Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Małgosia

Akcje w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Witam się :)

Jeśli są tu mamy i nie tylko z Sieradza lub okolic to serdecznie zapraszam :) ja coprawda dolatująca sieradzanka ale urodzona i wychowana w tym wlasnie miasteczku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpijka

Witam

Wszystkich znad zalewu jeziorsko zapraszam na ten wątek :) Ja jestem świeża pęczynianka ale zamierzam każdą wolna chwile spędzac wlasnie w tym miasteczku hmmmm wiosce??? Bliskośc najwiekszego w polsce sztucznego zalewu sprawiła że kupilismy z mężem tu mieszkanie i od zeszlego roku jest to nasza baza wypadowa do polski :) żeby odpocząć od wielkomiejskiego zgielku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jestem szczęśliwą mamą wspaniałego siedmioletniego skarbu, o imieniu Matylda. Ona jest niesamowita, ciekawa świata, pełna energii, zapału do nauki, uwielbia tańczyć, śpiewać. Niestety nie miała nigdy tak na prawdę szans na bliższy kontakt z muzyką. W dodatku, niedawno przeprowadziliśmy się wraz z mężem i córeczką do Łodzi, niezbyt dobrze jeszcze znam specyfikę tego miasta i nie do końca wiem, gdzie mogłabym zabrać Małą. Byłam z nią raz w Filharmonii Łódzkiej na tzw. "Spotkaniu z Nutką", ale ona na widok tych dzieci występujących na scenie aż się rwała żeby do nich dołączyć. Może ktoś z was słyszał o różnego rodzaju warsztatach muzycznych dla dzieci w Łodzi lub okolicach, w których mogłaby wziąć udział?

Będę strasznie wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.

pozdrawiam serdecznie wszystkich rodziców :Całus:


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronachKRAINA DZIECKA W ŁODZI

W dniach 21 - 23 listopada 2008 roku odbędzie się w Łodzi II Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie. Miejsce: Hala EXPO,
ul. Stefanowskiego 30, Łódź.

Decyzja o posiadaniu dziecka i jego narodziny są jednymi z najważniejszych momentów w życiu rodziców. Młodzi rodzice przeszukują strony internetowe, czytają prasę specjalistyczną w poszukiwaniu odpowiedzi
na pytania związane z posiadaniem, opieką i wychowaniem dziecka. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom
i poszukiwaniom stworzyliśmy w ubiegłym roku forum wymiany informacji, doświadczeń i wiedzy, połączone
z prezentacją najnowszej oferty rynkowej, które spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony zwiedzających, jak i mediów. Do odwiedzenia targów zapraszamy przyszłych i obecnych rodziców, którzy będą mogli zapoznać się z ofertą firm, wziąć udział w spotkaniach, zasięgnąć porady u specjalistów. Będzie to także doskonałe miejsce do zrobienia zakupów przed nadchodzącymi Mikołajkami i świętami.

ZAKRES TARGÓW:
Do udziału w KRAINIE DZIECKA zapraszamy producentów i dystrybutorów produktów niezbędnych zarówno
w okresie ciąży i macierzyństwa, jak i artykułów i akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Naszą ofertę kierujemy także do żłobków, przedszkoli, poradni i instytucji wychowawczych, które swoją ofertę mogą zaprezentować w ramach, towarzyszącej Salonowi, Giełdy Usług Opiekuńczo-Wychowawczych.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy szereg atrakcji dla zwiedzających:

- Bezpłatne spotkania z uznanymi specjalistami z zakresu planowania i prowadzenia ciąży, porady lekarzy specjalistów chorób dziecięcych oraz położnych. Wybitni specjaliści z najbardziej znanego polskiego szpitala dziecięcego – „Na Spornej” – opowiedzą przystępnym językiem o najbardziej powszechnych chorobach wieku dziecięcego. Blok spotkań przygotują również lekarze i położne z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.
- Konsultacje z położnymi – punkt konsultacyjny Szkoły Rodzenia Agnieszki Piątkowskiej i Katarzyny Gontarek. Wykwalifikowane położne, właścicielki szkoły, podzielą się swą wiedzą o ciąży i porodzie, doświadczeniem osobistym i zawodowym. Powiedzą rodzicom jak przygotować się do świadomego i sprawnego porodu, a także jak zająć się niemowlakiem.
- Bezpłatne Badania Stóp. Firma MDH, producent obuwia profilaktyczno-korekcyjnego Memo, laureat specjalnej edycji konkursu Łódź Proponuje 2008, w ramach Programu Profilaktyki Zdrowotnej "Moda na Zdrowie" przeprowadzi 22 i 23 listopada 2008 w godzinach 11.00-14.00 bezpłatne badania stóp dzieci
i młodzieży. Badania odbywać się będą przy stoisku firmowym marki MEMO. Badania wykonywane będą przez specjalistów z dziedziny rehabilitacji i ortopedii. Każdy klient, który odwiedzi stoisko, otrzyma możliwość dokonania zakupów internetowych z 5% rabatem. Więcej informacji na stronie Buty dziecięce i młodzieżowe MEMO, buty ortopedyczne, buty korekcyjne, obuwie profilaktyczne w zakładce Aktualności.
- Wielki show - pokaz mody i fryzur dla dzieci zorganizowany przez Salon BARBARA – Krzysztof Rajca. Ubrania dziecięce użyczy sieć sklepów SMYK Cały dla Małych. Dla wszystkich dzieci dodatkowe atrakcje – kolorowe fryzury, malowanie pasemek, malowanie twarzy.
- Kobiety w ciąży będą mogły przekonać się na własne oczy, że ruch okresie ciąży to zdrowie – pokaz gimnastyki dla kobiet w ciąży poprowadzi Klub RYTM.
- Rodzice będą mieli okazję poznać różnorodne formy pracy z dziećmi niepełnosprawnymi - na targach pojawią się między innymi specjaliści od dogoterapii.
- Bogaty blok warsztatowy poprowadzi Pracownia Alternatywnego Wychowania z Łodzi – wszystkie dzieci będą mogły zapoznać się z techniką wytwarzania papieru czerpanego i modeliny, a także skomponować własne ciastka i desery.
- Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom będzie propagowała wartość głośnego czytania dzieciom
na warsztatach artystycznych opartych o czytaną literaturę.

