Skocz do zawartości
Forum

Związki mieszane czyli mężowie obcokrajowcy:)


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie moje mieszane
primo to przepraszam ze tak malo pisze, prawie wcale, ale tak marnie z moim wolnym czasem, szczeolnie w czerwcu, to miesiac gdzie cale i wszystkie week endy sa zajete i nadrabiam zwykla robote w tygodniu

secundo to dziekuje szystkim za pamiec dla mojego pieciolatka, normalnie czlowiek czuje ze sie starzeje jak spoglada na swoje dzieci :lup:

tertio sciskamWas wszystkie mocno, ciesze sie ze u Was w miare spoko, poza lekkimi chorobskami, ktore mam nadzieje szybko mina i juz nie wroca

uciekam doczytac daej cotam w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza

ja na sekunde.. goraco i male rozdraznione.. za rada mamy sloneczko (muuuuuaaaaaaaaah) wykapalam tez i rano w letniej wodzie (tak jak przy goraczce nie za zimnej miala 34 stopnie) i zasnela w hustawce.. no ale po pol godzinie znow na "nogach"
chcialam sie was zapytac moje kochane o sloiczki.. czy u was tez dodaja cukier do owocow i sol do mieska, ryb i warzyw?? ja sie podlamalam.. znalazlam sloiczki owocowe bez cukru i rybke i miesko bez soli (robi supermarketowa firma!!!) ale waqrzywek nie... teraz nie ma problemu.. z pola przynosze cukinie, marchewke i zielony groszek i robie zupke ale co to bedzie w zime?? fakt ze mlode w zime bedzie juz starsze wiec nie trzeba bedzie chuchac i dmuchac i pewnie kupie u rolnika jakies warzywka....
ok uciekam.. piszcie jak to u was wyglada:)
buuuuuziaki!!!
p.s. moniq 5 lat to nie tak duzo.. zobaczysz jak bedzie mial 10 jaki sie bedziesz czula uhahahaha :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Dobry ! :*

Katus moge brac bo sie pytalam "poloznej" poczekam jeszcze ze 2 dni powinno przejsc jak nie to pojde do lekarza, ogladalam wczoraj pearl harbor do 1 w nocy hehehe bo byl w TV , a dzis mielismy jechac do biura z M wstalam o 7 zrobilam kanapki, budze mojego ale niewstawal wiec stwierdzilam ze tez ide lezec jak on nie wstaje bo sama nie pojade, potem tesc zadzwonil ze on jedzie i ze my juz nie musimy, hehehe kocham ta prace:D M tylko pojechal do magazynu bo ktos tam ma przyjechac po cos, i mysle ze niedlugo wroci, ehhh meczy mnie katar i zatkany nos, dobrze ze okres juz mi sie konczy:D obiad mam zrobiony jak dobrze ze nie musze gotowac, tylko ziemniaki albo makaron,

ZImno w PL kurde 10 stopni :O ;| deszcz pada i w ogole do dupy pogoda, ja potrzebuje slonca!!!!! heheheh:D

Kata ja w lato jak jest tak okolo 30 stopni to potrafie 4 razy dziennie prysznic wziasc chlodny i tak mi dobrze wtedy :D nielubie za duzych upałow, wiec mysle ze malej tez bedzie dobrze jak bedziesz jej robila takie "prysznice" :)

Asik jak tam Twoje zdrówko?? :) oby lepiej :):)

Ok ide cos porobic, chyba bo cos nie mam sily , nielubie byc chora bleee:D

Buziaczki:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

WITAJCIE KOCHANE!!!

MONIQ, ja tez patrze jak dziecko rosnie z mysla o tym, ze ja pewnie nie mlodnieje, ale z drugiej strony caly czas czuje sie jak 20-latka ;))) Wielkie usciski dla Was!!!

KATUS, ja pozamykalam wszystkie okiennice, ale niewiele to dalo... Co do sloiczkow uzywalam malo, sliwki czesciej, a potem robilam zakupy "ekologiczne" przez jakis czas, gotowalam i mrozilam, tak mi bylo poreczniej. Po roku probowalam juz w zasadzie "normalnych" zakupow, a teraz dziecko je wszystko i (odpukac) chyba wychodzi z AZS-u... (choc tego podobno nie da sie nigdy przewidziec)... No, ale jest dobrze

FLOR, jak sie lepiej poczujesz nie zapomnij o zdjeciach z Wegier :)

GDZIE RESZTA?????????????????????????

Ja pakuje Rodzicow wiec smutno... Jutro juz odlatuja...

