Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

Agha dobrze ze tylko na pare dni:36_3_9: mi w sumie zostalo poodkurzac i pomyc podlogi ale chwilka przerwy niezaszkodzi:D oj dziewuszki trzymajcie kciuki za jutrzejsze USG o11.30 tak naprawde bym chciala zeby teraz byl chlopczyk...Oliwka jest najcudowniejsza corcia teraz synus mamusi by sie przydal:D ale jak w13tg lekarz przepuszczal ze chlopiec to raczej mial racje...nie??


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

no wymowka powazna...hehe a o ktorej wyruszacie??ja jutro moje dziecko chce zabrac2.5godz wczesniej ze szkoly oj znowu bedzie gadanie bo tu tak na nieobecnosci patrza ze masakra a ona poprostu byla na pierwszym USG i teraz niewyobrazamy sobie z Oliwka zeby bylo inaczej...juz bardziej bym przebolala ze Igora by niebylo hehe Oliwka tak sie przejmuje tym ze bedzie miec rodzenstwo ze szok i tez chce braciszka (niewie co ja czeka jak urosnie...)zdjecie z USG to musialam schowac wysoko bo kto nieprzyszedl to pokazywala juz w progu ze to jej braciszek ona z nim rozmawia no poprostu slodka kochana corcia.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Agata Nie wiem o ktorej i czy w ogole bo plan pierwotny byl jutro 5-6 rano ale Jonathan stwierdzil ze jak sie bedzie dobrze czul po pracy dzis to mozemy jechac wiec sama nie wiem bo jeszcze go nie ma :) Slodka ta Twoja Oliwka no i be przesady odrobi te 2,5 godziny w szkole a juz nie odrobi USG prawda? No to ja dalej trzymam kciuki i ide na gore odkurzac ... to moge zrobic z zacisnietymi heheheh.

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

jestem i sie witam i zegnam Aghe, jak Ci sie bedzie nudzilo to zawsze mozesz do mnie zadzwonic, na tej samej ziemi swieta spedzamy :lol:

lece na zakupy bo juz pozno :lup:

suzy, ja tez tam swoje wiem i Cie znam juz troszke, wcale sie nie dziwie ze Ty nie chcesz zeby Ci inni pomagali i ze chcesz liczyc tylko na siebie.... ale powiem tez ze masz czas zeby jeszcze mzienic zdanie... zobaczysz... :D

Odnośnik do komentarza

monikouette
jestem i sie witam i zegnam Aghe, jak Ci sie bedzie nudzilo to zawsze mozesz do mnie zadzwonic, na tej samej ziemi swieta spedzamy :lol:

lece na zakupy bo juz pozno :lup:

suzy, ja tez tam swoje wiem i Cie znam juz troszke, wcale sie nie dziwie ze Ty nie chcesz zeby Ci inni pomagali i ze chcesz liczyc tylko na siebie.... ale powiem tez ze masz czas zeby jeszcze mzienic zdanie... zobaczysz... :D

pewnie masz racje Moniq :) ale postaram się dać rade ;)

