Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatek1976
no i widzisz, co lekarz, to opinia.... u nas tez niby stwierdzona alergia na mleko ( choc ja mam nadal watpliwości, tym bardziej że wciąż sa te liszaje, a niczego z mleka nie dostaje...),- a lekarz zalecił wprowadzenie zupek juz jak Natan miał chyba 3,5 mc... i nawet mi ten lekarz sugerowal zebym 2 posiłki zastepowała słoiczkami...:Szok:
ale ja zostałam przy ,,tylko" jednym obiadku...:Oczko:

Kwiatku, jak masz wątpliwości to daj normalne mleko Natanowi. Pisząc normalne nie ma na myśli krowiego z kartonu tylko zwykłe modyfikowane i zobacz co się stanie!
Pamiętaj, że liszaje nie biorą się z niczego! Natan nie musi pić mleka żeby mieć alergie, bo przecież białko krowie jest też w innych rzeczach do jedzenia.
Poza tym nie sugeruj się Maćkiem i jego jedzeniem obiadków po 6mż. Opóźnienie we wprowadzaniu nowości jest spowodowane tym, że wcześniej prawdopodobnie uczuliła go herbatka malinowa, przez która wylądował w szpitalu i lekarze zdecydowali o wprowadzeniu nowości jak już będzie starszy. Prywatna lekarka, która była u nas ostatnio potwierdziła słuszność późniejszego wprowadzenia obiadków. To wyjątkowa sytuacja.
W tej sytuacji nie możesz porównywać Natanka do Maciusia.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Nuchna – dzięki za Listę :Całus:

Do Listy proponuję dopisać imieniny i urodziny naszych dzieci i nasze też :yes:. No i co, zaczynamy obkrajanie o mamy, które tu nie pisały?
Co Wy na to?

ja jestem za :)

a ja chyba strzele sobie teraz kawke :) caly dzien nie pilam, a teraz jak Dziubalka wspomniala o kawce , to naszla mnie taka ochota, normalnie narkotycznie potrzebuje kawy hahah

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo

Kurcze, ale na NAN2 takie są zalecenia/ 4 razy na dobę + inny posiłek/

To, że tyle jest napisane to nie znaczy, że tyle musi być :Oczko:
W szpitalu patrzyli na mnie jak na wyrodną matkę (do czasu jak im "przygadałam"), bo Maciek dostawał wtedy 150 ml co 3h. Mimo że dla jego wieku na Nutramigenie było napisane 210ml, a lekarze chcieli bym dawała... 120ml! Ta "troska" była podyktowana tym, że Maciek za dużo waży :oh: Szkoda, że zapomnieli, że to przez sterydy (w kilka dni przytył 1 kg, bo sterydy zatrzymują wodę i zwiększającą apetyt, ale ja i tak przetrzymywałam Maciusia z jedzeniem), które sami mu podawali :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

A dzis w szkole jak bylam po Kube,to sie babki zachwycaly Elusia - a jaka ona piekna, a jaka ladna,a jaka opalona ( hehe Dziubalo my wiemy skad ta cera nie? )

Bo Ela to śliczna, opalona :Oczko: panienka jest :Uśmiech:

kwiaciarka

i zeby bylo smieszniej to stwierdzily, ze ja jej chyba brwi maluje, bo ma takie "wyprofilowane" hahahahh tiaaaaaaaaaaaaaaa moze jeszcze skubie heheh:Śmiech:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubala
kwiaciarka
czy dzis jakies licpowiatko konczy pol roku?
cos mi sie kojarzy ze 7.07 ktores sie urodzilo???
A moze ktoras miala taka date z usg....

