Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

zancia1907
qmpeela
zancia1907

No mi by się też przydało wziąć odkurzacz do tęki :yyy:

Ale po śniadanku może się zmobilizuje :lol:

A mnie się nie chce, robie sobie dzień dziecka :lol:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Udzielił się ten dzień dziecka:)) Tak trzymaj kochana:))

A jeśli chodzi o taniec to dajesz dajesz:)))):36_33_2:

Ciii... teraz wiadomości w rmf:P To nie potańcuje :36_9_2:

Raz na jakiś czas można sobie wszystko olać i nic nie robić, u mnie dzisiaj właśnie taki dzień, leże do góry brzuchem i w nosie mam wszystko :P :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
zancia1907
qmpeela

A mnie się nie chce, robie sobie dzień dziecka :lol:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Udzielił się ten dzień dziecka:)) Tak trzymaj kochana:))

A jeśli chodzi o taniec to dajesz dajesz:)))):36_33_2:

Ciii... teraz wiadomości w rmf:P To nie potańcuje :36_9_2:

Raz na jakiś czas można sobie wszystko olać i nic nie robić, u mnie dzisiaj właśnie taki dzień, leże do góry brzuchem i w nosie mam wszystko :P :lol:

No to niech już przestaną ględzić tylko puszczę muze, bo chęci ci odejdą :36_9_2:

Dokładnie można sobie odpuścić...tyle tylko że ja tak odpuściłam sobie któryś dzień z kolei :lol:
A teraz przydałoby się zabrać do jakiejś roboty:))

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

zancia1907
qmpeela
zancia1907

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Udzielił się ten dzień dziecka:)) Tak trzymaj kochana:))

A jeśli chodzi o taniec to dajesz dajesz:)))):36_33_2:

Ciii... teraz wiadomości w rmf:P To nie potańcuje :36_9_2:

Raz na jakiś czas można sobie wszystko olać i nic nie robić, u mnie dzisiaj właśnie taki dzień, leże do góry brzuchem i w nosie mam wszystko :P :lol:

No to niech już przestaną ględzić tylko puszczę muze, bo chęci ci odejdą :36_9_2:

Dokładnie można sobie odpuścić...tyle tylko że ja tak odpuściłam sobie któryś dzień z kolei :lol:
A teraz przydałoby się zabrać do jakiejś roboty:))

E tam, a czy ktoś Ci na łapki patrzy ile i co robisz? Masz prawo poleżeć, odpocząć w końcu przecież przed nami ogromny wysiłek- poród :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
zancia1907
qmpeela

ciii... Teraz wiadomości w rmf:p to nie potańcuje :36_9_2:

Raz na jakiś czas można sobie wszystko olać i nic nie robić, u mnie dzisiaj właśnie taki dzień, leże do góry brzuchem i w nosie mam wszystko :p :lol:

no to niech już przestaną ględzić tylko puszczę muze, bo chęci ci odejdą :36_9_2:

Dokładnie można sobie odpuścić...tyle tylko że ja tak odpuściłam sobie któryś dzień z kolei :lol:
A teraz przydałoby się zabrać do jakiejś roboty:))

e tam, a czy ktoś ci na łapki patrzy ile i co robisz? Masz prawo poleżeć, odpocząć w końcu przecież przed nami ogromny wysiłek- poród :)

ja się też ztym zgadzam ...

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
qmpeela
zancia1907

no to niech już przestaną ględzić tylko puszczę muze, bo chęci ci odejdą :36_9_2:

Dokładnie można sobie odpuścić...tyle tylko że ja tak odpuściłam sobie któryś dzień z kolei :lol:
A teraz przydałoby się zabrać do jakiejś roboty:))

e tam, a czy ktoś ci na łapki patrzy ile i co robisz? Masz prawo poleżeć, odpocząć w końcu przecież przed nami ogromny wysiłek- poród :)

ja się też ztym zgadzam ...

