Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiaciarka
Wpadam, mowie - sie witam i wypadam :)

Renata kostka polbrukowa ukladana tak na przemian, 2 x 2 prostopadle do siebie. Czerwona. Juz sie nie moge doczekac, bo mam dosc taplania sie w blocie :)

Nasza Ela jeszcze z miesiac nie bedzie jadla sloiczkow po 6 miechu, ja wlasnie chcialam jej wprowadzic ze wzgledu na inna konsystencje, ziarenka juz male, ale ona ma gdzies ziarnistosc, narazie papki jej odpowiadaja. Mam nadzieje ,ze sie przyzwyczai do innej ziarnistosci i ze bedzie jadla ...

Pytam, bo my ułożyliśmy granitową i nie do końca jestem zadowolona :Rozgniewany: porobiły się nierówności , zapadła się, ehhh...

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
kwiaciarka
Wpadam, mowie - sie witam i wypadam :)

Renata kostka polbrukowa ukladana tak na przemian, 2 x 2 prostopadle do siebie. Czerwona. Juz sie nie moge doczekac, bo mam dosc taplania sie w blocie :)

Nasza Ela jeszcze z miesiac nie bedzie jadla sloiczkow po 6 miechu, ja wlasnie chcialam jej wprowadzic ze wzgledu na inna konsystencje, ziarenka juz male, ale ona ma gdzies ziarnistosc, narazie papki jej odpowiadaja. Mam nadzieje ,ze sie przyzwyczai do innej ziarnistosci i ze bedzie jadla ...

Pytam, bo my ułożyliśmy granitową i nie do końca jestem zadowolona :Rozgniewany: porobiły się nierówności , zapadła się, ehhh...

eeeeeee no ale to nie wina kostki, kostka granitowa jest lux, super i slicznie wyglada.
Widocznie zle zrobiono podbudowe pod kostke.
My pod kostke co ma byc na podjezdzie dajemy podbudowe cementowo-piaskowa a pod chodniekiem sama piaskowa.
Widzisz jakby pod podjazdem dac sama piaskowa to pod ciezarem samochodow zapadalaby sie wlasnie.
Druga kwestia ubicia warstwy podbudowy - zle ubita, zle zageszczona - tez bedzie sie kostka zapadac.
Rozne sa czynniki, ale napewno nie jest to wina samej kostki.
Ja bym chciala granitowa ale wiesz- chcialo by sie wies, tylko kasa gdzies heheh :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
asia78
Monika-kr
Asia super zdjęcie:) Ja się przywitałam z Filipkiem, przytuliłam Go i mi zabrali:(
Ty miałaś cc? Bo nie pamiętam:Nieśmiały:

tak mialam a nawet 2:yes:moze tam tego nie widac,ale wylam ja bobr

to ja nie mam fotki zaraz po cesarce:(
Pierwsze zdjęcie mam zrobione już na sali ok 21 jak I. przyjechał z moją mamą. Poprosił żeby przywieźli Filipka i strzelił fote, której nie cierpię bo wyglądam jak wipeprz:(
Nawet chciałam ją skasowac ale I. twierdzi że pamiątka:Szok:

ja wcale nie mam fotek jak byłam po CC w klinice... było bardzo cięzko, Ala się prawie martwa urodziła a ja wyłam (nie płakałam, ale wyłam!) i chciałam umrzeć...

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
kajocha

Ja mam nakupowane już w zapasie te po 6 miesiącu z Bobovity, ale jeszcze Alce nie daje bo mamy jeszcze troszku tych po 5 miesiącu ;)

Witam!!!!

Jak skończycie te po 5 miechu to już ich nie będziesz kupowac? Tylko te po 6?
Pytam bo ja myślę że jak Filip skończy 6 miesięcy to będzie jadł te słoiczki po 4 , 5 i 6 miechu. Czy ja mam zamiar źle robic??:duren::duren::duren:

Jak skończymy te po 5 miesiącu to bede dawała Ali te po 6 i póxniej po 7 i po 8 i tak dalej :) Oczywiście bede podawała Ali też szpinaczek (po4), marcheweczkę raz na jakiś czas i może cosik jeszcze z tych wcześniejszych słoiczków, ale ogólnie nastawię się na te dostosowane do wieku Alki :)

A Filipkowi dawaj te słoiczki po 4,5,6 miechu :) Nic mu nie bedzie a i popróbuje różne smaki :) Tak uważam :yes:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Wiadomość od Magdy !

