Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

panterka
od razu lepiej dziewczyny na serduchu :hahaha::hahaha:

:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

http://g.mycommentspace.com/msgfx/125/12583.gif

:lol: no widzisz :lol: się upomniałaś i od razu ile gratulacji :lol:

asiula0727
Robie porządki w papierach.Niedługo będziemy przeprowadzac sie do tesciowej,więc segreguje rzeczy i te niepotrzebne wyrzucam :)Lubię to mieszkanko,co wynajmujemy,ale duzo płacimy.Teraz jak dzidzius przyjdzie na świat to jednak trzeba jakos tymi pieniędzmi dysponowac prawda?

Prawda, prawda... to tak już na zawsze u teściowej będziecie mieszkac czy tylko "przejściowo"?

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo dobrą tesciowa,naprawde jest super i dopoki dziecko nie podrosnie bedziemy
mieszkac u niej,ale w miedzy czasie zalatwiac kredyt na mieszkanie,albo dobudowywac sie do mieszkania tesciowej.W kazdym razie na najblizsze lata bedziemy mieszkac u mamy.
Z kredytem ju chcielismy wczesniej zalatwic ale szef M. jakos dziwnie podchodzil do sprawy i robil problemy.dopiero teraz podwyzszył mężowi w papierach,bo był zarejstrowany na najnizsza krajowa :/
Co za zycie z tymi pieniedzmi...........

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

asiula0727
Mam bardzo dobrą tesciowa,naprawde jest super i dopoki dziecko nie podrosnie bedziemy
mieszkac u niej,ale w miedzy czasie zalatwiac kredyt na mieszkanie,albo dobudowywac sie do mieszkania tesciowej.W kazdym razie na najblizsze lata bedziemy mieszkac u mamy.
Z kredytem ju chcielismy wczesniej zalatwic ale szef M. jakos dziwnie podchodzil do sprawy i robil problemy.dopiero teraz podwyzszył mężowi w papierach,bo był zarejstrowany na najnizsza krajowa :/
Co za zycie z tymi pieniedzmi...........

No tak jest co zrobic... wykorzystują ludzi jak się da... zarejestrowac mężczyznę na najniższą krajową to moim zdaniem żałosne... ale tak niestety robią...
Fajnie, że masz dobre stosunki z teściową :great: Na pewno dużo Wam pomoże przy bejbiku :love:

Odnośnik do komentarza

Witajcie serdecznie Czerwcówki!

Co tu się działo.....Tylko piszecie i piszecie normalnie. Doczytałam chyba wszystko...Ufff.
Cieszę się, że macie się dobrze Mamuśki.

Ja też miewam się nieźle, brzuszek rośnie każdego dnia, bez ciążowych ciuchów już ciężkawo...Mój syn przewraca się, podskakuje i wyczynia różne inne szopki dlatego jestem spokojniesza i już tak nie tęsknię za USG, bo wiem, że jest cały i mam nadzieję zdrowy.
Wizytę mam w czwartek 11.02, więc chętnie podejrzę jak tam rośnie moja kruszynka.

Czy Wam też czas tak szybko leci? Normalnie dzień za dniem, dzień za dniem. Ja mam sajgon w pracy, więc tym bardziej żyję właściwie od weekendu do weekendu. Kupiłam sobie ostatnio ciuszki ciążowe- są wygodne i przyjemne... Cieszę się. Ale dla dzidzi jeszcze nic nie kupuję- co nie znaczy, że nie podziwiam Waszych zakupów.
Nie możemy się już doczekać naszej kruszynki. Naprawdę.

P.S. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzenia imieninowe. Podpisuję się także pod życzeniami dla pozostałych świętujących mam.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

asiula0727
Tak juz zapowiedziała,ze bedzie pomagac nam przy dziecku,takze zaproponowala nam bysmy sie do niej przeprowadzili,bo po co mamy tyle placic,jak ona sama jest w trzech pokojach :)
Tesciowa jest pielegniarką,więc naprawde mam fachową pomoc :)
Naprawde życzę kazdej takiej "drugiej mamy"

no to ci sie poszczęściło :) :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

:photo:

Dorotkazkrainyoz
Witajcie serdecznie Czerwcówki!

Co tu się działo.....Tylko piszecie i piszecie normalnie. Doczytałam chyba wszystko...Ufff.
Cieszę się, że macie się dobrze Mamuśki.

