Skocz do zawartości
Forum

Mamy z caffe


asiunia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Witam wieczorkiem :) Chodź widzę że wszystkie takie zmęczone że pewnie już śpią :)
Ja miałam bardzo pracowity dzień , bo w pracy urwanie głowy , na dodatek się wkurzyłam bo akumulator nam poszedł a mąż jutro wyjeżda na dwa dni na szkolenie i dupa samochód bedzie stał a miałam jechać w piątek pod kościół , bo kuzynka się chajta.

Dominiś widzę że zdjęcie zmienione , ładnie :)

Odnośnik do komentarza

dominisbur
kwiatuszek9876
dominisbur
Witam z kaffffką:D

Przyłanczam się i zapraszam inne dziewczyny :)
No i mogę powiedzieć że wczoraj ponownie ciocią zostałam małej Julci :)) I jak narazie koniec tych dzieciaczków chodź jeszcze tych kuzynek i kuzynów jest że hej :))))

Wczoraj poszliśmy zobaczyć małą Dorotkę i powiem wam że człowiek zapomina jakie to maleństwa są i jakie słodkie

Tak to prawda, takie maluszki są takie cuudowne::):
Ja we wrzesniu trzymałam do chrztu takiego małego Nikodema::):
I jak ksiądz polewał go wodą to śmiał sie w głos:D

hehehe potwierdzam potwierdzam ;) śmiał się w głos do księdza ;)

a tak właśnie to Nikoś zaprasza mamusię chrzestną na torcik :)
co został z wczorajszej kolacyjki rocznicowej ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Agulak a szukacie hotelu czy apartamentu ??
my byliśmy w ten weekend we Władysławowie :)
wynajęliśmy apartament :) wszystko było :) i ręczniki i zmywarka ;) i nawet herbata i kawa ;)
dokłądnie tu Apartament Lawendowy na wakacje nad polskie morze we Władysławowie

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Agulak tak jak pisze kaskasto we Władku jest fajnie i ja w tym roku byłam w Dziwnowie też fajnie . Jastrzębiej Górze jest super też ale bez wózka i dziecka , bo zejście nad morze jest do bani

Kaskasto czy mogę pisać do ciebie po imieniu ??? Bo jakoś ten twój nick jest taki i nieraz mogę coś pomylić

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Super zdjęcia zazdroszcze tego wypadu i podziwiam przy trójce dzieci taki wypad .
To ładnie w Jastrzebiej , może wkocu coś zrobią z tym zejściem coś porzadnego a nie . My chodziliśmy na sam koniec jastrzebiej bo nie było schodów i fajnie się wchodziło na plaże

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Powiem ci że my przez trzy lata właśnie jeżdziliśmy koło Władka bo byłam jeszcze w Ostrowo i Jastrzębiej a teraz w tym roku chcieliśmy gdzieś indziej i powiem ci że super pogoda też dopisała i było ciepło a piasek i woda to poprostu rewelka . Chodź co ja ci mówie gdzie wy się będziecie kąpać :)
A droga daleka niestety my jechaliśmy 7 godz

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam i się przyłanczam do kawki :)
Nocka taka sobie dziecko się obudziło o 5 i nie spało do 6,30 ale jak zasnełysmy do pospałysmy do 9,30 :))) Na dworze już byliśmy i Gabrysia spotkała koleżankę i teraz się razem bawią .

To gdzie ty mieszkasz Kasiu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...