Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

MamaNikoli

Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, że chyba należałoby powiadomić dziewczyny, że jesteśmy tutaj, bo może któraś się źle poczuje, że jest lekceważna?

Już tak się stało doszły do mnie słuchy co się dzieje,że być może N się rozpadnie,że podzieliłyśmy się na 2 obozy i przez to ani tu ani tam kilka osób nie chce juz pisać

Ja jednak jak pisałam cieszę sie ze tu jest ruch ale mam głęboką nadzieje że jednak z N co niektóre dalej będą związane.Jak tylko Daniel uruchomi mi kompa i będę mogła sie logować to jeśli tylko zechcecie to pomożecie mi i tak pisać.

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Agavko hm... może coś praktycznego do domu, może jakiś sprzęt AGD? Może np jakąś super pościel? Poszperaj na allegro, tam na pewno znajdziesz coś ciekawego. Mnie już niedługo czekają urodziny taty, gdzie będzie miał ostatni raz 4 z przodu i też będę miał problem co mu kupić :)

Monia tak myślałam, że niektóre dziewczyny będą miały takie odczucia :( Mam jednak nadzieję, że nie będzie przez to problemu i dalej będziemy rozmawiały. A zresztą nie ma co ukrywać, że już od początku wakacji coś nie tak było z Majówkami, bo jakoś "obumarł" (jessuuu, ale straszne słowo) nasz temat i w sumie pisały tylko niektóre dziewczyny, a reszta to tylko czytała (albo i nie).
Ja tam będę pisała na dwóch forach i już! Jakie obozy? Dziewczyny, jesteśmy dorosłe i nie możemy pozwolić aby internet tak wkraczał w nasze życie!

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

KlonowaMacochaDyzia:D
Agavuś my kupiliśmy książkę kucharską i komplet filiżanek tzn dwie filiżanki jedna dla taty a druga dla mamy :) .
Moja siostra kupiła pięknego tfuuu tfuuuu storczyka w doniczce i qrcze nie pamiętam co jeszcze :P

dzięki dziewczyny za podpowiedzi, ale te pomysły odpadły u mojego rodzeństwa :bigboulay:

p.s.: Od czego się naliczają punkty i po co one???

http://www.suwaczek.pl/cache/7ccd69e912.png

Odnośnik do komentarza

MamaNikoli
Ania :wink2: no nie mogę z Twojego avatorka :lol::Podziw:

Madzia hop, hop gdzie się podziewasz, czyżbyś dzisiaj wolne miała i nie pracujesz?

Wręcz przeciwnie, dopiero od rana przeczytałam. spokojne piatki w PRESTO :) zrobiły się bardzo zabiegane, dziś 2 nowe grupy początkujące zaczynają kursy, więc rejwach jest. Piszczie duzo to odpisze później, ale napewno po 22, bo o 20 w TVN jest "Tylko mnie kochaj", a nie oglądałam jeszcze.

Buziaki i ciesze się, że nowe Ciotki przybyły.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

ja dzis znowu pracowita i co sie okazuje jutro tez;-(
a juz sie cieszylam na spacerek z Ninka, M chcial mnie zabrac na kolacjones, a wychodzi ze bede po pracy pedzic do domku zeby sie dzieckiem nacieszyc i wcale sie nie rusze wieczorkiem z domu.

Kim kurcze, też bym chciała znaleźć taką dorywczą pracę, ale taką przy komputerze najlepiej. Cociaż z drugiej strony jak sobie pomyślę, że jeszcze miałabym pracować to chyba bym już całkowicie zwariowała.

Wiola ja mysle ze dorywcza praca jest jak najbardziej dla mlodych mamusiek, bo z jednej strony pozwala na oderwanie sie od domowych obowiazkow, ma sie drobne "na waciki", a i tak jest sie duzo czasu z dzieckiem:yes: z praktyki powiem tak, a pracuje juz od wrzesnia 2006, ze im wiecej na glowie tym lepiej sie orgaznizuje, doceniam każda chwile z dzieckiem, nawet kosztem moich potrzeb, ktore schodza na baardzo daleki plan. dodatkowa prace wzielam bo jest dobrze platna i bardzo mnie proszono, a nie mam jak odmowic;-)
chociaz jak jestem dluzej w domu np. podczas długich weekendow to za chiny nie chce mi sie wracac do pracy, Ninka potem jest rozbita bo juz wie ze jak Matka sie pindrzy w lazience to znaczy ze wychodzi:tussor:

Madzia a czemu mini moze nie wypalic?????? dobrze ze kierowniczka wie o tym co sie dzieje z dziećmi, i chyba tez tak jest ze panie maja swoje ulubione dzieci i te do ktorych nie maja tyle serca;-(

kate u mnie narazie jest fascynacja kotem który jest "auuu" bo kotek robi miau;-)))
mała bestia wszystko rozumie ale nie chce gadac:wink2:

Monia udanego wyjazdu!!

ucia, Ania-B, grzecha witajcie laseczki:party:

Agavko ja tez jestem za jakims domowym prezentem, z tego co piszesz to robicie zrzutke?? moze wspolnie cos wymyslicie...a moze prezent w postaci weekendu we dwoje??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Madzia ja też nie oglądałam "Tylko mnie kochaj" i także czekam z niecierpliwością na ten film:grin:

Kim masz rację w 100%, że praca powoduje to, że bardziej docenia się czas poświęcony dziecku. Ja już od ładnych paru miesięcy myślę o pójściu do pracy, ale ogromnym problemem jest to, że nie miałabym z kim zostawić Nikoli. Może rzeczywiście zacznę szukać na początek czegoś "lekkiego".
U Nikoli kotek roku "kt" co oznacza albo kotek, ale kici :wink2: Ale najbardziej dziwi mnie, że misiu robi "mi, mi" :confused: Nikola podobnie jak Ninka bardzo dużo rozumie, ale mniej mowi, chociaż ostatnio posunęła się z mową bardzo mocno do przodu :)
za to sprawy nocnikowe u nas bardzo, bardzo daleko :Kiepsko:

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Ja też już po filmie widziałam już go ale i tak miałam ochotę na powtórkę
Madzia ale mi narobiłaś ochotę na pizze :winktongue:

Agava wszystkiego najlepszego dla rodziców z okazji 40-stej rocznicy ślubu wow jaki staż :brawo:
A może kupcie jakiś sprzęt RTV albo AGD

Madzia gratulacje dla Kubusia za niespodziankę nocnikową :brawo:
My niestety jeszcze w tyle Laura owszem siada na nocnik ale tylko na sekundę i mówi eeeee :Kiepsko:

Monia rzeczywiście fajnie na zdjęciach wygląda ta kolejka ale się można nabrać.:arf:
Udanego weekendu
Dziękuje za przypomnienie CSI obejrzane :Całus:


Gosiu, Aniu, Grzecha, ucia
witajcie

Wiola
fajna sprawa z tymi punktami ale widziałaś ranking ile już punktów nabili

kim30 nie ma rywalizacji pieska z kotkiem?
U nas kotek robi miau i misiu jest miau

Odnośnik do komentarza

Wiola
Drewniane zabawki sa super, pamiętam z dzieciństwa klocki, Kuba ma teraz pszczołę na kiju do pchania i potrafi z nia po dworzu 2 godzny łązić.
Bardzo proszę o fotki Nikolki.

KlonowaMacochoDyzia:D
O sit chyba nie znam dłuższego nicka :) Może w skrócie KMD :) Ale uwierz mi i tak nie pewnie to nie przejdzie bo i tak zostaniesz Anią - Bi. Ciesze się ciotka, że jesteś, brakowało mi Ciebie.
Prosze o zdjęcia Juniorka.

Agavko
Ja i bez tych rad jestem perfekcyjna pania domu :D
A tak poważnie to lubie ten program, ale nie wyobrażam sobie robic niektórych tych rzeczy z taka częstotliwością.
Błagam o fotki Jasia.

Kim
Nie wiem czy jest tak, ze mają swoich pupili? Może tak, tak jak i w szkole :-/ Byłam dziś u mojej niani, z która Kuba zostawał w sierpniu, może uda się, żeby do niej wrócił. Z mini może nie wyjśc, m.in. z takich powodów, że trzeba by było prowadzić mini w sobotę (ja nie potrzebuję, al einni tak) i w maksymalnych godzinach nawet od 6 ludzie potrzebują, poza tym jak przemyślałaysmy to nie wydaje sie tak kolorowo, bo to jest co prawda duze mieszkanie 72 m kw, ale 4 piętro, ni ebyłoby mozliwości wychodzenia na dwór, a rodzice maja wymagania niestety, nie wyobrażają sobie dawać dziecko na 9 h i żeby nie było na podwórku, itp.... Zobaczymy.. :( Licze na ta moja nianię.
Kajam się o fotki Ninki.

Monia
Ja nie chcę słyszec o żanych tam obozach (boshee) sała Wiola jesteśmy dorosłe, a ja nabrałam doświadczenia i juz nie daję sie tak łatwo sprowokowac ;-)
A Ciebie o fotki poproszę jak wrócisz ;-)

Kate
Czy dane mi będzie zobaczyc Laurę ???

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...