Na warsztaty zapraszamy zarówno grupy zorganizowane z łódzkich przedszkoli, jak i rodziców z pociechami. Dzieci do lat 10 wchodzą na targi bezpłatnie. Dla zwiedzających przewidzieliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami !!


Do odwiedzenia Salonu zapraszamy:
21 listopada 2008 10.00 – 18.00
22 listopada 2008 10.00 – 18.00
23 listopada 2008 10.00 – 16.00Bieżące informacje na temat targów: -== MTŁ ==- Międzynarodowe Targi Łódzkie

ZAPRASZAMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragniesz zostać mama? A może już jesteś w ciąży? W tym czasie najważniejsza jest dla Ciebie pewność, że ciąża rozwija się prawidłowo. Jednak lekarze biją na alarm: zbyt mało kobiet wie, jak ważne są badania diagnostyczne. Ich propagowaniem zajęła się sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k, która organizuje ogólnopolską akcję społeczno-medialną adresowaną do wszystkich przyszłych Mam.
Kolejne spotkanie z cyklu „Diagnostyka dla Twojej ciąży” odbędzie się:

21 maja 2009 w Łodzi, w Hotelu Grand przy ul. Piotrkowskiej 72
w Sali Mieszczańskiej o godzinie 18:30.

Spotkanie kierowane jest do wszystkich przyszłych Mam, które pragną odpowiedzialnie i świadomie przejść przez ten piękny dla kobiety czas.
Celem organizatorów jest przybliżenie wiedzy dotyczącej diagnostyki laboratoryjnej oraz uzmysłowienie, jak wielkie ma ona znaczenie, szczególnie w momencie, gdy kobieta przygotowuje się do tej ważnej życiowej roli – roli Mamy.

Do udziału w spotkaniu zaproszono wybitnych specjalistów-ginekologów. Obecni na spotkaniu eksperci DIAGNOSTYKI będą służyć kobietom fachową poradą medyczną. Wszystkie zaproszone Panie mogą liczyć także na doskonałą atmosferę. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji: porad Pań ze szkoły rodzenia, pokazu chust do noszenia dzieci, prezentacji mody ciążowej i wielu innych. Na wszystkie Panie będą czekały również upominki kosmetyczne oraz poczęstunek. Wszystko po to, aby w przyjaznej atmosferze uświadomić przyszłym Mamom znaczenie badań laboratoryjnych nie tylko dla ich zdrowia, ale również dla ich przyszłych pociech.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu ?
Zarejestruj się na stronie
Z Diagnostyką o ciąży - Strona Główna

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!
Zapraszamy wszystkie Panie!

Zobacz relacje i galerie zdjęć ze spotkań w Warszawie i Katowicach:
Z Diagnostyką o ciąży - Archiwum

Organizatorem spotkania jest DIAGNOSTYKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k – największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych, która oferuje swoim Pacjentom najszerszą ofertę badań – ponad 800 różnego rodzaju testów, a poprzez dzielenie się wiedzą o swoich metodach, ich roli i znaczeniu, stara się pomagać ludziom w dbaniu o zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizatorem Salonu są Międzynarodowe Targi Łódzkie. W grupie patronów medialnych znajdują się: Branża Dziecięca, Świat Zabawek, zabawki.com.pl oraz portale parentingowe: czasdzieci.pl, miastodzieci.pl, parenting.pl, nivena.pl, strefamamy.pl,

Sponsorem nagród dla zwiedzających jest Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA oraz Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o. Materiały do warsztatów dla dzieci ufundowała firma NOWA SZKOŁA z Łodzi.

Do udziału w Salonie zaprosiliśmy producentów oraz dystrybutorów artykułów niezbędnych w okresie ciąży, macierzyństwa i dzieciństwa. Nowością w zakresie targów, wynikającą ze zmiany terminu, są artykuły szkolne – nasze zaproszenie skierowaliśmy zatem do firm, których działalność obejmuje ten właśnie temat.

KRAINA DZIECKA to forum wymiany informacji, doświadczeń i wiedzy, połączone z prezentacją najnowszej oferty rynkowej. Istotnym elementem targów są zatem imprezy towarzyszące skierowane do kobiet w ciąży, młodych matek, a także dzieci i młodzieży. Nie zabraknie ich również w tym roku.

