Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Malagaaa
justysia_k
wciagnelam pikantne nachosy i sie reaktywowalam :D

Ja się cały czas czaje na jedzenie i juz nie mam pomysłow co zjeść;p zrobiłam sobie parówke z serem i cebulą i nadal niedosyt:36_2_39:

Ja wsunęłam wczorajsze pierożki podsmażane na chrupko! Mniam!!!!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

KaiKa
gosiaczek85palos
no nic kobietki,piore koszule,pakuje torbe i czekam....do poludnia bo moj mowil,ze jak mu nie zaplaci to w poludnie przyjedzie do domu i powiem mu zeby mnie zawiozl na pogotowie a jak nie wroci to chyba zadzwonie po ta karetke ufff jak ja nie lubie takich sytuacji...

Gosiaczku trzymam za Was kciuki! Najważniejsze to postaraj się zachować spokój i jak będzie trzeba to ściemniaj!

mbea no właśnie foteliki nie są najlepsze dla takiego maluszka. Nawet producenci sugerują, że max 2 h w nich dziecko trzymać. Polskie gondole mają opcje podwyższenia i można w nich dziecko przewozić w pozycji półsiedzącej.

Ja właśnie spakowałam nas do szpitala. Małej brakuje jedynie pieluszek wielorazowych, a u mnie rzeczy, które dorzuce w ostatniej chwili jak kapcie, kosmetyki :)
Wsunęłam też obiadek i mam straszną ochotę na big milka!!!!

mam trzy big milki w zamrażarce więc zapraszam !! ja do szpitala szczerze nie mam nic;p nożyczki i smoczki dla bejbika i chusteczki nawilżone nic pozatym ;p także podziwiam podziwiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
gosaczku ewciu dziekuje ze pytacie - brzuszek sie stawia ale juz nie tak jak wczesniej no i boli prawie wcale wiec juz jest ok :D

mbea ale to chyba niezbyt zdrowo dla kregoslupa dziecka spacerowac codziennie w foteliku? duzo lekarzy sie na ten temat wypowiadalo :/

izd co sie stalo? czy 3ma cie od rana? :)

to fajnie,ze z brzuszkiem juz lepiej i oby tak do konca pozostalo:36_1_1:

moj M jednak nie przyjechal a ja peniam dzwonic po karetke:36_2_39:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.png

Odnośnik do komentarza

moja dzisiaj tyllko raz rano czkala :) cos dziwne jak na nia

wczoraj sie nie ruszala za dlugo; pukalismy do niej stukalismy ;ezalam na boku, zjadlam slodkie i nic; nawet marek ucho przykladal co tam slychac a tam nc jak nigdy :/ zaczelam troche wariowac i wiecie co? polozylam sie na brzuchu i ja przycisnelam to odrazu dostala czkawki
wredna ze mnei mamusia co?? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Malagaaa
A Wracając do wózków to taki pojazd wybrałam dla Kacperka , ma mega dużą gondole bo 89 cm więc liczę że starczy do zimy , a do tego jest wysoki bo 114 cm i nawet przy moim wzroscie i butach na obcasie ( mam wtedy prawie 190 cm) daje rade:)

mi sie bardzo podoba :)))

Malagaaa
Gosiu Kaika ma racje! to nie przelewki lepiej się upewnić , a nóż zaczyna sie poród i co wtedy ?? lepiej mieć spokojną głowę albo zadziałać w razie czego !!
Trzymam kciuki by wszystko było pomyślnie!!

Kaika wózek Wybrany był jak jeszcze w ciąży nie byłam , zbiera plusy wiec zdania nie powinnam zmienic:) bo mimo że wielu odradza trójkołowy to fajnie sie prowadzi a wersja 4 kołowa juz mi sie tak nie podoba i nizszy jest troszke

zazwyczaj odradzaja ci co wógóle nimi nie jeździli i ich nie mają wiec nie słuchaj Wózek fajny ja tez mam trójkołowca tylko że przednie koło jest podwójne

gosiaczek85palos
Aiti
justysia_k
gosiaczku ty sie nei patrz na tego twojego tylko na swoje i rozyczki zdrowie i wygode
wy jestescie najwazniejsze teraz

Gosiaczku! Ponad rok nie byłaś u ginekologa? nawet prywatnie?
Coś musiałam źle zrozumieć

na faceta się nie oglądaj - 600km to nie w kaszkę dmuchał. teraz jak jedziemy 15 km autem, to już marudziąłm jak mnie kłuło/dusiło itp

To ty bedziesz rodzić, a Rosa chyba nie chciałaby się pojawić w aucie na 399 km... Lepiej zostac w szpitalu choćby tylko 2 dni, by upewnić się, że wszystko jest OK

Właśnie- pamiętaj by powiedzieć na porodówce, że nie wracasz do domu za rogiem, tylko jestescie w trakcie przeprowadzki!!!