Na 7.07. termin miało kilka dziewczn, ale z tego co pamiętam to żadne tego dnia się nie urodziło :confused:

Nuchna - wstaw tu tę śliczną listę co zrobiłaś. Mamusie na bieżąco poprawią jeśli coś będzie nie tak. No i trzeba się zastanowić czy by listy nie "obkroić" do mamuś, które tu piszą. Co Wy na to?

jestem za! :Śmiech:

Ja tez:brawo:

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78

Dziubalko a robisz sobie wosk?
Laser :Oczko:

To napisz o efektach i ile to kosztuje?:smile:

Cennik możesz zobacz na tej stronie DerMed - depilacja laserowa, odmładzanie, usuwanie cellulitu, makijaż permanentny. Własnie tam chodzę, ale w Twoim mieście ceny mogą być inne.
A efekty widać już po 1 zabiegu :Uśmiech:. Zabiegów na daną część ciała trzeba powtórzyć minimum 3, w odstępie 2-3 m-cy. I trzeba mieć ciemne włoski, ich grubość nie jest ważna, tylko właśnie barwnik włosa, który wychwytuje wiązka lasera.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
hehe dziewczyny , musze kupic jakas wyskocznie dal Eli, bo tylko by skakala, teraz tancujemy przy radiu gadu impreza:Śmiech:

musze sie kawki napic co by sily zregenerowac, bo padne jak mucha haha

Stefan jak go wsadze do lezaka to tez sie opiera na stopach i odbija do gory:) A jak siedzi na kolanach to tez najcgetniej by stal,lezenie na plecach jest niemozliwe cos Go strasznie parzy:yes:

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
rosa
:Uśmiech:

Witajcie kochane Lipcóweczki!!

Nuchna wrzuciła listę, więc poczułam się wywołana do odpowiedzi:Oczko:

Zalogowałam się już jakis czas temu i odrobinkę Was podczytuję, ale jakoś po moich przerowadzkach i braku netu nie moge nadążyć ( zresztą na N. też nie mogłam Was dogonić), ale teraz postaram się to nadrobić.

Mieszkamy już na nowym (niestety wynajętym) mieszkanku jakieś 3 miesiĄce, no i jest super, ciepełko, wygoda... nie to co w starym budownictwie, moje dziewczyny super, w miare zdrowe na szczeście, Alunia ma juz pół roczku... Patrycja grandzi jak zwykle i gada całe dnie jak najęta:Spoko:, a ja jestem sobie nadal w domku, na wychowawczym i szczerze mowiac nie wyobrazam sobie powrotu do pracy... ale z drugiej strony coraz bardziej odvczuwaqm wokół siebie brak innych ludzi i odskoczni jakiejś, więc mam taką cichą nadzieję, że przyjmiecie mnie znowu do swojego grona.

Muszę się teraz obeznac z tym forum, bo niekumata bardzo jestem :Szok: i czuje sie jakbym pierwszego posta w zyciu pisala... postaram sie powklejac jakies fotki, musze suie przeciez pochwalic moimi skarbami.
Teraz zmykam bo ala juz wola cyca i z nia na kolanach trudno się pisze...

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i caluje.

:Śmiech::Święto:
jak widac pomysl Dziubali, zeby okroic liste do tych tylko co tu pisza, przyniosl skutki poszerzania sie grona :)
Witaj roska ponownie :)

Elinka spi, po obiadku posprzatne, Kuba lekcje odrobil :)
Teraz bedziemy grac w statki hehe :)
ale cos przebakiwal ze moze na kompa wskoczy :)
Wiec ja narazie zmykam :Oczko:

hihi... no bałam się, że mnie wyrzucicie:Oczko:

Dziewczyny, nie jestem w stanie tego wszystkiego nadrobić ze szczególami, ale chociaż na zdjecia się napatrzyłam, cudne te Wasze dzieciątka. Może jutro uda mi się zakumać co i jak z wklejaniem fotek to tez sie pochwale, teraz uciekam już bo T. zaraz z pracy wróci i musze go nakarmic:Oczko:, o dziwo moje dziewczyny obydwie na razie śpią, zazwyczaj o tej porze odstawiają mi polkę galopkę, szczególnie Ala lubi sie właśnie o tej godzinie obudzić i imprezuje sobie do północy. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.
Dobranoc.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-8401.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-8402.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...