Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

grzecha wlasnie on nie chce smoczka caly cza sgo wypluwa moze dlatego ze jets poprzegryzany ale to dobrze przynajmniej oduczanie idzie ku dobrej drodze ale za to moje dziecie spalo dzisiaj do 9 i nie chc eteraz isc spac nie wiem jak mam ujarzmic mojego byczka. Super ze udala ci sie wizyta koleznaki a do do skienki moze nie jest tak zle i kieyd masz ten slub??? moze uda sie ja sprzedac komusi kupic nowa a co do wlosków to nie zmienialam koloru farbuje od 4 lat na czarno tylko mialam straszne odrosty wiec musialam sobie farbnąć o na święta nie chcialam wygladac jak łaciata krowa :Śmiech:

Mama Nikoli super masz smoczek My mamy jedynie przegryziony w paru miejscach hehe ale Barteknie chce go wogóle uz brac do buzi zdjecia super a spacerek z tatusiem widac ze był udany skoro córcia miala sliczne kolanka:Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Uciu no wyobrazam sobie jakas musialas byc zirytowana, mozna sie wkurzyc rzeczywiscie. Dobrze, ze zachowalas zimna krew i bylas stanowcza. Brak słów na takich "fachowców"!

Astra jesli chodzi o sukienke to pisalam nie o slubnej, ale o tej, ktora kupilam na chrzciny. Jesli zas chodzi o slub to wciaz nie ma daty i jak na razie nie spieszy mi sie do jej ustalenia:)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorem:) Wróciłam niedawno z zakupów. Kupiłam tylko biustonosz, dodatki były bardzo przebrane, nie mogłam dopasowac nic kolorystycznie, no ale mam kilka dni jeszcze:)

astra nie ma za co;)

Gosia skoro tesc tak lubi golebie to moze mi podpowie co zrobic, aby je odstraszyc, w zeszlym roku mialam gniazdo i male golabki i teraz znow sie szykuja, bo dojrzalam w oglakach ich piorka:) Nie chce powtarzac historii z zeszłego roku, bo nie miło to wspominam. Znalazlam te dwutygodniowe golabki bez glow na srodku balkonu we krwi..:/ Najprawdopodobniej sroka je dopadła! Z tymi włosami miałam podobnie. Kiedys zachciało mi sie bordo, a ze nalozylam na blond wyszedł mi fiolet. Kupiłam specjalny odbarwiacz i miałam różowe:) Biegałam po fryzjerach i nikt nie chciał mi zrobić blondu. Musiałam pofarbować na czekolade i stopniowo balejazem je rozjasniac. No ale wrocilam po dwoch miesiacach to swojego blondziku:)

uciuodregowałaś??

Odnośnik do komentarza

O ja Cie nie możliwe z tymi szkołami ;/
A jak ja nie wiem gdzie będę mieszkać na 5 lat to co?
Grzecha poleć mi jakąś dobrą prywatną posdtawówkę w Toruniu :):)

Poleniuchowałam trochę na kanapie jak Kuba oglądał Pofory :)
Zaraz go położe na drzemkę i wspólniczka przyjeżdża, musimy popracować. Eh jak mi sie nie chce!!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...