Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Żadnej karteczki nie bedzie bo lecisz z nami hehe :lol: :)
Kurcze zasmarkane świeta mam...ja i oliska gile do pasa...A tylko sie jakoś broni :) niecierpie kataru...biedna oli budzi sie co chwile na czyszczenie nosa...a na widok fridy zaczyna drzec sie :( buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witaj Małgosiu:)

No mam nadzieje że Moniq juz zapomniała że miała dół.....
u nas nocka cieżka bo mały nos i duzy nos zatkany...Oliska usnęła dopiero o 24 i to po dlugiej walce z kroplami, syropami czopkami i fridą....chyba bardziej ze zmaeczenia padla....a toczyla tę nierówna walke od 15tej........potem w nocy co glebszy oddech to gluty w gardle i kaszel...ahhhh...czekam zeby sie do lekarza umówic coby mloda osłuchala......

Za 2 tyg ma oliska chrzest i mam nadzieje ze sie z tego wygrzebie a ja zdążę sie zregenerowac co by nie wygladac jak zombie i nie usnąć w kościele....(a jak wiadomo kościól sprzyja ziewaniu i pójsciu spac ;) )

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

O tak tak Małgoś i to podwóojne poproszę :)

No mam nadzieje ze to nie swinstwo ie przeniesie sie nizej i uda mi sie objawowo zwalczyc....a zalapala od znajomych notabene dzieci matki chrzestnej wrrrrrrr....

Słyszalam ze w pl panoszy sie spoznialska zima...u nas na szczescie nie :) ale pochmurno od świąt ...to pewnie ze my chore i zeby nam zal nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Niestety dzis sie nie zalapalam do lekarza wrrrr....jutro mam wizyte na 10.40
widze ze katar zielony i gestty czyli zapalenie....ale po telefonicznej konsultacji czekam do jutra na wizyte....temperatury nie ma i wszystko je wiec powinno byc ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

ja kawke 2xdziennie to fakt....lubie po prostu :)

dlatego ide do lekarza zeby sprawdzila wszystko bo wlasnie wiem jakie moga byc powiklania, zapalenie zatok, uszu oskrzeli i tym podobne wiec,........byle do jutra :)

Odnośnik do komentarza

witam chorowitki!!

ja po pracy, dokladnie o 9.30 w pracy pije pierwsza kawe :) a o 11tej druga :)
dzis to wiadro by mi sie przydalo bo poszlam spac o 3ej a zasnelam dopiero kolo 4tej, tak czlowieka glupota moze rozstroic, w leb sie powinnam walnac :duren: ze tak sobie nastroj spapralam :lol: glupim mysleniem
no a pobudka o 7.30 :duren:

oli, a podlozylas mlodej cos pod glowke zeby spala pochyle, tzn wiesz, glowka wyzej?? tak sie im lepiej zasypia przy katarku, no i pare kropli miety czy amolu na wilgotny recznik itp... takie domowe dorazne sposoby zanim lekarz....

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

witam sie i ja :)
za godzinke jedziemy do lekarza....katar jakby zelżał ale martwi mnie ze zielono brązowy jest.....
Moniq- oczywiscie ze pod głowę podlozone i inhalol (czyli krople ułatwiające oddychanie) wkolo no i maść majerankowa pod nosem :) mam nadzieje ze nie poszlo zapalenie w dól.....
Samopoczucie oliski jakby chora nie byla, bawi sie wszystko ładnie je ...no i na widok tatusia chce na rączki...A ja nauczyl ze Oli chora Oli na rączkach...to teraz ma :) ode mnie nie wymusza bo wie że nici z tego:) i grzcznie sie bawi na macie :)

Ja dzisiaj @ i nie dość ze zatoki bola, katar też zielony, to jeszcze niagara ponizej pasa......ale to nie znaczy ze kawki sie z Wami nie napije :) :kawa: zatem dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

witam :)
oli, moze ten kolor katarku to tylko znak ze idzie do przodu ale nie schodzi na oskrzela, trzymam kciuki za Was obie! a u mnie wlasnie koniec @ :), tak cos kojarze ze chyba wszystkie mamy w tym samym okresie :lol: pare dni odstepu zaledwie :)
a ja do tej pory sie nie zawleklam do lekarki zeby zalozyc spirale i w tym miesiacu jeszcze pigula... no ale sie ja zaklada w ostatnich dniach @, u mnie to wypada w poniedzialek a tu byl poniedzialek wielkanocny i d*** zbita :sofunny: a we wtorek ona przyjmuje tylko do 13tej wiec tez nie moge :)

malgosia, w pracy cisza ale to chyba dlatego zeby nie draznic wilka :) czulam te atmosfere w stylu "oby sie tylko nikomu nic nie wymknelo" :sofunny: ogolnie moze byc, troche mi przeszlo ale trzeba bedzie sie zorganizowac i cos z tym zrobic...

no i oczywiscie kawka dla wszystkich :kawa: :kawa: :kawa:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...