produkcja zywnosci pochodzenia zwierzecego, konkretnie miesa, konkretnie przetworstwem miesnym.

Czyli kontrolujesz schaby, szynki, parówki, itp.?

Odnośnik do komentarza

Lema
Aha, jesli chodzi o spanie Franek tez tak spi jak Macius, ciagle sie budzi, wierci, poplakuje, steka. Gnebi mnie to, bo nie wiem dlaczego, nie jestm pewna, ale mysle, ze sklada sie na to kilka spraw- i zabkowanie, i przezywanie noca wyydarzen z dnia i potrzeba przytulenia do cycusia. Mysle, ze nic mu nie dolega, bo w ciagu dnia nie wyglada na chorego. Ale i tak sie martwie. Chociaz mam tez ochote zamknac drzwi mieszkania z drugiej strony czyli po prostu chwilami mam dosc...

A daj Franusiowi na noc czopka Paracetamol 125g i zobacz czy będzie lepiej spał. I posmaruj mu dziąsełka żelem Może to pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...