Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

magda71
kwiaciarka
Magda i nie pisalas jak wypadly chrzciny :)

Lece konczyc obiad :)
narka, papa

A dobrze wszysko poszło fajnie tylko ksiądz się rozgadał , bo my jeszcze nie po slubie więc:Szok:, sie trochę nasłuchaliśmy ale było fajnie rodzinka się zjechała w sumie to było pare osób bo nic nadzwyczajnego nie robiliśmy kawa ciasto obiad którego nikt nie zjadł to się z mama wściekłam bo stałyśmy i głupie gotowałyśmy a tu nikt bo wszyscy sięspieszyli bo do pracy , to był piątek eh , no ale tak udane
Jak to do pracy sie spieszyli?
To chrzest byl o ktorej?

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Wlasnie sobie uprztowmnilam ze nie wyrzucilam kontakow z gg na srwer, w nowym kompie nie bede miala nic:cry::cry::cry:

ja napisze do Ciebie to sobie mnie zapiszesz :)
Tylko powiedz kiedy mam pisac :)

No jeszcze z mieisac pewnie:(

Dobry wieczor!!!

Stefan byl na szczepieniu dzisiaj z A. a ja zostalam z Pola,moze powiecie ze jestem wyrodna matka,ale on nigdy nie placze (dzisiaj tez:)) ii nie chcialo mi sie cala ekipa jechac. Wazy 7600 a ma nie wiem ile,bo jeszcze nie zajrzalam w ksiazeczke bo zostala w samochodzie

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
nuchna
heh:Niewiniątko:za trzy tygodnie moja Alicja kończy 3 lata:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:rany jak ten czas szybko leci:Męki:

a moj Kuba w marcu 7lat!
A pemietam jak go urodzilam , jakby to bylo 2 lata temu a nie 7 :Szok:
Ele rodzilam w tej samej sali co Kube, przyszly wszystkie wspomnienia, ryczalam jak bobr, bo wszystko wydawalo sie jakby to bylo tak nie dawno :Śmiech:

A ja tez z marca tylko ze w tym roku 30 skoncze

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
asia78
babeczqa
...a Oliwia własnie o 13 bedzie miala lekka drzemke jak da rade wlasciwie...---o jak usypiacie maluszki na drzemke czy te nocki??

Funio coraz rzadziej zasypia przy cycusiu, woli w lozeczku,ze smoczkiem,krolikiem i szmatka:)

u nas szmatka też jest obowiązkowa, wcześniej była pielucha

szmatka=zaobrebiona tetrowka pocieta na 4:)

Odnośnik do komentarza

nuchna
Dziubala
babeczqa
Nuchna a twoje malenstow dostaje Nutramigen tez??mowisz ze lepsze tamte niz bobvita??

Odpowiem za Nuchnę, bo rzadko zagląda ta nasza bisneswomen i może nie zobaczyć tego pytania ;)

Adaś Nuchny jest karmiony piersią i nie jest alergikiem.

kochana Dziubala :Całus: babeczqo właśnie tak jak napisała Dziubalka- nie wiem nawet co to ten Nucośtam ;) i całe szczęście:Męki:

my z nuchna,monika i kwiaicarka mamy swoj nutra,nan,bebilon i bebiko wlasne:yes::lol:

Odnośnik do komentarza

nuchna
Monika-kr
nuchna
ja kupuje od zawsze kaszki smakowe. Hipp brzoskiwniowy a teraz mp. morelowa bobovita Adaś wcina jak szalony :D

Nuchna ile razy dajesz cyca Adasiowi? Pytam bo ja nie wprowadziłam jeszcze kaszek Filipowi. Wiem że już powinnam tylko tak się zastanawiam ze wtedy to mi chyba całkiem laktacja zaniknie:Zakręcony:nie masz sie o co martwić. Daje piers całą noc <3-4 karmienia> rano po obudzeniu i na śniadanie kaszka ok. 50-60 ml sztywnej podawanej łyżeczką z miseczki. Koło 10 znów cyc i drzemka. Po obudzeniu cyc i jabuszkoutarte z biszkoptem Później obiadek i to nie zawsze. I cyc na każde zawołanie. Wieczorem czasem kaszka no i na dobranoc dwa cycusie :D

strasznie mi sie to podoba dziewczyn butelkowe podaja w ml a cycowe w cycusiach:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...