Jak co roku Salonowi towarzyszyć będą pokazy gimnastyki dla kobiet w ciąży oraz pokazy zajęć prowadzonych w szkole rodzenia. Nowością będą pokazy zajęć sportowych dla dzieci – aikido, taekwondo, capoeiry i wielu innych. Część zajęć będzie miała charakter warsztatowy – zapraszamy dzieci do udziału.

Wielką atrakcją Salonu będzie pokaz tańca w wykonaniu tancerzy ze szkoły Wioli Fiuk Cube Dance Academy. Na scenie zaprezentują się zarówno grupy dziecięce, jak i tancerze YOU CAN DANCE – WIOLA FIUK oraz MAKS HAĆ!! Wszyscy młodzi zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach i zrobić pierwszy krok ku wielkiej karierze tanecznej.

Kolejną atrakcją wizualną będzie pokaz fryzur i mody zorganizowany przez Krzysztofa Rajcę i stylistów Salonu Fryzjerskiego BARBARA we współpracy z wiodącymi producentami i importerami ubrań dla dzieci.
W sobotę i niedzielę o 15.00 wszyscy zwiedzający będą mogli obejrzeć wielki show małych modeli
z awangardowymi, nowoczesnymi fryzurami. Ubranek do pokazu użyczy sklep SMYK.

Pokaz mody organizuje również firma LUX BABY – będzie to pokaz ubranek firmy MAYORAL I ABRAKADABRA.

Rodziców zapraszamy przez cały czas trwania targów do punktu konsultacyjnego Szkoły Rodzenia Agnieszki Piątkowskiej i Katarzyny Gontarek. Wykwalifikowane położne, właścicielki szkoły, podzielą się swą wiedzą o ciąży i porodzie, doświadczeniem osobistym i zawodowym. Powiedzą rodzicom jak przygotować się do świadomego i sprawnego porodu, a także jak zająć się niemowlakiem. Oprócz konsultacji na stoisku odbędą się dwa wykłady na temat karmienia piersią i roli ojca podczas porodu, a po nich pokaz ćwiczeń.

Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie z Anną Olej-Kobus i Krzysztofem Kobusem – znanymi fotografami i podróżnikami, właścicielami portalu malypodroznik.pl . To romanistka i informatyk, którzy porzucili stałą pracę by poświęcić się swoim pasjom: fotografii i podróżom. Od kiedy ich rodzina powiększyła się podróżują wraz synkami. Z Michałkiem w pierwszym roku jego życia przejechali ponad 35 000 km po Polsce zbierając materiały do albumu „Piękna Polska”. Po tym doświadczeniu nabrali przekonania,
iż niemowlę to idealny partner w podróży, dlatego gdy na świecie pojawił się Staś wyruszyli na wyprawę do Birmy, Rumunii, Tunezji. Spotkanie podczas Salonu KRAINA DZIECKA będzie połączone z pokazem slajdów
i opowieścią jak wyglądają kulisy podróżowania z dziećmi: jak i gdzie można pojechać z maluchami. Kiedy na pierwszą wyprawę, co zabrać, w co się spakować, o czym pamiętać i jak zaplanować trasę. Po pokazie zachęcamy do rozmowy oraz zadawania pytań – będzie to z pewnością wyjątkowa okazja dla wszystkich rodziców, którzy po pojawieniu się dziecka na świecie nie chcą porzucać swoich pasji.

Centrum Kultury Dziecka ze Zgierza przygotowało szereg atrakcji dla dzieci: warsztaty orgiami, zabawy plastyczne, strefa małego Neptuna, czyli cykl zajęć dla przyszłych wilków morskich (m.in. nauka wiązania węzełków, budowy statku oraz pląsów i prostych piosenek żeglarskich dla dzieci), kącik zabaw dla najmłodszych, malowanie buzi, zdjęcia z Jeżem ze Zgierza (w zaaranżowanym mini studio fotograficznym), konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców. Wielką atrakcją będą z pewnością pokazy breakdance
i warsztaty hip-hopu przygotowane przez młodych adeptów tej sztuki.

Grupa Ratownictwa Wysokościowego z Łodzi zaprasza na pokazy ratownictwa i przejażdżkę w koszu na wysokość 30 metrów !! Dzieci będą też mogły wspiąć się po drabince speleo i linie – na wszystkich odważnych czekają NAGRODY!!

Jak co roku podczas targów będziemy szerzyć ideę czytania dzieciom – pani Barbara Baklińska z Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom opowie o znaczeniu czytania dzieciom, a także poprowadzi mały warsztat czytania.

Na III Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA zapraszamy do Hali EXPO
(ul. Stefanowskiego 30) w dniach:
5 września 10.00 – 18.00
6 września 10.00 – 17.00

Bilety:
Normalny – 6 pln
Rodzinny – 10 pln
Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.
Kasy zamykane są pół godziny przed końcem targów.

Zawsze najświeższe informacje: -== MTŁ ==- Międzynarodowe Targi Łódzkie

My tam będziemy i gorąco was zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do udziału w II edycji
Targów Gier i Zabawek "Games&Toys",
która odbędzie się w dniach 2-4 października 2009.