Odnośnik do komentarza

jestem.....:hmm:
siostra michele mnie rozwalila... az sie za nia wstydzilam, telefonu nie chciala wylaczyc bo i tak do niej nikt nie dzwoni, glosno wyrazala opinie ze lekarz sie mna nie chce zajac!!ja jej tlumacze ze przeciez jestem bez umowionej na godzine wizyty i ze mnie widzial wiec na pewno zaraz poprosi.. mam nadzieje ze jej nie slyszal... poza tym ona nie mowi tylko krzyczy!! przeszlysmy sie ale zero przyjemnosci bo ona niska i mnie koniecznie parasolka chciala nakryc wiec walila mnie w glowe.. mowi ze ja ja potrzymam ale nie bo ja sie nie powinnam przemeczac:lup: do tego ja sie boje z nia do samochodu wsiadac!!!! zatrzymuje sie nagle bo jakies schizy lapie, wali ludziom dlugimi po oczach bo zle widzi.. o matko nigdy wiecej!! bylo jej bardzo przykro ze nie moze ze mna do szpitala na kontrol we wtorek rano pojechac... mnie tam przykro nie jest :D tylko ze tesciowa chce wyslac tescia.. wiec sie wkurzylam bo jej mwie ze nie dziekuje wole pojechac sama a ona swoje.. wiec powiedzialam michele ze ma z nia porozmawiac bo jak mi tak bedzie dupe trula to jej kiedys cos powiem i po co??!!!
no nic.. jestem jak widac wkurzona a to co mi powiedzial lekarz nie polepsza sprawy... zosik sie uparl i siedzi w srodku... powoli zjezdza w dol ale rozwarcia jak nie bylo tak nie ma.... probowal mnie niby pocieszyc ze teraz to moze sie nawet zaczac w kilka godzin ale widzialam ze sam w to nie wierzy... i zeby chyba mnie dobic zaczal szwagierce tlumaczyc kiedy i jak sie indukuje porod!!! tragedia.. jestem zla ide sobie zrobic goraca czekolade!!!! kupilam sobie na poprawe humoru kilka pierdulek, strasznie droga (30 euro!!!!) zwykla bluzeczke tyle ze z klapka do dyskretnego karmienia piersia, 5 par cieply7ch skarpetek, szwagierka dorzucila 2 kosmetyki do pielegnacji biustu, sliniaczek i kapciuszko skarpetki dla malenkiej... humoru nie poprawilo jedyna nadzieja w czekoladzie!!!!!!
agha szczesliwej podrozy!!napewno bedzie fajnie zobaczysz!! mam nadzieje ze jeszcze to przeczytasz!!zycze ci wesolych swiat, super atmosfery no i samych pysznosci!! a na sylwestra wracasz?? buziaki!!!
agata ja trzymam kciuki baaaaardzo mocno!!! ja mysle ze w 13 tygodniu jak dobry sprzet i dobre oko to juz cos mozna zobaczyc:) my sie w sumie dowiedzielismy chyba nieduzo pozniej (musze sprawdzic w kalendarzu) :) to super ze corenka tak sie cieszy i ze ja zabierasz na badanie!!napewno bardzo to przezywa, co za emocje, eh??:)
moniq a co kupujesz??:D macie jakies pomysly na jutrzejszy obiad?? ja w piatki robie bez miesa.. moze rozmroze ruskie pierogi mojej mamy bo KTOS nie wymieniajac imion hehehe narobil mi smaka, co ty na to AGHA?????:D
mamo sloneczka jak tam stoisz z pakowaniem??
suzy no wlasnie!!my chcemy zdjec!!!!:36_3_3:

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

jeeeeeeeeeeestem

wczoraj zaniemogłam, dzis tez ledwo siedze ale szybko cos napisze

to musi byc wirus bo teraz cala rodzina chora ale najlepiej to czuje sie moje dziecko, nie daje spooju caly dzien, tyle ma energii, dzis to juz mnie na maxa wymeczyla bo juz nie chce raczkowac tylko byc prowadzana za raczki i czlowiek musi sie nachodzic i naschylac
najgorsze jest to ze jak ja jestem w poblizu to chce sie bawic tylko ze mna a na innych sie wypina...
miala dostac pod choinke taki jeżdzik ale kupie jej chyba juz juyto to moze bedzie chwila spooju :D:D

Agha pewnie juz pojechalas... zycze szczesliwej i wygodnej podrozy oraz Wesolych i Spokojnych Swiat!! Zeby Cie nikt nie denerwował i zebys sobie odpoczela!! jak dasz rade to zajrzyj do nas!! Duuuuza buźka!

Suzy co to za fochy! :D:D to hormony :D:D
ja przyjmuje prawie kazda pomoc teraz :D:D ale wiesz ja to stara juz jestem a Natalka bardzo energetyczna :D:D

Flor gdzie byłas jak Cie nie było??????

Agata zycze dobrych wiesci zeby był synus :)

Mamo Sloneczka kiedy wyjezdzacie?