ponad rok temu bylam u ginekologa prywatnie wlasnie bo moj lekarz rodzinny nie chcial mi dac skierowania do ginka tylko przepisywal mi coraz to nowsze tabletki i masci a nic to nie dawalo. od tamtej pory znowu to samo. Nikt nie chce dac skierowania do ginka a prywatnie mnie nie stac. Ostatnio jak bylam na pogotowiu to bylam na samolociku i to wszystko. jedynym wyjsciem to teraz karetka i pogotowie jesli chce miec zrobiony komplet badan. porabane to wszystko w tym kraju.

to tak jak u nas w anglii nie wiem co by musiało sie stac żeby dostac skierowanie do gina
Moja koleżanka z pracy miałe ciąze pozamaciczną i nawet sie nie widziała z leakrzem dopiero teraz sie doczekała bo ciagle ją boli i wiecie co nawet jej nie zajrzał tylko dorknał bliznę Bez sensy i tak czy siak chodzi do polskiego ale sam fakt nawet ona sie nie dostała po operacji usuwania części jajowodu wiec bez sens totalny Ja sie zastanawaiam jak te angleiki żyją w takiej niewiedzy

gosiaczek85palos
Malagaa wozeczek fajowy,mi osobiscie bardziej podoba sie na 4 kolkach.

Moj stwierdzil,ze po co teraz kupowac wozek,ze to duzy wydatek jak mozemy kupic pod koniec maja!! przeciez mamy jeszcze duuuuzo czasu!!! nie bylabym tego taka pewna.

mój też tak mówił na początku ale ja go tam podgadywałąm i usaliliśmy że koniec kiwetnia i kupujemy bo nigdy nic nie wiadomo co sie stanie i wózek był Ale oczywiście narzekal ze wszstko kupowoaliśmy naraz i tyle kasy poszło ale sam tego chciał powtarzałąm my przecież no ale pogadał i cisza już

gosiaczek85palos
Malagaaa
gosiaczek85palos
Malagaa wozeczek fajowy,mi osobiscie bardziej podoba sie na 4 kolkach.

Moj stwierdzil,ze po co teraz kupowac wozek,ze to duzy wydatek jak mozemy kupic pod koniec maja!! przeciez mamy jeszcze duuuuzo czasu!!! nie bylabym tego taka pewna.

kochana ja jak tak dalej pójdzie tez bede miec wózek dopiero pod koniec maja , bo Tomek nie ma kiedy ze mną jechac a jak mówie że pojade sama albo z sis to on czuje sie odrzucony robi smutną mine i tekst "a dlaczego nie cchesz ze mną jechac , przeciez to ja jestem ojcem a nie Martyna" no pizgnąc i zabić;p także będziemy bujać dzieci w koszykach od prania:D:D nie bede sama przynajmniej;p

:sofunny::sofunny: jesli masz koszyk bo ja nie mam!!!! juz mowilam mojemu,ze bede wozila mala w wozku ale tym z supermarketu!!!!

dobreee :sofunny::sofunny::sofunny:

gosiaczek85palos
no nic kobietki,piore koszule,pakuje torbe i czekam....do poludnia bo moj mowil,ze jak mu nie zaplaci to w poludnie przyjedzie do domu i powiem mu zeby mnie zawiozl na pogotowie a jak nie wroci to chyba zadzwonie po ta karetke ufff jak ja nie lubie takich sytuacji...

Gosia ja bym na twoim miejscu tak czy siak zadzwoniła po tą karetke naściemniała bo to nie przelewki już Kochaa trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej mysłi :big_whoo::big_whoo:

justysia_k
ja dzisiaj spakuje torbe
o ile mi ktos lenia z tylka wypedzi :lol:

chodż na kolano to wypedzę :sofunny::sofunny: :lol:

justysia_k
malaga z ta fasolka to przegielas :D nie masz litosci dzisiaj dla mnie :))))

oj tez bym zjadła kurdee a u nas tylko zielona jest :lup:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
moja dzisiaj tyllko raz rano czkala :) cos dziwne jak na nia

wczoraj sie nie ruszala za dlugo; pukalismy do niej stukalismy ;ezalam na boku, zjadlam slodkie i nic; nawet marek ucho przykladal co tam slychac a tam nc jak nigdy :/ zaczelam troche wariowac i wiecie co? polozylam sie na brzuchu i ja przycisnelam to odrazu dostala czkawki
wredna ze mnei mamusia co?? :D

no tak Lenka spała a mamusia zaczepia nie dobra mamusia :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Malagaaa dzięki za zaproszenie, ale już jestem po Big milku :P Poleciałam po pieczywo i sobie kupiłam. Wsunęłam idą do domu. A teraz mam jeszcze chupa chupsa :taniec1::taniec1::taniec1:
Ale mi teraz dobrze!
Chociaż ta Twoja fasolka! Mniam mniam!

