Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

grzecha ale mnie rozbawilas tym puciasne oscesante :smieszne: a moze powinnas nauczyc sie wloskiego lub hiszpanskiego, hhihi, ja nigdy nie palilam nalogowo tylko okazyjnie na imprezkach, wiec np mialam paczke zwykle cieniaskow mietowych na miesiac imprezowania;-)
i dziwne bylo bo jak zaszlam w ciaze - lipiec sierpien - to bylismy na urlopie i mimo tego nie mialam ochoty na piwko ani na pety, potem okazalo sie ze jestem w ciazy i tlumaczylam sobie tym moją niechec do uzywek, od tego czasu to juz 2 lata - nienawidze tego zapachu!!!!!
milego pobytu u rodzicow, bedzie mi Biebie brakowalo....

Madzia a moze szczur??hihihi ostatnio Ninka ogladala ksiazeczke i byla czerwona rybka i mowie ze to rybka - czerwona, a ona pokazuje na rajstopkach wyszyty czerwony kwadracik;-) czyli chyba cos czai;-)
Milej imprezki!!! Ale masz dobrego eMa ze Ci nie robi problemow z wychodzeniem do ludzi, hihi

Niki moj M zwykle sie nie cieszy tylko jest zadowolony, ale jak ja w momentach radosci zachowuje sie jak małolata on zachowuje spokoj jak stary dziadek;-)
zapraszam Cie na nasza wioske zachodniopomorska - tutaj nie doswiadczysz sniegu w takich ilosciach jak w Waszych stronach. nawet nie wiem czy jest sens kupowac sanki;-)

Wiola podziwiam Cie za pysznosci ktore robisz!!! pochwal sie co dzis zrobilas;-)

a moja Dziunia obudzila sie z podwyzszona temp tzn 37,5 dalam jej czopek bo plakala i widac ze cos jej bylo nie tak, mam nadzieje ze nie dostala infekcji po tym rota!!
teraz spi spioszek wiec zobaczymy czy cos sie nie rozwinie wieczorem, kurcze nawet nie wiem gdzie z nia pojsc bo do poprzedniej lekarki juz nie zamierzam!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim ojejku to z tym śniegiem to u was nieciekawie:(Szkoda bo dzieciaki przecież uwielbiają zime i zabawy na śniegu :)
A co do M to jest sukces,jak pzebukowałam dziś bilet i zapytałam czy juz mi nie będzie "buczeć" to powiedział że nie i że jest mega szczęśliwy
Przesyłąmy dobre fluidki dla Ninki by to nie było nic poważnego

Madzix z tym ściuń jest tak jak mówi Grzecha-u nas zamiast ściuń jest dooo-dooo!

Wiecie co sie dzis stalo?Mam z ego powodu mega dola.Nikolka zawsze podhodzi do tel i cyka na klawiszach,kiedys klepłam jej po palcach ale tak symbolicznie,chodzi o same wykonanie czynnosci,by tego nie robila.Dzis znow podeszla i cykala na to ja jej mowie"Nikolko nie wolno,przeciez mowilam ci ze to nie zabawka"a ona tez mi delikatnie klepnela po rekach i ak sobie pomyslalam jak dzieci sa np bite takie male,przeciez dziecko nawet takie male wzystko doskonale pamieta i tak mi sie smutno zrobilo:(

Grzecha wracaj do nas szybko:)

dziewczyny dziękujemy za głosiki:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

heh hej

u nas nocka srednia, Ninka obudzila sie o 3 cala rozpalona, dalam jej kolejny czopek i meczylysmy sie jeszcze do 5 zanim zrobila kupke i dopiero o tej 5 sie polozylysmy...tak wiec dzisiaj jestem nietomna....mała teraz sobie spi, dzisiaj juz jest poprawa, bo nie goraczkuje, ale zalecono mi dac jej cos z ibuprofenem, wiec na sen dostala czopeczek. ładnie je i pije wiec nie wiem co to za badziew!!
moze to zebole??