Kata nie denerwuje sie, jeszcze wczesnie jest, wiesz ze przy pierwszej ciazy to zwykle po terminie :) przyjdzie czas na ciebie :D:D:D:D:D

ide chyba juz bo mi gile z nosa leca.....

Odnośnik do komentarza

1cora2syn...??
ja dzis tak swiatecznie w domku zrobilam az mi sie niechce poscielac lozka bo tak ladnie a my mamy kanape rozkladana w duzym pokoju hehe.wogole to jakos optymistycznie jestem nastawiona i jest mi dobrze dzis.
Kata ja tez goraca czekolade pije:D

kochana sie nie martw my tez mamy kanape rozkladana... tylko ze wogole jej nie skladam hehehehe

Odnośnik do komentarza

jak ja bym chciala byc minimalistka... taka refleksja mnie naszla jak patrze na nasze pakunki hehehe
jakos damy rade, cale szczescie ze mamy duzy samochod dostawczy, ale moj M sie smieje, ze i ciezarowka kiedys nam sie przyda, no to sie przyda ;))) a tak przynajmniej wrzucam co mi wpadnie pod reke, bo do samolotu to sie zwykle inaczej mieszcze ;)

Asik, mnie tez nachodzi, zeby wlosy obciac krocej ;) Kata bedzie wiedziala, bo jest taka teraz tutaj modna fryzurka na dluzszego, nierownego pazia, a ja kiedys tylko na pazia i dobrze sie tez czulam, ale zdecyduje dopiero na fotelu w sobote ;) chcemy wyjechac na noc z soboty na niedziele, zeby dziecko spalo...
Jak wirus to powinien wkrotce odpuscic, co??? Mam nadzieje, ze sie szybciutko pozbieracie, a dla Natalki gratki wielkie!!! Niech sie Mamusia poschyla (my tak sie schylalismy prawie trzy miesiace chyba hihi ;)

alez mamy tu sliczne Dziewczyny, Michelle jest cudna, o Mamusi nie wspominajac ;)

Kata, nie zazdroszcze przepraw ze szwagierka, ale zobaczysz, ze juz niedlugo tego czekania... trzymam caly czas kciuki!!!

no i za Synka Agatki skoro ma byc Mezczyzna ;) Tylko sie nie denerwuj i nie smuc tutaj, Kochana!!! Oliwia bedzie Twoja pociecha mam nadzieje...

:36_1_67:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

no niezle!!!

popisaly, ja pedze do wanny bo woda juz tam pewnie zimna czeka

suzy, jakz ona sliczna ta Wasza Michelle, podobna do Ciebie, tak mi sie wydaje, a Ty to juz w ogole wiesz, ze sliczna jestes :)

ja tez wrzucilam ostatniozdjecia maluchow ale trzeba wejsc do galerii bo nie bede zasmiecac ciezarem zdjec na kazdym watku :)

dobrej nocy!

agha, na g zostawilam dla Ciebie moj nr telefonu;

asik, kuruj sie!!!

kata, kurcze, nie smutaj sie, potwierdzam ze akcja porodowa moze sie rozkrecic w kilka godzin nawet bez wczesniejszezgo rozwarcia!!!!!!!!

mamasloneczka, Ty sie tak nie pakuj!!! caly dom wywieziesz!!

flor, nie strzelaj focha,co tam slychac??? jak Twoj Pan??

milego dnia na jutro wszystkim!

