Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

ucia

Madzix hehehe, to ma szczęście Twój M., że się zreflektował z samochodem :) Może lepiej wykorzystaj dzisiaj jego dobry nastrój :Śmiech:
A swoją drogą jak tata mógłby Ci zrobić taki fajny prezent na 25 urodzinki (ech...kiedy to było hihihi), to nawet się nie zastanawiaj :) Będziesz niezależna :) Zdjęcia Kubusia są cudne. Jak on się zmienił! Pomysł na zabawę rewelacyjny i widać, że go wciągnęła. Tło, w postaci ściany rewelacyjne. Dalej nie mogę się napatrzeć. Ja też mam trochę poobijane ściany. Mam nadzieję, że M. też mi je pomaluje przy okazji remontu.

A mógłby mógłby he he,a le może uda mis ię samej na niego zarobić :) Aczkolwiek mu zasugeruje :P Jak to kiedy miałaś 25 lat? W zeszłym roku? Tak?
Mam nadzieję, że szybko uparacie sie z remontem, bo nie mogę doczekac się efektu końcowego:)
Co z wymiotami Maćka? łakomstwo, mam nadzieję, ze tak. Acha doczytałam :)

Gosia

Gratki za 1 kg :) Wczoraj klientka od sukni zachwalała mi diete Cambridge, mówiła, ze nic na nią nie działało, bo ma chorą tarczyce, a ta dieta super i pod okiem lekarza. Dzis koleżanka dietę kapuścianą, podobno po 4 dniach 4 kg jej spadło... Sama nie wiem.

Wiola

Oj za dobrze masz z teściową, ile bym dała, abys ię wyspać rano choć w niedzielę...
Cegłowe ściany oglądałam a Casto I Leroyu, strasznie mi się podobają, jak coś wykombinuję w domu czy biurze to pokażę.
Co do zabaw to myślę, że same możemy się inspirować, napewno wszystkie robimy fajne rzeczy z dziećmi,ale nie wydaje się nam, że dla innych moga być inspiracją, więc może będziemy pisać w co się bawiliśmy z dzieciakami?

Pisałaś kiedyś o kredkach. Niki maluje już? Ja kupiłam ostatnio super kredki takie Kredki Bambino z temperĂłwką (323653166) - Aukcje internetowe Allegro, są szerokie i łatwo się trzyma i pięknie maluja, maja miekki gryfle i kolory są wyraźne. Kupiła w Tesco za 13 zł.

Astra

Fajne fotki Bartusia. Wiem co czujesz z tym kaszlem, Kuba miał tak w zeszłym tyg. pierwszy raz i starsznie się bałam, bo nie miała siły kasłać a kasła, raz zwymiotował z wysiłku.
Pokaż się w nowych włosach. Miłej gościny!!

Gosia

Ale ich załawiłas z podwyżką. Super !!!
Też widziałam ten temat na N, ale nie miałam czasy go przesledzić, ale nie omieszkam!
Działamy nie działamy, głównie dział tylko strona. Myślałam, że to będzie od ręki, no ale może mi powiesz na gg jutro Cię złapię jak to rozwiązać,oki?

Co do sytaucji na N to chyba nie powinnam się wypowiadać, powiem tylko tyle, że mi było przykro odchodzić i tak czytałam co u Was, nie mogłam tak po prostu zapomnieć, al teraz jestesmy tu w świetnym skłądzie i ciesze się z tego. Na N nie raz były afery, ż enie odpisuje się innym, dziewczyny się gniewały, potem wracały, albo i nie. Tyle "starych" majówek odeszło, cos to musi oznaczać. My mamy tu świetny skłąd i klimat. Ci nie znaczy, ż enikomu nie wolno do nas dołączyć. Możecie zapraszac kogo chcecie,a le ja nie zniosę tu Małgośki, Pisanki, Natki77 i Mazurzyny. Na N nie można było się pochwalić swoim dzieckiem bo ... no własnie zazdrosna Mazurzyna zaatakowała przy byle okazji. Nie wiem jak się odniesiecie do tej częsci mojej wypowiedzi, ale ja nie zniosę tu kobiety, która mówi, że jej dziecko zatrzymało się w rozwoju... Domyślam się, że tak jak my podczytujemy N tak nas pewnie yez podczytują,a le nei mam nic do ukrycia. Starsznie mi tez zrobiło się przykro po wypowiedzi Mamy Eryka, zachowałą się nie fair. Gosia jak rezygnowałą na jakiś czas z forum chociaz nam to napisała, podała powody. No ale nic, jest 1.14 może bredzę już, dobranoc.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Alescie sie rozpisały hehe super My wczoraj jednak siedizlismy sami znajomi zadzwonili w osttaniej chwili ze jednak nie dadza rady przyjsc ale nie zaluje wypilismy z mezusiem procenciki i ogladlaismy super romansidlo na DVD a pozniej Kochalismy sie jak para mlodych gówniarzy hehehe ale powiem Wam ze brakowalo mi tego bo osttanio byla tylko pogon za pieniadzem R tylko pracowal i pracowal ja dom Bartek zakupy i choroby bleeee. Dzisiaj Przychodzi do nas bratowa z Bratem moim i dzieciakami na sernika którego upieklam w piatek. Zdjecie mojej fruzry a raczej efektu farbowania wlosów zrobie później jak sie doprowadze do porządku. Dzisiejsza noc byla super pod względem spania Bartus wogole nie kaszlał nawet nie wiem kiedy wstał a jak wstał od razu poszeld do zabawek i obudzilam sie na dzwięk grajków i melodyjek ktore Bartosz wlączył ale jestem nie tomna nie wiem o ktorej nawet padłam.

