Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Justynka, gratulacje dla Oleczka :36_7_8::36_7_8::36_7_8:.
My jeszcze przed szczepieniem na ospę, bo Dominisia ciągle chora. Jak już prawie prawie mam się wybrać to znowy coś łapie... od wczoraj w końcu zdrowa, lekarka mówi że za półtorej tyygodnia od skończenia antybiotyku mogę szczepić...Mam nadzieję że sie w końcu uda i nic nie złapie nowego

Odnośnik do komentarza

Ech, pusto to prawda ale ostatnio mało czasu..
Mała ostatnio znowu źle sypia, dolne czwóreczki jej idą i strasznie się męczy biedaczka..

Co do prezentów to ja jeszcze nie wiem, narazie pomogłam mojej mamie wybrać, kupiła jej takie kaczuszki na sznureczku, co jak się pociagnie kwakają - coś takiego TOMY ŚLICZNE DREPCZĄCE KACZUSZKI NA SZNURKU NOWE (821763422) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze świetnego żółwika do wody, który pływa i śpiewa ale ma głos tak zaje.. że musiałyśmy go kupić, urzekł nas :smile_move: Pływajacy śpiewajacy zolw ZOLWIK DO KAPIELI TOMY (811414943) - Aukcje internetowe Allegro

Na Mikołaja dostanie sanki... mam nadzieję że bedzie śnieg w tym roku :smile_move::smile_move::smile_move:

Co na gwiazdkę od nas, jeszcze nie wiem, pewnie mi coś wpadnie ciekawego w ręce i kupię spontanicznie.

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witam
ja z bardzo nie typową sprawą. Mam prośbe jeśli któraś miałaby niepotrzebne ciuszki na roz 74 i wyżej to ja z chęcią odkupie za jakaś przyzwoitą cene. Dziękuje. Pozdrawiam

Kochana, jakie potrzebujesz te ciuszki? Bo my w tym rozmiarze to raczej same letnie mieliśmy... Ja już prawie wszystko rozdałam ale rozejrzę się co mam.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
u mnie też sporo zajęć. Czas ucieka przez palce.
Mała właśnie chora wiec mam czas chociaż na chwilkę tu zajrzeć.

Świeta za pasem, jak tam u was sprawy prezentów :36_15_3:? Bo my już praktycznie wszystko mamy z wyjątkiem choinki ;-)

Dominika dostanie misia Edusia, bo w żłobku widziałam bardzo się nim lubi bawić. i takie klocki z Ikea .. hmmm jak to opisac... co się nawleka na powykrzywiane druty i dziecko przesuwa..

Mój M dostanie kierownicę do konsoli, rodzice mopa parowego a ja zamówiłam sobie na konto męża mój ulubiony perfum i pas vibroaction (muszę się w końcu pozbyć tego brzuszka :-))

Odnośnik do komentarza

Gagawa to moze nie puszczaj jej do przedszkola przynajmniej do marca. Wiadomo ze najwiecej chorób dieci łmia w przedszkolach i to jeszcze w okresie jesienno zimowym.
Moze któras z babc zajmie sie wnuczka

My naszego damy do przedszkola ale dopiero od marca, kwietnie - własnie z powodu zachorowan tak pozno, bo mogł chodzic juz jak skonczyl roczek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...