Targi Gier i Zabawek „Games&Toys” to impreza branży gier, zabawek, hobby i rekreacji. Targi realizowane są przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych.

W targach biorą udział polscy producenci, dystrybutorzy i wydawcy posiadający w swojej ofercie zarówno tradycyjne zabawki (lalki, klocki, pluszaki, zabawki drewniane), gry, książki, modele jak i gry komputerowe, multimedia i artykuły wyposażenia sal i placów zabaw.

Targom towarzyszą wydarzenia programowe skierowane do wystawców, handlowców i zwiedzających.

Zapraszamy w dniach 2.10 - 4.10.2009 do Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, ul. ks. Ignacego Skorupki 21.
więcej na stronie gamesandtoys.pl

Piatek 2.10.09 dzień branżowy,
zamknięty dla zwiedzających indywidualnych
w godz. 10.00 - 17.00

Sobota 3.10.09 w godz. 10.00 - 17.00
Niedziela 4.10.09 w godz. 10.00 - 16.00

Zapraszamy w imieniu zespołu Parenting.pl, który objął patronat medialny nad targami.
Do zobaczenia w Łodzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restauracje Da Grasso zapraszają wszystkie dzieci na niezapomnianą kulinarną przygodę, czyli warsztaty z samodzielnego przygotowywania pizzy „Mały Kucharz”. W trzech łódzkich lokalach Da Grasso najmłodsi miłośnicy najpopularniejszego włoskiego dania mogą własnoręcznie wykonać smaczną pizzę, a w nagrodę otrzymać dyplom i medal „Małego Kucharza”.

Mały Kucharz to nowa propozycja Da Grasso dla najmłodszych. Polega na samodzielnym przygotowywaniu pizzy przez dzieci podczas wizyty w jednej z restauracji Da Grasso w Łodzi (przy ul. Piotrkowskiej, Zachodniej i Pabianickiej – w Porcie Łódź).
To niepowtarzalna okazja dla rodziców na zjedzenie wraz z pociechami smacznego posiłku w restauracji, a dla najmłodszych świetna zabawa i jednocześnie nauka, pozwalająca rozbudzić w nich prawdziwe talenty kulinarne.

„Lokale Da Grasso coraz częściej stają się miejscem rodzinnych wycieczek. Bardzo nas to cieszy, bo niejednokrotnie to właśnie dzieci decydują o tym, gdzie spędzą wraz z rodzicami wolne popołudnie. Staramy się więc zapewniać im ciekawe i rozwijające atrakcje. Jedną z nich jest z całą pewnością samodzielne przygotowanie pizzy” – informuje Magdalena Piróg, Wiceprezes Da Grasso Sp. z o.o.

Da Grasso rozbudza kulinarne pasje swoich najmłodszych klientów
Warsztaty z przygotowywania pizzy odbywają się codziennie. Każde dziecko, które odwiedzi jedną z trzech wskazanych restauracji i będzie chciało wykonać własną pizzę zaopatrzone zostanie w fartuszek, stolnicę i wałek, wybierze rodzaj pizzy, którą chce przygotować i otrzyma składniki niezbędne do jej przyrządzenia.

Po przygotowaniu pizzy mały kucharz zobaczy jak trafia ona do pieca, a po kilku minutach otrzyma ją podaną na talerzu wraz z dwoma sosami i napojem Kubuś Play. Zwieńczeniem warsztatów jest wręczenie dyplomu i plakietki z logotypem akcji oraz gratulacje od obsługi lokalu. Nad dziećmi przygotowującymi pizzę czuwają kelnerzy restauracji, a w razie potrzeby pomocą służy także wykwalifikowany kucharz.
Kulinarne przedszkole
Indywidualne warsztaty „Małego Kucharza” cieszą się dużą popularnością. Rodzice coraz liczniej zgłaszają się do łódzkich restauracji, by podziwiać kulinarne wyczyny swoich pociech. Oferta warsztatów jest jednak dość szeroka, dlatego przedstawiona została także dyrekcji łódzkich przedszkoli i szkół podstawowych. Samodzielne przygotowanie pizzy może stanowić niecodzienną formę aktywności, łączącą naukę z zabawą i integrującą grupy rówieśników.

„Nasze restauracje i pizzerie są przyjazne nie tylko dorosłym, ale też dzieciom, dlatego też z myślą o nich skomponowaliśmy menu Junior i wdrożyliśmy warsztaty z przygotowywania pizzy. Są one doskonałym pomysłem zarówno dla rodziców, dbających o wszechstronny rozwój swoich pociech, jak i dla przedszkoli i szkół szukających ciekawych pomysłów na zajęcia praktyczne dla swoich wychowanków” – wyjaśnia Karolina Rozwandowicz, Prezes Da Grasso Sp. z o.o.
Koszt zestawu Junior wynosi 12,99 zł.
Więcej informacji na stronie: Da Grasso - Największa sieć pizzerii w Polsce.