Madix Mój synek nie jest porządnickim po mamusi jest malym wariatem i bałaganiarzem zreszta mamusia kiedys tez taka była ale teraz wzieła sprawy w swoje rece bo doszlam do wniosku ze jak sobie sama nie wysprztalam to nikt tego nie zrobi a pozatym robi to dla siebie a nie dla kogos. A Powiedz mi jesli mozesz co mama Eryka ci napisala ???????

Kate czekamu na fotki
Gosia gratki zrzucenia kg

A co butów to kupilam Bartkowi pól buty na wiosne w Draichmanie (nie wie jak sie to pisze) za 39 zl jeszcz emusze mu adidaski kupic i sandałki na lato

http://suwaczki.maluchy.pl/li-10274.png
http://www.suwaczek.pl/cache/c281c75fb2.png

Odnośnik do komentarza

Uciu sobrze, że z Maciusiem nic poważnego się nie działo. Mam nadzieję, że już nigdy się nie przeje :) Ja podobnie jak Magda nie mogę doczekać się kiedy będziesz po remonciku. Uwielbiam oglądać mieszkania, bo zawsze mnie to inspiruje do zmian w swoim. My prawie co rok coś zmieniamy po sezonie więc czekam na foteczki.

Gosiu u nas ze spaniem jest tak, że jak np wracamy ok. godz. 18 skąś tam to Nikola przeważnie jest już tak zmęczona, że zasypia w aucie. Wystarczy, że pośpi 10-15 minut i już mam problem aby poszła spać o normalnej godzinie czyli 19-20. Ostatnio podczas drogi strasznie ją "bajerowałam" aby tylko nie zasnęła :)
Ja tak strasznie rzadko zaglądam na N, że nawet nie wiem, że taki temat powstał. Muszę go poczytać :)

Magda bardzo, bardzo miło czytać taki optymistyczny post. Powiem Ci szczerze, że zazdroszczę Ci radości z macierzyństwa. Nie ma co ukrywać, że matka, która spędza z dzieckiem prawie 24h nie cieszy się tak bardzo jak ta, która ma tylko pare godzin na zabawy z dzieckiem. Ja mam nadzieję, że Nikola dostanie się od września do żłobka i będę mogła pójść do pracy. Chociaż widzę, że szanse są nikłe ponieważ jednym z warunków przyjęcia do żłobka jest to aby obydwoje rodzice pracowali. Jest to dla mnie kompletny absurd i paranoja. Jak mam iść do pracy skoro właśnie nie ma kto się zająć dzieckiem! U nas w Polsce wszystko robi się od d*** strony. Najpierw zatrudnienie, a potem żłobek. Tylko ciekawe z kim to dziecko ma zostać :Wściekły::Wściekły:
Cieszę się, ze układa Wam się w Pracowni, i że już są pierwsze klientki. Oby było ich jak najwięcej.
Czy Nikola maluję? Hm... ciężko nazwać to malowanie, ale jakieś tam bazgrołki sobie robi. Ona jednak woli klocki. Małe, duże, plastikowe, drewnaine - uwielbia budować. Acha... i uwielbia pisać... sama po sobie. Ostatnio wymazała sobie brzuch i pokazywała wszystkim (tzn. tym, kto akurat był w tym dniu) swój brzuszek i mówiła "bźiuch pisiu" czyli, że popisała sobie brzuch :Śmiech:

Astra bardzo miły wieczór mieliście z M. My wczorajszy wieczór spędziliśmy na kłótni, na przykrych słowach i na osobnych łózkach.

