Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszaaaaaa
racuszek
Redberry

no masakra.

moja koleżanka, która jest w zawodzie nauczyceila już jakieś 25 lat szła pod rękę ze swoim 20 letnim synem i na drugi dzień telefon do dyra w szkole, że sie prowadza po mieście z uczniami..... :yes::no::no:

no masakra hehe jak moja mama była w ciąży ( to ja byłam w brzuszku) mój taka była akurat na kontrakcie w Libii , więc mama mieszkała na wsi u swoich rodziców , no i cała wieś huczała że poszukała sobie araba i urodzi czarne dziecko .... hehe musieli sie zdziwić jak zobaczyli mojego tatę hehe

A inna sytuacja : Wraz z Tomkiem zrobiliśmy sobie jakieś 1,5 roku temu fotkę z córcią znajomych i wkleiliśmy na n-k , a teraz u mnie pojawiły sie zdjęcia z USG itp Więc moja mama dostała telefon od jakiejś dalekiej kuzynki z tekstem :
"Czy drugie dziecko Ani to też dziewczynka czy chłopczyk?" i tekst roku !! "ten nowy facet Ani jest przystojniejszy od ojca jej pierwszego dziecka" Tomek był na wszystkich zdjęciach więc nie wiem o co kaman tym ludziom ...
:sofunny:

Redberry
:mdr: właśnie zadzwonił do mnie mój gin, z pytaniem jak tam? się nie spodziewałam :yipi::yipi:

ooo fajowo !!
Niezapominajkaa
hej kochane

Ja dziś nastrojowo średnio. Dzisiaj o 18 mam zjeść ostatni posiłek a Wy tu o takich pysznościach mówicie. Dzisiaj już tylko delikatne jedzonko jem, bo nie chce nasilić wzdęcia które i tak mnie gnębi cały czas, a wiadomo ze przed cc to nie najkorzystniej.
Jutro mam być na 14 w szpitalu, więc pewnie koło 15-16 będę miała cięcie.

Agunia trzym aj sie kochana ciepło, wracaj do nas szybko z małym:) Wygląda na to że obie dotrzymałyśmy i urodzimy naszych synków tego samego dnia:)

Stokrotka ja też mam notorycznie wycieki już od jakiś 3 tygodni, brzuch mi regularnie dosyć w ostatnich dniach twardnieje ale tak nieznacznie. W ogóle to mam wrażenie ze mi bardziej napina sie brzuch przez te wzdęcia a nie skurcze.

Idę jakiś obiadek Szymciowi zrobić bo on dziś ze mną w domku, czuje co nadchodzi bo przylepa z niego taka ze hej.

No to wytrwałości ci życzę !! :) A mężowi przekaż,że choćby umierał z głodu to niech nic nie zamawia na dole w barze :yipi:

Aż tak źle, z barowym jedzeniem??????????????????

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

racuszek
YouTube - Kabaret Limo - Hitler (Zmiana Nazwiska)

hahahahaha Smaruj Rogala !!
:sofunny:

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
racuszek

no masakra hehe jak moja mama była w ciąży ( to ja byłam w brzuszku) mój taka była akurat na kontrakcie w Libii , więc mama mieszkała na wsi u swoich rodziców , no i cała wieś huczała że poszukała sobie araba i urodzi czarne dziecko .... hehe musieli sie zdziwić jak zobaczyli mojego tatę hehe

A inna sytuacja : Wraz z Tomkiem zrobiliśmy sobie jakieś 1,5 roku temu fotkę z córcią znajomych i wkleiliśmy na n-k , a teraz u mnie pojawiły sie zdjęcia z USG itp Więc moja mama dostała telefon od jakiejś dalekiej kuzynki z tekstem :
"Czy drugie dziecko Ani to też dziewczynka czy chłopczyk?" i tekst roku !! "ten nowy facet Ani jest przystojniejszy od ojca jej pierwszego dziecka" Tomek był na wszystkich zdjęciach więc nie wiem o co kaman tym ludziom ...
:sofunny:

ooo fajowo !!

Niezapominajkaa
hej kochane

Ja dziś nastrojowo średnio. Dzisiaj o 18 mam zjeść ostatni posiłek a Wy tu o takich pysznościach mówicie. Dzisiaj już tylko delikatne jedzonko jem, bo nie chce nasilić wzdęcia które i tak mnie gnębi cały czas, a wiadomo ze przed cc to nie najkorzystniej.
Jutro mam być na 14 w szpitalu, więc pewnie koło 15-16 będę miała cięcie.

Agunia trzym aj sie kochana ciepło, wracaj do nas szybko z małym:) Wygląda na to że obie dotrzymałyśmy i urodzimy naszych synków tego samego dnia:)

Stokrotka ja też mam notorycznie wycieki już od jakiś 3 tygodni, brzuch mi regularnie dosyć w ostatnich dniach twardnieje ale tak nieznacznie. W ogóle to mam wrażenie ze mi bardziej napina sie brzuch przez te wzdęcia a nie skurcze.

Idę jakiś obiadek Szymciowi zrobić bo on dziś ze mną w domku, czuje co nadchodzi bo przylepa z niego taka ze hej.

No to wytrwałości ci życzę !! :) A mężowi przekaż,że choćby umierał z głodu to niech nic nie zamawia na dole w barze :yipi:

Aż tak źle, z barowym jedzeniem??????????????????

Wiesz co ja nie jadłam ale mój mąż który jest wszystko żercą dwa razy wywalał,po pierwszym razie stwierdził,że może miał pecha ale za drugim takie samo G dostał !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
Redberry

:yipi::yipi: a na co masz ochotę?

Szczerze? Na nic:P :hahaha: przejrzałam katalog i nic dla mnie nie wyprodukowali :sofunny:

jakbyś coś chciała z oriflame to u mnie masz po cenie dla konsultantki :)

A gdzie można jakis katalog obejrzec?? :)

Redberry Oj no dobra moze i jestem wybredna i marudna ale w koncu jestem baba w ciazy nie ? ;p :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
racuszek
qmpeela

Szczerze? Na nic:P :hahaha: przejrzałam katalog i nic dla mnie nie wyprodukowali :sofunny:

jakbyś coś chciała z oriflame to u mnie masz po cenie dla konsultantki :)

A gdzie można jakis katalog obejrzec?? :)

Redberry Oj no dobra moze i jestem wybredna i marudna ale w koncu jestem baba w ciazy nie ? ;p :lol:

albo w linku w moim podpisie , albo tutaj Aktualny Katalog Oriflame

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Musze wysłać męża do sex shopu po sztucznego cyca albo do sklepu dla amazonek i do tego protez ręki :lol:
przydał by się jeszcze wielki pies który by jej dyszał do ucha :))

:hahaha::hahaha::hahaha:
Wyobraziłam sobie właśnie taką "konstrukcję" dla dziecka...
Na Adasia świetnie działał dźwięk suszarki do włosów i odkurzacza. czasami włączałam suszarkę tylko po to, żeby go odłożyć... a jak jeszcze to ciepłe powietrze leciało na brzuszek, to już w ogóle było bosssko.
Tymek za to uwielbia dźwięk "bicie serca", który odtwarza nasza karuzelka. Nie wiem ile ma on wspólnego z faktycznym biciem serca, ale bardzo go uspokaja. Projektora i zabawek z karuzelki też na razie nie widzi:36_11_13:.

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...