Niki mi sie chyba udzielil beznadziejny nastroj - męski, bo chodze smutna i przygaszona jak nigdy, na pewno to ze zmartwienia, ale nie pamietam kiedy szczerze sie smialam...

Monia czemu tu nie piszesz???

grzecha milego pobytu!!!! wracaj szczesliwa!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Wrrrrr pomimo, że otwarli N. to i tak dalej mnie ciągnie również tutaj i podczytuję was ;)
Najgorsze, ze brakuje mi czasu, no ale spróbuję ;)
Na razie szybciutko tylko o tym co u nas, bo zaraz zmykam na kiermasz świąteczny pokazać Kacperkowi Mikołaja. Mam nadzieję, że nie będzie larma ;)
Potem postaram się odpisać ;)

Kacperek znowu ma pogorszenie z alergią ;(
Jutro idziemy do kolejnego alergologa - mam nadzieję, ze ten będzie skuteczny. Zwłaszcza, ze cena za wizytę jest koszmarna - 100 zł. Ale jak ma mu pomóc to oddam i całą swoją wypłatę!
W ciągu dnia pokazuje kiedy chce siusiu i leci po nocnik - zaczyna sobie zdejmować rajstopki i "hymka". Ja pytam czy chce siusiu a on się usmiecha i kiwa głową. Siada bez problemu, zrobi susiu i jak wstaje to sam już sobie bije brawo i nadstawia się po buziaka Wink
A wogóle to nauczyłam go "noski eskimoski" i teraz każdemu tak robi Wink
Oddałam mocz na posiew i okazało się, że ma bakterie ;( Jutro odbieram antybiogram i może to z tego powodu te zmiany skórne??? Sama nie wiem ;(

U mnie w pracy ciut luźniej... bo znowu czas liczenia wypłat, zusów, rmua itp... i tak na okrągło.
Ale... muszę się pochwalić, że nasza firma dostała certyfikat ISO 9001. To właśnie z tego powodu ostatnio nie miałam na nic czasu, byłam nerwowa i wogóle. W dzień certyfikacji do południa nie jadłam poza mała kanapką na śniadanie NIC. Dopiero zjadłam obiad razem z szefem i innymi. Pyszny był, ale i tak stresa dalej miałąm. Wogóle to doszłam do wniosku, że stara już jestem i nie dla mnie taki stes! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak się stresowałam!!! Chyba na w szkole średniej... sama nie wiem. ALe okropne uczucie. Bo ja zazwyczaj umiem panować nad sobą, nad stresem i natłokiem obowiązków w pracy. A wtedy... byłam jak sparaliżowana.... szkoda gadać.
Mąz dalej w sanatorium. Wraca 12-go grudnia. Oczywiście dopiero jak zajechał to zdał sobie sprawę jakim błędem był wyjazd bez rozmowy ze mną! I kolejny błąd - nie zostawił mi NIC na urodzinki. Nawet batonika czekoladowego. Zero jakiegokolwiek upominku. I co ja mam z nim zrobić??? Wróciłam do lektury Zołzy, a przez telefon jestem baaaardzo szorstka dla niego. Mówię mu tylko co z Kacperkiem i to tyle. Reszta koniec. Na jego teksty o tęsknocie nie reaguję. I co mam z nim zrobić???
A jak zobaczyłam ile wydał na dokarmianie się, to już wogóle się wściekłam!!!! To ja tu kombunuję i zastanawiam się co by tu zrobić, żeby mieć bezproblemowo na wizyty lekarskie Kacperka i drogie kosmetyki, a on sobie dziennie chodzi na pizze i inne duperele.... Fakt, że wyżywienie tam jest koszmarne i chyba ja chodziłabym głodna, no ale bez przesady.... ;( W takich chwilach mam wrażenie, że on nadal jest niedojrzałym dzieckiem, które myśli tylko o sobie. ;(
Ok, odpisałam, wyżaliłam się i to tyle. Zmykam na obiadek i dać Kacperkowi zupkę - oczywiście ze słoiczka - a to też wydatek. Niby wszystko nie jest drogie, ale jak się tak pododaje to wychodzą ogromne kwoty. I jak tu zaoszczędzić na własne M.???