CALUSKI!!!
:Kiss of love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Sloneczka - wspolczuje pozegnania z rodzicami i zazdroszcze upalow bo ja je uwielbiam i nic mi nie przeszkadza jedyne na co musze uwazac to slonce bo z moja skora to ja sobie nie moge pozwolic ale nie po to sa blockery sloneczne 50+ zeby ich nie uzywac prawda? :)

Monique - pracuj dzielnie a o starzeniu sie nic mi nie mow bo tak jak ja sie nigdy nie czulam na swoje lata tak ciaza sprawila ze czuje sie na wiecej. Caly proces dochodzenia do siebie, hormonalna burza spowodowaly same niefajne rzeczy. Skora twarzy jest zaczerwieniona, popekaly mi naczynka, jakies pryszcze mimo ze skora sucha jak pieprz. Do tego czeka mnie walka z tluszczem na biodrach i skora na brzuchu .... WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Kata - wiesz z ciekawosci sprawdze jak bede w markecie jak to jest tu ze sloiczkami czy daja cukier i sol, a ty moze na jesien narob przetworow i zamroz. Wydaje mi sie ze sol (a raczej te pochodne) musza byc w sloiczkach bo dzialaja jako konserwant. Nie oszukujmy sie sloiczki maja pare miesiecy trwalosci a nawet nie musza stac w lodowkach !!!!!. No a na zime to juz Zosia bedzie duza dziewczynka wiec powinna zaczac jesc wiecej normalnych rzeczy. Moja mama gotowala mi od 9 miesiaca zupki na bazie takiej samej jak dla siebie tyle tylko ze dosalala dla siebie oddzielnie, glownie byly to zupy w stylu wywar z kurczaka, wolowiny, marcher, pietruszka, ziemniak itd ... tyle ze dla mnie miksowala razem z miesem. A na "deser" dostawala kawalek miesa do possania (bo bez zebow jeszcze bylam a za miesem przepadalam - co mi zreszta zostalo do dzis). Ja mam zamiar robic tak samo jak juz Miska zaakceptuje podstwawe smaki poza mlekiem :D Co do przyprawiania to wyczytalam ze nie ma powodu zeby nie przyprawiac np koperkiem, pietruszka czy nawet odrobina naturalnego pieprzu. Jesli to prawda ze dziecko poznaje smaki juz w brzuchu mamay to moja bedzie plula tymi bezsmakowymi papkami bo ja lubie bardzi pikantne jedzenie

http://www.suwaczek.pl/cache/69aff7552b.png

Odnośnik do komentarza

Kata

jeszcze nie mialysmy okazji ale nadrobi sie, hehehe

za te bezmozgie baby to nic nie mozna, wiesz, kiedys stewardessy to musiały byc tip top, dzis biora jak leci, a ja z rozrzewieniem wspominam mój pierwszy w zyciu LOT i to wlasnie LOTem najnowszym Embrayerem (wtedy) i to była obsługa...

Pozdrawiam i skupiam sie dalej na ofertach wycieczek bo chcemy smignac z moja najlepsza psiapsiolka i naszymi malcami na tydzien sie wyluzowac...

buzka

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

kata
ja na sekunde.. goraco i male rozdraznione.. za rada mamy sloneczko (muuuuuaaaaaaaaah) wykapalam tez i rano w letniej wodzie (tak jak przy goraczce nie za zimnej miala 34 stopnie) i zasnela w hustawce.. no ale po pol godzinie znow na "nogach"
chcialam sie was zapytac moje kochane o sloiczki.. czy u was tez dodaja cukier do owocow i sol do mieska, ryb i warzyw?? ja sie podlamalam.. znalazlam sloiczki owocowe bez cukru i rybke i miesko bez soli (robi supermarketowa firma!!!) ale waqrzywek nie... teraz nie ma problemu.. z pola przynosze cukinie, marchewke i zielony groszek i robie zupke ale co to bedzie w zime?? fakt ze mlode w zime bedzie juz starsze wiec nie trzeba bedzie chuchac i dmuchac i pewnie kupie u rolnika jakies warzywka....
ok uciekam.. piszcie jak to u was wyglada:)
buuuuuziaki!!!
p.s. moniq 5 lat to nie tak duzo.. zobaczysz jak bedzie mial 10 jaki sie bedziesz czula uhahahaha :)

W Norge to nic nie cukrza ani ie sola i ja ci powiem, ze moj Vic do 6go miesiaca tylko na cycu a potem to sprowadzalam z PL produkty sloiczki itp bo norweskimi plul na odleglosc...wiadomo, ze te przyprawy to sladowe ilosci, uwazam, ze najgorsze to te granulowane herbatki na cukrze i glukozie, czy inne pierdołki dla dzieci, ktore juz cukru maja w nadmiarze. Słoiczkami to dziecku nie zaszkodzisz:Oczko:
Poza tym wielu niezaleznych dietetykow wyraza sie wrecz, że sa lepiej zbilansowane i zdrowsze niz zywnosc przygotowywana w domu, chyba, ze wszelkie produkty masz z ekologicznych zródeł, wiesz, wszelkie produkty specjalnego przeznaczenia zywieniowego jakimi bez watpienia sa sloiczki i produkty dla dzieci ponizej 3 roku zycia sa poddawane scislej kontroli i bardzo wysokim normom, i jakby kto nie wiedzial, w tej akurat dziedzinie w PL przodujemy:Oczko:

