Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

justysia_k
a u mnie dzis krokiety i pierogi z kapusta i grzybami :yuppi:

Oooo też pycha!

Ja mam zupkę - krem groszkową, dla Zuzy pomidorową.
Zrobiła bym ryż z kurczakiem i warzywami, ale warzyw u mnie brak... a do sklepu nie wybiorę się bo właśnie włoski umyłam :wink: Mokre są a nie chce byc chora :wink:

Odnośnik do komentarza

dzień dobry kochane!

Ale się dziś wyspałam i pewnie bym spała dalej gdyby mnie mała nie obudziła. Moje słonko kręci się od rana.
Wy tu o obiadku, a ja jeszcze bez śniadanka. Właśnie łyknełam tabletkę od tarczycy, więc śniadanko za pół godziny. A na obiadek mam z niedzieli :bitki cielęce z ziemniaczkami i suróweczka z marchwi, jabłka i selera.

Kurcze najgorsze jest to, że mnie gardło boli. Wczoraj zmarzłam i są tego efekty... Mam tylko nadzieję, że na gardle się skończy!!!!

Elffik trzymam kciuki za wizytę u gina!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Aiti
justysia_k
ja wlasnie chcialam sobie we wroc poszukac jakiegos malego kursu wiazania chusty... bardzo mi sie to podoba i widze ze coraz wiecej dziewczyn zostaje kangurzycami :D :taniec1:

Miałam chustę-kieszonkę, taką bez wiązania, bez dopasowywania. Za grosze i mozna schować pusta do kieszeni - te atuty przeważyły. Nie jest to coś na każdą okazję, ale od czasu do czasu bardzo się przydaje.

Teraz chcę kupić taką azjatycką co odciąża kręgosłup - są prześlicznie haftowane.

A ja uważam, że cała ta otoczka wokół chustomanii staje się już przesadzona i szczerze mówiąc coraz bardziej przestaje mi sie podobac. Wiele postów dot. chust jest do siebie bardzo podobnych. Naskakują na rodziców nosidełkowych używając cały czas tych samych argumentów.
Wydaje mi się, że to nie jest szczery zachwyt chustami. Skoro 70% postów na ten temat brzmi prawie identycznie, to raczej kryje się za tym ogromna akcja marketingowa...

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

:36_2_25: AgaS

Odnośnik do komentarza

hejka mamuski:)) ja juz po śniadanku chociaz troszeczke mi smutno bo bez męza dzis a dzis są jego urodziny i pierwsze od 10 lat spedzone osobo :( jak wam pisałam mój M z bratem wczoraj pojechali po autko za granicę a przeboje były dośc duze bo mieli juz nie jechac bo gośc który im miał pomoc w załatwieniu wszystkich formalności stwierdził w ostatniej chwili ze nie jedzie potem jednak szybkie zalatwianie euro nerwy złośc bo pojechali sami potem strach o droge mam nadzieje ze znajdzie fajniutkie autko takie o jakim sobie marzyl najgorsze jest to ze nie znaja języka niemieckiego i strasznie sie boje czy jak znajda to czy sobie poradzą w załatwieniu tych formalnosci uciekam teraz z piesiem moim bo teraz ja musze z nim smigac na spacerek a on jest sporawy i nie lubie z nim szczególnie teraz wychodzic w zime bo sie ciągnie strasznie buziaki :15_9_28:

http://www.suwaczki.com/tickers/iv098iik3tqtz1i0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/eikte6hhvgi5y50l.png

Odnośnik do komentarza

KaiKa
dzień dobry kochane!

Ale się dziś wyspałam i pewnie bym spała dalej gdyby mnie mała nie obudziła. Moje słonko kręci się od rana.
Wy tu o obiadku, a ja jeszcze bez śniadanka. Właśnie łyknełam tabletkę od tarczycy, więc śniadanko za pół godziny. A na obiadek mam z niedzieli :bitki cielęce z ziemniaczkami i suróweczka z marchwi, jabłka i selera.

Kurcze najgorsze jest to, że mnie gardło boli. Wczoraj zmarzłam i są tego efekty... Mam tylko nadzieję, że na gardle się skończy!!!!