Cześć dziewczyny dziękuję za odpowiedz na prośbe o pomoc , i to dzięki Renatce .Mam nie ciekawą sytuacje finansowa , najbardziej to potrzeba mi mleka dla małego nawet takiego zwykłego krowiego , jak i dla córeczki , jakies kaszki czy nawet manna kasza , sok , lub soczki ,husteczki do pupci , jakies płatki śniadaniowe dla małej poprostu coś do jedzonka , będe bardzo wdzięczna . Może któraś mamcia ma nie potrzebną czapeczke na zimę , nie ma dla małego obwód główki to 44 cm, może też cos z chemi do domku jakiś proszek płyn do płukania , za wszystko będe bardzo wdzięczna.Jest mi nie zręcznie tak prośic was o pomoc ale czasem nie ma sie wyjścia . Pozdrawiam i zdróka dla was i małych szkrabów

gg do Magdy 2142317

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
kajocha

Ja mam nakupowane już w zapasie te po 6 miesiącu z Bobovity, ale jeszcze Alce nie daje bo mamy jeszcze troszku tych po 5 miesiącu ;)

Witam!!!!

Jak skończycie te po 5 miechu to już ich nie będziesz kupowac? Tylko te po 6?
Pytam bo ja myślę że jak Filip skończy 6 miesięcy to będzie jadł te słoiczki po 4 , 5 i 6 miechu. Czy ja mam zamiar źle robic??:duren::duren::duren:

Ja bede dawala tylko te z miesiem a w po 4 nie ma miesa,wiec tylko po 5 i 6. Stefan uwielbia warzywa z jagniecina i kasza jaglana z Bobowity a Hipp wcale mu nie podchodzi:yes:a wlasciwie podchodiz ,ale do gory:wink:

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
asia78
Szukam kostiumu na bal przebierancow dla Polusi,ale same krolewny albo wrozki,zaraz sie wyrzygam.A w srode Dzien Babci w przedszkolu,szkoda ze zadna babcia nie mzoe:( coz bedzie prababcia:happy:

każda dziewczynka chce byc królewną:)
Ola ma jutro bal. Mówiła że będzie albo królewną albo pipi.
Wczoraj sobie umyślała że chce byc panią młodą:Szok:

Sa nawet na all takie stroje:)

Odnośnik do komentarza

Renia - tak, dziękuję, sam wyjazd był udany :Uśmiech:. Niezły mieli z nas ubaw, bo w sobotę wieczorem szwagier robił imieniny, zaczęły się tak ok. 19.00. A ja już zasnęłam o 20.45, a K o 21.00 :oops:. Dobrze, że zdążyliśmy wcześniej chociaż zjeść i wypić lampkę wina :Oczko:. A tak chciałam się trochę rozerwać, ale zmęczenie wzięło górę :Szok::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Lema


Dziubalko
, moze nie tyle dynia zaszkodzila Maciusiowi co jej ilosc na pierwszy raz. Franek slabo jadl zupki, wiec zrobilam mu dwutygodniowa przerwe i po niej na od razu zjadl caly sloiczek jarzynowej gerbera ( to do dzis jego ulubiona zupka). Wszystko bylo ok, zasnal po poludniu i obudzil sie pol godziny pozniej ze strasznym placzem trwajacym kilka minut, po czym zwymiotowal, znow plakal, zwymiotowal jeszcze raz i powoli uspokoil sie. Wiem, ze Macius zjadl pol sloiczka i czesciej wymiotowal, ale moze jednak taka jest przyczyna. Jesli nigdy wczesniej nie jadl zupek moze daj mu dzis tez odrobinke, niech zoladeczek stopniowo zapoznaje sie z nowoscia...

