Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

życie mi się troszkę baaardzo komplikuje i chyba ciut wali, więc chyba jednak do dupy jest

tak Ulcia i Marcin to moje największe szczęście, ale są też inne aspekty, które nie rysują się już tak różowo- nie chcę jęczeć bo wiem, że są osoby, które oddałyby wiele za to co mam ja- ale dzis czuje się tak beznadziejnie, ze mi się wyć chce...

Odnośnik do komentarza

ewcia_k
Dorotka fajny opisik i fajna piosenka nie??::): mi wczoraj wpadla w ucho::):
jak ktos chce to prosiem::):

Oj tak. Bardzo lubię takie klimaty reggae! I słowa tej piosenki też bardzo mi pasują.
Właśnie jak jadę samochodem to sobie śpiewam, słucham i się bujam:-)

Wiem, że to o kobiecie w sensie partnerce, ale ja lubię śpiewać ją Zulce:-)

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

izd
życie mi się troszkę baaardzo komplikuje i chyba ciut wali, więc chyba jednak do dupy jest

tak Ulcia i Marcin to moje największe szczęście, ale są też inne aspekty, które nie rysują się już tak różowo- nie chcę jęczeć bo wiem, że są osoby, które oddałyby wiele za to co mam ja- ale dzis czuje się tak beznadziejnie, ze mi się wyć chce...

Iza, a może coś zaradzimy wspólnie? Może czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu - a w tym przypadku napisać o nich.... czasem jest lżej...nawet jeśli to intymne sprawy.
Ale absolutnie nie namawiam. Pamiętaj tylko, że jesteśmy.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

Martek73
A my wczoraj z Szymkiem byliśmy na testach skórnych.
Na szczęście w przypadku dzieci, nie trzeba chodzić na odczyty.
Miał alergeny położone na obydwu rękach i po 15 minutach odczyt.

Wyszło, że jest na pare rzeczy uczulonych. Najbardziej na olchę.
Jeszcze w styczniu będzie miał testy z krwi, a potem w połowie grudnia idziemy na wizytę do alergologa.

Teraz będzie dostawał raz dziennie aerius.
Może wreszcie przestanie kasłać.

Martek, super. Ja też kaszlę alergicznie i też olcha mnie uczula. Dobrze dobrane leki działają cuda!
Trzymam kciuki, by i u Was tak było.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

dorotko bardzo Ci dziękuję, ale jeszcze nie jestem gotowa- pewnie potrwa kilka dni zanim przetrawię info i się podzielę... echh

poza tym mój tata jutro idzie do chirurga bo rozwalił sobie nogę
Ula przeziebiona
ja kaszlę
w pracy nic się nie poukladało a kasa to mi teraz bedzie potrzebna, ojjjjj będzie :36_1_4:

Odnośnik do komentarza

Dorotkazkrainyoz
Martek73
A my wczoraj z Szymkiem byliśmy na testach skórnych.
Na szczęście w przypadku dzieci, nie trzeba chodzić na odczyty.
Miał alergeny położone na obydwu rękach i po 15 minutach odczyt.

Wyszło, że jest na pare rzeczy uczulonych. Najbardziej na olchę.
Jeszcze w styczniu będzie miał testy z krwi, a potem w połowie grudnia idziemy na wizytę do alergologa.

Teraz będzie dostawał raz dziennie aerius.
Może wreszcie przestanie kasłać.

Martek, super. Ja też kaszlę alergicznie i też olcha mnie uczula. Dobrze dobrane leki działają cuda!
Trzymam kciuki, by i u Was tak było.

:23_30_126:
Dziękuje.
Szymek brał już ten lek na wiosnę i było oki, ale w zeszłym roku na wiosnę brał clemastinum, a w tym roku juz to nie działało.
Mam nadzieję, że organizm zareaguje dobrze.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

no to jestem

wszystkim dzieciaczkom zycze duuuuzo zdrowka no i zasmarkanym mamusiom takze :)

dorotta jak natek?

kaika lena tez ma teraz taki czas ze ciagle trzeba sie nia zajmowac :/ 15 min sama daje rade a pozniej ryk stekanie i trzeba zabawiac :)

martek dzielny szymus i powodzenia z doborem leku

dorotka czasem jak czytam twoje posty to jakbym czytala o sobie :) u nas swieta tez zazwyczaj nieciekawie wygladaja i zawsze zazdroszcze takiej prawdziwej rodzinnej atmosfery... no coz... trzeba przetrwac jak co roku i tyle :/

izd kochana cokolwiek by sie nie dzialo przesylam mocnego huga
i specjalnie dla ciebie
http://www.grycan.pl/graphics/promocje/2010-05/plakat.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
a ta piosenke "każdego dnia" dostalam jakis rok temu od m. z dedykacja :))))
a wam polecam Kamil Bednarek