Elffik trzymam kciuki za wizytę u gina!

kaika trzmaj sie kochana jakis soczek z malinek i sie koruj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv098iik3tqtz1i0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/eikte6hhvgi5y50l.png

Odnośnik do komentarza

AgaS
Aiti
justysia_k
ja wlasnie chcialam sobie we wroc poszukac jakiegos malego kursu wiazania chusty... bardzo mi sie to podoba i widze ze coraz wiecej dziewczyn zostaje kangurzycami :D :taniec1:

Miałam chustę-kieszonkę, taką bez wiązania, bez dopasowywania. Za grosze i mozna schować pusta do kieszeni - te atuty przeważyły. Nie jest to coś na każdą okazję, ale od czasu do czasu bardzo się przydaje.

Teraz chcę kupić taką azjatycką co odciąża kręgosłup - są prześlicznie haftowane.

A ja uważam, że cała ta otoczka wokół chustomanii staje się już przesadzona i szczerze mówiąc coraz bardziej przestaje mi sie podobac. Wiele postów dot. chust jest do siebie bardzo podobnych. Naskakują na rodziców nosidełkowych używając cały czas tych samych argumentów.
Wydaje mi się, że to nie jest szczery zachwyt chustami. Skoro 70% postów na ten temat brzmi prawie identycznie, to raczej kryje się za tym ogromna akcja marketingowa...

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

keeeee???

mi sie chusty podobaja ale kazdy robi ze swoim dzieckiem co uwaza za sluszne...

chyba za bardzo nie zrozumialam twoj post i jego idee :/

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

minia 25
hejka mamuski:)) ja juz po śniadanku chociaz troszeczke mi smutno bo bez męza dzis a dzis są jego urodziny i pierwsze od 10 lat spedzone osobo :( jak wam pisałam mój M z bratem wczoraj pojechali po autko za granicę a przeboje były dośc duze bo mieli juz nie jechac bo gośc który im miał pomoc w załatwieniu wszystkich formalności stwierdził w ostatniej chwili ze nie jedzie potem jednak szybkie zalatwianie euro nerwy złośc bo pojechali sami potem strach o droge mam nadzieje ze znajdzie fajniutkie autko takie o jakim sobie marzyl najgorsze jest to ze nie znaja języka niemieckiego i strasznie sie boje czy jak znajda to czy sobie poradzą w załatwieniu tych formalnosci uciekam teraz z piesiem moim bo teraz ja musze z nim smigac na spacerek a on jest sporawy i nie lubie z nim szczególnie teraz wychodzic w zime bo sie ciągnie strasznie buziaki :15_9_28:

minia glowa do gory na pewno znajda sliczne autko i bedzie dobrze
grunt ze pojechali we dwojke i mezus nie jest tam sam a co do jezyka to wiesz jak jest polacy sie zawsze i wszedzie dogadaja :D

uwazaj na siebie na tym spacerku kochana a psu kup kolczatke i bedzie spokoj :Kiss of love:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

minia 25
hejka mamuski:)) ja juz po śniadanku chociaz troszeczke mi smutno bo bez męza dzis a dzis są jego urodziny i pierwsze od 10 lat spedzone osobo :( jak wam pisałam mój M z bratem wczoraj pojechali po autko za granicę a przeboje były dośc duze bo mieli juz nie jechac bo gośc który im miał pomoc w załatwieniu wszystkich formalności stwierdził w ostatniej chwili ze nie jedzie potem jednak szybkie zalatwianie euro nerwy złośc bo pojechali sami potem strach o droge mam nadzieje ze znajdzie fajniutkie autko takie o jakim sobie marzyl najgorsze jest to ze nie znaja języka niemieckiego i strasznie sie boje czy jak znajda to czy sobie poradzą w załatwieniu tych formalnosci uciekam teraz z piesiem moim bo teraz ja musze z nim smigac na spacerek a on jest sporawy i nie lubie z nim szczególnie teraz wychodzic w zime bo sie ciągnie strasznie buziaki :15_9_28:

To STO LAT dla Twojego męża :party:
A autko na pewno znajdą fajniutkie :wink: Chłopy sobie poradzą, nie martw się.

