Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

melduje sie z pracy!! mam chwilke wiec szybko poczytalam i odpisze co pamietam, hihihi

Wiolu bede trzymac kciuki za szukanie nowej pracy, faktycznie masz jeszcze sezon przed sobą a to wymaga wiele wysilku i zaangazowania, wiec na pewno na brak zajęć nie bedziesz mogla narzekac:Oczko: sliczne zdjecia Nikoli!! to przy stoliczku i na rowerku przed domem najbardziej mi sie podobają, moja Ninka nie chce nosic takiej kitki jaka podpatrzylam u Nikusi:Oczko:
Co do pracy to sama nie wiem jak sobie daje rade, po prostu mam taki power ze ciagle cos robie, nie umiem usiedziec w miejscu, a z drugiej strony marzy mi sie lenistwo!! chyba wzrósł mi poziom adrenaliny i musi mnie trzymac do konca lutego, wtedy zakoncze ważny dział tej drugiej pracy.

Madzia wow!! ale masz plany:Oczko: A co na to M, w zasadzie moze zalatwic sobie przeniesienie, hihihi,
odnośnie szefowania: od poczatku wiedzialam ze nie nadajesz sie na pracownika:Oczko: masz idealny cechy na wlasny biznes, dlatego bardzo Ci kibicuje w realizacji tych planów!!!!!:Śmiech:
acha i obie z Monią macie klapsy w dupke ze nie dałyście cynku o spotkanku!!:Oczko:

Monia przyznaje ze juz dawno nie czytam N i dlatego bardzo sie ciesze ze bedziesz teraz na P:Spoko:

grzecha ja bardzo chetnie wybralabym sie do Torunia, ale musialabym sobie załatwic spanko i troche wolnego czasu:Oczko: Ale tez o tym myslalam!!

AniaB super ze mama załapała o co chodzi:Śmiech: Jaka szkoda ze piekarnik jeszcze nie uruchomiony:Oczko: trzeba mowic zeby kawalek wyslac, hihihi

Gosia ale sie dzieje u Ciebie!! i super długie posty piszesz, milo poczytac o wymianie poglądów w taki kulturalny sposób (chyba tylko kobiety mają taki dar;-)).
ja mam audyt ok 20 lutego i musze jeszcze tyle zrobic, buuu, normalnie spedza mi to sen z oczu:Oczko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim
Nasze spotkanie trwało dosłownie 20 min. Wpadłam przed pracą po tablicę na wózek, które wspólnie zamówiłysmy. Ale Adi z Kuba od razu się zgrali, za raczki chodzili, bawili sie zabawkami wspólnie. Kuba wyjąl listwe od paneli spod drzwi balkonowych na co Monia powiedziała, że to do zabawy :Śmiech::Spoko::Śmiech: Już nie moge sie doczekac niedzieli wtedy chłopaki będa dopiero szaleć!!!
A biznesem, dzięki za komplement, jednego nieumiem co tzreba umiec mając własny biznes... Nie potrafię "wyrabiac" sobie kontaktów. Strasznie mnie cos takiego wkurza, a czsem (na szczęście nie często) musze robic to tu. Moja szefowa ma do tego dar, z każdego robi swojego przyjaciela. Poza tym nie chce mi się siedzieć 8 h w pracy. Moim zdaniem to nieludzkie, zwłaszcza jak się ma małe dzieci :( Najlepiej tak na 4 h dojrzec "gospodarstwa" i do domku:)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Monia SUPER zdjęcie!!!!! a masz tam gdzieś stórj kąpielowy na sobie??? :Oczko::Nieśmiały:
Magda z tym własnym biznesem to zazwyczaj jest tak, że pochłania dużo więcej czasu niż etat... 24H bywa za mało...Ale do odważych świat należy. wyrabiać kontakty... też nie znoszę tego. Nie cierpię utrzymywać znajomości na zasadzie "bo może kiedyś się przyda" wrrrr
A co do odchudzania....to ja nie jadam kolacji wcale... słodyczy nie potrafię się wyrzec, a zdrowe jedzonko lubię ;) Ale mój M. wyczytał mi gdzieś, że to źle z tą 18-tą godziną... na 2 godz. przed snem należy nie jeść, bo jeśli nie, to rano pierwszy posiłek czyli śniadanie organizm od razu "magazynuje" na czarną godzinę... nie wiem czy to prawda, prawdą jest że zamiast ćwiczyć gadam sobie tutaj :Zakręcony:

Kim.... obrotna z ciebie dziewczyna!