Więcej informacji o Sieci Da Grasso
Da Grasso to największa w Polsce sieć ponad 200 pizzerii i restauracji zlokalizowanych w 144 miastach. W menu Da Grasso można znaleźć już nie tylko wspaniałą pizzę zawsze serwowaną z unikalnymi w smaku sosami, ale także grillowane mięsa, ryby, makarony, przekąski oraz sałatki i desery. Ponadto, od września 2010 dostępne będą dania kuchni meksykańskiej.
Najwyższa jakość, smak potraw oraz doskonała obsługa zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, jak i gremia branżowe. Najważniejsze nagrody i wyróżnienia dla sieci Da Grasso:
• 2009 Jakość Roku
• 2009 złoty Laur Konsumenta
• 2008 Hermes w kategorii – sieć restauracji
• 2008 złoty Laur Konsumenta
• 2008 Grand Prix Konsumenta
• 2007 złoty Laur Konsumenta
• 2006 srebrny Laur Konsumenta
W 2010 roku została powołana Fundacja Da Grasso, której działalność skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży zagrożonym wykluczeniem społecznym.
Więcej informacji na temat sieci Da Grasso można znaleźć na Da Grasso - Największa sieć pizzerii w Polsce
Więcej informacji na temat można znaleźć na Fundacja DaGrasso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silk Farm – salon urody oferujący najwyższej jakości usługi pielęgnacji twarzy i ciała – otwiera się w Łodzi już 22 listopada. Zabiegi wykonywane są w oparciu o urządzenia i produkty najwyższej jakości, przez doświadczony oraz profesjonalnie przeszkolony personel.

Silk Farm nie jest kolejnym gabinetem kosmetycznym – daje Klientom dużo więcej niż wysokiej jakości zabiegi. Ważna jest tu atmosfera, bowiem oczekiwanie na zabieg umila kawa, a profesjonalna opiekunka zajmie się maluchami, aby mamy bez obaw mogły poddawać się pielęgnacji.

„Pomysł otworzenia Silk Farmu narodził się z własnej potrzeby. Jako młodej mamie brakowało mi w Łodzi miejsca, w którym mogłabym profesjonalnie zadbać o siebie, nie mając wyrzutów sumienia, że robię coś dla mojego lepszego samopoczucia kosztem mojego dziecka.

Każda mama może przyjść do Silk Farm razem ze swoją pociechą, a w trakcie trwania zabiegu pielęgnacyjnego, jej dziecko będzie pod profesjonalną opieką niani. Dodatkowo nasze zabiegi wykonujemy naturalnymi preparatami Pat&Rub, a nasze klientki będą mogły wzbogacić swoją garderobę o ciuchy polskich celebrytów z zasobów sklepu internetowego www.szafagwiazd.pl” – powiedziała Karolina Kulińska, jedna z Założycielek Silk Farm.

W ofercie Silk Farm znajduje się wiele zabiegów, które nie były dostępne do tej pory w Łodzi. Jedną z propozycji jest depilacja laserowa z wykorzystaniem najnowocześniejszego na rynku urządzenia LightSheer Duet, umożliwiającego znaczne skrócenie czasu zabiegu. Przykładowo depilacja nóg trwa 20 minut zamiast dotychczasowych 3 godzin.

Dodatkowo zabieg jest dużo skuteczniejszy i bezpieczniejszy od dotychczas dostępnych metod.

Opalanie natryskowe w nowoczesnej kabinie SunFX jest również nowością na łódzkim rynku. Co prawda istniały już kabiny natryskowe, jednakże żadna z dostępnych nie dawała satysfakcjonujących rezultatów. Stosowana w Silk Farm metoda umożliwia osiągnięcie równomiernego, naturalnego brązu w 5 minut, a opalanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży.

Kolejną propozycją nowego salonu jest przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes, która sprawia, że rzęsy stają się dużo gęstsze oraz dłuższe i nie wymagają stosowania tuszu, a efekt utrzymuje się do 60 dni. Personel Silk Farm wykonuje także wyjątkową metodę leczniczego masażu stóp, tzw. refleksoterapię. Zwolenniczki obowiązkowych usług oferowanych przez salony kosmetyczne na pewno zainteresuje manicure i pedicure wykonywany w technice Soak-off gel by Opi, dzięki której lakier na paznokciu jest niezniszczalny.

Salon Silk Farm mieści się w Łodzi, przy ul. Łąkowej 3/5, bud. 15.
Więcej informacji na Silk FARM s.c. Lakowa 3/5 90-562 Lodz
Informacje dodatkowe o Silk Farm

Silk Farm to nowo otwarty salon urody, oferujący najwyższej jakości usługi pielęgnacji ciała i twarzy, oparte na produktach najwyższej jakości, najnowocześniejszym sprzęcie, obsługiwany przez doświadczony i przeszkolony personel.

Oferta Silk Farm obejmuje:

• LightSheer Duet - najnowocześniejsze na rynku urządzenie do wykonywania depilacji laserowej, umożliwiające skrócenie czasu zabiegu z 3 godzin do 20 minut. Dodatkowo zabieg jest dużo skuteczniejszy i bezpieczniejszy od dotychczas dostępnych metod.
• SunFX – nowoczesna kabina do opalania natryskowego. Stosowana metoda umożliwia osiągnięcie równomiernego, naturalnego brązu w 5 minut, a opalanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży.
• Przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes sprawia, iż rzęsy stają się dużo gęstsze oraz dłuższe i nie wymagają stosowania tuszu, a efekt utrzymuje się do 60 dni.
• Refleksoterapię.
• Zabiegi na twarz i ciało oparte na bazie profesjonalnych kosmetyków PAT&RUB.
• Makijaż Permanentny.
• Zabiegi Medycyny Estetycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie spotkanie „Przygoda w Laboratorium” w ramach ogólnopolskiej kampanii „Badania z uśmiechem” już za nami. Tym razem odwiedziliśmy Łódź.