To chyba na tyle, pewnie dziś jeszcze zajrzę tutaj, bo z M wojujemy na miecze więc niedziela nie będzie należała do rodzinnych.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Astra
Nie mi, tylko na N, że źle się czuła z nami na P. Nic tego nie zapowiadało, wydawało się, że jest miło i ogólnie ok. Gosia jak nie miała czasu pisać to napisałą, że jej nie będzie bo nie ma czasu na 2 fora, na nasze szczęście wróciła :Święto:
Wczoraj nie miałyśmy podobny wieczór... Ja po napisaniu posta tez nie położyłam się spać, a że ze wzgędu na mój zabieg na nadżerkę pościliśmy to działo się oj działo :) I M dziś już taki pogodny, ach Ci faceci :)
Wczoraj oglądaliśmy z TVN "Sposób n a teściową" z J.Lo. Już go oglądałąm, ale fajny więc zrobiliśmy sobie powtórkę i tam był taki tekst, jak matka bała się o swojego syna, że złą dziewczynę sobie znalazł i mówiła do swojej asystentki, że "facet myśli tylko wtedy gdy ma erekcję", cos mi się zdaje, że coś w tym jest :Oczko:

Byłam dziś na zwiadach w CCC i są już buciki. Śliczne i dla chłopców i dla dziewczynek. Zawsze kupuje Gufo i zawsze ejstem zadowlona, kosztują 39 zł.

Gosia
Widziałam Twojego posta na N na temacie stnikowym. Dzis szczegółowiej się wczytam i po suętach kupię sobie porządny cyckonosz :)
Czerwone włosy jak dla mnie odpadają... Zbyt nienaturalnie. NA 1 zdjęciu taka szczuplutka, jednak my kobiety zawsze twierdzimy że jesteśmy za grube...

Wiola
Ze spaniem to samo u nas, jak jeżdżę załatwiać sprawy i Kuba przyśnie około południowej drzemki to potem usypianie to masakra.
Teraz ja mało pracuję lub w domu, wieczorem, więc jestem prawie cały czas z Kubą i to mi sie podoba, ale może dlatego, że zaznałam też rozłąki na bite 8h. Zwłaszcza teraz to jest smutne jak dziecko tak szybko się rozwija, nie jednokrotnie jesdnak trzeba... Ale wyjście z domu też dobrze robi, więc myslę, ze takie pół etatu to jest ideał, tyle zamierzam pracować ;) To nie do końca jest tak ze żłobkiem, zapisujesz dziecko bez zaświadczeń, zaświadczenia donosić we wrzesniu więc po dostaniu się do żłobka w maju masz całe wakacje, aby znaleźć pracę. Tak było u nas. Tez myślałam, tak jak Ty, dowiedz się lepiej, może jakies przepisy poczytaj w necie. Ciekawe jak Niki zniesie żłobek, będzie już wiele starsza od Kuby i pewnie będzie zadowlona, bo to już prawie 2,5 roku będzie miała. Tylko te choroby.... Masakra...
Z M aż tak mocno, że spanko osobno...uj... Warto tak się kłócić? Tym bardzioej jestem zdziwiona, że tak szybko po powrocie, chyba musiałaś mieć ważny powód :(
Kuba kiedys tez mazakiem popisał sobie i mi nogę i brzuch, mam gdzies zdjęcia.


Pomysł na zabawę.

Bierzecie balsam, dajecie dziecku, wylewa go na EWasz brzuch i masuje sobie. Dla Was fajne doznania, a dziecko rozwija się manualnie. ogólnie dobrze dla dziecka jak mu się daje pobabrać w mokrym, dac mu można świeżo ugotowany makaron spagetti, itp.

Idę w kimandżo :0 Potem spotkanie z krawcową i księgową. Potem pokazę Wam moją ozdobę wielkanocną i filmik z Kubą. Buziole.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Witam
Wczoraj mega sprzątanie okna już pomyte jeszcze musze pomyć szafki w kuchni ale to dopiero w czwartek :Śmiech:
Byliśmy z palemką w kościele palemka dotarła do domu prawie cała:Oczko:
Dzisiaj idziemy odwiedzić mojego chrześniaka więc chyba dziś już nie zajrzę ale jutro obiecuje poczytać i po odpisywać.
A jutro miałam iść do dentysty i chyba nie da rady bo nie mam z kim zostawić Laury:Spoko:

Odnośnik do komentarza

Astra
Wilekie gratulacje. Teraz tylko pociągnij temat a pozbędziecie się go. Najlepiej powiedzieć, że xgubiliście albo, że kto go zabrał. U nas smoczek ugryzła baba, odcięłam gumę i od tej pory smoka nie ma :)

Wiola
Pogodziliście się czy pozabijaliście ?

Gosia
A ja myslałam, że praca w urzędzie to najgorsze co może być, ale patzre na to ze strony petenta... Aby tylko nie mieć kontaktu z nimi to ok. Najlepiej być spoecjalistą i miec pracę właśną. Z drugiej strony też nie spodziewałam się, że można konkretne pieniądze w urzędzie zarobić. Dobrze, że negocjujesz w sprawie podwyżki, należy Ci się.
Zdjęcia super. Paznokcie ładne, naturalne, ekstra. Jaka boska marynarka!!! Gdzie ją kupiłaś??? NA gg jesteś niewidoczna? Ja też siedziałam do pierwszej, a na gg Cię nie było.

