Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

ewcia_k
OK poszla 2 czesc:) To wszystko:) a tak swoja droga mam jeszcze sporo ksiazek na temat dzieci wychowywania itp itd:D
np. jezyk niemowlat, abc madrego rodzica, kazde dziecko moze nauczyc sie spac, jak mowic zeby dzieci nas sluchaly, od poczecia do narodzin, pierwszy rok zycia, poradnik opieki i pielegnacji malego dziecka, szczesliwe macierzynstwo i jego sekrety, wychowanie bez porazek, zabawy dla dzieci od pierwszego roku zycia;) jakbyscie chcialy cos poczytac jakos "wolny" czas zabic:D:D

Ok zmykam juz:) Jeszcze raz dobrej nocki:)buzki dla naszych Słodziaczkóów:)

dzięki za przesłanie
skoro masz tyle ciekawych pozycji to ja poproszę:)

http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc
Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki:)

kaika ślicznosci z Olenki:)

aga ogladalam prawie od poczatki dzien dobry tvn ale was nie widzialam chyba ze przysnełam:)

ewcia dziekuja za zaklinaczke:)

u nas nocka tragiczna kuba budzil sie co 30minut tak jakby cos mu sie snilo jestem kompletnie nie wyspana:(( pogoda paskudna my jedziemy dopiero po 15 wiec jeszcze z wami popisze:)

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

izd
taaaa daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm

[attach]50778[/attach]

[attach]50779[/attach]

[attach]50780[/attach]

Super psiapsióły

marika2218
witam wieczorowo:)widze ze pustki tutaj:)

ja mam mały problem z Kubusiem otoz zawsze lubi sie kapac nie bylo problemu ale od jakis 4dni kubus poprosty tak sie drze az sie zanosi jak sie go włozy do wody woda nie jest ani za zimna ani za goraca juz sama nie wiem czemu tak bardzo krzyczy jak by cos go pozyło w tej wanience nozki prostuje chlapie nie mam pojecia :((moze wy mi jakos pomozecie bo sama nie wiem :)

Tak jak dziewczyny wcześniej pisały. Może się czegoś przestraszył.
Szymek też mył głowę chętnie, a teraz jest jakaś masakra. Pół bloku nas pewnikiem słyszy jak ją myjemy.

aga82
Witajcie moje drogie wieczorna porą :):)

Ja juz moja terrorystke wydelegowałam do łóżka i mam pare chwil dla siebie :D

Ciasto upieczone, nie wyszło oczywiście tak jak na zdjęciu ale dość dobre.
Moim zdaniem troche za słodkie, no chyba że do gorzkiej kawy. Wyszło nieco niższe bo nie miałam takiej małej formy.

dziewczyny pamietacie jak kiedys pisalam, że był u nas TVN ?????
No dali nam odpowiedz. Prawie po roku.
Juz nawet o tym zapomnieliśmy i do tego Zalewskiego nie dzwoniliśmy, po prostu myslałam że materiał był kiepski i dlatego nie chcą nas puścić. Najgorsze było to, że wszystkim sie pochwaliliśmy a tu nas nie puścili, to był wstyd.
Ale............................ no właśnie ale................. :D:D:D:D:D
Jutro o 09.00 na 100% będziemy w Dzień Dobry TVN :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Szkoda, że ja jestem w pracy o tej godzinie, ale czekam na linka.:in_love2:

KaiKa
To jeszcze ja się pochwalę naszymi laseczkami :11_9_16:

1. Wzajemne wkładanie sobie łapek buzi- wszak nasze maleństwa tak najlepiej poznają świat i otoczenie
2. Rozglądanie się za czymś ciekawym do zabawy
3. Ula zabrała Oli zabawkę- oczywiście żart :smile_move:

Po prostu cudowne.

KaiKa
Moje słoneczko na taki pochmurny dzień :11_9_16:

Cudna

minia 25
ewcia_k
minia 25

kurde jest 9.20..... nie zobaczyłam łeeeeeeeeeeeeeee.......... ale dopiero teraz przeczytałam

kaika izd wasze pociechy sa cudne super ze mieszkacie blisko siebie i ze mozecie sie spotykac i robic swoim niunia takie wspulne foteczki pamiątkę bedą mieć :)

a tak poza tym wielkimi krokami zbliza sie moj powrot do pracy własnie skonczył mi sie macierzynski masakra ja nie wiem jak ja dam rade tym bardziej ze praca moja nie jest spełnieniem moich marzen i oczekiwan bedzie ciezko.........

Minia czym sie zajmujesz w pracy??Moze jakis urlopik dodatkowy, wychowawcze??[/Qwiesz nic rozwojowego praca w banku na kasie odpowiedzialnosc mega wielka a płaca marna o wychowawczym myslałam ale mamy kredyt i fizycznie nas nie stac wszytstko wyliczylismy i nie damy rady ......bardzo chciałabym zmienic prace cos zwiazanego z administracja najlepiej w jakims urzedzie ale u nas jest masakra w tym temacie stanowiska obsadzone bo zawsze znajomosci sa na 1 miejscu niestety.....