Uzbierała się spora grupa, w tym rodziny z dziećmi w różnym wieku – od maluszków w wózkach po dzieci w wieku przedszkolnym. Na tłumnie przybywające pociechy czekało wiele atrakcji przygotowanych przez animatorów. Wśród propozycji zabaw znalazły się zarówno zajęcia plastyczne, jak i kącik sportowy: przeciąganie liny, gra w rzutki. Po kolorowym pikniku plastycznym nadszedł czas na wkroczenie maluchów w wir przygód sympatycznego Lwa, który wręczał dzieciakom naklejki „dzielny pacjent” oraz baloniki Diagnostyki.

Dzieci zaproszone na spotkanie obejrzały również film „Przygoda w laboratorium”, który jest świetną bajką edukacyjną. Obecna na spotkaniu pani psycholog Sylwia Januszko w interesujący sposób pokazała klucz, według którego można z dziećmi oglądać ten film i zainicjować rozmowy na temat pierwszej wizyty w laboratorium. Kto to jest pan doktor? Co to są badania krwi? Czy to będzie bolało? Dlaczego przed badaniem trzeba być na czczo? Co to jest laboratorium? Jak stać się dzielnym pacjentem?

Event „Przygoda w Laboratorium” to również doskonały przyczynek do rozmów z rodzicami o badaniach laboratoryjnych, pierwszej wizycie z maluszkiem na badaniach. Filmik stanowi nieocenioną pomoc dla rodzica chcącego, aby wizyta w punkcie pobrań przebiegła możliwie bezstresowo.

W rozmowach z rodzicami wzięli udział eksperci: dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat - specjalista chorób dzieci, psycholog - Sylwia Januszko, Jolanta Szymczak - pielęgniarka (Diagnostyka), Renata Pawlak-Korona - diagnosta laboratoryjny (Diagnostyka).

Z pewnością było to owocne spotkanie dla wszystkich rodziców i wspaniała przygoda dla najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za pomoc w organizacji spotkania, a w sposób szczególny - ekspertom za poświęcony nam czas i podzielenie się swoją bogatą wiedzą.

O kolejnych spotkaniach z rodzicami będziemy informować na stronie kampanii Badania z uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-11 marca 2012 odbyły się po raz pierwszy w Łodzi Targi Przedszkolaka. Impreza otworzyła kolejny sezon spotkań po hasłem „zabawa i edukacja dla całej rodziny”. Po sukcesach projektu w minionych edycjach w Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu, Targi Przedszkolaka dotarły do Łodzi, podbijając serca łódzkich rodzin, a przede wszystkim łódzkich przedszkolaków. Spotkanie można z czystym sumieniem uznać za kolejny sukces tego projektu.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/IMG_3715.jpg

Miesiące przygotowań, starania o zaufanie Wystawców w nowym, w kalendarzu Targów Przedszkolaka, mieście, w końcu szeroka kampania promująca wydarzenie zaowocowały 2-dniowym świętem przedszkolaków. W ciągu 2 dni targowych na spotkanie z blisko 60 Wystawcami przybyło ponad 5300 Zwiedzających: rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i około przedszkolnym. Zadowolenie ze spotkania było widać na każdym kroku – rozbawione dzieci, uśmiechnięci rodzice, zadowoleni Wystawcy. Doskonały początek nowego sezonu z Targami Przedszkolaka i doskonała zabawa dla łódzkich rodzin z dziećmi.

INTERESUJĄCO I WARTOŚCIOWO – WYSTAWCY DZIECIOM

Oferta Wystawców łódzkich Targów Przedszkolaka okazała się niezwykle interesująca. Łodzianie wśród Wystawców mogli spotkać kilkanaście placówek przedszkolnych, producentów i dystrybutorów artykułów plastycznych, gier, zabawek, wydawnictwa, dystrybutorów mebli, odzieży i akcesoriów dziecięcych, a także przedstawicieli najciekawszych sal zabaw i miejsc przyjaznych dzieciom z terenu Łodzi i jej najbliższych okolic. Całość prezentowanej oferty pokazała jak ogromny potencjał drzemie w Łodzi i jak wiele ma ona do zaoferowania łódzkim rodzinom, a zwłaszcza dzieciom: szeroką gamę miejsc, zajęć i inicjatyw dedykowanych najmłodszym. Wystarczy chcieć aktywnie spędzić czas z rodziną i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/IMG_3796.jpg