Grzecha
Stawiaj kawę i opowiadaj jak było!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Gosia czerwone włosy... coś mi się przypomniało. jestem "rasową" brunetką i kiedyś zachciałam mieć czerwone włosy. Wiadomo, że nie wyszłyby mi bez rozjaśniania. Więc rozjaśniłam włosy, potem nałożyłam kolor i ... wyszedł mi pomarańczowy!! :Śmiech: I co najgoresze to tylko na czubku głowy, tam gdzie były odrosty. Od razu mama poszła mi po czarną farbę :) Na tym pierwszym zdjęciu rzeczywiście byłaś szczuplutka. Ja też kiedyś uważałam, że byłam gruba..., a teraz jest o sto razy gorzej :)
Zdjęcie Kacperka w szlafroku jest powalające!! Jejka, ale ja lubię jeździć na wieś. Niestety rzadko kiedy jeździmy, bo mamy tylko moją babcię na wsi.
Super pomysł na zabawę. Mam takie pojemniki i właśnie w tej chwili Nikola się nimi bawi :)
O rety! Ty masz jeszcze piankowe puzzle :Szok:My ich już nie mamy od ponad roku. Nikola sporo pogryzła, poniszczyła więc je wyrzuciłam. A Kacperek jest jeszcze nimi zainteresowany? W sumie jeszcze odnośnie kolorystyki, a już odnośnie układania i dopasowywania.
Jak ja będę się starała o pracę to tylko w urzędach państwowych. Jednak tak jest "najbezpieczniej". Pensja na czas, urlopy, nagrody itd. Ja myślę o pracy w sądownictwie, ale wiem, że nie jest łatwo tam się dostać.
Oj to zaszalałaś... 3 drinki! Ale każdej z nas należy się odrobina przyjemności :)

Madzia masz rację odnośnie warunków w żłobku odnośnie zatrudnienia. To jest tak, że mogę ww wniosku napisać, że powiedzmy "od 1-go września podejmę pracę", ale skąd ja mam pewność, że akurat dostnę pracę. Nie mam jeszcze jej nagranej więc nie moge mieć 100% pewności. Pani mi mówiła, że po paru dniach od napisanej daty rząda zaświadczenia o zatrudnieniu. Najgorsze jak ja nie będę takiego miała. Zostaje jeszcze inne wyjście, ale to nie na forum :) W każdym razie mam nadzieję, że nam się uda.
Co do zabawy z balsamem to u nas jest w sumie podobna. Codziennie podczas kąpieli Nikola sama się smaruje kremem, sprawia jej to ogromną radość :)

Astra widać, że dzieciaczki bawiły się bardzo dobrze. A co tam, chłopaki też mogą się całować :)
Gratuluję Bartoszkowi zaśnięcia bez smoczka. U nas jest tak, że Nikola zasypia bez smoczka, ale musi go trzymać w ręcę :) A nasz smoczek wygląda tak: I to nie jest wynik mojejgo obcięcia tylko pogryzienia Nikolę :)
http://img150.imageshack.us/img150/6745/p3170024zd4.jpg

Madzia, Gosia ja podobnie jak Wy oglądałam film "Sposób na teściową" i tak samo zwróciłam uwagę na to zdanie :):Oczko::Śmiech:

Uciu pokaż koniecznie efekt końcowy szafy!!
Ja nie kupuję żadnych gazet typy "Na żywo", ale moja mama i teściowa owszem. Od czasu do czasu coś tam podczytam, ale ogólnie jakoś mnie drażnią tematy związane z gwiazdami i gwiazdeczkami.

Grzecha witaj! Jak po wizycie koleżanki?

To i ja wklejam pare foteczek
http://img150.imageshack.us/img150/2324/p3080141ev4.jpg

Na tym zdjęciu widać jakie "kuku" Nikola sobie zrobiła. Teraz juz prawie schodzi, ale upadek wyglądał bardzo groźnie.
http://img150.imageshack.us/img150/8036/p3140005fn7.jpg

Nikoli zabawa - przelewanie napoju do innych kubeczków i dopiero picie
http://img264.imageshack.us/img264/4574/p3140006xz8.jpg

M poszedł z Nikolą na spacerek... Chciał jej zrobić ładne zdjęcie na ślizgawce ...
http://img150.imageshack.us/img150/268/p3160013vu9.jpg

A tutaj efekty, spójrzcie na Nikoli kolana - całe czarne!
http://img407.imageshack.us/img407/2126/p3160014jd4.jpg

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...