Mój piesio to mały okruszek (waży 1 kg :D ) i nie domaga się długich spacerów na szczęście. Wystarczy mu pół minuty przed blokiem na siusiu i do domku :lol: dupka mu marznie szybko :whistle:
Miłego spacerowania :smile:

Odnośnik do komentarza

Witam Was Bardzo Cieplutko Kochane Po Długiej Nieobecności :bye:

Uffff...... Udało mi sie Was nadrobić :D Ale wybaczcie mi ze nie odniose sie do postów z osobna.
Długo mnie nie było bo byłam u rodziców, steskniłam sie za nimi bardzo bo ponad pół roku sie nie widzieliśmy :) I teskiłam juz za Wami i za Naszym forum :D

Po piwrwsze witam mamusie z którymi jeszcze nie miałam przyjemności sie poznać :bye:

Gratuluję Mamusiom Kazdego kolejnego tygodnia, teraz to juz z górki Dziewczynki :yuppi:
Gratuluję równiez mamusiom poznania płci i zdrowiutkich dzidziolków i oby tak dalej!!!!! :D

Ja tez juz po USG :D Wczoraj mnieliśmy takie połówkowe, genetyczne :D A wiec Dzidzius zdrowiutki, wszystko na swoim miejscu i UWAGA szkrabek ślicznie rozłożył nóżki, moje przeczucia sie nie sprawdziły, tak wiec bedzie Chłopak !!! :yuppi::yuppi::yuppi:

Mamusie Życzę Wam Cieplutkiego i Milutkiego dzionka !!!

http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2009/9/14/28.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam sie wtorkowo Brzuchatki :)))

widzę ż ktoś tu zaglądnął do nas i nie wiem o co chodzi :36_19_2::36_19_2::36_19_2:
ale nie ważne :hmm::hmm:

Kaika zdrówka życzę :)

Elffik trzymam kciuki za wizytę :big_whoo::big_whoo:

mopa1987
Witam Was Bardzo Cieplutko Kochane Po Długiej Nieobecności :bye:

Uffff...... Udało mi sie Was nadrobić :D Ale wybaczcie mi ze nie odniose sie do postów z osobna.
Długo mnie nie było bo byłam u rodziców, steskniłam sie za nimi bardzo bo ponad pół roku sie nie widzieliśmy :) I teskiłam juz za Wami i za Naszym forum :D

Po piwrwsze witam mamusie z którymi jeszcze nie miałam przyjemności sie poznać :bye:

Gratuluję Mamusiom Kazdego kolejnego tygodnia, teraz to juz z górki Dziewczynki :yuppi:
Gratuluję równiez mamusiom poznania płci i zdrowiutkich dzidziolków i oby tak dalej!!!!! :D

Ja tez juz po USG :D Wczoraj mnieliśmy takie połówkowe, genetyczne :D A wiec Dzidzius zdrowiutki, wszystko na swoim miejscu i UWAGA szkrabek ślicznie rozłożył nóżki, moje przeczucia sie nie sprawdziły, tak wiec bedzie Chłopak !!! :yuppi::yuppi::yuppi:

Mamusie Życzę Wam Cieplutkiego i Milutkiego dzionka !!!

Mopa fajnie że do nas zajrzałaś i cieszę sie że z dzidzią wszystko dobrze

Gratulacje Będzie kolejny chłopak :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Mopa a macie już wybrane jakies imię ?
już dodałam na liscie ze bedzie synkek na 1 stronce :)

kurde a co sie dzieje z reszta dziewczyn co ? gdzie malaggaa, murzynek makropka mariolka Dorotea monia m gdzie jestecie :36_1_4:

Odnośnik do komentarza

mopa1987
Ja tez juz po USG :D Wczoraj mnieliśmy takie połówkowe, genetyczne :D A wiec Dzidzius zdrowiutki, wszystko na swoim miejscu i UWAGA szkrabek ślicznie rozłożył nóżki, moje przeczucia sie nie sprawdziły, tak wiec bedzie Chłopak !!! :yuppi::yuppi::yuppi:

Mamusie Życzę Wam Cieplutkiego i Milutkiego dzionka !!!

nooo gratuluje syneczka :) cudownie ze wszystko ok i na swoim miejscu :Kiss of love:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

mopa1987

Ja tez juz po USG :D Wczoraj mnieliśmy takie połówkowe, genetyczne :D A wiec Dzidzius zdrowiutki, wszystko na swoim miejscu i UWAGA szkrabek ślicznie rozłożył nóżki, moje przeczucia sie nie sprawdziły, tak wiec bedzie Chłopak !!! :yuppi::yuppi::yuppi:

Gratuluję synusia :smile:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...