Odnośnik do komentarza

dziewczyny poratujcie ,co kupić kolce na czwartek bo mam pustke,narazie wpadłam na pomysł że pare sprzętów AGD a poza tym nic mi nie przychodzi do głowy???Dodam że jak pewnie wiecie Nikolka świętuje podwójnie-Mikołajki no i ma imieniny takze mam pole do popisu:)
A co wy kupiłyście????

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Malenka, nie wiem jak u was, ale u nas mam wrażenie, że spodobają mu się zwierzątka z zagrody - świnka, krówka itp. Bo od dawna zauważyłam, ze w książeczkach wyszukuje i się cieszy. To samo w tv jak jest jakaś reklama z krówką, pieskiem itp. No i odkurzacz.... podchodzi do niego i robi "łu łu łu" to samo z mikserem - wyciąga i mówi "łu łu łu" Ale obawiam się, że akutrat te sprzęty najlepsze są w oryginale - zabawki to już nie to. Sprawdziłam na narzędziach.... zwykłym śrubokrętem bawił się prawie bez końca i ciągle coś przykręcał - a tymi swoimi narzędziami bawi się, ale już nie tak długo ;)
Poza tym zestaw naczyń kucennych - ale to nie na długo. Ostatnio uwielbia się huśtać na huśtawce - mamy taką na haki w drzwiach ;)

Odnośnik do komentarza

;) może uda mi się troszkę poodpisywać w ramach przerwy śniadaniowej ;)

Wiolu jak ja uwielbiam kiedy wklejasz zdjęcia ;) chodzi mi o te namorskie ;) Aż czuć podmuch wiaterku morskiego ;)
Co do samodzielnego jedzienia... to u nas takie tyły, że aż wstyd.
No i zazdroszczę spotkanka klasowego. Jejku ale ja bym chciała gdzieś wyjść, pojechać samiuteńka....

Madzix jeśli to nie jest żadna tajemnica, to napisz czym zajmujesz się zawodowo? No i co się stało, że zniknęłaś kiedyś z N. Coś mi się kojarzy o czymś niemiłym, ale tak w zasadzie to nie wiem - oczywiście jeśli chcesz. Nie nalegam.
Co do wystriju pokoju Kubika...... jak zobaczyłam te fotki to skojarzyłam, że już je kiedyś widziałąm, i straaaasznie mi się podobały. A to musiało być w takim razie na N. Wtedy właśnie była dopiero jedna rybka na ścianie. Ogólnie SUPEROWO to wyszło!!!!
Co do aniołków i diabełków.... to u nas dokładnie tak samo.... raz sam chodzi tuli się, całuje, bawi się ślicznie, a innym razem biega jak opętany, rzuca zabawkami, na wsyzstko mówi NIE, jeść nie chce, otwiera wszystkie szafki w kuchni, wywala saszetki z pprzyprawami, cukrem waniliowym , proszkiem do kosza... a proszek do pieczenia wcześniej rozwali w szufladzie i na podłogę wrrrrr...
Zazdroszczę rzozstania ze smoczkiem... sama bym go wywaliła, ale nie chcę go dodatkowo stresować, bo to może spowodować nasilenie AZS ;( Dlaego też z zasypianiem go nie męczę i pozwalam mu zasypiać ze mną... a były czasy kiedy go odkładałam i sam zasypiał w ciągu 5 - 10 minut.
A z myciem ząbkó u nas jest tragedia. Nie chce i koniec. Nie wiem co mam zrobić ;(
A używacie pasty do mycia zębów czy jeszcze nie?

Kim widzę, że szczepienie znowu przesunięte .... w sumie to dziwne dla mnie że "nie było miejsc".... aż tak oblegana przychodnia??
Kurcze... doczytałam o rotawirusie... brrrr ostatnio ciągle dzieci chorują na to.
oooo widzę że dołki was dopadły..... ale cieszę się, że juz zakopane. W końcu takim sprzętem to można mega dołka zakopać ;)

Kate trzymaj się mocno.

