Skocz do zawartości
Forum

jest tu kto na październik 2008 ?


Rekomendowane odpowiedzi

nika, moj tez rano jest mniejszy ( i aga o 1-2 kg mniejsza niz wieczorkiem).
Wielkość zależy od budowy ciała, ja od 3 miesiąca regularnie tyje a moja kuzynka która jest także w 26 tyg nadal wyglada jakby się nieco objadła :-(. Nie obawiaj się napewno jeszcze urośnie, większości kobiet rośnie w ostatnim trymestrze mocno. Z jednej strony fajnie ale trzeba wtedy uważać na rozstępy.

Któraś z dziewczyn co do tych bóli i siedzenia pisała że lekarz jej poradził... aby nie siedzieć długo w jednej pozycji hihi

Odnośnik do komentarza

witam przyszle mamusie :)
ja jak narazie przytyłam 6 kg, ale tak od niedawna tyję. mój synek rośnie jak na drożdżach i mam tylko brzuszek.
ostatnio kolega się smiał że połknełam małego arbuza :)
mam porównanie z koleżanką która jest 3 tygodnie dłużej w ciąży niż ja i ona przytyła o wiele więcej, bo już ponad 10 kilo a tak jak któraś z was wcześniej wspomniała w trzecim trymestrze się najwięcej tyje więc nie wiem ile będzie ważyła pod koniec ciąży. ja mam zamiar zatrzymać się na 13 kilogramach.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

nika, glukoza no cóż... każda z nas to musi przejść.. 50 gram rozpuszczone w szklance wody... noooooo chyba że baaaaardzo lubisz słodkie :-))
ale poważnie - dość nieprzyjemne jak dla mnie ale nie zastanawiając się wypiłam duszkiem i jakość poszło. Potem pół butelki wody (niesłodzonej oczywiście ;-)) przez jakieś 3 godziny trzymał mi się ten słodziutki smak u ustach ale spoko, do wytrzymania.

Odnośnik do komentarza

justynka1984 - gratuluje zdowego syneczka. Ja byłam kilka dni temu na usg ale niestety mój lekarz się rozchorował i ... robił mi jakiś stażysta. Bez komentarza. ani nie widziałam maluszka ani nie powiedział słowa. Bąknął tylko że płci nie widać bo się malec ustawił pupą nie widzi i że łożysko przodujące więc muszę teraz baaardzo uważać. Nie mam ochoty spędzić reszty wakacji w szpitalu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...