Nie nie broń boże kochane nikt mi nie patrzy na łapki:)
Ale szczerze wam przyznam i nie wiem czy tez wy tak macie, że ja coś już zrobie, czy sprzatne tak chocią z z grubsza, czy w ogóle za coś się wezmę to ja lepiej się czuje, dostaje energii wtedy, sama to po sobie widzę, a jak już sie zastana, zacznę leżeć i zamulać, to wtedy czuje ze to boli, zaczynam nie mieć humoru i takie tam. Dlatego dla samej siebie tak chyba sie wezmę, jeżeli na tym lepiej mam wyjść:):spey:

Qmpeelo - naprawde marzą abyś miałą razję co do tego weekendu i oczywiście wam też tego życzę;)))))) Było by miło razem w ten sam dzień świętować:))

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
zancia1907
Stysiu co tam u ciebie ciekawego????

U mnie ..spokojnie ... nie narezkam .... chodzić moge , brzuch nie boli, z siusianem za często nie chodzę , zgagi nie mam...apetyt dopisuje...nocka przespana ...tylko sexu brak hehe

To dobrze słońce że oki wszystk, a najbardziej ucieszyłam sie jak przeczytałam o tej zgadze :lol: :hahaha: Jakoś tam mi to podeszło, bo ja z tą zgagą to też sie wymęczyłam, i jeszcze chwilami jest, ale na szczęście nie taka jak wcześniej.
STYSIU oby tak dalej, do tego nagle aby się zaczęło z nienacka i jest BOSKO:))))

http://www.suwaczek.pl/cache/3b6778c904.png

http://www.suwaczek.pl/cache/e824483c44.png

Odnośnik do komentarza

zancia1907
stysiapysia
qmpeela

e tam, a czy ktoś ci na łapki patrzy ile i co robisz? Masz prawo poleżeć, odpocząć w końcu przecież przed nami ogromny wysiłek- poród :)

ja się też ztym zgadzam ...

Nie nie broń boże kochane nikt mi nie patrzy na łapki:)
Ale szczerze wam przyznam i nie wiem czy tez wy tak macie, że ja coś już zrobie, czy sprzatne tak chocią z z grubsza, czy w ogóle za coś się wezmę to ja lepiej się czuje, dostaje energii wtedy, sama to po sobie widzę, a jak już sie zastana, zacznę leżeć i zamulać, to wtedy czuje ze to boli, zaczynam nie mieć humoru i takie tam. Dlatego dla samej siebie tak chyba sie wezmę, jeżeli na tym lepiej mam wyjść:):spey:

Qmpeelo - naprawde marzą abyś miałą razję co do tego weekendu i oczywiście wam też tego życzę;)))))) Było by miło razem w ten sam dzień świętować:))

Ja owszem lubie coś robić, ale muszę mieć do tego wenę ;)
A chwilowo mam wenę, ale na kawusię i ciacho :) :lol:

NO TO CO CZAS SOBIE POWIZUALIZOWAĆ:

Ninuśka ja wiem, że mogę Cię dziś urodzić :smile:

Redberry Hallo, hallo kochana jak mi idzie?

Okay poszłam po kawę, ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza

zancia1907
Redberry
Zadzwoniłam do gina - mam zażywać przez 3 dni - prenalen, rutokal c, otriwin duo i angitin. a jak mi sie pojawi gorączka to antybiotyk... buuuu.. :cry:

No to działaj, musisz jakoś sie wykurować, tak to jest z tymi okropnymi przeziębieniami:) Życze powodzonka w kuracji:):kitty_l:

będę działać, jak M wróci z pracy, dopiero ok 16-17ej..ehh...

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Joł Joł:smile:

Mam meeega przeziębienie, katar z zatok, gardło i głowa jak dynia...boże, przed samym porodem... :grrrrrr:
:cry::cry::cry::cry::cry:

Niezle siostro się urządziłaś... mówilam nie spij z gołym tyłkiem...zartuje... no nie ciekawie masz Kochana...dużo zdroweczka życzę - kuruj się , kuruj ....

qmpeela

Okay poszłam po kawę, ktoś reflektuje?

Ja poproszę...:36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...