Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziubala
Adaś dziś widział mnie bez majtek. Patrzył na moje gołe pośladki i pyta co to więc mówię - pupa. Podchodzi z przodu, bacznie patrzy na miejsce poniżej pasa i pyta „Mamusiu, a gdzie masz siusiaczka?”
:sofunny:

I tak to musiałam mu wytłumaczyć dlaczego on ma siusiaka, a ja nie. To była nasza pierwsza rozmowa damsko-męska :Oczko:

Ja juz mam to dawno za soba,ale Pola zobaczyla A. nago i pytala gdzie ma siske:smile: miala wtedy z 1,5 roku. No i pytalala tez co to takie ma pies ,wiec jej powiedzialam ze Zygmunt jest chlopcem , od tamtej pory lubi wymieniac kto jest dziewczynk a a kto clopcem:smile:A corka moich znajomych 4 lata skonczone na jesieni jeszcze nie wie ze sa rozne plcie tylko ze wszyscy maja pupki:surprised:

Wszystko zależy od rodziców kiedy zechcą uświadomić dziecko ;)

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Adaś dziś widział mnie bez majtek. Patrzył na moje gołe pośladki i pyta co to więc mówię - pupa. Podchodzi z przodu, bacznie patrzy na miejsce poniżej pasa i pyta „Mamusiu, a gdzie masz siusiaczka?”
:sofunny:

I tak to musiałam mu wytłumaczyć dlaczego on ma siusiaka, a ja nie. To była nasza pierwsza rozmowa damsko-męska :Oczko:

Ja juz mam to dawno za soba,ale Pola zobaczyla A. nago i pytala gdzie ma siske:smile: miala wtedy z 1,5 roku. No i pytalala tez co to takie ma pies ,wiec jej powiedzialam ze Zygmunt jest chlopcem , od tamtej pory lubi wymieniac kto jest dziewczynk a a kto clopcem:smile:A corka moich znajomych 4 lata skonczone na jesieni jeszcze nie wie ze sa rozne plcie tylko ze wszyscy maja pupki:surprised:

a gdzies Ty dorwala tego posta Dziubali?
Ja go przeoczylam.
Kuba kiedys jak zobaczyl P. to mowi - tata to ma wielkiego heheh :Oczko:
A teraz juz nie pamieta,ze widzial.
Jakies pol roku temu mnie prosil zebym mu pokazala co ja mam = ale sie wstydzilam, on mial juz 6 lat :Nieśmiały:
Teraz mial okazje zobaczyc u Eli.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Dziubala
Adaś dziś widział mnie bez majtek. Patrzył na moje gołe pośladki i pyta co to więc mówię - pupa. Podchodzi z przodu, bacznie patrzy na miejsce poniżej pasa i pyta „Mamusiu, a gdzie masz siusiaczka?”
:sofunny:

I tak to musiałam mu wytłumaczyć dlaczego on ma siusiaka, a ja nie. To była nasza pierwsza rozmowa damsko-męska :Oczko:

Ja juz mam to dawno za soba,ale Pola zobaczyla A. nago i pytala gdzie ma siske:smile: miala wtedy z 1,5 roku. No i pytalala tez co to takie ma pies ,wiec jej powiedzialam ze Zygmunt jest chlopcem , od tamtej pory lubi wymieniac kto jest dziewczynk a a kto clopcem:smile:A corka moich znajomych 4 lata skonczone na jesieni jeszcze nie wie ze sa rozne plcie tylko ze wszyscy maja pupki:surprised:

a gdzies Ty dorwala tego posta Dziubali?
Ja go przeoczylam.
Kuba kiedys jak zobaczyl P. to mowi - tata to ma wielkiego heheh :Oczko:
A teraz juz nie pamieta,ze widzial.
Jakies pol roku temu mnie prosil zebym mu pokazala co ja mam = ale sie wstydzilam, on mial juz 6 lat :Nieśmiały:
Teraz mial okazje zobaczyc u Eli.

Też bym się wstydziła w tych okolicznościach ;)
A post był na końcu strony ;)

Odnośnik do komentarza

babeczqa
no i wlasnie ndaeszla ta godzina dostala nutrai bedzie spac kolejne 3 h i jeszcze denerwuje mnie jej drapanie po glowie boze az mi jej zal niewiem co zrobic...i jak jej to wybic z glowki....i jak ja zmusic do kaszki/....hmmmm

Może ta nawrcająca ciemieniucha ją tak swędzi, hmm. A co pediatra na to?
A kaszki to masz na myśli te ryżowe i kukurydziane? To np. wrzucaj na początek pół miarki do Nutra i stopniowo co parę dni zwiększaj ilość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...