ENERGIA, ZABAWA, RADOŚĆ – ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Nieodłącznym elementem Targów Przedszkolaka jest Kraina Atrakcji stworzona głównie z myślą o najmłodszych gościach Targów. W łódzkim wydaniu to miejsce tętniło życiem i dobrym nastrojem wszystkich biorących udział we wspólnej zabawie. Na wysokości zadania stanęli Wystawcy współtworzący Krainę Atrakcji, w tym m.in.:
ERGO MEDIA i WESOŁE ZAPLECZE zapewniło szalone skakanie na dmuchańcach, zabawy z klaunami, kąciki plastyczne i malowanie buziek
TEATR PINOKIO stworzył kącik spotkań z kukiełkami, marionetkami i odkrył przed dziećmi tajniki swojej pracy
CENTRUM TAŃCA I ZABAW TWISTER pokazało dzieciom jak ważny w ich rozwoju jest ruch, organizując zajęcia z chustą
URWISOWO.PL zachwyciło wspólnym tworzeniem gazetki i przezabawnym spotkaniem z klaunem i sztuką cyrkową
Magazyn A KUKU stworzył targowe studio foto, gdzie można było sfotografować uśmiechniętą dziecięcą buźkę
Strefa Zabaw i Edukacji FIKOŁKOWO stworzyło laboratorium małego odkrywcy, w którym najbardziej ciekawskie dzieci mogły przyjrzeć się eksperymentom i poznać podstawy reakcji chemicznych.
Strefę gier wideo i relaksu na wielkich i mega wygodnych pufach przygotował BUDDA BAG
Restauracja CUKIER PUDER zapewniła pyszne jedzonko dla głodnych brzuszków. Dodatkowo maluchy mogły własnoręcznie przygotować smakowity deser - kolorowe babeczki.

SERCE TARGÓW – TĘTNIĄCA ŻYCIEM SCENA

Prezentację Wystawców uzupełnił również ciekawy program na scenie Targów, w którym każdy mógł znaleźć coś ciekawego.
Każdy dzień zaczynała gimnastyka dla smyka, przygotowana przez Przedszkole CZARY MARY i Centrum Artystyczne HOKUS POKUS. Krótka rozgrzewka na początek dnia dodawała energii i chęci do działania wszystkim, biorącym w niej udział dzieciom. Po takiej porannej zaprawie można było rzucić się w wir pozostałych atrakcji. A było ich nie mało.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/IMG_3845.jpg

Radość dla oka i niezapomniane wrażenia artystyczne podczas pokazów tańca mażoretkowego zapewniła grupa Fame. Zwiedzającym zaprezentowały się trzy grupy, w tym najmłodsza tworzona głównie przez przedszkolaki. W zachwyt wprawiła zręczność dziewczyn, kolorowe stroje i piękne układy choreograficzne do dynamicznej, porywającej muzyki.
Tanecznych pokazów było jednak więcej.
Prawdą jest, że balet to magia - magia w ruchu zaklęta. Dowodem na to był pokaz tańca baletowego, jazzowego i rosyjskiego przygotowanego przez uczniów Niepublicznej Szkoły Baletowej. Precyzja ruchu, ogromna wrażliwość muzyczna, delikatność i synchronizacja ruchu. Wszystko w pięknej oprawie muzycznej i zwiewnych strojach. Krótko mówiąc MAGIA.
A skoro mowa o muzyce… Rytm, energia, pasja. Taki zestaw doznań zapewniła City BUM BUM – szkoła rytmów zachodnio-afrykańskich. Tętniącym życiem i porywającym afrykańskim rytmom, dał się porwać niemalże każdy, a dźwięk bębnów przyciągał jak magnes. Całość występu uzupełniły opowieści o Afryce, ilustrowane zdjęciami, oprawione wspólnym śpiewaniem i tańcem w rytmie BUM BUM.
Ale podróż do Afryki to nie jedyna tak daleka wyprawa. Przedszkolaki mogły wybrać się w podróż do świata Indian i indiańskiej wioski Tatanka - tam wspólnie z Indianami uczyły się indiańskiego tańca i poznały romantyczną historię o indiańskim flecie miłosnym.

Nie zabrakło też wyprawy do świata teatru i wyobraźni – bardzo pouczającej wyprawy, w którą wszystkie dzieciaki zabrał Teatr Piccolo. Przedstawienie „Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy” niosło za sobą ważne elementy edukacyjne. Co robić w trudnych sytuacjach, jak reagować na niebezpieczne zdarzenia? O tym opowiedziały dzieciakom kukiełki i aktorzy teatru. Po takiej lekcji z pewnością każdy przedszkolak wie jakie zachowania są niebezpieczne i co robić gdy przydarzy się im coś niedobrego. Od teraz każdy dobrze zna numery alarmowe straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego.

Równie ciekawej lekcji - tym razem języka angielskiego - udzieliło Przedszkole PLAYSCHOOL. Przesympatyczny Pan Marek rozpoczął ją fenomenalną interpretacją wiersza o Słoniu Trąbalskim. Po takim wstępie dzieciaki szybko i sprawnie przyswajały podstawowe zwroty w języku angielskim, a dodatkowo pomagała im w tym muzyka, zabawa i ruch.

Atrakcjom nie było końca. Wszystkie zgromadzone na Targach dzieci wspólnie z rodzicami odkrywały różnorodność przedszkolakowego, pełnego twórczych możliwości świata. Zadowolenie ze wspólnie spędzonego weekendu z zabawą i edukacją widać było na każdym kroku.

