Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Lena,
ja właśnie wróciłam z wizyty u rodzinki na wsi. Wykończona ale zadowolona.
Mała coraz lepiej zasypia sama we własnym łóżeczku ale zrezygnowałam narazie z zostawiania jej samej do spania, jestem jeszcze z nią w pokoju. Odkładam tą decyzję do czasu jak przestanę ją karmić.

Pojutrze do żłobka pierwszy raz więc wracamy do stabilizacji, mam nadzieję.

Lena, ja wprawdzie nie byłam w hotelu ale we własnym domu więc nie było źle zresztą braliśmy prawie wszystko co wydawało mi się niezbędne. Jechaliśmy autem nie samolotem więc było łatwiej.
Jedynie naprawdę brakowało mi krzesełka do karmienia - mała ganiała po całej kuchni i pokoju a ja za nią :kiepsko:

Moja rada - jak Ci się wydaje ze może coś nie być potrzebne, nie bierz bo zapewne się nie przyda :smile_move::smile_move::smile_move:

Odnośnik do komentarza

Hej Lena,
u mnie dziś wielki dzień. Dominika od godzinki w żłobku i wogóle nie płakała jak ją oddawałam. Czekam niecierpliwie do 12...

Co do piosenek to Dominisia uwielbia słuchać. Szczególnie Bebe Lilly np.
YouTube - Bebe Lilly - Halo Dziadku
YouTube - Bébé Lilly - Głupotki

BEBE LILLY - MOJE [DVD] (728647011) - Aukcje internetowe Allegro
Ja mam mp3 ale chce jej właśnie kupiś teledyski choć lecą one często na minimini więc oglądamy.

Poza tym mamy płyty Kołysanki z MiniMIni, MiniMini Klub 2008, Ostatnio "zdobyłam" starą jak świat Natalię Kululską (tą płyte jak miała 6 lat, zdaje się "Natalia" jest tytuł. Mamy też troche płyt z gazet, Jagódki, Witaminki i takie tam, jest tego masa..

A do usypiania w aucie najlepiej sie sprawdza.. Leonard Cohen :-)) Nic jej tak ładnie nie usypia.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wakacje sie udały mimo temperatury ktora niebardzo mi odpowiadała. Caly czas ponad 34stopnie w cieniu :-(

Mały bawil sie bardzo dobrze. Bardzo duzo czasu spedzal w basenie i nad morzem. Przemierzał plaze w szerz i w zdłuż :-) oczywiscie na czworaka
Troche potówek na ciałku dostał ale to nbiestety nieuniknione bylo

Wogole wyspa jest piękna, takze polecam, bo góry tez - cos niesamowitego

Odnośnik do komentarza

Wiesz ja jeszcze dokładnie nie wiem. Napewno o 16 mamy mszę. Potem ciacho i kawa, a potem już tylko kolacja. Planuję nie robić za dużo bo i tak później połowa zostaje, zresztą takie urodzinki maluszka to się o 19-19:30 kończą u nas zazwyczaj.
Kolacja skromnie - mama zrobiła mi bigos, kupię kiełbaski takie na ciepło zeby były i troche kotlecików (z serem albo kurkami do wyboru) ze dwie sałatki, jakieś ogóreczki, papryczki , śledziki, nic wielkiego.

Zastanawiam sie nad zabawami, podobno roczniakowi daje sie kilka rzeczy do wyboru i zależy po co siegnie tym będzie w przyszłości. Wiem że się kiedyś dawało kieliszek wódki, różaniec czy książeczkę do nabożeństwa ale nie bardzo pamiętam co jeszcze.
Może wy wiecie?

Odnośnik do komentarza

No ja tez się niedawno dowiedziałam, synek znajomych miał roczeki byłam świadkiem rozmowy jak jeden znajomy go pytał co mały chwycił.. Więc drążyłam temat i się dowiedziałam conieco.

Położyć można praktycznie wszystko co jest związane z zawodami.
Troche poszperałam właśnie w necie:
daje sie : książeczka, moneta i różaniec
albo: Mlotek znaczy ze uzdolnienia techniczne,kieliszek jak wiadomo ksiazka: naukowiec, rozaniec:ksiadz/zakonnica pieniadz wlasny biznes
albo: różaniec, pieniądz, kieliszek, nici, książke

Wiadomo że dziecko wybierze to co jest ładne i kolorowe. Ja przypuszczam że moja to by się zaraz do różańca przyssała bo lubi wszelkiego rodzaju sznureczki, kabelki itp. Albo piwo jeśli by stało bo się cała trzesie jak widzi na stole... :36_19_1:
Ale to i tak będzie dobra zabawa więc chyba to zrobimy :-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...