Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Dziubala

Asia – body kusi ceną ale więcej nie kupię bodziaków bez zatrzasków przy szyi. A te rajtki kapitalne. Nie wiem gdzie koło mnie jest Biedronka bo kupiłabym kilka par.
A jak Polusia? Wiesz już po czym mogła wymiotować? :Smutny:

Albo miala wirusowke albo sie przejadla rosolem z miesem. Ja dla stefana wezme te body,bo on nie moze chodzic tylko w takich zapinanych przez caly brzuszek,bo fatalnie wyglada

Asiu a bodziaki zapinane przez brzuszek nie możesz zakładać ze względu na pieluchę ? Kurcze ja jeszcze Alce 2 tygodnie bede zakładała tetrę między nóżki i potem koniec !!!!!!! Achhh moja mama się śmieje, że Alka od małego podpaski nosi :smieszne:

A na te frotowe rajstopki to sama bede polowała :)

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Witam Kobietki, ja od ponad tygodnia mam nieczynną neostradę, nerwy mam przez to, że szok. Teraz gościnnie u mamy na necie. Nawet nie mam czasu poczytać zaległości a jest co ;)))
Po chrzcinach super, tylko żałuję, że robiliśmy w domu, bo natyrałam się okropnie. Obiad był dostarczony przez firmę, ale mimo wszystko przy 30 ludkach było co robić ;)) Ale to wszystko dla Mikołajka:)))
Chrzest miał być w pierwszy dzień świąt ale w ostatniej chwili odbył się w drugi, dobrze, że goście zostali w porę powiadomieni. Msza była taka "prywatna", tylko dla MIkołajka na godzinę 14.00, a wszystko dlatego, że ksiądz prawie z rodziny i w swojej parafii musiał odprawić wcześniej. Goście dopisali za wyjątkiem moich dziadków /rodzice mamy/-usprawiedliwiona nieobecność, dziadek tydzień przed świętami miał zawał, wypisali Go przed świętami do domu, ale słabo się bardzo czuł a i babcia nie mogła zostawić Go samego. Dziadziu ma 89 lat. Tak więc wszystko zrozumiałe.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

kajocha
asia78
Dziubala

Asia – body kusi ceną ale więcej nie kupię bodziaków bez zatrzasków przy szyi. A te rajtki kapitalne. Nie wiem gdzie koło mnie jest Biedronka bo kupiłabym kilka par.
A jak Polusia? Wiesz już po czym mogła wymiotować? :Smutny:

Albo miala wirusowke albo sie przejadla rosolem z miesem. Ja dla stefana wezme te body,bo on nie moze chodzic tylko w takich zapinanych przez caly brzuszek,bo fatalnie wyglada

Asiu a bodziaki zapinane przez brzuszek nie możesz zakładać ze względu na pieluchę ? Kurcze ja jeszcze Alce 2 tygodnie bede zakładała tetrę między nóżki i potem koniec !!!!!!! Achhh moja mama się śmieje, że Alka od małego podpaski nosi :smieszne:

A na te frotowe rajstopki to sama bede polowała :)

Dlatego nie moze nosic ze mu sie rozlazi na tych zatrzaskach na brzuszku i zle wyglada a nie ze wzgledu na pieluche:)

Polozylam go juz dostal viburkol,bo dzis meczacy byl ze wzg. na te zeby. Mama mu zagadala ina dole ma 2 kropki a na gorze tez juz ida. Ciekawe czy da mi sie dzisiaj wyspac?

Odnośnik do komentarza

My juz po urodzinkach tatusia :)
Renata super foty :yes:
Mikołaj widze był rozchwytywany :yes: Ale juz duze te nasze dzieci, niedawno takie pomarszczone kuleczki byly, a teraz no prosze, siedza juz na kolankach u dziadziusiow :yes:
A wloski jakie sliczne ma Mikolaj wow, moja Ela to lysa palka, taki tylko irokez jej rosnie hehe na czubku ma dlugie, z tylca tez, ale ma od tylu taki pasek wytarty jakby opaske miala hahah.
Dziadziu 89 lat to ladne latka. Zdrowka dla Niego.
30 luda to sobie wyobrazam jak sie natyralas. Dobrze, ze chociaz obiad zmowilas bo bys miala niezly zachrzanik :bigboulay:

Asia oj wspolczuje wirusa bleeee, to super wredny jest wirus.
A moj P. dostal zaczerwienia i uwypuklenia kubkow smakowych na jezyku. Czerwone i duze sa jakos dziwnie. 1szy raz widze cos takiego. A on mowi ze czyje sie jakby jezyk papierem sciernym potraktowal. Co to moze byc? slyszalam ze panuje jakis wirus , paciorkowce w gardle, matko zeby tylko to nie to. Ale P. juz zdrowy, gardlo juz go nie boli, z nocha nie leci.
Ty Asia slyszalas o czyms takim jak te kubki smakowe czerwone i duze?