Ja też miewam się nieźle, brzuszek rośnie każdego dnia, bez ciążowych ciuchów już ciężkawo...Mój syn przewraca się, podskakuje i wyczynia różne inne szopki dlatego jestem spokojniesza i już tak nie tęsknię za USG, bo wiem, że jest cały i mam nadzieję zdrowy.
Wizytę mam w czwartek 11.02, więc chętnie podejrzę jak tam rośnie moja kruszynka.

Czy Wam też czas tak szybko leci? Normalnie dzień za dniem, dzień za dniem. Ja mam sajgon w pracy, więc tym bardziej żyję właściwie od weekendu do weekendu. Kupiłam sobie ostatnio ciuszki ciążowe- są wygodne i przyjemne... Cieszę się. Ale dla dzidzi jeszcze nic nie kupuję- co nie znaczy, że nie podziwiam Waszych zakupów.
Nie możemy się już doczekać naszej kruszynki. Naprawdę.

P.S. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzenia imieninowe. Podpisuję się także pod życzeniami dla pozostałych świętujących mam.

Dorotka ciesze sie ze wszystko u ciebie ok :36_3_8:
Życzę miłego podglądania kruszynki w czwartek :photo: i pokaz nam zdjecia :Kiss of love:

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, czołem, kluski z rosołem....:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Mam nadzieję, że moja weekendowa deprecha poszła precz. Tyle naklikałyście, że nie

opłaca się odpuszczać forum hehe:36_1_11::36_1_11::36_1_11:

Justysia u mnie też pojawiły się podskoki brzuszka, już w piątek, a napatrzeć się

mogę do woli jak leżę w wannie. Oprócz tego do tej pory synuś podskakiwał tylko po

prawej stronie brzucha, teraz rozgościł się i po lewej- rośnie??!!:yuppi: Co do piersi to na

razie poza znacznym wzrostem, nie widzę i nie czuję żadnych zmian.

Gosiaczek ciuszki rzeczywiście takie służbowo-wizytowe, brak im bobaskowej

słodyczy... co do imienia to podobało mi się Paula, ale to pewnie dlatego, że mam siostrę

Paulinę :-)

Dorotkazkrainyoz dobrze, że u ciebie wszystko...

DOBRZE:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

asiula0727 gratuluje dobrej i "przydatnej" teściowej. To niezbyt częste hehe...

Co do imion to i u mnie i u P jest tradycja dawania dwóch, na mszach chrzcielnych też

słychać podwójne, więc nie będziemy się za bardzo wyłamywać- synuś mógłby się źle

poczuć wśród dzieci o 2 imionach hehe...

aga82 mój brzuszek w zasadzie jest cieplutki, ale to może dlatego, że mam dresik

z dłuuuugim golfem pod sam biust. Co do kremików to aktualnie mam nivea odżywczy, bo

zima, ale dość często smaruję twarz balsamem do ciała i nie

narzekam...:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

KaiKa
justysia_k

co do kopania to u mnie ywglada dokladnie tak samo. :D jak tylko malenstwo zaczyna szalecmarek kladzie reke zeby poczuc i cisza, jak zabierze znowu sie zaczyna :D
kilka razy juz kopalo jak marek 3mal reke ale chyba jest jeszcze za male bo marek nie czuje :D i takie to nasze rodzinne zabawy :ball:

Justysia poczekaj jeszcze dwa tygodnie i zobaczysz co będzie się działo :36_6_3:Już teraz czuję każdy obrót naszej córeczki, a weekend nasze słonko miało wyjątkowo pracowity. Musiała się kruszynka przewracać, kopać i machać rączkami!!! Jak zaczyna się ruszać gdy mówię do brzusia to mam ochotę już wziąć w ramiona i wyściskać!
Wcześniej też tak było, że Mirek często nie czuł jak kopała, ale w piatek jak przyłożył głowę do brzucha to dostał kopniaka w policzek!!! Podobno jak się tak kręciła było bardzo fajnie słychać. niestety nie jestem w stanie sobie ucha do brzucha przyłożyć.

No tak, tu jest ten problem, że nie mamy szyj jak żyrafy żeby trochę

podsłuchać:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

ewcia k to fajowo,że remoncik tak dobrze się rozwija. Pamiętaj tylko, żeby się nie

przemęczać za nadto.

Dorotta śpioszki świetne!!! Ciekawe, czy u nas też można takie trafić.

A jeżeli chodzi o Walęwtynki to pewnie jakaś pizza w domu, bo nie nadaję się na wyjścia w miasto-nie jestem w stanie wysiedzieć na krześle dłużej niż 10 minut. Zresztą i tak wszędzie będzie pewnie ciasno i tłoczno i wogóle ...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...