Justysiu wczoraj moja córcia też miała leniwy dzień. Dopiero koło 24 się ożywiła. Ja na brzuchu się nie kładę, ale przyciskam brzuszek po dwóch stronach i mała oddaje :)

Gosiaczku wiem, że nie będzie Ci łatwo, ale pomyśl jaką ulgę odczujesz jak znajdziesz się pod fachową opieką i zrobią Ci badania!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

to wszystko przez mojego małża...
staram się jak mogę i w zamian słyszę tylko pretensje, że to, że tamto i miarka sie przebrała... dzis mi sie oberwało po uszach za to ze go obudziłam jak odwiozłam młodego do szkoły a potem ,ze saniadanie mu zrobilam i przez to on się spóźni do pracy... :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Odnośnik do komentarza

panterka
justysia_k
moja dzisiaj tyllko raz rano czkala :) cos dziwne jak na nia

wczoraj sie nie ruszala za dlugo; pukalismy do niej stukalismy ;ezalam na boku, zjadlam slodkie i nic; nawet marek ucho przykladal co tam slychac a tam nc jak nigdy :/ zaczelam troche wariowac i wiecie co? polozylam sie na brzuchu i ja przycisnelam to odrazu dostala czkawki
wredna ze mnei mamusia co?? :D


no tak Lenka spała a mamusia zaczepia nie dobra mamusia :hahaha::hahaha::hahaha:


nie ma spania w dzien
noc jest od tego :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

izd
to wszystko przez mojego małża...
staram się jak mogę i w zamian słyszę tylko pretensje, że to, że tamto i miarka sie przebrała... dzis mi sie oberwało po uszach za to ze go obudziłam jak odwiozłam młodego do szkoły a potem ,ze saniadanie mu zrobilam i przez to on się spóźni do pracy... :36_1_4::36_1_4::36_1_4:


ehhhhhhh
jutro spij twardo i czekaj na sniadanie do lozka
jak odwiezie syna, bedzie glodny i spozni sie do pracy to mu troche z tylka wywieje
glowa do gory nie doluj sie :11_2_114:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

izd
to wszystko przez mojego małża...
staram się jak mogę i w zamian słyszę tylko pretensje, że to, że tamto i miarka sie przebrała... dzis mi sie oberwało po uszach za to ze go obudziłam jak odwiozłam młodego do szkoły a potem ,ze saniadanie mu zrobilam i przez to on się spóźni do pracy... :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Boże kobieto to on się zachowuje jakby był w ciąży i mu hormony szalały! Kochana nie przejmuj się taki bzdurami, bo nie warto. Złap troszkę dystansu, bo teraz ostatnie co potrzebujesz to stres! Zobaczysz wróci z pracy i pewnie będzie się zachowywał jakby nic nie było.
To mój się cieszy jak mu bułeczkę do pracy zrobię!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Izd uspokuj sie nie denerwuj sie Małżem mniej go w nosie Mi jak coś mówi mój to ja mu odp to zrób sobie sam albo skoro wiesz lepiej to rób proszę bardzo i naprawde wiecej tego nie robię Zawsze tak z nim robiłam

Ja byłam na zakupach i kupiłam pampersiki bo promocja była wiec wziełam dokupiłam jeszcze butelki antykolkowe wrazie czego bo miałam zwykłe a no i jeszcze reczniki do kapeili i mam już wszystko :) teraz zostało kupowanie zabawek kupiłą tez 2 takei fajnie a sobei kupiłam podkoszulę z Mini dla poprawy humorku bo nie była w planach a na deser kupiłam sobei muffinki z kremem :) a i przyszły mi bisutonosze do karmienia i matko ale dziwnie sie w nich czuje tzn tak nie kobieco :36_6_3:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka
justysia_k
moja dzisiaj tyllko raz rano czkala :) cos dziwne jak na nia

wczoraj sie nie ruszala za dlugo; pukalismy do niej stukalismy ;ezalam na boku, zjadlam slodkie i nic; nawet marek ucho przykladal co tam slychac a tam nc jak nigdy :/ zaczelam troche wariowac i wiecie co? polozylam sie na brzuchu i ja przycisnelam to odrazu dostala czkawki
wredna ze mnei mamusia co?? :D


no tak Lenka spała a mamusia zaczepia nie dobra mamusia :hahaha::hahaha::hahaha:


nie ma spania w dzien
noc jest od tego :lol:

nie wiesz że one mają na odwrót :hahaha: ja robię to samo jak sie nie rusza pierw gadam jak nie pomaga to uciskam brzuszek to od razu sie oddzywa Mały wiercioch :36_2_15:

justysia_k
izd
to wszystko przez mojego małża...
staram się jak mogę i w zamian słyszę tylko pretensje, że to, że tamto i miarka sie przebrała... dzis mi sie oberwało po uszach za to ze go obudziłam jak odwiozłam młodego do szkoły a potem ,ze saniadanie mu zrobilam i przez to on się spóźni do pracy... :36_1_4::36_1_4::36_1_4:


ehhhhhhh
jutro spij twardo i czekaj na sniadanie do lozka
jak odwiezie syna, bedzie glodny i spozni sie do pracy to mu troche z tylka wywieje
glowa do gory nie doluj sie :11_2_114:

świeta racja :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...