Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny fajnie jest w Polsce właśnie jestem w Warszawie u siostry. pogoda nam dopisuje ale nie ma porównania w Szwajcarii jest cieplej.
a Jaś lamie sobie tez te duże paznokcie u nóg, tez tylko obcinam bo co to tu robić? Rozchorowałam się niestety i Jan był chory szkoda ale ta pogoda taka w kratkę...
Pozdrowienia Justiina78 i gratulacje napisz coś o sobie :apacz:
Czy wy z ciemieniucha jeszcze walczycie? U nas jeszcze się pojawia.
lena

http://www.suwaczek.pl/cache/853a0c1606.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0192459b0.png?5871

Odnośnik do komentarza

Hej Lena,
szkoda że się pochorowaliście ale mam nadzieje że już dobrze, bo faktycznie ta pogoda do bani ostatnio i zapowiadają że do końca miesiąca ma być tak w kratkę :kiepsko:
Lena, moja mała ciemieniuszki nie miała wogóle ale córeczka mojej kuzynki to miała tak jeszcze miesiąc temu (urodzona tydzień po Dominice). Chodzili po lekarzach, dermatologach i alergologach a w końcu samo przeszło. Grunt to ciągle pielęgnować i nawilżać. Napewni niedługo minie. Ale idz z tym do lekarza na kontrole bo ciemieniucha moze byc objawem alergii.

Miłego dalszego pobytu!
My jutro jedziemy w odwiedziny do babci na jakiś tydzien. :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Hahaha!! Justynka, super! A zjadł cokolwiek czy tylko się taplał w jedzonku?

Ja jeszce Dominice nie dawałam samej jeść, jesteśmy teraz u babci a tu nie mam krzesełka z blatem - jakbym jej pozwoliła rozniosła by po całym domku :smile_move:
Ale baaaardzo już tego chce, wkłada mi rączki do tego co jej daje a jak jej się uda dorwać conieco rozmazuje po czym się da.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny smieszne te maluchy,
Jas wspina sie tagze po meblach i sie obija niestety.
Co dajecie w miedzyczasie pociechom do jedzenia?
Ja podaje juz melona i morele, chleb do gryzenia, bulki i troche mi pomysly sie koncza moze cos macie fajnego co maluchy uwielbiaja :smile_move:
My juz wrucilismy do domu fajnie bylo w domu i tu dom i tam dom :36_1_21: Pogoda sie nam na sam koniec popsula. Ale w sierpniu lecimy do Turcji wiec tam pogoda murowana ladna. Ale sie juz ciesze bo i we trojke wakacje :11_9_16:
Sliczne te wasze pociechy i takie duze. Ciekawa jestem co u Ani szkoda ze do nas nie zaglada.
pozdrowienia
Lena

http://www.suwaczek.pl/cache/853a0c1606.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0192459b0.png?5871

Odnośnik do komentarza

Lena, ja daje niewiele bo miałyśmy problem z tą alergią i alergolog kazała nam bardzo spokojnie wprowadzać nowości żeby się nie uczuliła.
Z owoców to zajada się bananem, arbuzem, morelą ( ze słoiczka narazie), gruszki williamsa (też ze słoiczka).
Bułe je od kilku dni - uwielbia tylko kupki jakoś po niej ma ciężko zrobić
Poza tym daje jej chrupki kukurydziane - te długie paluszki.

Mam niedługo jej zamiar dać rodzynki te duże -podobno dzieci lubia.
Ale narazie wprowadzamy mięsko :-))

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem przeciwna jeździkom głownie z powodów zdrowotnych. Kupiłam jedynie małej jeździk więc ma namiastkę a chodzić to ona woli trzymając się nas :-)))

Justynka, u mnie też problem z miejscem :36_19_1:
Bujaczek już się nie przydaje więc wywiozłam do mojej mamy, podobnie jak gondolę i pierwszy fotelik samochodowy - gdyby nie to już bym sie w domu nie ruszyła.
Strasznie fuze teraz robią te zabawki...

Powiedz mi czy basenik Ci się sprawdza? Bo mój M od jakiegoś czasu zagaduje żeby kupić ale ja ciągle mam wątpliwości - głównie jeśli chodzi o miejsce oczywiście no i nie wiem czy mała będzie się chciała w nim bawić..

Odnośnik do komentarza

Witam

ja odnosnie basenikow dla dzieci. Kupilissmy malemu taki fajny basenikeby mogl sie bawc w nim. U nas on nie zdal egzaminu poniewaz malego interesuje wszystko co jest poza nim a to co jest w nim jest be.
Dzieci nie lubia jak sie je ogranicza wiec nie wiem czy jest sens kupowania takich rzeczy
No ale kazde dziecko jest inne, takze moze gagawa Twojej córuni sie przyda

Odnośnik do komentarza

własnie przegladalam fotki i mamy podobny basenik co justynka z tymi dmuchanymi grzechotkami i jeszcze dmuchane kółka.

ten basen u nas zdal egzamin jakies 2 miesiace temu jak maly nie potrafil wstawac i wychodzic z niego.

Teraz tak jak np dzis mamy 29stopni i słoneczko to maly siedzi na balkonie w w wodzie, ale to tez jakies 10minut i koniec zabawy

Odnośnik do komentarza

Z tym wychodzeniem to masz rację Julia, moja mała to może i by posiedziała w nim z 20 minut.. o ile ja bym tam się znajdowała - tak to pewnie pół minuty... Muszę ten temat jeszcze przemyśleć..
U nas jak narazie pogody zero na kąpiele na dworze więc poczekam z decyzją.

Myśleliśmy żeby jej kupic piłeczki żeby miała w czym nurkować tylko boję się kto to będzie potem zbierał :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Julia,
ja też mam jeździk ale taki zwyczajny, najtańszy. Ten który można "wyprowadzać" na spacer to musi mieć kierownicę dla rodzica żeby kierował nią chyba. Bo bez tego to by było strasznie uciążliwe.
Moja mała mam wrażenie jeszcze nie dorosła to jeździka, uczę ją narazie odpychania się ale o kierowaniu to nie mam co marzyć (mo ja mam taki że sama sobie kręci kierownicą).

Wrzuć linka do tego z allegro to pooglądamy i podpowiemy conieco.

Julia, do tych piłeczek to ja też się tego obawiałam trochę... To chyba faktycznie dobra zabawa będzie ale za dobrych kilka miesiecy. Dzięki!

Odnośnik do komentarza

ja to o chodzikach to nicdobrego nie slyszalam i nie kupie, ale chcialam jeszcze ruzne glosy uslyszec. Baseniki fajna sprawa ale jak sie ma ogod aja go nie posiadam. Chodze ale na baseny :pool:
My chodzimy z Jasiem na kurs plywania i nurkujemy fajnie jest. Kolega porzyczy nam aparat do robienia zdjec pod woda. Moze uda sie nam fajnie zrobic?
lena

http://www.suwaczek.pl/cache/853a0c1606.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0192459b0.png?5871

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...