Grzecha i co dalej gin zalecił ci w zwiazku z wynikiem cytologii?? Ja przed ciążą miałam II a po ciąży I co mnie bardzo zdziwiło, bo miałam wrażenie, że coś jest nie tak ;( a co do tego nieruszania w związku z chęcią posiadania dzieci.... hmmm myślałam, że raczej należy to wyleczyć. Ale nie znam się na tym. Zazwyczaj słucham się mojej gin. bo jej ufam.
He he... ale nocny marek z ciebie ;) Ja to jestem spioch... niestety moje dziecko tego nie rozumie ;)
Trzymam kciuki za sprawy z M. no i życzę ci abyś powolutku przyzwyczaiła się do Warszawy... bo chyba M. nie ustąpi. Ale moze pójdzie na kompromis w innych kwestiach.
Malenka kurcze..... ty to też masz problemy. Szpitale, cewniki... koszmar. Podziwiam cię za siłę i wytrwałość. Ja też zawsze płaczę jak coś robią Kacperkowi - pobierają krew, szczepią itp.

na razie tyle odpisywania.
reszta później lub wieczorkiem

Odnośnik do komentarza

Gosia co do tego niby nawoływania napisałam PW a poza tym może mimo wszystko spróbujcie z myciem ząbków jeszcze raz???U nas Nikola bardzo lubi czas spędzać w łazience i zawsze nas podpatruje,spodobał się jej szeles zczoteczki jak się mye zęby i teraz jak tylko widzi szczoteczke> myje ząbki.Narazie bez pasty,rozglądałam się coprawda za taką dla niej ale jakoś jeszcze nie trafiłam-widziałąm tylko takie dla starszych dzieci
Co do alergologa pamiętaj /ty masz ufać lekarzowi i być przekonaną że wszystko co robi robi najlepiej więc jak tylko zauważysz że coś jest nie tak szukaj nstępnego.Jednak mam nadzieje że choć drogi ten dzisiejszy okaże się trafem w dziesiątke czego życze z całego serca:)

Kim jak tam humorek?Lepiej?Przesułam mnóswo dobrych fluidków i napisz koniecznie co z Ninką:)

Monmila nie wiem o co chodzi z tym głosowaniem-zaraz to sprawdze:)

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Malenka rano odpisałam ci na PW.
Co do żabków to faktycznie muszę spróbować znowu. Ale muszę to jakoś przemyśleć, żeby myślał, ze to zabawa a nie obowiązek.... więc na początek kupię kolejną nową szczoteczkę. Zastanawiałąm się nad elektryczną, ale chyba będzie się bał takiej,no i chyba za mały na taką...

Madzix ale ci dobrze ;) chyba przedwczesny prezent mikołajkowy ;) :mikolaj:

Odnośnik do komentarza

Hej ja tylko na chwilkę odnośnie mycia ząbków
My już mamy za sobą wizytę u zębologa :) a za dwa tygodnie kolejna . Ząbki myjemy dwa razy dziennie psatą z fluorem a szczoteczki używamy elektrycznej.
To by było na tyle zmykam bo umieram dziś, okropnie się czuję boli mnie kręgosłup jak jasna cholera a na dodatek nerki przypomniały sobie o mnie :/
papatki cioteczki

Podpisu nie będzie klawiaturę dopadła grypa :na::na:

