Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Przez te problemy z Maciusiem zapomniałam K powiedzieć, że teściowa zadzwoniła, że przyjedzie do nas w następny weekend i zajmie się dziećmi żebyśmy my mogli sobie gdzieś wyjść :oh:. Suuuuper, ja jestem chętna ale boję się, że K powie, że musi pracować :arf:. Chociaż mam nadzieję, że doceni dobre chęci swojej mamy i wykorzysta to na jakiś fajny wypad ze mną :Uśmiech:

Twój K chyba duzo pracuje. Mój tez ja to mówię ze jest pracocholikiem:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
Witam się pięknie kochane Lipcófffki :)

Monika-kr
kajocha

gdy 1 raz szlam na silownie (3 lata temu) to tez paliłam. Weszlam na rowerek i rzuciłam fajki )potem wrociłam do palenia jak skonczyłam cwiczyc) i powiem ci ze wiem o czym mowisz... jest ciezko ale do zroienia :Yes:

ja to mam zajawki że jak skończe karmic to sobie zapale jednego........
ale wtedy wiem że nie na jednym się skończy. Dlatego mam świadomość że nie mogę zpalić nawet tego jednego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o matko ale nudzę:/

Wcale nie nudzisz :) Posłuchaj mnie Monika ! Jak zapalisz chociaż jednego papierocha to Cię znajdę i jak Ci tyłek przetrzepię to popamiętasz :smieszne: Nie możesz palić !! A wiesz, że fajki zaś mają podrożeć ?? A jak przejdziesz z cyca na butlę to zobaczysz jak się kasa na mleko posypie i jeszcze chcesz na fajki wydawać ? :no: Ani nie próbuj ;) Ja wierzę, że nie zapalisz :) Ja mam tak samo ;) Gdybym jednego zapaliła to jestem pogrzebana... Kopciłabym jak smok później a po co ? I zdrowsza jestem i mam więcej kasy :) :)

postaram się nie zapalic a to dlatego że boję sie trzepania dupska:sofunny:
Słyszałam ze fajki mają cholernie podrożec!!! Kajoszka a Ciebie ciągnie do fajek??

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Wreszcie przyszlo dzis nam wyposazenie do drugiej lazienki :smieszne:
Umywaleczka ladna, kibelek tez, ale przycisk do geberitu mi sie nie podoba, trzeba bedzie wymienic.
A jutro jedziemy kupic super prysznic :smieszne: ale bede sie prysznicowac , normalnie nie bede wychodzic hehehe. Wanna tez ma swoje plusy ,ale mam juz jej dosc. A pryszniczek to taki luks sobie fundujemy :smieszne: tylko nie wiem po kij mi w nim telefon heh

telefon? No to niezły wypas:)
Tylko zeby rachunki większe nie przychodziły bo jak się rozgadasz przez telefon pod prysznicem to więcej będziesz płacic za prąd, wodę i telefon;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6142.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-6143.png

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - świetne fotki, Kubuś miał odjazdowe makijaże, a Elusia śliczniutka. Przeurocza jest ta fotka Elusi z misiem :Uśmiech:

Kajocha – może lepiej chodzić np. 3 x w tygodniu na siłownię niż codziennie!?

Monika – K pracuje dużo, za dużo, właśnie się na wieczór znów o to posprzeczaliśmy :Wściekły:

Asia – niezłe spanie ma Stefan :oh:, On tak codziennie dużo śpi?

Odnośnik do komentarza

asia78
gosia211
Dziubala

:oh::oh::oh: Eee, co za dużo to niezdrowo!!!!! Wystarczy rosół 1 x dziennie i nie codziennie, chyba, że są takie zalecenia.

zalecen zadnych nie ma ale za mało przybiera a pulmonolog powiedział ze aby płucka sie dobrze rozwijały musi byc prawidłowy przyrost masy

A ja dzisiaj rozmwialam z mama i powiedziala ze tak sie robi dzieciakom ktore za duzo przybieraja grubaskom
Asia, ale co się robi? Tuczy rosołem? Coś nie kumam na wieczór :bigboulay:

Odnośnik do komentarza

gosia211
Dziubala
gosia211

zalecen zadnych nie ma ale za mało przybiera a pulmonolog powiedział ze aby płucka sie dobrze rozwijały musi byc prawidłowy przyrost masy

Są inne pewniejsze (i bezpieczniejsze) sposoby na przyrost masy! Choćby kaloryczniejsze mleko. Pediatra Wam takiego nie zaleciła po porodzie wiedząc, że Danielek to wcześniak? Dziecku co najmniej do pierwszego (ale chyba raczej do drugiego roku życia) w jadłospisie mają dominować mleczne rzeczy do jedzenia.
A ile waży Danielek? I na którym jest centylu?
Poza tym pamiętaj, że jeśli Ty i ojciec Danielka jesteście szczupli, to synek nie będzie pudzianem! ;)

pediatra zadnego innego mleka nie zaleciła, Danielek wazy 7 kg, w zasadzie to nie wiem bo schudł przez ta chorobe. mierzy 65cm. zreszta ja nie mysle narazie nad innym mlekiem,
Popatrzyłam na centyle, 7 kg dla 8 mż to 3 centyl, ale może dla wcześniaków inaczej się mierzy. To już musi Ci pediatra powiedzieć czy dobrze przybiera na wadze. Jak Danielek miał takie przejścia zdrowotne i to, że jest wcześniakiem to chyba powinien być pod stałą i dokładną kontrolą pediatry i pewnie nie tylko. Ale nie wiem jak to u Was wygląda. W sumie Twoje dziecko, Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Kwiaciarka - świetne fotki, Kubuś miał odjazdowe makijaże, a Elusia śliczniutka. Przeurocza jest ta fotka Elusi z misiem :Uśmiech:

Kajocha – może lepiej chodzić np. 3 x w tygodniu na siłownię niż codziennie!?

Monika – K pracuje dużo, za dużo, właśnie się na wieczór znów o to posprzeczaliśmy :Wściekły:

Asia – niezłe spanie ma Stefan :oh:, On tak codziennie dużo śpi?

nie tylko dzisiaj taki spliwy,ale spi wiecej niz Wasze dzieciaki jak piszecie. Nigdy nie spi krocej niz godzine

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
gosia211

zalecen zadnych nie ma ale za mało przybiera a pulmonolog powiedział ze aby płucka sie dobrze rozwijały musi byc prawidłowy przyrost masy

A ja dzisiaj rozmwialam z mama i powiedziala ze tak sie robi dzieciakom ktore za duzo przybieraja grubaskom
Asia, ale co się robi? Tuczy rosołem? Coś nie kumam na wieczór :bigboulay:

jak za duzo przybieriea to sie zabiera mleko a daje rosolek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...