Odnośnik do komentarza

hej kochane!!!!:big_whoo:
oooo agata jak fajnie ze jednak jedzie z wami i na to usg!!! moj najczesciej chcial jezdzic tylko sie za pierwszym razem troche denerwowal ale potem jak zobaczyl ze faceci przychodza ze swoimi kobietami hurtowo, czasem nawet cale rodziny hehe to juz sobie glowki takimi tam nie zaprzatal :) no ale zawsze z nim ustalalam na ktora godzine i kiedy tak zeby i jemu pasowalo bo widziialam jak on przezywa te wizyty no i ze sa dla niego rowniez bardzo wazne :)
i mysle ze dla igora tez tak jest :) tyle tylko ze zauwazylam ze facetom jak zona jest w ciazy wlacza sie jakas lampa co do pracy... moj wpadl w obsesje i przez 2 miesiace bral nadgodziny az go musialam przystopowac bo padal na pysk... praca jest wazna ale nie ma co sie zameczac.. a poza tym mnie tez bylo fajnie jak wracal z pracy i mial sile przytulic a nie zwalal sie ciezko do wyrka :)
no to trzymam kciuki zebyscie zobaczyli duuuuuuuuze klejnoty!!!:D ma byc siusiak i juz!!!!:Dsuzy twoja malutka to mi zawsze humor poprawi!!! :flower2:
dzieki dziewczynki!! moniq ja wiem ze to w kazdej chwili moze nastapic, i wiem tez ze dla zosi jest lepiej jeszzce tam posiedziec ale ja sama jak na szpilkach :)
asiku tylko bez gili mi tu posze!!! kuruj sie kuruj bo ktos musi natalke podtrzymywac!!!!:D:D a kiedy przyjezdza tatus??:) napewno cie chetnie zastapi steskniony!!:)
wiesz mamo sloneczka te przeprawy ze szwagierka i wogole te zwariowana rodzina nie skoncza sie na porodzie... a wlasciwie to dopiero sie zaczna mysle... uhmmm no ale nic bede twarda i w razie co pogadam z michele... a w sobote sie zbuntuje i nie pojde do tesciowej na kolacje.. jak michele chce niech idzie ja sobie zostane wygodnie w domku, zjem normalnie bez obrzarstwa, wyciagne sie na kanapie i przynajmniej nikt mi sie nie bedzie nad glowa wydzieral... no bo co?? nie powiedzieli moze oni ze mam nigdzie nie wychodzic??:D:D:D:D wredna malpa sie zrobilam ale sami tego chcieli!!! tylko nie chce zeby michele bylo przykro wiec nie moge przesadzic... cos wymysle
a co do fryzurki to wiem o jakiej mowisz mi tez sie strasznie podobala ale mam za bardzo pocieniowane wlosy a poza tym to z nimi nigdy nic nie wiadomo a ja za bardzo nie bede miala czasu zeby je ukladac... moja siostra tak sie obciela tylko normalny bob do brody (ty pewnie chcesz takiego co sie konczy przed ramionami?)
nam tez przydalby sie dostawczy..... na sam wozek :D:D:D
mamy 206 i do bagaznika wchodzi sam stelaz wozka... wiec gondole bedziemy wozic przypieta pasami na przednim siedzeniu, zosia w foteliku ze mna z tylu :) nawet zastanawialismy sie czy by samochodu nie wymienic, byla fajna okazja na passata kombi ale zal nam oddawac naszego beugocika bo zawsze mozna trafic gorzej.. no a i tak jak zaczne pracowac drugi samochod bedzie konieczny wiec poczekamy troche i sie przemeczymy...

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Hej wam

:36_3_9::36_3_9::36_3_9:

Moniq do kogo ona podobna hmm.. nie wiem :) zaraz po porodzie wszyscy mówili że to cały Andreas... i chyba tak jest. Ja widziałam Twoich chłopaków na zdjęciach...fajnie masz takich małych szkrabów... a oni na dodatek wygladają na zdjeciach tak anielsko... tak grzeczniutko ::):

Kata a Ty co jeszcze tu eseje wypisujesz? ja myslalam ze ... moze by Cie co ruszylo... :/ a tu lipa...

Agatko tez mamy małe mieszkanie hehe... ale kanapy nie składam... bo wole lezec niz siedziec :sofunny:
Mamo sloneczka po co na krocej ??? łeee... ja lubie dlugie włosy... i własnie zapuszcam... ale szczerze powiedziawszy mam ochote kolor zmienic... bo juz mnie meczy moj...

rok temu tak sobie wlosy zrobilam... i chcialabym jeszcze raz to zrobic...co myslicie???

http://i43.tinypic.com/2vj1ikm.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...