Odnośnik do komentarza

My tez myjemy ząbki bardzo często. Od zawsze Kubi miał zwykła szczoteczkę i paste bez fluoru chyba Colgate 0-2 lata. Kilka dni temu nastapiła zmiana, bo Kuba chciał myć zęby wszytskimi szczoteczkami... Nawet moja elektryczną! Nawet kilka razy mu ja dałam (dla świętego spokoju, wiem, że źle zrobiłam), a teraz kupiłam mu nową Oral-B taka z wielka rączką do tzrymania i nie protestuje, tzrytma się nowej, bo jest to cos innego. Zęby myje sam, czasem ja mu poszoruję,a le na ogół kiedy tylko wchodzi do łazienki to chce myć zęby, koniecznie z pasta, może kup paste dziecinną, ona jest smakowa i może mały polubi.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Gosiu
Oj wiem jak to jest z kasa teraz, mam wrażenie, że wszystko poszło do góry... Nie wspomne juz o paliwie, ale zywność, masakra!!! Jak nie pracowałam, to moglismy sobie na różne rzeczy pozwalać, a teraz pracuję od lipca i normalnie nie ma na nic kasy! Jestem załamana, M ma mieć podwyżkę w styczniu,a le pewnie rozejdzie się po kościach. Wiem jak się wkurzyłas na swojego, że tak nawydawał, bo ja na mojego w sobote tak samo, ale on zakupy do domu zrobił :) Bez mięsa i wędlin jakies tak jogurty i duperele i wydał 170 zł wrr..
Nie wiem na Co Kacper jest chory? Co to jest AZS?
Ze smoczkiem to jest naprawde łatwe! Tylko rodzice sami nie zdają sobie z tego sprawy, dziecko szybko przystosowuje się do noych warunków i zapomina. Ja tez zasypiam z Kubą, ale dlatego, że chcę, mało go mam więc uwielbiam zasypiac z nim, potem go zanosze do siebie. U niani podobno idzie spać bez problemów sam w łózeczku.
Pracuje w szkole językowej w sekretariacie. Żadna tajemnica :)
Wystrój pokoju fakt wystawiałam na N na watku o pokoikach, teraz jest troche wiecej rysunków,a le to nie wszystko jeszcze.
A jesli o N chodzi to chyba za długi temat do opowiadania, były w sumie 3 takie sytuacje, gdzie "komuś" nie podobały się moje wypowiedzi, źle je zinterpretował i było nieprzyjemnie, wszystko przez moją bezpośreniośc i szczerośc :) więc z góry ostrzegam :) choć juz nie wyrywam sie ze swoimi opiniami tak bardzo, niech kazy robi jak chce, a ja rada jeśli się na czymś znam napewno służe :) Po 3 sytuacji odeszłam, ale z tego co czasem zaglądam to dużo osób z tamtego okresu nie pisze już. Ja wolę tu zostac, moj watek regionalny tez tu jest w całości :)
Na stes chyba nikt nie jest za młody lub za stary, każdy go przezywa, nawet dzieci :(
A M może się poprawi? Może przemyśli przez ten czas, oni niedomyslni sa, żeby zostawić gifcik.. no co Ty :) Może przywiezie cos ze soba, to prędzej :) A Zołzy czytaj czytaj!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Grzecha
Do sklikania, baw sie dobrze i wracaj do nas :)

Niki
Kurcze nie wiem czy Ci pomogę, bo Ty najlepiej znasz Niki i wiesz czym sie najlepiej bawi. Ja mam mnóstwo pomysłów w głowie i tylko kasy trzeba :) Ale ta kuchnia co pokazywałam Tefala jest bomba! Wydaje dżwięki i jest taka realicztyczna.
A dzieciaki nas tak kopiuja że masakra, tzreba przy wszystkims ię pilnowac i szkoda mi maluchów które maja cięzkie dzieciństwo :(

Kim

Kurcza,ale Wams ię przyplatało, ledwo co rota twraz nie wiadomo co... :( Daj znać jak czuje się Twoja Bejbi i ty czy dajesz radę, domyslam sie jaka jestes zmęczona, a depreche jesienną chyba każda musi przejść, najgorszy ten brak pogody!!!

Aniu

Ja tez przesyłam zaległe buziaki dla Andresków !!!
Pruchnica mlekowa powiadasz... A jak ja leczycie?
Junior to chyba jest fajnie do przodu z gdaaniem?:

Wiola

HopHop Gdzie jesteś ???

Juz wiem co to jest ściuń, a raczej siuń to.... śrubokręt hi hi :)
Wczoraj była u mnie kolezanka z córeczka 2 m-ce starsza i ona gada jak najęta, jest boska! Takie słowa zna trudne, okulary, księżyc, kocham Cię, osiem, wymiękłam fajnie to będzie jak dzieciaki nam się na dobre rozgadają :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...