Odnośnik do komentarza

Trzymaj się Aniu !!!
Daj znac rano jak się czujecie. Jak masz diphergan to daj małemu na noc, lepiej będzie spał.

Monia
Dawaj zdjęcie na konkurs jest świetne!!! Ale Ty bezwstydnica jestę:Nieśmiały::Spoko:

Gosia
Z biznesem na początku jest tak jak mówisz, ale może jak wszystko sie ułożu to można mniej czasu poświęcać. Napewno plusem jest to, że jak nie możesz byc to nie musisz, albo o określonej godzinie itp.
Ja własnie skończylam ćwiczyć! Daję sobie nieźle w kość, ale przeplatam to wspaniałym jak dla mnie stretchingiem. Uwielbiam się rozciagać i po gorszych ćwiczeniach daje sobie to przyjemniejsze dla mnie.

Ucia
Mam nadzieję, że szykujesz mega posta właśnie :Święto:

My jeszczed o tej porze walczymy z pralka, chciałam wyprac chodniczki i nastawiłam na 90 st z Vanishem i proszkiem i pralka nam puszcza pianę...:Nieśmiały:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jasne że mam na sobie strój tylko wiązany na szyję i nie widać tego no tak wyszło:Oczko:
Skoro Wam sie podoba może coś z tego będzie tylko ja nie umiem poruszać sie tu na tych konkursach i nie wiem gdzie to wrzucić alby było na miejscu:Smutny: nakierujcie mnie na to:Zakręcony:
Odezwę się później bo o 9 Nikola ma już bal karnawałowy w szkole a około 10 przyjedzie Kubuś z rodzicami do mnie bo będą w Szczecinie w szpitalu na kontroli.

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Witam się ponurym spojrzeniem...
Czułam się dzis super, miałam extra humor do momentu zaprowadzenai Kuby do niani... Jej mąz jest na miejscu wypadku CASA :( Do tej pory udało im sie "poskładać" 9 ciał, każda częśc ciała w osobnym woreczku... Wszystko wpite w ziemię ... I jeszcze o 12 minuta ciszy, syreny u nas wyły :Płacz:
I na dokładke kolejny niesmak do szefowej...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej

ucia bez słodzenia powiem ze brakowało mi Ciebie tutaj:Śmiech: bede trzymac kciuki za Kamila, oczywiscie za 1 sze miejsce w konkursie:Spoko: w ogole widze ze macie duzo ciekawych zajęć wokół, czy to dla dzieci czy dla dorosłych!! u mnie z kolei zadnych rozrywek, albo z braku czasu albo i checi, bo jak juz mamy wolne to nadrabiamy w domowym zasiszu, sami, z rodzinka lub znajomymi...co za czasy:Oczko: myslalam o paru dniach wolnego, nie wiem czy sie uda, wierze ze tak:Oczko:

Madzia no wlasnie we wlasnym biznesie fajne jest to ze czasem sobie mozna odpuscic, ale i tak trzeba myslec 24h/dobe, dopilnowac itp. moja mama np przez dlugi czas nie miala urlopu bo bala sie ze klienci odejdą...AniaB moze potwierdzic jak jest ciezko:Oczko: wierze ze uda Ci sie znaleźć taką branze ze bedziesz miala wiecej luzu i czasu niz 8 godz etatu!!!! szefowej sie hormony burza???????
o tej godzinie masz sile ćwiczyc??? jestem pełna podziwu:Oczko:

Ania co u Juniorka?????

Gosia wiem ze mnie rozumiesz:Śmiech:

Monia piękne zdjęcie!!!! dawaj linka jak juz bedzie termin glosowania:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj dostałyśmy przepustkę w środę na zdjęcie szwów i mam nadzieje ze dadzą nam już wypis. Laura bardzo dobrze zniosła narkozę już pod wieczór szalała z dzieciakami a w nocy mi ładnie spała jak by ją to nic nie bolało aż dziwnie. Okazało się że to nie jeden a dwa guzki i czekam na wyniki co to w ogóle było :Szok: lekarz mi mówił że najprawdopodobniej był to torbiel dwukomorowy i że miała to od urodzenia ale nie było widać
Ciesze się że już wyszłyśmy bo jestem wykończona tym pobytem :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...