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Ukradlam z pazdziernikowych mamus:D

Pewna para była małżeństwem od dwudziestu lat. Za każdym razem gdy się kochali, mąż domagał się zgaszenia światła. Tymczasem po tych 20 latach żona stwierdziła, że to nieco śmieszne. Umyśliła sobie, że złamie to jego dziwne przyzwyczajenie.
Tak więc pewnej nocy, ... gdy byli w trakcie dzikiej, pełnej rozkoszy, romantycznej sesji, ona nagle zapaliła światło. Patrzy w dół. i widzi, że mąż trzyma napędzany bateriami... wibrator!
Miękki, cudowny i większy niż prawdziwy... Kompletnie wytrącona z równowagi zaczęła na niego wrzeszczeć:
- Ty dupku! Ty impotencie!!! Jak mogłeś okłamywać mnie przez te wszystkie lata! Lepiej się wytłumacz!!!
Mąż spojrzał prosto w jej oczy i spokojnie powiedział:
- Wytłumaczę Ci skąd ten wibrator... ale ty najpierw wytłumacz skąd mamy dzieci...

kwiaciarko no sama sie domysl;) dzieki za komplementy:D Pola ma takie loki po A. tylko on je scina na krotko,wiec nie widac

Ciekawe jak Natanek? wiesz cos?

Odnośnik do komentarza

asia78
Ukradlam z pazdziernikowych mamus:D

Pewna para była małżeństwem od dwudziestu lat. Za każdym razem gdy się kochali, mąż domagał się zgaszenia światła. Tymczasem po tych 20 latach żona stwierdziła, że to nieco śmieszne. Umyśliła sobie, że złamie to jego dziwne przyzwyczajenie.
Tak więc pewnej nocy, ... gdy byli w trakcie dzikiej, pełnej rozkoszy, romantycznej sesji, ona nagle zapaliła światło. Patrzy w dół. i widzi, że mąż trzyma napędzany bateriami... wibrator!
Miękki, cudowny i większy niż prawdziwy... Kompletnie wytrącona z równowagi zaczęła na niego wrzeszczeć:
- Ty dupku! Ty impotencie!!! Jak mogłeś okłamywać mnie przez te wszystkie lata! Lepiej się wytłumacz!!!
Mąż spojrzał prosto w jej oczy i spokojnie powiedział:
- Wytłumaczę Ci skąd ten wibrator... ale ty najpierw wytłumacz skąd mamy dzieci...

kwiaciarko no sama sie domysl;) dzieki za komplementy:D Pola ma takie loki po A. tylko on je scina na krotko,wiec nie widac

Ciekawe jak Natanek? wiesz cos?

Nie wiem nic o Natanie.

Asia te swinstwa to napewno nie bo ostatnio bylo zimno ze wzgledu na katary, kaszle i @ ( hjeh, ciekawe czy sie dobrze domyslam :he:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

Ostatniej nocy spałam tylko z Adasiem w pokoju. Oboje co mało pospaliśmy, bo Adaś co chwilę się budził na picie albo się wybudzał przez kaszel. Dosypialiśmy rano, Adaś do 8.00 ja do 9.00 ale leżałam do 10.00 i to był błąd bo potem bolała mnie głowa :bigboulay:
Adaś dziś nie miał drzemki, teraz ledwo zagoniliśmy go do spania a wydawało się wcześniej, że padnie nam po bajce. Choroba z reguły osłabia a w Adasia wstąpiły nowe niespożyte energie :Szok:
Maciuś dziś był nadzwyczaj grzeczny, normalnie jakby go nie było. Marudził tylko w momentach gdy miała być jego drzemka, kochany.

Jutro jest impreza urodzinowa taty (ur. ma dokładnie w Sylwestra). Przez to, że Adaś jest chory i nie chcemy z nim jeździć to impreza będzie u nas. Ale taka mała, tylko najbliższa rodzinka.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam sobotnio

Ostatniej nocy spałam tylko z Adasiem w pokoju. Oboje co mało pospaliśmy, bo Adaś co chwilę się budził na picie albo się wybudzał przez kaszel. Dosypialiśmy rano, Adaś do 8.00 ja do 9.00 ale leżałam do 10.00 i to był błąd bo potem bolała mnie głowa :bigboulay:
Adaś dziś nie miał drzemki, teraz ledwo zagoniliśmy go do spania a wydawało się wcześniej, że padnie nam po bajce. Choroba z reguły osłabia a w Adasia wstąpiły nowe niespożyte energie :Szok:
Maciuś dziś był nadzwyczaj grzeczny, normalnie jakby go nie było. Marudził tylko w momentach gdy miała być jego drzemka, kochany.

Jutro jest impreza urodzinowa taty (ur. ma dokładnie w Sylwestra). Przez to, że Adaś jest chory i nie chcemy z nim jeździć to impreza będzie u nas. Ale taka mała, tylko najbliższa rodzinka.