Niestety tak jest chyba wszędzie u nas w kraju.:36_2_16:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

aga82
Witajcie moje drogie wieczorna porą :):)

Ja juz moja terrorystke wydelegowałam do łóżka i mam pare chwil dla siebie :D

Ciasto upieczone, nie wyszło oczywiście tak jak na zdjęciu ale dość dobre.
Moim zdaniem troche za słodkie, no chyba że do gorzkiej kawy. Wyszło nieco niższe bo nie miałam takiej małej formy.

dziewczyny pamietacie jak kiedys pisalam, że był u nas TVN ?????
No dali nam odpowiedz. Prawie po roku.
Juz nawet o tym zapomnieliśmy i do tego Zalewskiego nie dzwoniliśmy, po prostu myslałam że materiał był kiepski i dlatego nie chcą nas puścić. Najgorsze było to, że wszystkim sie pochwaliliśmy a tu nas nie puścili, to był wstyd.
Ale............................ no właśnie ale................. :D:D:D:D:D
Jutro o 09.00 na 100% będziemy w Dzień Dobry TVN :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

hahah ja dopiero teraz przeczytałam i ale ogladałam i nie miałam pojecia że to wasz programm ale wiesz co nigdy bym tego chyab nie zjadła jak bym wiedziala co to jest :36_2_15:
ale program super ale ogladne jeszcze raz jak dasz linka

Odnośnik do komentarza

tak wogóle witam

ja miałam wczoraj mały wypadek otóz jak wysiadałam z smaochodu to mi cos szczykło w plecach dodam że juz nie raz tak miałam i porwóciło znowu ehhhh i jak mam małego podnieśc to maskara ból nie z tej ziemi a w domku żadnej maści bo ostantnio sprzątałam i powyrzycałam bo przeterminowane były i nie zdązyłam zakupic nowych atu masz teraz potrzebne a nie ma ja to mam pecha kurczeeee

Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA! Przybywam z nowiną, będziemy mieli SYNKA !!!:love_pack:

Jeszcze trochę nie dociera do mnie ta wiadomość chociaż od początku miałam takie przeczucie :D no i strasznie mi żal naszej Królewny, której już nie ma z nami :(((

Za to mój mąż i mój tata szaleją z radości :smile_jump:

Zdjęcia Wam nie wkleję bo nasz akrobata najchętniej pokazywał nam plecy :)

Jejku ale jestem rozdarta i cieszę się i płaczę... Chyba jestem w szoku:) Jak ja sobie poradzę z chłopcem w tym naszym rodzinnym babińcu? Dobrze, że chociaż moja kuzynka też spodziewa się chłopca. Najważniejsze żeby był zdrowy:)

Buziaczki!

Odnośnik do komentarza

ogladałyśćie wczoraj rozmowy w toku ?

matko ale bymam wkurzona na to matke co była gwałcona przez ojca 14 lat i ona jeszcze zostawiłam swoja córke z nim bo musiała iśc do sklepu i ona mysląc 5min droda 5 min w sklepie i 5 spowtetem i nic sie nie stanie no przeciez przez 15 min to mozna wsyztsko zrobic noi zgwłałcil tą jej córke no matko co za baba głupia ja to poprostu nie mam pytan a takich pedofili to bym zabiła własnym rękami i matki tez co nie potrafia obronic swoich dzieci

Odnośnik do komentarza

Asia30
UWAGA UWAGA! Przybywam z nowiną, będziemy mieli SYNKA !!!:love_pack:

Jeszcze trochę nie dociera do mnie ta wiadomość chociaż od początku miałam takie przeczucie :D no i strasznie mi żal naszej Królewny, której już nie ma z nami :(((

Za to mój mąż i mój tata szaleją z radości :smile_jump:

Zdjęcia Wam nie wkleję bo nasz akrobata najchętniej pokazywał nam plecy :)

Jejku ale jestem rozdarta i cieszę się i płaczę... Chyba jestem w szoku:) Jak ja sobie poradzę z chłopcem w tym naszym rodzinnym babińcu? Dobrze, że chociaż moja kuzynka też spodziewa się chłopca. Najważniejsze żeby był zdrowy:)

Buziaczki!

asiu serdczene gratulacje KOCHANA :)))) ale sie cieszę :36_2_15::36_2_15::36_2_15::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Asia30
UWAGA UWAGA! Przybywam z nowiną, będziemy mieli SYNKA !!!:love_pack:

Asiu, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę. Też miałam podobnie, bo też podświadomie chciałam Królewnę, a na USG wyszło, że będzie Wojtek.....
Ostatecznie na świat przyszła Zuzanna Dorota:-)

Los czasem płata figle... Ale swoją drogą masz 100% rację. ZDROWIE najważniejsze!

Jeszcze raz gratulacje! Mocno Ci dopingujemy wszystkie!

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

Asia30
UWAGA UWAGA! Przybywam z nowiną, będziemy mieli SYNKA !!!:love_pack:

Jeszcze trochę nie dociera do mnie ta wiadomość chociaż od początku miałam takie przeczucie :D no i strasznie mi żal naszej Królewny, której już nie ma z nami :(((

Za to mój mąż i mój tata szaleją z radości :smile_jump:

Zdjęcia Wam nie wkleję bo nasz akrobata najchętniej pokazywał nam plecy :)

Jejku ale jestem rozdarta i cieszę się i płaczę... Chyba jestem w szoku:) Jak ja sobie poradzę z chłopcem w tym naszym rodzinnym babińcu? Dobrze, że chociaż moja kuzynka też spodziewa się chłopca. Najważniejsze żeby był zdrowy:)

Buziaczki!

Serdecznie gratuluję.

Na pewno sobie poradzisz.:smile_move:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...