ŁÓDZKA IMPREZA OCZAMI ORGANIZATORA

„Każda z kolejnych imprez z cyklu Targi Przedszkolaka to nowa przygoda zarówno dla nas organizatorów, jak i dla Wystawców i Zwiedzających. Przygotowaniom do nich zawsze towarzyszy ogromna ciekawość, a czasami nawet trema. Najsurowszymi jurorami naszych Targów są bowiem dzieci – ich się nie da oszukać. Szczerość bijąca z ich twarzy mówi wszystko. Tym bardziej ucieszył mnie widok tylu roześmianych łódzkich przedszkolaków i zadowolonych rodziców.” – mówi Magdalena Serwatko, pomysłodawca Targów Przedszkolaka. „Miniona impreza była pierwszą z cyklu Targi Przedszkolaka, realizowaną w Łodzi. Premiera każdego wydarzenia jest obarczona elementem niepewności, jednak w przypadku Łodzi został on bardzo szybko wyeliminowany. Od samego początku projekt i jego idea cieszyły się dużym zainteresowaniem, a dowodem na to była bardzo wysoka frekwencja. Budującym jest również fakt, że zaufaniem obdarzyło nas tak szerokie grono łódzkich Wystawców. Wierzę, że nie poczuli się zawiedzeni, a weekend z Targami Przedszkolaka mogą zaliczyć do udanych i owocnych. Mam jednocześnie nadzieję, że będą z nami współtworzyli ten projekt w jego kolejnych edycjach.
Łódź to miasto wielu dziecięcych możliwości. Warto się nimi chwalić i zachęcać wszystkich rodziców do skorzystania z ich różnorodności. My kibicujemy wszelkim przedsięwzięciom i inicjatywom realizowanym na terenie Łodzi z myślą o jej najmłodszych mieszkańcach, a zwłaszcza przedszkolakach.”

Łódzkie spotkanie z Targami Przedszkolaka za nami. Z łezką w oku, ale pełni pozytywnych emocji i wrażeń, pożegnaliśmy się z łódzkimi rodzinami. Z pewnością spotkamy się z nimi za rok.
A przed nami kolejne spotkania z Targami Przedszkolaka:
w Krakowie: 31 marca – 1 kwietnia, Hala Targi w Krakowie, ul. Centralna 41a
w Gdańsku: 21-22 kwietnia, Centrum Targowe MTG, ul. Beniowskiego 5
w Warszawie: 12-13 maja, Centrum MT Polska, ul. Marsa 56c
i we Wrocławiu: 19-20 maja, Hala Stulecia, ul. Wystawowa

Więcej informacji na stronie Targów Przedszkolaka Targi Przedszkolaka
Zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich rodziców do fantastycznego miejsca, zwanego Edukatorkiem ;)

W ofercie:

Dla dzieci:

BERBECIE: ( 3 - 12 m-cy )
TUPTUSIE: ( 1 - 2,5 latków )
BRZDĄCE : ( 2,5 - 4,5 latków )
WARSZTATY CYRKOWE: ZAJĘCIA WRAZ Z RODZICEM ( 6+ ) - ruszają od maja
TATA I JA : ( 3+ )
IMPREZY I SPOTKANIA OKOLICZNOŚCIOWE
WARSZTATY EDUKACYJNO-ROZWOJOWE
BAWIALNIA

Dla rodziców oraz opiekunów:

WARSZTATY
KLUB ŚWIADOMYCH MAM
BABY SHOWER
MAMAFIT
YOGA
IMPREZY DLA NAJMŁODSZYCH
KLUB KANGURA, CZYLI CHUSTONOSZENIE
OPIEKA NA GODZINKI W NASZYM KLUBIE
BAWIALNIA

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą EDUKATOREK Akademia Kreatywnego Rozwoju


Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” Odety Moro-Figurskiej wraz z Centrum Handlowym Port Łódź zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji
“SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Fundacja_akcja-port-Lodz-504x238.jpg

Akcja odbędzie się w terminie 21/22 kwietnia w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ, ul. Pabianicka 245 w godz. 10.00 – 18.00.
Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi eksperci będą udzielać porad w zakresie:
przygotowania do porodu,
zalet karmienia piersią,
pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
właściwej diety kobiety w*ciąży i mamy karmiącej,
cukrzycy ciążowej,
tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a*niemowlęciem,
wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny,
stymulacji układu nerwowego,
aktywności fizycznej w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka,
powracania do formy po porodzie,
przygotowania wyprawki dla dziecka, wyboru akcesoriów,
wyboru modnej i kobiecej odzieży ciążowej, odzieży do karmienia.
W trakcie prowadzonej akcji przewidziane są również:
instruktaż masażu niemowlęcia
instruktaż bezpiecznej kąpieli
prezentacja sposobów układania dziecka w chuście
liczne konkursy z*nagrodami
Wszystkim zainteresowanym mamom wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną.
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 10.00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę.
Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jeśli umieszczam ten post w nieodpowiednim dziale to proszę moderatorów o przeniesienie go do odpowiedniego miejsca.

Szukam dobrego ortopedy z Łodzi, który wykonuje badanie USG spojenia łonowego.
Z góry dziękuję za pomoc.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...