Dziubalo tata ma na imie Mieczysław?
Moja mama sie urodzila 1szego :)
Mnie tez dzis glowa bolala, Ela w nocy szalala.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Gosia – a Ty byłaś z Danielakiem w szpitalu cały czas?
Cieszę się, że wszystko jest z nim ok :)

Kasik – ja nie wiem czy można Sinlackiem zagęszczać jedzenie. Na opakowaniu jest napisane, że miesza się go z wodą i tyle. Może Kwiaciarka coś napisze, bo dawała go starszemu synkowi?

Kwiatek – szanse może i równe zeru, ale na pociesznie pomyśl, że będzie miał to już z głowy :yes:. Ktoś na N napisał, że małe dzieci lżej ją przechodzą.

Monika – miłego dnia zakupowego i u siostry :)

Renia – fajnie, że wszystko poszło dobrze z chrzcinami :)
Mikołajek to już duży chłopczyk, zapominam, że te nasze dzieci to juź po 5 m-cy mają ;)

Asia – oj, ale się złożyło, współczuję i życzę byś szybko doszła do siebie!
Śliczną Polusia miała sukienką a Stefcio w stroju Mikołaja wygląda kapitalnie :yes:

Odnośnik do komentarza

kasik
Ehh..
Własnie codziennie myslałam czy Adaś zdrowy i MAciuś.
Dziubala a Maciuś chodzi do przedszkola?
Duzo zdrówka dla chłopaków.

Dzięki :Całus:
Domyślam się, że chodziło Ci o Adasia :Oczko:
Przez to, że jesteśmy wszyscy w domu to Adaś nie chodził do żłobka, miał pójść po Nowym Roku dopiero. Ale jak teraz jest chory to na pewno pójdzie o najmniej tydzień później.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Gosia – a Ty byłaś z Danielakiem w szpitalu cały czas?
Cieszę się, że wszystko jest z nim ok :)

Kasik – ja nie wiem czy można Sinlackiem zagęszczać jedzenie. Na opakowaniu jest napisane, że miesza się go z wodą i tyle. Może Kwiaciarka coś napisze, bo dawała go starszemu synkowi?

Kwiatek – szanse może i równe zeru, ale na pociesznie pomyśl, że będzie miał to już z głowy :yes:. Ktoś na N napisał, że małe dzieci lżej ją przechodzą.

Monika – miłego dnia zakupowego i u siostry :)

Renia – fajnie, że wszystko poszło dobrze z chrzcinami :)
Mikołajek to już duży chłopczyk, zapominam, że te nasze dzieci to juź po 5 m-cy mają ;)

Asia – oj, ale się złożyło, współczuję i życzę byś szybko doszła do siebie!
Śliczną Polusia miała sukienką a Stefcio w stroju Mikołaja wygląda kapitalnie :yes:

Ja sinlac dawalam z wodą. Nie zageszczałam jedzenia. A gdzie kasik o to pyta?
a po co jedzonko tym zageszczac?a nie np. kleikiem ?
Ja mleczko zageszczalam Eli nutritonem.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
a juz wiem, przypomnialam sobie, do kaszek jakie smoczki macie?
Bo ja mam taki 3 przeplywowy, ale kurcze na 3 wydaje mi sie ze leci ok, ale Ela sie wnerwia, na 1 to wogole sie wkurza , na 2 to samo.
Juz wczoraj sie tak wkurzyla ze zaczelam lyzeczka mala jej dawac, a to gesta kaszke taka, ale tez na mnie krzyczala, bo chciala zeby jej ciurkiem lecialo, wiec wzielam juz duza lyzke i normlanie pije z niej hahah. Maz juz mowil zebym normalny kubek wziela i przechylila pewnie wypije heh.
No i nie wiem jaki smok kupic, a moze z kubeczka z ustnikiem jej juz dawac ta kaszke ....
Lyzeczka to wchodzi w gre tylko duza i ona sobie pije z niej jak ze szklanki :)

Jak karmisz łyżeczką to smoczki sobie odpuść. Ja mam "3" Aventu ale ciut za wolno leciało i normalnie dziurkę poszerzyłam nożyczkami ;)

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka

Ja sinlac dawalam z wodą. Nie zageszczałam jedzenia. A gdzie kasik o to pyta?
a po co jedzonko tym zageszczac?a nie np. kleikiem ?
Ja mleczko zageszczalam Eli nutritonem.

Nie czyta się dokładnie postów :Oczko:
Tu jest ten post Kasik :)

kasik
Witam sobotnio !!

Ehh..
Własnie codziennie myslałam czy Adaś zdrowy i MAciuś.
Dziubala a Maciuś chodzi do przedszkola?
Duzo zdrówka dla chłopaków.

Kajocha3-mam kciuki za zrzucanie kilogramów.
Ładnie Ala wcina :brawo:

A moja Majka to mleka najwięcej zjadła 150ml.i to tylko raz a przeważnie wcina 90-120ml.
Słoiczek to czasami pół to problem.A deserki to nie lubi więc jej nie daje.
A powiedzcie mi czy słoiczka mogę lekko zagęścić np.Sinlak to wtedy jak zje pół to będe pewna ze coś pojadła.
Jakiś taki nie jadek z niej(ciekawe po kim)?Jak mama i tato lubią zjeść :smieszne:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...