A swoja droga ta dynia to paskudztwo. O ile jarzynowa jest po prostu bez smaku, o tyle dynia wywoluje u mnie odruch wymiotny. Franus ja zjada bez entuzjazmu (ale zjada) raz na kilka dni ze wzgledu na kupki, z ktorymi ma problem. Poniewaz to marchewka dziala zapierajaco, taka dynia jest dobrym urozmaiceniem i bardzo mu pomaga. Ale mam straszny niesmak wypisany na twarzy, kiedy mu ja podaje, bo jak dla mnie jest to ohyda:(
Maciuś w pierwszym dniu zjadł połowę słoiczka z czego połowę w międzyczasie wypluł. A na drugi dzień już po chyba 5 łyżeczkach ją zwrócił. Tego obiadku z dynią już nie dostanie. Miałam dziś dać mu ziemniaka z marchewką ale poczekam jeszcze ze 2 dni z kolejną nowością.

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka – P dotarł do fryza? K też był w weekend u fryza i teraz mi jakoś łyso wygląda bez czupryny :Oczko:
Adasia też musimy ostrzyc, bo ma czuprynę, że hej. Pierwszy raz odkąd skończył roczek chciałam mu zapuścić włoski (bo zawsze miał jeżyka) ale jednak wolę go w króciutkich niż w tych dłuższych.
Prysznic zamontowany?

Kajocha - i jak A? Wiadomo co mu było?

Asia - przyślij mi zdjęcia porodu.
I za co będzie przebrana Pola? Dalej chce być duchem?

Nuchna – ale zwiedziliście sklepów! Znalazłaś jakiś natchnienie?
Dobrze, że dzieci ze zdrowiem wychodzą na prostą :yes:
Ala z wierszykiem, super :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
asia78
Pola chciala sie przebrac z aducha,ale musze jej to wybic z glowy. Beda pewnie same ksiezniczki,krolewny,wrozki a moja za ducha w przescieradle. to zaraz powiedza lae sie matka postarala:wink:

Moja siostrzenica tez ma bal przebierancow w przedszkolu, a ma 3 lata.
Mowi do mnie, ze ona bedzie kopciuszkiem.
No to ja do niej, acha , to co chusteczkę na glowe zalozysz pewnie i jakas stara sukienke?
A ona oburzona - no co Ty ciocia, ja bede kopciuszkiem po przebraniu :sofunny::sofunny:
niom - czyli tez ksiezniczka :Oczko:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
kajocha

Ja mam nakupowane już w zapasie te po 6 miesiącu z Bobovity, ale jeszcze Alce nie daje bo mamy jeszcze troszku tych po 5 miesiącu ;)

Witam!!!!

Jak skończycie te po 5 miechu to już ich nie będziesz kupowac? Tylko te po 6?
Pytam bo ja myślę że jak Filip skończy 6 miesięcy to będzie jadł te słoiczki po 4 , 5 i 6 miechu. Czy ja mam zamiar źle robic??:duren::duren::duren:

Możesz tak robić :yes:. Pamiętaj, że zupki od 6 mż są odpowiednie dla dzieci w 6 mż, bo mają ilość witam i składników dopasowaną dla tego miesiąca życia, podobnie jak te z 4 m-ca są dzieci w 4 mż. Więc ta z 4 m-ca może nie być wystarczająca dla dziecka 6 m-cznego na co dzień, ale od czasu do czasu czemu nie :yes:

Odnośnik do komentarza

Monika-kr
asia78
Szukam kostiumu na bal przebierancow dla Polusi,ale same krolewny albo wrozki,zaraz sie wyrzygam.A w srode Dzien Babci w przedszkolu,szkoda ze zadna babcia nie mzoe:( coz bedzie prababcia:happy:

każda dziewczynka chce byc królewną:)
Ola ma jutro bal. Mówiła że będzie albo królewną albo pipi.
Wczoraj sobie umyślała że chce byc panią młodą:Szok:

Ciekawe kim będzie chciał być Adaś :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...