Pozdrawiam serdeczne was wszystkie :36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hejo!
dzieki dziewczynki za troske, jestescie super! ja juz o niebo lepiej, wczoraj mialam kryzys bo mnie goraczka zmogla a Natalka jak taki maly diabelek nie dawala mi spokoju, nic tylko sie wspinala na to co nie wolno, wyciagala z szafek wszystko a ja umieralam - jej chyba choroba dodala energii!!

Mamo Sloneczka jak samopoczucie? pojechali juz rodzice? glupio pytam... na pewno Ci smutno... duza Buzka ode mnie!!

co do sloiczkow to Natalka przez dlugi czas jadla tylko sloiczki bo mojego gotowania nie chciala tknac, w ogole byla i jest bardzo wybredna (teraz na szczescie juz mniej) takze obiadki byly sloikowe, teraz tez mi sie zdarzy jej cos kupic jak my jemy jakies fastfoodowe swinstwo a gotowac sie nie chce....

no i sie dziecko obudzilo, narka!

Odnośnik do komentarza

CZESC DZIEWCZYNY!!!

AGHA, ASIK, DZIEKI!!! Same wiecie co oznaczaja takie pozegnania :36_1_4:
I powiem Wam, ze odkad jest Alex sa podwojnie trudne... Trzba sie trzymac, zeby dziecka nie przestraszyc, ale jak dziecko wola: "Dziadzius" i "Baba" to mi sie serce kraje, a tak wolal jak ich zostawilismy na lotnisku...

DEVACHAN, znalazlas cos fajnego na wyjazd?

Ide poplakac poki dziecko spi...
:36_1_4:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Mama Sloneczka
CZESC DZIEWCZYNY!!!

AGHA, ASIK, DZIEKI!!! Same wiecie co oznaczaja takie pozegnania :36_1_4:
I powiem Wam, ze odkad jest Alex sa podwojnie trudne... Trzba sie trzymac, zeby dziecka nie przestraszyc, ale jak dziecko wola: "Dziadzius" i "Baba" to mi sie serce kraje, a tak wolal jak ich zostawilismy na lotnisku...

DEVACHAN, znalazlas cos fajnego na wyjazd?

Ide poplakac poki dziecko spi...
:36_1_4:[/QUO

wiem o czym mówisz - ja tak latam PL - Norge i zawsze jest szał, bo albo "babunia" zazwyczaj nas odprowadza tu, najlepiej jest jak sie nie odprowadza i nie żegna - przynajmniej w naszym przypadku, to wtedy mały nie ma traumy...
Trzymaj sie słonko, ja tak mialam na poczatku, po 9 latach jezdzenia w te i we wte to sie znieczulilam, zwlaszcza ze od 3 lat latam bardzo czesto...
Ja dobrze kojarze po skrócie, że ty w Anglii?

Znalazłam fajne wycieczki ale dopiero jutro okaże sie czy Danonka dostanie urlop i czy dla Krzysieńka jest mozliwosc opłacenie normalnego bagazu do luku, inaczej twierdzi ze sie nie spakuje w 25-30kg włącznie na tydzien, bo on pije i je wszystko gotowe, czyli samo mleko 750ml dziennie w kartonikach razy 7-8dni, plus sloiczki, a je po dwa na każdy posiłek Kluseczek mały , a gdZie jeszcze ciuchy itd?
ja spoko w pakowaniu jestem mistrzynia:Oczko:
Zobaczymy...
jak to nie wypali to na pocieszenie mam wyjazd z siostra, ale to bez Vicka:36_2_58:
a bardzo chciałam z nim jechac, chociaz może to wcale nie taki ubaw dla dziecka...ale brodzik w 26-29st.C by mu sie podobał, bo by mama nie kazała wychodzic po chwili...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

a ja nie mam rocznicy slubu :) to swietujemy poznania :D w tym roku bedzie 8 lat od pierwszej randki :D
a data mojej "starej" rocznicy slubu (z mojego nieistniejacego juz malzenstwa) ciagle siedzi w pamieci. minelo juz 7 lat i za cholere nie moge zapomniec i zawsze jak to jest "ten" dzien to sobie przypominam :lup: ale na tym sprawa sie konczy bo moj rozwod to jedna z lepszych rzeczy jakie mi sie w zyciu przytrafily :sofunny:

mialam juz isc, to lece!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...