O tak o tak! Jego głos jest boski. Ciężki będzie finał Mam talent:-)

Izd, kurde, ja mam dziś też zły dzień:/ Nie wiem co dalej począć. Niby pisałam, że mam nowy plan, ale ten plan też do dupy. A jeszcze mój m. ciągle mi mówi: no weź już zdecyduj co robisz dalej, bla bla bla bla.......... myśli, że to takie proste kurde balans.

Wiecie co, chyba ciężko byłoby mi znieść myśl, że będę na jego utrzymaniu- choć od początku kasa wspólna...

Ale i tak ponad wszystko, najważniejsza jest Zuzaneczka.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

justysia_k

wow jakie wykonanie!!! fajny kawałek w oryginale, ale ta wersja jest świetna :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

justysia_k
a ja tylko na chwile
wpadlam wam nakopac do tych waszych dup co do nich wszystko chcecie poupychac :lol:
jakie do dupy?
MAMY ZDROWE PIEKNE MADRE DZIECI I TO SIE LICZY
wszytsko inne jakos sie zalatwi!
GLOWA DO GORY BO PRZECIEZ DAMY RADE
http://files.tycjan.net/fun/damyrade.jpg

Kinga :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

izd
życie mi się troszkę baaardzo komplikuje i chyba ciut wali, więc chyba jednak do dupy jest

tak Ulcia i Marcin to moje największe szczęście, ale są też inne aspekty, które nie rysują się już tak różowo- nie chcę jęczeć bo wiem, że są osoby, które oddałyby wiele za to co mam ja- ale dzis czuje się tak beznadziejnie, ze mi się wyć chce...

Dorotkazkrainyoz
izd
życie mi się troszkę baaardzo komplikuje i chyba ciut wali, więc chyba jednak do dupy jest

tak Ulcia i Marcin to moje największe szczęście, ale są też inne aspekty, które nie rysują się już tak różowo- nie chcę jęczeć bo wiem, że są osoby, które oddałyby wiele za to co mam ja- ale dzis czuje się tak beznadziejnie, ze mi się wyć chce...

Iza, a może coś zaradzimy wspólnie? Może czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu - a w tym przypadku napisać o nich.... czasem jest lżej...nawet jeśli to intymne sprawy.
Ale absolutnie nie namawiam. Pamiętaj tylko, że jesteśmy.

izd
dorotko bardzo Ci dziękuję, ale jeszcze nie jestem gotowa- pewnie potrwa kilka dni zanim przetrawię info i się podzielę... echh

poza tym mój tata jutro idzie do chirurga bo rozwalił sobie nogę
Ula przeziebiona
ja kaszlę
w pracy nic się nie poukladało a kasa to mi teraz bedzie potrzebna, ojjjjj będzie :36_1_4:

izd pamietaj masz nasz zawsze możesz sie wyzalić i może jakoś pomozemy zaradzimy
tulam mocno Kochana
i nie wiem dlaczego ale mam wrażnie ze chodzi o II kreseczki ale pewnie sie mylę co ?

Odnośnik do komentarza

KaiKa
Asia a to ostatnie zdjęcia mojego brzucholka- 39 tc, 2-3 dni przed porodem :)

Kaika, niezły miałaś bębenek :) i z tego co widzę chyba obyło się bez rozstępów,co?
Myślałam, że mój jest duży ale w porównaniu z Twoim to jeszcze mi trochę brakuje:uff2:
Na razie nie mam żadnej brzuszkowej fotki, jak się doczekam to Wam pokarzę.
Kaika, dużo zdrówka życzę i cierpliwości do okrzyków Oleńki:) Niech ćwiczy głosik dziewuszka:)

Izyd, głowa do góry, podobno nie dane nam są doświadczenia, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Przytulam!!!

Lenka to ma dobrze z takim kreatywnym tatą :D

Trzymam kciuki za Wasze decyzje związane z urlopem wychowawczym!!! Ja planuję być w domu przynajmniej do pierwszego roku synka. Co będzie dalej to pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...